FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE

  1. Datum: 14. 07. 2023
  2. Závod: Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY
  3. Rozhodčí: Santos, Hugo (PT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: I
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Magdalena Wasiukiewicz Dumka Spiffing Wit 0 0 0.0 0.0 40.25 5.47 V
2 003823 Tereza Králová Full of Energy 0 0 0.0 0.0 41.59 5.29 V
3 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 41.6 5.29 V
4 Aleksandra Gronek Once Again Heya MyQueen 0 0 0.0 0.0 41.67 5.28 V
5 Sandra Langer Vegas Firework HIll 0 0 0.0 0.0 41.76 5.27 V
6 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 0 0 0.0 0.0 41.9 5.25 V
7 Iwona Golab Sayonara NNL 0 0 0.0 0.0 41.93 5.25 V
8 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 42.11 5.22 V
9 Francesca Tari Capone Nice’Amy Luna Tale 0 0 0.0 0.0 42.62 5.16 V
10 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 43.23 5.09 V
11 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 0 0 0.0 0.0 44.63 4.93 V
12 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins 0 0 0.0 0.0 45.86 4.8 V
13 067115 Dagmar Stehlíková A3Ch Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 46.23 4.76 V
14 070520 Natálie Šmachová Gaspoda 0 0 0.0 0.0 52.54 4.19 V
15 Fabien Perez Raven Mytook and co 0 0 1.22 1.22 57.22 3.84 V
16 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka 1 0 0.0 5.0 42.05 5.23 V
17 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 1 0 0.0 5.0 42.67 5.16 V
18 075217 Karel Kurc A3Ch Cool Rallye Te Salutant 1 0 0.0 5.0 42.68 5.15 V
19 Sandra Münzer Boomtastic Pyrception Pyrception 1 0 0.0 5.0 42.75 5.15 V
20 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru 1 0 0.0 5.0 43.46 5.06 V
21 Julien Puce T’extra Of oreskamoon 1 0 0.0 5.0 44.72 4.92 V
22 Christelle Riot MAYEV MAGIYA STARLIGHT starlight 0 1 0.0 5.0 45.01 4.89 V
23 Anar Park Peak River So Lovely Minni Peak River 1 0 0.0 5.0 46.76 4.7 V
24 Roman Maruszczak Reksio Crazy Barking monsters 1 0 0.0 5.0 47.56 4.63 V
25 014121 Lukáš Kubánek Race 1 0 0.0 5.0 48.03 4.58 V
26 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 50.37 4.37 V
27 Julien Puce Keep it extra Deep connection 2 0 0.0 10.0 44.04 5.0 VD
28 Sonja Fischer Clair de lune Shadow flame 1 1 0.0 10.0 50.45 4.36 VD
29 003521 Darina Hanusková Koki 1 1 0.0 10.0 50.49 4.36 VD
30 Karin Gartler-Rappold Blue Shanell Makaras Aussies 1 1 0.0 10.0 52.76 4.17 VD
31 005822 Klára Špinková Antares Loire's Land 0 2 0.0 10.0 54.69 4.02 VD
32 888818 Dominika Kohoutová Lime 2 1 0.0 15.0 47.11 4.67 VD
33 031022 Michaela Šebová Tiara 3 0 0.0 15.0 48.07 4.58 VD
34 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods 3 0 0.0 15.0 49.05 4.49 VD
35 Anaelle Cortijo Story Mind the dog XXS 1 1 5.65 15.65 61.65 3.57 VD
36 Virginie Racape Agility Power Against Wind and fire Agility Power 2 2 0.0 20.0 46.03 4.78 D
DIS Maija Anttolainen Overdo Elite Overdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Labieniec Why Not Issi My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS René Dippold Charlize of auld hemp of auld hemp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Claudia Lazar Skyler Wacky Racing Gang DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zsuzsanna Kovács Hédi - DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010023 Sára Simandlová Btw I’m Dakota Full of Rush DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Hanna Hancs Bariguard Firebird DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tuulia Liuhto Promillen Kir Royal Promillen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Klara Kuznik Brace Yourself Ponto Nanoraptor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jennifer Kasper Miss Jackson Mi Sombras DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marco Gschaider Dancing in the dark Ruff’n’Tuff DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053619 Pavla Kadeřábková Blue Sem tam Kladně DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Andy De Groote Deeks HS Belgium DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Yasmin Eklund Viv Greis Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Kim Serneels Liv DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Claudia Engelen Born to Bark Gates of Heaven Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Davina Fantini Airland Death By Chocolate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková A3Ch Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jan Sprij Pink On the Top its Pink DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Gronek Kind of Cosmo Seven Seas I.-C Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nadine Steurer Peanut vom Dennigkofen vom Dennigkofen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Justin Schiel Agilepaws Enjoy the Silence Agilepaws DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katariina Kuiro Wendi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Corentin Sansonnens Nikaïa des Mirages d Azur Nikaïa des Mirages d Azur DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Krzysztof Marciniak Sza-Luna Fast and furious but cute. DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Kadi Viitmaa Black River Running Wilde DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO