005819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kadlecová, KK SIMIRE

    Arrow_down

Pes

  1. Desiderata Wäka, Australský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2024, 29. 06. 2024 - 30. 06. 2024

  2. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  3. JUMPING OPEN ML: Diskvalifikován

  4. ZkA. II. MLA3: Diskvalifikován

  5. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  6. ZkA. MLA3: Diskvalifikován

  7. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  8. QA4 Agility: 24/69, 36.13 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  9. QA5 Agility: Diskvalifikován

  10. QA6 Agility: Diskvalifikován

  11. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  15. QA1 Agility: Diskvalifikován

  16. QA2 Agility: 2/81, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  17. QA3 Agility: Diskvalifikován

  18. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  19. QJ2 Jumping: 2/80, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  20. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  21. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  22. Agility I. I: 11/23, 37.34 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  23. Agility II. I: Diskvalifikován

  24. Jumping I. I: Diskvalifikován

  25. Jumping II. I: Diskvalifikován

  26. Jumping III. I: Diskvalifikován

  27. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  28. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  30. 3. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  31. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  32. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška A3 ML: 4/6, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  34. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  35. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  38. Agility III 500: Diskvalifikován

  39. Agility II 500: Diskvalifikován

  40. Agility I 500: Diskvalifikován

  41. Jumping III 500: 13/39, 33.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  42. Jumping II 500: Diskvalifikován

  43. Jumping I 500: Diskvalifikován

  44. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  45. 1. zkouška A2 ML: 1/4, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  46. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  47. 3. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  48. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  49. 1. zkouška A2 ML: 1/4, 30.05 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  50. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  51. 3. zkouška A2 ML: 2/4, 31.91 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  52. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  53. Agility 2 I: Diskvalifikován

  54. Jumping 3 I: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  56. Czech Imp Jump Intermediate: 10/21, 19.41 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  57. Jumping 1 - Intermediate: Diskvalifikován

  58. Jumping 2 - Intermediate: Diskvalifikován

  59. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  60. 1.zkouška MLA2: 1/4, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  61. 2.zkouška MLA2: 2/4, 30.38 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  62. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  63. Agility družstev AUO ML: Diskvalifikován

  64. Agility jednotlivců AUO ML: 2/6, 34.72 s, 10.0 tr. b., 6.31 m/s

  65. Jumping družstev AUO ML: Diskvalifikován

  66. Jumping Jednotlivci AUO ML: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  68. ZkA. MLA2: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  70. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  71. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  72. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  73. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  74. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  75. Agility družstev ML: 5/42, 43.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  76. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  77. Jumping družstev ML: Diskvalifikován

  78. Jumping jednotlivci ML: 32/41, 35.42 s, 20.0 tr. b., 6.21 m/s

  79. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  80. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  81. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 16/66, 42.05 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  82. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  83. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 28/57, 38.06 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  84. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 21/39, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  85. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  86. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  87. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  89. Agility OPEN ML: 5/8, 42.97 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  90. JUMPING OPEN ML: Diskvalifikován

  91. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  92. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  93. ZkA. MLA2: 1/1, 31.57 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  94. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  95. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  96. Agility 2 ML: 9/37, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  97. Jumping 1 ML: 2/37, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  98. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  99. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  100. Zkouška 1: 4/6, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  101. Zkouška 2: 1/6, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  102. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  103. Agility 1 Intermediate: Diskvalifikován

  104. Agility 2 Intermediate: Diskvalifikován

  105. Jumping 1 Intermediate: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 Intermediate: Diskvalifikován

  107. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  108. Agility I neděle: 1/19, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  109. Agility I sobota: Diskvalifikován

  110. Jumping I neděle: Diskvalifikován

  111. Jumping I sobota: 9/20, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  112. Zkouška MLA2 neděle: 1/7, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  113. Zkouška MLA2 sobota: Diskvalifikován

  114. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  115. QA1 Agility: Diskvalifikován

  116. QA2 Agility: 17/43, 40.67 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  117. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  118. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  119. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  120. IA2 I: Diskvalifikován

  121. IA2 II: Diskvalifikován

  122. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  123. ZkA. I. IA2: Diskvalifikován

  124. ZkA. II. IA2: Diskvalifikován

  125. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  126. Agility 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  127. Agility 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  128. Jumping 1 - MiniLarge: 2/20, 21.31 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  129. Jumping 2 - MiniLarge: 14/20, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  130. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  131. 1.zkouška: Diskvalifikován

  132. 2.zkouška: Diskvalifikován

  133. 3.zkouška: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  135. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  136. Jumping OPEN ML: 1/12, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  137. ZkA. III. MLA2: Diskvalifikován

  138. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  139. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  140. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  141. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  142. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  143. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  144. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  145. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  146. QA4 Agility: Diskvalifikován

  147. QA5 Agility: Diskvalifikován

  148. QA6 Agility: Diskvalifikován

  149. QJ4 Jumping: 20/73, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  150. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  151. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  152. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  153. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  154. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  155. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  156. Jumping 2 ML: 28/43, 42.86 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  157. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  158. 1. Zkouška LA2: 1/10, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  159. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  161. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  165. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  168. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  169. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  170. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  171. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  172. Agility jednotlivců AUO: 12/42, 49.33 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  173. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  174. Jump Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  175. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  176. 1.zkouška MLA2: 1/8, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  177. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  178. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  179. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška MLA1: 1/6, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  181. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  182. 1. Zkouška LA1 sobota: 2/15, 38.9 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  183. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  184. ZkA. LA1 I.: 1/6, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. ZkA. LA1 II.: 2/6, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s