005822

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Špinková, Nejaknyt Zone

    Arrow_down

Pes

  1. Antares Loire's Land, Mudi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: 27/69, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most IV., 01. 05. 2024

  9. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  11. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  12. Agility I. I: Diskvalifikován

  13. Agility II ML: 3/9, 37.02 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. Jumping I. I: 1/9, 28.51 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  15. Jumping II. I: 3/9, 32.38 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  16. Jumping III. I: 2/9, 37.45 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  17. Jumping IV I - mudi: 1/4, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  18. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  19. QA1 Agility: 22/81, 47.85 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  20. QA2 Agility: Diskvalifikován

  21. QA3 Agility: Diskvalifikován

  22. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  23. QJ2 Jumping: 40/80, 42.52 s, 5.52 tr. b., 4.54 m/s

  24. QJ3 Jumping: 26/75, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  25. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  26. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  27. 2.zkouška MLA3: 5/13, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  28. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  29. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  31. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  32. MLA3 I: Diskvalifikován

  33. MLA3 II: Diskvalifikován

  34. MLA3 III: Diskvalifikován

  35. MLA3 IV: 2/7, 49.73 s, 12.73 tr. b., 4.42 m/s

  36. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  37. 1. zkouška A3 ML: 1/6, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  38. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  39. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  40. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  42. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  43. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  45. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  46. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  49. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  50. 1. Zkouška IA2: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška IA2: 3/3, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  52. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  53. 1. zkouška MLA2: 1/6, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  54. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  55. 3. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  56. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  57. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  59. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  60. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  62. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  63. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  64. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  65. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 31/66, 54.69 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  66. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  67. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  68. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  69. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  70. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  71. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 25/57, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  72. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  73. 1. zkouška IA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška IA2: Diskvalifikován

  75. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  76. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška MLA2: 4/6, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  79. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  80. Jumping ML: Diskvalifikován

  81. Zkouška MLA2 I: Diskvalifikován

  82. Zkouška MLA2 II: Diskvalifikován

  83. Křimice - Memoriál Václava Vůchy (dvojzkoušky), 28. 05. 2023

  84. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  85. Zkouška 2 MLA2: Diskvalifikován

  86. Karlovy Vary - KZPKV - karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě KV, 13. 05. 2023

  87. Zkouška 1 ML2: Diskvalifikován

  88. Zkouška 2 ML2: Diskvalifikován

  89. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  90. Agility IV Intermediate: Diskvalifikován

  91. Agility VI Intermediate: Diskvalifikován

  92. Agility V Intermediate: Diskvalifikován

  93. Jumping III Intermediate: Diskvalifikován

  94. Jumping IV Intermediate: Diskvalifikován

  95. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  96. 1. zkouška MLA1: 2/10, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  97. 2. zkouška MLA1: 1/10, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  98. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  99. 1. Zkouška IA1: 2/7, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  100. 2. Zkouška IA1: Diskvalifikován

  101. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  102. MLA1 I: Diskvalifikován

  103. MLA1 II: Diskvalifikován

  104. MLA1 III: Diskvalifikován

  105. MLA1 IV: Diskvalifikován

  106. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  107. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  109. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  110. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  111. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  112. MLA1 I: 1/6, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  113. MLA1 II: Diskvalifikován

  114. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  115. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  117. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  118. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  119. První zkouška: Diskvalifikován

  120. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  121. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  123. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  124. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  125. 1. Zkouška MLA1: 1/5, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  126. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  127. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  128. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  130. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  131. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  133. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  134. Jumping II SO ML: Diskvalifikován

  135. Jumping I SO ML: Diskvalifikován

  136. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  137. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  138. 1. Zkouška MLA1: 1/3, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  139. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  140. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  142. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  143. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  144. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  145. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  147. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  148. 1. běh Jumping 0 ML: 1/7, 20.26 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  149. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  150. 2. běh Jumping 0 ML: 1/7, 20.97 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  151. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  152. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  153. Jumping A0 ML: Diskvalifikován

  154. Jumping A1 + A0 ML: Diskvalifikován

  155. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  156. Jump II MLA0: Diskvalifikován

  157. Jump II sobota MLA0: Diskvalifikován

  158. Jump I MLA0: Diskvalifikován

  159. Jump I sobota MLA0: Diskvalifikován

  160. Kladno - JumpBee (2x A0 Jump), 27. 03. 2022

  161. 1. Jumping MLA0: 1/6, 21.37 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  162. 2. Jumping MLA0: 1/6, 21.77 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  163. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  164. 1. Jumping MLA0: Diskvalifikován

  165. 2. Jumping MLA0: Diskvalifikován