Cz En

016421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Kubišová

    Člen KA

Pes

  1. Akim, Pudl střední

Výsledky

  1. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  2. Agility Trial I: 1/6, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  3. Agility Trial II: 4/6, 39.7 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  5. Agility Trial I: 2/6, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  8. Agility EXTRA DRY ML: 6/17, 49.25 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  9. Jumping DRY ML: 4/19, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  10. Jumping ZERO BRUT ML: Diskvalifikován

  11. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  12. zkouška A3 1 běh: Diskvalifikován

  13. zkouška A3 2 běh: Diskvalifikován

  14. zkouška A3 3 běh: Diskvalifikován

  15. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  16. Agility Trial I: 2/5, 48.95 s, 16.95 tr. b., 4.11 m/s

  17. Agility Trial II: 1/5, 60.65 s, 12.65 tr. b., 3.63 m/s

  18. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  19. Jumping II ML: Diskvalifikován

  20. Jumping ML: 5/17, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  21. Zkouška MLA3: 6/8, 53.26 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  22. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  23. Finále ML: Diskvalifikován

  24. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  25. MLA Agility 2: 5/34, 47.03 s, 0.34 tr. b., 4.21 m/s

  26. MLA Agility 3: 7/35, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  27. MLA Agility 4: Diskvalifikován

  28. MLA Jumpig 1: Diskvalifikován

  29. MLA Jumping 2: Diskvalifikován

  30. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  31. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  32. Agility I: 16/43, 51.73 s, 13.73 tr. b., 4.04 m/s

  33. Agility II: Diskvalifikován

  34. Jumping I: 30/44, 44.72 s, 11.72 tr. b., 4.2 m/s

  35. Jumping II: Diskvalifikován

  36. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  37. Agility Trial I: Diskvalifikován

  38. Agility Trial II: 2/3, 50.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  39. Agility Trial III: 1/3, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  40. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  41. 1. Zkouška MLA3: 2/3, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  42. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 64.62 s, 47.62 tr. b., 2.91 m/s

  43. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  44. Agility Open ML: 1/6, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  45. Jump Open ML: Diskvalifikován

  46. Zkouška ML3: 1/3, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  47. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  48. Agility II ML: 3/14, 50.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  49. Agility I ML: Diskvalifikován

  50. Agility lepší běh ML: 3/14, 50.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  51. Jumping II ML: 5/12, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  52. Jumping I ML: Diskvalifikován

  53. Jumping lepší běh ML: 7/14, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  54. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  55. Agility Trial: 2/7, 54.76 s, 0.76 tr. b., 4.02 m/s

  56. Nornikovo bludiste: 5/15, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  57. Zabakova cesta: 7/15, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  58. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  59. Agility I: 26/57, 50.41 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Jumping I: Diskvalifikován

  62. Jumping II: 13/57, 48.61 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  63. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  64. zkouška MLA3 1: 2/6, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  65. zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  66. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: Diskvalifikován

  69. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: 2/6, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  73. 1. Zkouška MLA3: 1/5, 46.91 s, 10.91 tr. b., 3.99 m/s

  74. 2. Zkouška MLA3: 1/5, 44.22 s, 10.22 tr. b., 4.07 m/s

  75. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  76. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  79. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  80. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  82. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  83. U19 Agility I: 6/11, 44.24 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  84. U19 Agility II: 8/11, 47.49 s, 14.2 tr. b., 4.36 m/s

  85. U19 Agility III: Diskvalifikován

  86. U19 Jumping I: 9/11, 47.65 s, 19.5 tr. b., 4.26 m/s

  87. U19 Jumping II: 3/11, 43.43 s, 1.3 tr. b., 4.72 m/s

  88. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  89. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  91. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  92. Agility Trial I: 1/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  93. Agility Trial II: 1/6, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  94. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  95. U19 Agility I: 11/13, 46.35 s, 12.87 tr. b., 4.7 m/s

  96. U19 Agility II: 8/13, 47.48 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  97. U19 Agility III: 9/13, 50.96 s, 37.04 tr. b., 4.1 m/s

  98. U19 Jumping I: 12/13, 49.61 s, 19.49 tr. b., 4.31 m/s

  99. U19 Jumping II: 10/13, 47.85 s, 15.54 tr. b., 4.51 m/s

  100. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  101. Rožnovský dvojboj 1. A2: Diskvalifikován

  102. Rožnovský dvojboj 2. A2: 3/10, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  103. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  104. 1. Zkouška A2 ML: 3/7, 53.94 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  105. 2. Zkouška A2 ML: 3/7, 48.04 s, 5.04 tr. b., 3.93 m/s

  106. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  107. Vitar Agility Trial I: 3/6, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  108. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  109. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  110. Vitar Agility Trial I: 1/8, 47.8 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  111. Vitar Agility Trial II: 2/8, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  112. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  113. 1.: 4/6, 48.79 s, 4.79 tr. b., 3.18 m/s

  114. 2.: 5/6, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  116. 1. A1: 5/6, 41.99 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  117. 2. A1: 2/6, 45.03 s, 16.03 tr. b., 3.22 m/s

  118. 3. A1: 4/6, 35.41 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  119. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  120. JK Animals Agility Trial I: 3/5, 41.4 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  122. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  123. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  124. VITAR Agility Trial II: 3/7, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.82 m/s

  125. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  126. Agility Trial I: 1/8, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  127. Agility Trial II: 2/8, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  128. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  129. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška A2 ML: 2/4, 60.55 s, 15.55 tr. b., 3.47 m/s

  131. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  132. zkouška MLA2 1: 2/2, 46.74 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  133. zkouška MLA2 2: 1/2, 45.2 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  134. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  135. 1. Zkouška MLA2: 2/8, 54.05 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  136. 2. Zkouška MLA2: 3/8, 49.96 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  137. 3. Zkouška MLA2: 1/8, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  138. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  139. Agility Individual - D: 5/8, 75.71 s, 31.71 tr. b., 2.87 m/s

  140. Agility Squads as Individual: 10/41, 52.8 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  141. Jumping Individual - D: 5/8, 54.01 s, 11.01 tr. b., 3.35 m/s

  142. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  143. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  144. Agility ML: 7/19, 56.33 s, 25.0 tr. b., 3.89 m/s

  145. Jumping ML: 15/21, 52.2 s, 18.2 tr. b., 3.62 m/s

  146. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  147. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  148. Agility Brut ML: Diskvalifikován

  149. Demi Z MLA2: Diskvalifikován

  150. Jumping Extra Dry ML: 9/22, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  151. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  152. TRIAL I.: 1/1, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  153. TRIAL II.: Diskvalifikován

  154. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  155. Agility Trial I: 2/2, 44.71 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  156. Agility Trial II: Diskvalifikován

  157. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  158. Agility I: Diskvalifikován

  159. Agility II: Diskvalifikován

  160. Jumping I: 13/44, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  161. Jumping II: 12/44, 45.15 s, 6.15 tr. b., 4.41 m/s

  162. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  163. Agility Trial I: Diskvalifikován

  164. Agility Trial II: 2/7, 47.86 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  165. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  166. Agility Trial I: 5/15, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  167. Agility Trial II: 1/15, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  168. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  169. 1. Zkouška A1 ML: 1/8, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  170. 2. Zkouška A1 ML: 1/8, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s