QJ4 Jumping

  1. Datum: 04. 05. 2024
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: I
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010023 Sára Simandlová Btw I’m Dakota Full of Rush 0 0 0.0 0.0 32.43 6.07 V
2 000819 Lucie Krejčí A3Ch Freestyle Torii Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.71 6.02 V
3 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru 0 0 0.0 0.0 32.79 6.01 V
4 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 32.81 6.0 V
5 085418 Lenka Sack A3Ch Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 33.36 5.91 V
6 018517 Zuzana Kubánková A3Ch Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 33.38 5.9 V
7 911119 Jakub Diviš A3Ch Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 33.66 5.85 V
8 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 33.69 5.85 V
9 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.94 5.8 V
10 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera 0 0 0.0 0.0 34.69 5.68 V
11 011322 Veronika Machová By Your Side FastForJoy 0 0 0.0 0.0 34.73 5.67 V
12 107022 Jan Šup Cinderella Crazy Destiny 0 0 0.0 0.0 34.93 5.64 V
13 003521 Darina Hanusková Koki 0 0 0.0 0.0 35.25 5.59 V
14 021921 Jana Sasková A3Ch Adventure Kid Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.74 5.51 V
15 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.75 5.51 V
16 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.14 5.45 V
17 075020 Kateřina Novotná Aireen 0 0 0.0 0.0 36.61 5.38 V
18 072518 Sylvie Tylšová A3Ch Jumpy 0 0 0.0 0.0 37.18 5.3 V
19 011915 Lucie Baláková A3Ch Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 38.08 5.17 V
20 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 38.96 5.06 V
21 016421 Adéla Kubišová Akim 0 0 0.0 0.0 39.25 5.02 V
22 030319 Adéla Hasalová Casey 0 0 0.0 0.0 40.45 4.87 V
23 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku 0 0 0.0 0.0 40.94 4.81 V
24 000022 Tereza Holá Fa Mulan Rebell Represent 0 0 0.0 0.0 41.51 4.75 V
25 003823 Tereza Králová Full of Energy 1 0 0.0 5.0 32.34 6.09 V
26 075217 Karel Kurc A3Ch Cool Rallye Te Salutant 1 0 0.0 5.0 34.4 5.73 V
27 018720 Vladimíra Rodinová Nexee Ferenčík 1 0 0.0 5.0 36.27 5.43 V
28 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 1 0.0 5.0 36.47 5.4 V
29 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena 1 0 0.0 5.0 36.5 5.4 V
30 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 0 1 0.0 5.0 37.87 5.2 V
31 065820 Daniel Brym Ellie 1 0 0.0 5.0 37.95 5.19 V
32 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 0 1 0.0 5.0 39.68 4.96 V
33 062415 Kristýna Galbavá A3Ch Kiss from Arose of Green Borderline 1 0 0.0 5.0 40.03 4.92 V
34 110222 Renata Veselá Benji from Lucky Tricolor 1 0 0.0 5.0 40.53 4.86 V
35 052621 Anežka Petáková Xena Srdcové eso 0 0 5.85 5.85 48.85 4.03 V
36 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash 0 1 1.95 6.95 44.95 4.38 VD
37 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy 2 0 0.0 10.0 35.11 5.61 VD
38 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 2 0 0.0 10.0 37.32 5.28 VD
39 057220 Julie Karlíková Teddy 2 0 0.0 10.0 38.69 5.09 VD
40 059922 Zuzana Krasňanová Rozárka 1 1 4.88 14.88 47.88 4.11 VD
41 031022 Michaela Šebová Tiara 4 0 0.0 20.0 36.32 5.42 D
DIS 075519 Kristýna Ježková Brů Bohemian Tarn DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová A3Ch Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008721 Nikol Cholastová Be Ready to Win Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040020 Jana Rusová Bělka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005822 Klára Špinková Antares Loire's Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054920 Nikol Hrušková Bíba DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 888818 Dominika Kohoutová Lime DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková A3Ch Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053321 Lenka Svaková Desirelia from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080521 Olga Venzhöferová Glory Grace Heavenly Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 101722 Jana Nejdlová A drop in the ocean DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089822 Denisa Kopecká Hašlerka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006521 Matěj Zapletal Puma Firework Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová A3Ch Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053021 Michaela Kabešová Flying Snitch Jolly Shadow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079421 Klára Odlerová Pringels DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033623 Zuzana Višvaderová Arrow Stormy Anubis Canis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094523 Kateřina Burdová Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085821 Tereza Szturcová Brilanta Zahájský mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 192021 Ivana Ondrušová Azu Acecard DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO