Adéla Kubišová

  1. Číslo: 007506
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 19. 05. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 016421 (I), Akim

    Arrow_down

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 16. 06. 2024

  2. Agility 1.běh ML, Akim: 1/8, 40.15 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  3. Agility 2.běh ML, Akim: Diskvalifikován

  4. Zkouška A3 ML, Akim: Diskvalifikován

  5. Bílany u Kroměříže - 3x zkouška chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 02. 06. 2024

  6. A3 ML 1.zkouška, Akim: Diskvalifikován

  7. A3 ML 2.zkouška, Akim: Diskvalifikován

  8. A3 ML 3.zkouška, Akim: Diskvalifikován

  9. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 05. 2024

  10. 1. Zkouška Agility, Akim: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška Agility, Akim: 1/3, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  12. Přerov - Přerovem letem skokem posedmé, 25. 05. 2024

  13. Agility, Akim: 1/2, 46.4 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  14. Jumping, Akim: 1/2, 34.09 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  15. Zkoušky Agility, Akim: 1/1, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  16. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  17. zkouška MLA3 1, Akim: Diskvalifikován

  18. zkouška MLA3 2, Akim: Diskvalifikován

  19. Hulín - Trojzkoušky + 2x jumping A0, 12. 05. 2024

  20. 1. Zkouška agility, Akim: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška agility, Akim: 1/6, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. 3. Zkouška agility, Akim: 4/6, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKY V Suchdole, 11. 05. 2024

  24. 1. zkouška agility, Akim: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška agility, Akim: Diskvalifikován

  26. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  27. Jumping 1, Akim: 4/10, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  28. Jumping 2, Akim: 6/10, 38.25 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  29. Tuneliáda, Akim: 7/10, 31.56 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  30. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  31. QA4 Agility, Akim: 29/69, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. QA5 Agility, Akim: 37/69, 43.08 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  33. QA6 Agility, Akim: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping, Akim: 21/69, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  35. QJ5 Jumping, Akim: Diskvalifikován

  36. QJ6 Jumping, Akim: 13/69, 43.87 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  37. Starý Jičín - Podhradní zkoušky 1, 01. 05. 2024

  38. 1. Zkouška Agility, Akim: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška Agility, Akim: Diskvalifikován

  40. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  41. QA1 Agility, Akim: 17/81, 47.18 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  42. QA2 Agility, Akim: 18/81, 39.03 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. QA3 Agility, Akim: Diskvalifikován

  44. QJ1 Jumping , Akim: 25/82, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  45. QJ2 Jumping, Akim: 30/80, 45.56 s, 3.56 tr. b., 4.24 m/s

  46. QJ3 Jumping, Akim: Diskvalifikován

  47. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  48. Agility IV I, Akim: 7/17, 41.99 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  49. Agility V I, Akim: 10/17, 42.56 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  50. Jumping IV I, Akim: 8/17, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  51. Jumping V I, Akim: 7/17, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  52. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  53. A3 ML 1.zkouška, Akim: Diskvalifikován

  54. A3 ML 2.zkouška, Akim: 2/8, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  55. Jumping A3 ML, Akim: 3/9, 29.3 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  56. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  57. Agility I. I, Akim: Diskvalifikován

  58. Agility II. I, Akim: 13/20, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  59. Agility III. I, Akim: 2/20, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  60. Jumping I. I, Akim: 7/20, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  61. Jumping II. I, Akim: 4/20, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  62. Jumping III. I, Akim: 14/20, 43.06 s, 13.06 tr. b., 4.02 m/s

  63. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  64. A3 ML 1.zkouška, Akim: 2/7, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  65. A3 ML 2.zkouška, Akim: Diskvalifikován

  66. Jumping ML, Akim: 3/13, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  67. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  68. 1. zkouška ML A3, Akim: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška ML A3, Akim: Diskvalifikován

  70. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  71. 1.zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  72. 2.zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  73. 3.zkouška A3, Akim: 2/4, 42.56 s, 7.56 tr. b., 3.62 m/s

  74. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  75. 1.zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  76. 2.zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  77. 3.zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  78. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  79. 1. zkouška ML A3, Akim: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška ML A3, Akim: Diskvalifikován

  81. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  82. Zkouška A3 II ML, Akim: Diskvalifikován

  83. Zkouška A3 ML, Akim: Diskvalifikován

  84. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  85. Agility Družstev I, Akim: 1/22, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  86. Agility Jednotlivci Junioři I, Akim: Diskvalifikován

  87. Jumping Družstev I, Akim: 12/22, 36.72 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  88. Jumping Jednotlivci Junioři I, Akim: 6/17, 36.48 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  89. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  90. Agility 1 I, Akim: Diskvalifikován

  91. Agility 2 I, Akim: Diskvalifikován

  92. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  93. Agility ML, Akim: 9/15, 53.99 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  94. Jumping ML, Akim: 3/17, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  96. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  97. 1.zkouška, Akim: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška, Akim: 4/9, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  99. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  100. AGILITY dry ML, Akim: Diskvalifikován

  101. AGILITY extra dry ML, Akim: 9/17, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  102. JUMPING brut ML, Akim: 5/18, 40.95 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  103. JUMPING zero brut ML, Akim: 1/18, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  104. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  105. Agility 1 I, Akim: 9/45, 40.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  106. Agility 2 I, Akim: Diskvalifikován

  107. Agility 3 I, Akim: 25/46, 45.85 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  108. Agility 4 I, Akim: Diskvalifikován

  109. Exam IA3, Akim: Diskvalifikován

  110. Jumping 1 I, Akim: 21/48, 51.34 s, 8.34 tr. b., 4.29 m/s

  111. Jumping 2 I, Akim: Diskvalifikován

  112. Rožnov pod Radhoštěm - Odpolední VIP dvojzkoušky, 06. 07. 2023

  113. 1.zkouška , Akim: 1/3, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  114. 2.zkouška, Akim: Diskvalifikován

  115. 3.zkouška, Akim: 1/3, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  116. Šumperk - Havliczech 56 - 3 x A2, 3 x A3 s Calibrou, 30. 06. 2023

  117. Zkouška I., Akim: 2/7, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  118. Zkouška II., Akim: Diskvalifikován

  119. Zkouška III., Akim: Diskvalifikován

  120. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  121. Agility II ML, Akim: 17/33, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  122. Agility I ML, Akim: 8/34, 42.95 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  123. Jumping II ML, Akim: 9/34, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  124. Jumping I ML, Akim: 16/34, 42.38 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  125. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  126. Zkouška Agility 1, Akim: Diskvalifikován

  127. Zkouška Agility 2, Akim: Diskvalifikován

  128. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  129. Agility 4 I, Akim: Diskvalifikován

  130. Agility 5 I, Akim: 12/35, 46.47 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  131. Agility 6 I, Akim: 14/34, 52.14 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  132. Jumping 4 I, Akim: Diskvalifikován

  133. Jumping 5 I, Akim: Diskvalifikován

  134. Jumping 6 I, Akim: Diskvalifikován

  135. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  136. Agility 1, Akim: 10/49, 45.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  137. Agility 2, Akim: 15/43, 47.77 s, 10.02 tr. b., 4.21 m/s

  138. Jumping 1, Akim: Diskvalifikován

  139. Jumping 2, Akim: Diskvalifikován

  140. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  141. 1st Agility Trial, Akim: 2/5, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  142. 2nd Agility Trial, Akim: Diskvalifikován

  143. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  144. Tuneliáda, Akim: 7/11, 31.84 s, 0.0 tr. b., 6.53 m/s

  145. 1. Jumping , Akim: 1/12, 39.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  146. 2. Jumping, Akim: 6/12, 38.15 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  147. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  148. Agility IV Intermediate, Akim: 8/20, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  149. Agility VI Intermediate, Akim: 14/18, 44.75 s, 15.75 tr. b., 4.0 m/s

  150. Agility V Intermediate, Akim: 13/19, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  151. Jumping III Intermediate, Akim: 9/20, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  152. Jumping IV Intermediate, Akim: 7/19, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  153. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  154. 1st Agility Trial, Akim: Diskvalifikován

  155. 2nd Agility Trial, Akim: Diskvalifikován

  156. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  157. QA1 Agility, Akim: 20/43, 49.69 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  158. QA2 Agility, Akim: Diskvalifikován

  159. QA3 Agility, Akim: 12/42, 50.83 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  160. QJ1 Jumping, Akim: 20/44, 48.17 s, 5.17 tr. b., 4.19 m/s

  161. QJ2 Jumping, Akim: 23/43, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  162. QJ3 Jumping, Akim: 20/38, 40.85 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  163. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  164. 1. zkouška A3, Akim: 3/8, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  165. 2 zkouška A3, Akim: 3/8, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  166. 3 zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  167. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  168. 1. zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška A3, Akim: 1/4, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  170. 3. zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  171. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  172. Agility 1 I, Akim: Diskvalifikován

  173. Agility 2 I, Akim: 2/18, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  174. Agility 3 I, Akim: 1/18, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  175. Jumping 1 I, Akim: 10/18, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  176. Jumping 2 I, Akim: 3/18, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  177. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  178. Agility Trial Natures Wolf I, Akim: Diskvalifikován

  179. Agility Trial Natures Wolf II, Akim: 2/6, 45.99 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  180. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport únorové TROJzkoušky, 19. 02. 2023

  181. 1. zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška A3, Akim: 1/5, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  183. 3. zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  184. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  185. 1. zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška MLA3, Akim: 1/7, 48.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  187. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  188. Agility Trial II s JK Animals, Akim: 4/6, 47.63 s, 5.63 tr. b., 4.03 m/s

  189. Agility Trial I s JK Animals, Akim: 5/6, 53.36 s, 6.36 tr. b., 3.6 m/s

  190. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 23, 01. 01. 2023

  191. 1.zkouška A3, Akim: 2/4, 47.4 s, 11.4 tr. b., 3.88 m/s

  192. 2. zkouška A3, Akim: 1/4, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  193. 3. zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  194. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 22, 31. 12. 2022

  195. 1. zkouška A3, Akim: 2/8, 46.5 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  196. 2. zkouška A3, Akim: Diskvalifikován

  197. 3. zkouška A3, Akim: 2/8, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  198. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  199. 1. zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  201. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  202. 1. zkouška ML A3, Akim: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška ML A3, Akim: 6/10, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  204. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  205. Zkouška A3 1 běh, Akim: Diskvalifikován

  206. Zkouška A3 2 běh, Akim: Diskvalifikován

  207. Zkouška A3 3 běh, Akim: 3/4, 42.64 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  208. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  209. Agility J, Akim: 16/21, 46.24 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  210. Agility Squads as Individual, Akim: 13/29, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  211. Jumping J, Akim: 15/21, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  212. Jumping Squads as Individual, Akim: 15/29, 42.71 s, 17.71 tr. b., 3.86 m/s

  213. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  214. Agility Trial I, Akim: 1/6, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  215. Agility Trial II, Akim: 4/6, 39.7 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  216. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  217. Agility Trial I, Akim: 2/6, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  218. Agility Trial II, Akim: Diskvalifikován

  219. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  220. Agility EXTRA DRY ML, Akim: 6/17, 49.25 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  221. Jumping DRY ML, Akim: 4/19, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  222. Jumping ZERO BRUT ML, Akim: Diskvalifikován

  223. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  224. zkouška A3 1 běh, Akim: Diskvalifikován

  225. zkouška A3 2 běh, Akim: Diskvalifikován

  226. zkouška A3 3 běh, Akim: Diskvalifikován

  227. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  228. Agility Trial I, Akim: 2/5, 48.95 s, 16.95 tr. b., 4.11 m/s

  229. Agility Trial II, Akim: 1/5, 60.65 s, 12.65 tr. b., 3.63 m/s

  230. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  231. Jumping II ML, Akim: Diskvalifikován

  232. Jumping ML, Akim: 5/17, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  233. Zkouška MLA3, Akim: 6/8, 53.26 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  234. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  235. Finále ML, Akim: Diskvalifikován

  236. MLA Agility 1, Akim: Diskvalifikován

  237. MLA Agility 2, Akim: 5/34, 47.03 s, 0.34 tr. b., 4.21 m/s

  238. MLA Agility 3, Akim: 7/35, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  239. MLA Agility 4, Akim: Diskvalifikován

  240. MLA Jumpig 1, Akim: Diskvalifikován

  241. MLA Jumping 2, Akim: Diskvalifikován

  242. Zkouška Exam ML A3, Akim: Diskvalifikován

  243. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  244. Agility I, Akim: 16/43, 51.73 s, 13.73 tr. b., 4.04 m/s

  245. Agility II, Akim: Diskvalifikován

  246. Jumping I, Akim: 30/44, 44.72 s, 11.72 tr. b., 4.2 m/s

  247. Jumping II, Akim: Diskvalifikován

  248. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  249. Agility Trial I, Akim: Diskvalifikován

  250. Agility Trial II, Akim: 2/3, 50.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  251. Agility Trial III, Akim: 1/3, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  252. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  253. 1. Zkouška MLA3, Akim: 2/3, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  254. 2. Zkouška MLA3, Akim: 2/3, 64.62 s, 47.62 tr. b., 2.91 m/s

  255. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  256. Agility Open ML, Akim: 1/6, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  257. Jump Open ML, Akim: Diskvalifikován

  258. Zkouška ML3, Akim: 1/3, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  259. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  260. Agility II ML, Akim: 3/14, 50.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  261. Agility I ML, Akim: Diskvalifikován

  262. Agility lepší běh ML, Akim: 3/14, 50.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  263. Jumping II ML, Akim: 5/12, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  264. Jumping I ML, Akim: Diskvalifikován

  265. Jumping lepší běh ML, Akim: 7/14, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  266. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  267. Agility Trial, Akim: 2/7, 54.76 s, 0.76 tr. b., 4.02 m/s

  268. Nornikovo bludiste, Akim: 5/15, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  269. Zabakova cesta, Akim: 7/15, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  270. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  271. Agility I, Akim: 26/57, 50.41 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  272. Agility II, Akim: Diskvalifikován

  273. Jumping I, Akim: Diskvalifikován

  274. Jumping II, Akim: 13/57, 48.61 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  275. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  276. zkouška MLA3 1, Akim: 2/6, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  277. zkouška MLA3 2, Akim: Diskvalifikován

  278. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  279. Agility Trial I, Akim: Diskvalifikován

  280. Agility Trial II, Akim: Diskvalifikován

  281. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  282. Agility Trial I, Akim: Diskvalifikován

  283. Agility Trial II, Akim: 2/6, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  284. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  285. 1. Zkouška MLA3, Akim: 1/5, 46.91 s, 10.91 tr. b., 3.99 m/s

  286. 2. Zkouška MLA3, Akim: 1/5, 44.22 s, 10.22 tr. b., 4.07 m/s

  287. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  288. 1. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  289. 2. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  290. 3. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  291. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  292. 1. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  293. 2. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  294. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  295. U19 Agility I, Akim: 6/11, 44.24 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  296. U19 Agility II, Akim: 8/11, 47.49 s, 14.2 tr. b., 4.36 m/s

  297. U19 Agility III, Akim: Diskvalifikován

  298. U19 Jumping I, Akim: 9/11, 47.65 s, 19.5 tr. b., 4.26 m/s

  299. U19 Jumping II, Akim: 3/11, 43.43 s, 1.3 tr. b., 4.72 m/s

  300. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  301. 1. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  302. 2. Zkouška MLA3, Akim: Diskvalifikován

  303. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  304. Agility Trial I, Akim: 1/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  305. Agility Trial II, Akim: 1/6, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  306. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  307. U19 Agility I, Akim: 11/13, 46.35 s, 12.87 tr. b., 4.7 m/s

  308. U19 Agility II, Akim: 8/13, 47.48 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  309. U19 Agility III, Akim: 9/13, 50.96 s, 37.04 tr. b., 4.1 m/s

  310. U19 Jumping I, Akim: 12/13, 49.61 s, 19.49 tr. b., 4.31 m/s

  311. U19 Jumping II, Akim: 10/13, 47.85 s, 15.54 tr. b., 4.51 m/s

  312. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  313. Rožnovský dvojboj 1. A2, Akim: Diskvalifikován

  314. Rožnovský dvojboj 2. A2, Akim: 3/10, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  315. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  316. 1. Zkouška A2 ML, Akim: 3/7, 53.94 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  317. 2. Zkouška A2 ML, Akim: 3/7, 48.04 s, 5.04 tr. b., 3.93 m/s

  318. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  319. Vitar Agility Trial I, Akim: 3/6, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  320. Vitar Agility Trial II, Akim: Diskvalifikován

  321. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  322. Vitar Agility Trial I, Akim: 1/8, 47.8 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  323. Vitar Agility Trial II, Akim: 2/8, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  324. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  325. 1., Akim: 4/6, 48.79 s, 4.79 tr. b., 3.18 m/s

  326. 2., Akim: 5/6, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  327. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  328. 1. A1, Akim: 5/6, 41.99 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  329. 2. A1, Akim: 2/6, 45.03 s, 16.03 tr. b., 3.22 m/s

  330. 3. A1, Akim: 4/6, 35.41 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  331. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  332. JK Animals Agility Trial I, Akim: 3/5, 41.4 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  333. JK Animals Agility Trial II, Akim: Diskvalifikován

  334. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  335. VITAR Agility Trial I, Akim: Diskvalifikován

  336. VITAR Agility Trial II, Akim: 3/7, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.82 m/s

  337. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  338. Agility Trial I, Akim: 1/8, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  339. Agility Trial II, Akim: 2/8, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  340. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  341. 1. Zkouška A2 ML, Akim: Diskvalifikován

  342. 2. zkouška A2 ML, Akim: 2/4, 60.55 s, 15.55 tr. b., 3.47 m/s

  343. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  344. zkouška MLA2 1, Akim: 2/2, 46.74 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  345. zkouška MLA2 2, Akim: 1/2, 45.2 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  346. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  347. 1. Zkouška MLA2, Akim: 2/8, 54.05 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  348. 2. Zkouška MLA2, Akim: 3/8, 49.96 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  349. 3. Zkouška MLA2, Akim: 1/8, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  350. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  351. Agility Individual - D, Akim: 5/8, 75.71 s, 31.71 tr. b., 2.87 m/s

  352. Agility Squads as Individual, Akim: 10/41, 52.8 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  353. Jumping Individual - D, Akim: 5/8, 54.01 s, 11.01 tr. b., 3.35 m/s

  354. Jumping Squads as Individual, Akim: Diskvalifikován

  355. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  356. Agility ML, Akim: 7/19, 56.33 s, 25.0 tr. b., 3.89 m/s

  357. Jumping ML, Akim: 15/21, 52.2 s, 18.2 tr. b., 3.62 m/s

  358. Zkouška MLA2, Akim: Diskvalifikován

  359. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  360. Agility Brut ML, Akim: Diskvalifikován

  361. Demi Z MLA2, Akim: Diskvalifikován

  362. Jumping Extra Dry ML, Akim: 9/22, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  363. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  364. TRIAL I., Akim: 1/1, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  365. TRIAL II., Akim: Diskvalifikován

  366. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  367. Agility Trial I, Akim: 2/2, 44.71 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  368. Agility Trial II, Akim: Diskvalifikován

  369. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  370. Agility I, Akim: Diskvalifikován

  371. Agility II, Akim: Diskvalifikován

  372. Jumping I, Akim: 13/44, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  373. Jumping II, Akim: 12/44, 45.15 s, 6.15 tr. b., 4.41 m/s

  374. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  375. Agility Trial I, Akim: Diskvalifikován

  376. Agility Trial II, Akim: 2/7, 47.86 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  377. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  378. Agility Trial I, Akim: 5/15, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  379. Agility Trial II, Akim: 1/15, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  380. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  381. 1. Zkouška A1 ML, Akim: 1/8, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  382. 2. Zkouška A1 ML, Akim: 1/8, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s