053619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Kadeřábková

    Arrow_down

Pes

  1. Blue Sem tam Kladně, Český strakatý pes

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední zkoušky na přání (2xA1, 2x A3), 21. 05. 2024

  2. 1. Zkouška MLA3: 2/8, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  4. Děčín - Májový pohár, 18. 05. 2024

  5. Agility ML: 1/11, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  6. Jumping A2 a A3 ML: Diskvalifikován

  7. Zkouška ML A3: Diskvalifikován

  8. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  9. 1. Zkouška MLA3: 2/8, 46.08 s, 10.08 tr. b., 3.99 m/s

  10. 2. Zkouška MLA3: 6/8, 46.56 s, 8.56 tr. b., 3.74 m/s

  11. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  12. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška MLA3: 1/5, 49.21 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  14. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  15. 1. zkouška MLA3: 4/6, 54.18 s, 23.18 tr. b., 3.19 m/s

  16. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  17. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  18. 1. Zkouška MLA3: 1/7, 51.54 s, 0.54 tr. b., 4.19 m/s

  19. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  21. 1. Zkouška MLA3: 2/2, 58.97 s, 18.97 tr. b., 3.73 m/s

  22. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 52.94 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  23. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  24. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 50.08 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  25. 2. Zkouška MLA3: 3/4, 58.17 s, 15.17 tr. b., 3.78 m/s

  26. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  27. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  28. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  30. 3. Zkouška MLA3: 2/4, 49.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  31. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  32. 1. Zkouška MLA3: 2/4, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  33. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  34. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  35. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  36. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  37. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 33/66, 41.81 s, 6.81 tr. b., 4.21 m/s

  38. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  39. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  40. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  41. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  42. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  43. 1. Zkouška IA2: 1/3, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. 2. Zkouška IA2: 1/3, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  45. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  46. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MLA2: 2/2, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  48. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  49. Agility OPEN ML: 4/9, 51.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  50. Jumping OPEN ML neděle: Diskvalifikován

  51. Jumping OPEN ML sobota: 3/9, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  52. Zkouška MLA2 neděle: 1/2, 44.08 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  53. Zkouška MLA2 sobota: Diskvalifikován

  54. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  55. Zkouška MLA2: 2/7, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  56. 2. zkouška MLA2: 1/7, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  57. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  58. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MLA2: 2/5, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  60. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  61. 1. Zkouška MLA2: 2/4, 46.77 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  63. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  64. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 47.65 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  65. 2. Zkouška MLA2: 1/3, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  66. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  67. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  68. Jumping OPEN ML: 5/17, 47.49 s, 13.49 tr. b., 3.66 m/s

  69. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  70. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 04. 2022

  71. Druhá zkouška: 1/1, 45.08 s, 7.08 tr. b., 3.62 m/s

  72. První zkouška: 1/1, 45.33 s, 9.33 tr. b., 3.42 m/s

  73. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  74. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  76. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  77. 1. Zkouška MLA1: 2/6, 47.92 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  78. 2. Zkouška MLA1: 2/6, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  79. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  80. Jumping 1 ML: 2/10, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  81. MLA1 So I: 5/10, 60.7 s, 33.7 tr. b., 2.47 m/s

  82. MLA1 So II: Diskvalifikován

  83. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  84. 1. Zkouška MLA1: 1/3, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  85. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  86. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  87. 1. Zkouška MLA1: 2/4, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  88. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  89. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  90. 1. Zkouška MLA1: 3/3, 38.97 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  91. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  92. 3. Zkouška MLA1: 3/3, 47.23 s, 17.23 tr. b., 3.32 m/s

  93. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  94. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  96. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  97. MLA1 - 1běh: 2/4, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  98. MLA1 - 2 běh: 3/4, 37.15 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  99. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  100. Zkouška MLA1 I: 1/2, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  101. Zkouška MLA1 II: Diskvalifikován

  102. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  103. III. jumping ML: Diskvalifikován

  104. II. jumping ML: 5/6, 50.25 s, 24.25 tr. b., 3.2 m/s

  105. I. jumping ML: Diskvalifikován

  106. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  107. MLA1 - 1běh: Diskvalifikován

  108. MLA1 - 2běh: Diskvalifikován