888818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dominika Kohoutová, LbP Agility Team

    Arrow_down

Pes

  1. Lime, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  9. QA1 Agility: Diskvalifikován

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  13. QJ2 Jumping: 49/80, 38.18 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  14. QJ3 Jumping: 28/75, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  15. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  16. 1. zkouška A2 ML: 1/5, 37.69 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  17. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  18. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  19. 1. Zkouška MLA2: 1/8, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  20. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  21. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  22. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MLA2: 2/6, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  24. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 09. 2023

  25. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  26. První zkouška: Diskvalifikován

  27. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  28. Agility Open ML: Diskvalifikován

  29. Jumping Open ML: 1/11, 25.17 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  30. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  31. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  32. Agility I: 5/13, 46.2 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. IA2: 1/2, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  34. Jumping I: 1/13, 31.25 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  35. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  36. 1. zkouška MLA2: 2/5, 32.97 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  37. 2. zkouška MLA2: 2/5, 35.1 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  38. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  39. FINAL INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  40. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  41. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 32/66, 47.11 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  42. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  43. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 18/39, 38.7 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  44. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  45. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 2/62, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  46. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  47. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška MLA2: 2/6, 31.72 s, 5.0 tr. b., 6.18 m/s

  50. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  51. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: Diskvalifikován

  52. Power & Speed MASTERS ML: Diskvalifikován

  53. Speciální závod - Finále ML: Diskvalifikován

  54. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 1/33, 27.94 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  55. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  56. Agility 4 I: 23/37, 42.67 s, 25.0 tr. b., 5.13 m/s

  57. Agility 5 I: Diskvalifikován

  58. Agility 6 I: Diskvalifikován

  59. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  60. Jumping 5 I: Diskvalifikován

  61. Jumping 6 I: Diskvalifikován

  62. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  63. Agility 1 Intermediate: Diskvalifikován

  64. Agility 2 Intermediate: 12/36, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  65. Jumping 1 Intermediate: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 Intermediate: Diskvalifikován

  67. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  68. Zkouška I A2 l: 1/2, 33.85 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  69. Zkouška II A2 l: Diskvalifikován

  70. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  71. II. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  72. I. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  73. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  74. 1. Zkouška MLA2: 2/6, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  75. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  76. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  77. QA1 Agility: Diskvalifikován

  78. QA2 Agility: Diskvalifikován

  79. QA3 Agility: 1/42, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  80. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  81. QJ2 Jumping: 1/43, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  82. QJ3 Jumping: 22/38, 35.07 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  83. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  84. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška MLA2: 2/4, 33.58 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  86. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  87. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  88. První zkouška: 1/3, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  89. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  90. ZkA. I. IA2: Diskvalifikován

  91. ZkA. II. IA2: Diskvalifikován

  92. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  93. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  94. Agility 2 ML: 6/16, 32.38 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  95. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  96. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  97. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  98. Agility MLA: Diskvalifikován

  99. Jumping MLA: Diskvalifikován

  100. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  101. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  102. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška MLA2: 3/6, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  104. 3. Zkouška MLA2: 4/5, 37.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  105. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  106. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  107. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  108. Jumping 2 - MiniLarge: 11/26, 31.95 s, 5.0 tr. b., 6.26 m/s

  109. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  110. Czech Imp Jump MiniLarge: 15/19, 26.24 s, 5.24 tr. b., 4.57 m/s

  111. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  114. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  115. ZkA. I. MLA1: 4/8, 29.15 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  117. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  118. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  119. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  120. JUMPING LEHKÝ ML: 7/10, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  121. JUMPING STANDARD II ML: 2/10, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  122. JUMPING STANDARD I ML: Diskvalifikován

  123. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE ML: 3/5, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  124. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  125. III. jumping L: Diskvalifikován

  126. II. jumping L: Diskvalifikován

  127. I. jumping L: 7/12, 26.84 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  128. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  129. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  130. Jumping superhrdinů L: Diskvalifikován

  131. Kapitánský jumping L: Diskvalifikován

  132. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  133. Batmanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  135. Jumping 1: Diskvalifikován

  136. Jumping 2: Diskvalifikován

  137. Jumping 3: Diskvalifikován