065820

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniel Brym, Agility Velké Meziříčí

    Arrow_down

Pes

  1. Ellie, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: 25/69, 36.24 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. QA5 Agility: 9/69, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  4. QA6 Agility: 23/65, 42.03 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  5. QJ4 Jumping: 31/69, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  9. QA1 Agility: 9/81, 49.26 s, 1.26 tr. b., 4.47 m/s

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  13. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ3 Jumping: 22/75, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  15. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  16. Agility ML: 3/14, 42.28 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  17. Jumping ML: Diskvalifikován

  18. Zkouška MLA3: 4/11, 50.25 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  19. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  20. Agility III 500: Diskvalifikován

  21. Agility II 500: 22/46, 42.94 s, 5.94 tr. b., 4.63 m/s

  22. Agility I 500: 8/46, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  23. Jumping III 500: Diskvalifikován

  24. Jumping II 500: Diskvalifikován

  25. Jumping I 500: 17/47, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  26. Brno - Zimní OPEN s Dogfitness.cz, 06. 01. 2024

  27. AGILITY OPEN I: 2/5, 48.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  28. JUMPING OPEN I: Diskvalifikován

  29. Zkouška A3 I: 1/3, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  30. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  31. Agility ML: 4/14, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  32. Jumping ML: Diskvalifikován

  33. ZkouškaMLA3: Diskvalifikován

  34. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  35. Agility 1 I: Diskvalifikován

  36. Agility 2 I: 3/13, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  37. Finals I: Diskvalifikován

  38. Jumping 1 I: 7/14, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  39. Jumping 2 I: 3/13, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  40. Jumping 3 I: Diskvalifikován

  41. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  42. Agility Open: Diskvalifikován

  43. Jumping Open: 4/12, 46.09 s, 10.09 tr. b., 4.17 m/s

  44. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  45. Zkouška I.: Diskvalifikován

  46. Zkouška II.: Diskvalifikován

  47. Zkouška III.: 3/7, 52.22 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  48. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  50. ZkA. MLA3: Diskvalifikován

  51. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  52. Agility družstev ML: 28/42, 54.82 s, 12.82 tr. b., 4.01 m/s

  53. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  54. Jumping družstev ML: 12/42, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  55. Jumping jednotlivci ML: 19/41, 43.72 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  56. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  57. Neděle Agility ML: Diskvalifikován

  58. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  59. Neděle zkouška ML A3: Diskvalifikován

  60. Sobota Agility ML: 1/3, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  61. Sobota Jumping ML: Diskvalifikován

  62. Sobota zkouška ML A3: Diskvalifikován

  63. Čebín - Čebínský rozjezd 2023, 01. 09. 2023

  64. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  66. Třebíč - MINI dvojzkoušky, 25. 08. 2023

  67. Zkouška II. -MLA3: 1/1, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  68. Zkouška I. -ML3: Diskvalifikován

  69. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  70. Zkouška I. A3 ML: Diskvalifikován

  71. Zkouška II. A3 ML: Diskvalifikován

  72. Zkouška III. A3 ML: 2/5, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  73. Třebíč - Polštářkobraní + A0, 22. 07. 2023

  74. Agility ML: 1/8, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  75. Jumping ML: 2/7, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  76. Zkouška ML A3: Diskvalifikován

  77. Čebín - Čebínské dvojzkoušky + A0, 01. 07. 2023

  78. 1. Zkouška IA3: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška IA3: Diskvalifikován

  80. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  81. Agility 4 I: 11/37, 46.32 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  82. Agility 5 I: 15/35, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  83. Agility 6 I: Diskvalifikován

  84. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  85. Jumping 5 I: Diskvalifikován

  86. Jumping 6 I: 12/34, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  87. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  88. Agility 1: Diskvalifikován

  89. Agility 2: Diskvalifikován

  90. Jumping 1: 7/49, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  91. Jumping 2: 7/49, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  92. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  93. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  94. 2.zkouška MLA3: 6/8, 53.0 s, 6.0 tr. b., 3.92 m/s

  95. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  96. QA1 Agility: Diskvalifikován

  97. QA2 Agility: Diskvalifikován

  98. QA3 Agility: 11/42, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  99. QJ1 Jumping: 18/44, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  100. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  101. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  102. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  103. 1. zkouška A3 ML: 2/4, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  104. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  105. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  106. Agility MLA: Diskvalifikován

  107. Jumping MLA: Diskvalifikován

  108. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  109. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  110. Agility MLA: Diskvalifikován

  111. Jumping MLA: Diskvalifikován

  112. Zkouška MLA2: 1/3, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  113. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  114. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  115. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  116. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  117. Agility III 500: 9/29, 55.51 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  118. Agility II 500: 18/36, 57.48 s, 7.48 tr. b., 3.83 m/s

  119. Agility I 500: Diskvalifikován

  120. Jumping III 500: 14/33, 46.47 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  121. Jumping II 500: 20/36, 42.28 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  122. Jumping I 500: Diskvalifikován

  123. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  124. Agility MLA: 2/18, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  125. Jumping MLA: Diskvalifikován

  126. Zkouška MLA2: 2/11, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  127. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  128. Agility I / ML: Diskvalifikován

  129. Jumping II / ML: Diskvalifikován

  130. Jumping I / ML: 10/30, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  131. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  132. Agility Trial Dogplace I: 2/9, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  133. Agility Trial Dogplace II: 6/9, 57.61 s, 15.61 tr. b., 3.12 m/s

  134. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  135. 1. zkouška: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška: 1/6, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  137. 3. zkouška: 2/6, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  138. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  139. Agility Open: 3/13, 48.88 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  140. Jumping Open: Diskvalifikován

  141. Čebín - Čebínský Rozjezd 2022, 09. 09. 2022

  142. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  143. 2. Zkouška MLA2: 1/3, 47.85 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  144. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  145. lll. Zkouška MLA1: 1/8, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  146. ll. Zkouška MLA1: 6/8, 46.38 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  147. l. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  148. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  149. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  151. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  152. TRIAL I.: Diskvalifikován

  153. TRIAL II.: Diskvalifikován

  154. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  155. Agility Trial I: Diskvalifikován

  156. Agility Trial II: 1/5, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  157. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  158. Jumping A1: Diskvalifikován

  159. Zkouška I.: Diskvalifikován

  160. Zkouška II.: 1/1, 49.85 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  161. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  162. AGILITY ML: Diskvalifikován

  163. JUMPING ML: Diskvalifikován

  164. Zkoušky MLA1: Diskvalifikován

  165. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  166. Zkouška I.: Diskvalifikován

  167. Zkouška II.: 2/6, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  168. Zkouška III.: Diskvalifikován

  169. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  170. Agility Trial I: Diskvalifikován

  171. Agility Trial II: Diskvalifikován

  172. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  173. TRIAL I.: Diskvalifikován

  174. TRIAL II.: 4/9, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  175. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  176. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  177. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  178. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  179. Jumping MLA: Diskvalifikován

  180. Zkouška MLA1: 3/5, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  181. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  182. TRIAL I.: 4/10, 43.86 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  183. TRIAL II.: 1/10, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  184. TRIAL III.: 4/10, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  185. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  186. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  187. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován