Cz En

018517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Kubánková, Kubánkov

    Člen KA

Pes

  1. Dagny Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 1/3, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads as Individual: 59/108, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  9. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  10. JUMPING ORIGINAL II ML: Diskvalifikován

  11. JUMPING ORIGINAL I ML: 1/13, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  12. ZKOUŠKA MLA3: Diskvalifikován

  13. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  14. Agility Large Ne: 11/33, 31.93 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  15. Agility Large So: Diskvalifikován

  16. Jumping Large Ne: 1/34, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  17. Jumping Large So: Diskvalifikován

  18. LA3 Ne: 1/14, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  19. LA3 So: 2/18, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  20. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  21. Agility Open: 1/14, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  22. Agility Trial: Diskvalifikován

  23. Jumping Open: 2/14, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  24. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  25. TRIAL I.: 2/7, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  26. TRIAL II.: 1/7, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  27. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  28. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  29. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  30. zkouška LA3 3: 1/8, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  31. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  32. Agility I: 6/80, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  33. Agility II: 18/73, 40.4 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  34. Jumping I: 2/80, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  35. Jumping II: 1/79, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  36. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  37. TRIAL I.: 7/18, 39.31 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  38. TRIAL II.: Diskvalifikován

  39. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  40. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  41. I zkouška A3 L: Diskvalifikován

  42. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  43. Agility L - finále: Diskvalifikován

  44. Agility L sobota: Diskvalifikován

  45. Jumping L neděle: 1/36, 26.83 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  46. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  47. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  49. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  50. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  51. Agility LA sobota: 1/40, 38.68 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  52. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  53. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  56. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  57. Agility Zk I: Diskvalifikován

  58. Agility Zk II: 1/8, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  59. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  60. Agility Open: Diskvalifikován

  61. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  62. Jumping Open: Diskvalifikován

  63. Jumping Squads as Individual: 9/138, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  64. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  65. 1. zkouška: 2/8, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  66. 2. zkouška: 1/8, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  67. 3. zkouška: 1/8, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  68. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  69. Agility 2: 21/222, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  70. Agility 3: 85/177, 41.82 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  71. Agility 4: 5/181, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  72. Agility Trial: 19/129, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  73. Grand Final: 5/44, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  74. Jumping 1: 2/216, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  75. Jumping 2: 1/200, 30.78 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  76. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: 1/85, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  79. Jumping I: 1/85, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  80. Jumping II: 29/84, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  81. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  82. QA4 Agility: 14/97, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  83. QA5 Agility: Diskvalifikován

  84. QA6 Agility: 21/93, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  85. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  86. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  87. QJ6 Jumping: 3/87, 36.09 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  89. QA1 agility: Diskvalifikován

  90. QA2 agility: Diskvalifikován

  91. QA3 agility: 34/120, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  92. QJ1 jumping: 47/123, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. QJ2 jumping: 45/122, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  94. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  95. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  96. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  97. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  98. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 36/169, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  99. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  100. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 32/175, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  101. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  102. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  103. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  104. Agility Open: 2/34, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  105. Agility Trial: Diskvalifikován

  106. Jumping Open: 7/33, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  107. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  108. Jumping: 7/60, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  109. Zkouška 1: Diskvalifikován

  110. Zkouška 2: Diskvalifikován

  111. Zkouška 3: Diskvalifikován

  112. Zkouška 4: Diskvalifikován

  113. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  114. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  115. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  116. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  117. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  118. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  119. Jumping LA sobota: 22/71, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  120. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  121. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  122. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  123. Trial I: 1/15, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  124. Trial II: Diskvalifikován

  125. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  126. Agility Trial I: 5/17, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  127. Agility Trial II: Diskvalifikován

  128. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  129. TRIAL II. LA2: 1/16, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  130. TRIAL I. LA2: 1/17, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  131. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  132. Agility Trial I: Diskvalifikován

  133. Agility Trial II: Diskvalifikován

  134. Agility Trial III: 4/18, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  135. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  136. Agility Open 2+3: 7/20, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  137. Agility Trial I: 3/7, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  138. Agility Trial II: 1/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  139. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  140. Agility: Diskvalifikován

  141. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  142. Jumping: Diskvalifikován

  143. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  144. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  145. Agility 1 L: Diskvalifikován

  146. Agility 2 L: Diskvalifikován

  147. Zkouška LA2: 1/15, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  148. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  149. 1.zkouška LA2: 1/23, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  150. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  152. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  153. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  154. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  155. 1. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  156. 1. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška - neděle LA2: 4/11, 36.01 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  158. 2. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  159. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  160. 3. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  161. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  162. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. 2.zkouška LA2: 2/20, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  164. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  165. Agility I: Diskvalifikován

  166. Agility II: Diskvalifikován

  167. Jumping I: 12/76, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  168. Jumping II: Diskvalifikován

  169. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  170. QA4 Agility: 8/95, 43.61 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  171. QA5 Agility: 56/93, 43.5 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  172. QA6 Agility: Diskvalifikován

  173. QJ4 Jumping: 49/95, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  174. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  175. QJ6 Jumping: 3/77, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  177. QA1 agility: 28/127, 41.15 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  178. QA2 agility: 45/125, 43.79 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  179. QA3 agility: Diskvalifikován

  180. QJ1 jumping: 3/126, 30.07 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  181. QJ2 jumping: 45/126, 39.76 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  182. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  183. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  184. Agility A2A3: Diskvalifikován

  185. Agility Squads as individual: 38/157, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  186. Jumping A2A3: 25/113, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  187. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  188. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  189. Special Agility: 3/159, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  190. Special Final: 3/28, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  191. Special Jumping: 4/153, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  192. Tachyon Trophy A2A3: 14/106, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  193. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  194. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška LA2: 1/14, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  196. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  197. Agility I: Diskvalifikován

  198. Agility II: 4/13, 34.81 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  199. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  200. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  201. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  202. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  203. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  204. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  205. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  206. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  207. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  208. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  209. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  210. Agility I: Diskvalifikován

  211. Agility II: Diskvalifikován

  212. Agility III: Diskvalifikován

  213. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  214. Agility Trial I: Diskvalifikován

  215. Agility Trial II: 7/24, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. Jumping 2+3: 10/36, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  217. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  218. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  219. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  220. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  221. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  222. Agility Open: Diskvalifikován

  223. Agility Trial: 1/11, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  224. Jumping Open: Diskvalifikován

  225. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  226. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  227. 2Q Agility: Diskvalifikován

  228. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  229. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  230. Power & speed A1: Diskvalifikován

  231. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  232. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  233. 1. Agility: Diskvalifikován

  234. 2. Agility: Diskvalifikován

  235. 3. Agility: Diskvalifikován

  236. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  237. QA1 agility: Diskvalifikován

  238. QA2 agility: Diskvalifikován

  239. QA3 agility: Diskvalifikován

  240. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  241. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  242. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  243. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  244. 1. LA1: 8/13, 35.66 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  245. 2. LA1: Diskvalifikován

  246. 3. LA1: 2/13, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  247. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  248. FALCO 1. zkouška LA1: 2/12, 23.87 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  249. FALCO 2. zkouška LA1: 1/12, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  250. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  251. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  252. Agility Lar So: Diskvalifikován

  253. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  254. Jumping Lar So: Diskvalifikován