Cz En

018517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Kubánková, Kubánkov

    Člen KA

Pes

  1. Dagny Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  2. TRIAL I.: 7/18, 39.31 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  5. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  6. I zkouška A3 L: Diskvalifikován

  7. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  8. Agility L - finále: Diskvalifikován

  9. Agility L sobota: Diskvalifikován

  10. Jumping L neděle: 1/36, 26.83 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  11. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  14. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  15. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  16. Agility LA sobota: 1/40, 38.68 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  17. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  18. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  19. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  20. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  21. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  22. Agility Zk I: Diskvalifikován

  23. Agility Zk II: 1/8, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  24. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  25. Agility Open: Diskvalifikován

  26. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  27. Jumping Open: Diskvalifikován

  28. Jumping Squads as Individual: 9/138, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  29. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  30. 1. zkouška: 2/8, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  31. 2. zkouška: 1/8, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  32. 3. zkouška: 1/8, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  33. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  34. Agility 2: 21/222, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  35. Agility 3: 85/177, 41.82 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  36. Agility 4: 5/181, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  37. Agility Trial: 19/129, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  38. Grand Final: 5/44, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  39. Jumping 1: 2/216, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  40. Jumping 2: 1/200, 30.78 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  41. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  42. Agility I: Diskvalifikován

  43. Agility II: 1/85, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  44. Jumping I: 1/85, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  45. Jumping II: 29/84, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  46. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  47. QA4 Agility: 14/97, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  48. QA5 Agility: Diskvalifikován

  49. QA6 Agility: 21/93, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  50. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  51. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  52. QJ6 Jumping: 3/87, 36.09 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  53. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  54. QA1 agility: Diskvalifikován

  55. QA2 agility: Diskvalifikován

  56. QA3 agility: 34/120, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  57. QJ1 jumping: 47/123, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  58. QJ2 jumping: 45/122, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  59. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  60. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  61. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  62. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  63. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 36/169, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  64. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  65. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 32/175, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  66. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  67. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  68. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  69. Agility Open: 2/34, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  70. Agility Trial: Diskvalifikován

  71. Jumping Open: 7/33, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  73. Jumping: 7/60, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  74. Zkouška 1: Diskvalifikován

  75. Zkouška 2: Diskvalifikován

  76. Zkouška 3: Diskvalifikován

  77. Zkouška 4: Diskvalifikován

  78. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  79. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  80. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  81. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  82. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  83. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  84. Jumping LA sobota: 22/71, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  85. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  86. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  87. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  88. Trial I: 1/15, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  89. Trial II: Diskvalifikován

  90. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  91. Agility Trial I: 5/17, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  92. Agility Trial II: Diskvalifikován

  93. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  94. TRIAL II. LA2: 1/16, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  95. TRIAL I. LA2: 1/17, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  96. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  97. Agility Trial I: Diskvalifikován

  98. Agility Trial II: Diskvalifikován

  99. Agility Trial III: 4/18, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  100. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  101. Agility Open 2+3: 7/20, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  102. Agility Trial I: 3/7, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  103. Agility Trial II: 1/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  104. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  105. Agility: Diskvalifikován

  106. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  107. Jumping: Diskvalifikován

  108. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  109. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  110. Agility 1 L: Diskvalifikován

  111. Agility 2 L: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA2: 1/15, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  113. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  114. 1.zkouška LA2: 1/23, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  115. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  117. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  118. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  119. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  120. 1. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  121. 1. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška - neděle LA2: 4/11, 36.01 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  123. 2. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  124. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  125. 3. Zkouška - sobota LA2: Diskvalifikován

  126. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  127. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. 2.zkouška LA2: 2/20, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  129. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  130. Agility I: Diskvalifikován

  131. Agility II: Diskvalifikován

  132. Jumping I: 12/76, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  133. Jumping II: Diskvalifikován

  134. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  135. QA4 Agility: 8/95, 43.61 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  136. QA5 Agility: 56/93, 43.5 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  137. QA6 Agility: Diskvalifikován

  138. QJ4 Jumping: 49/95, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  139. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  140. QJ6 Jumping: 3/77, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  142. QA1 agility: 28/127, 41.15 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  143. QA2 agility: 45/125, 43.79 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  144. QA3 agility: Diskvalifikován

  145. QJ1 jumping: 3/126, 30.07 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  146. QJ2 jumping: 45/126, 39.76 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  147. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  148. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  149. Agility A2A3: Diskvalifikován

  150. Agility Squads as individual: 38/157, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  151. Jumping A2A3: 25/113, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  152. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  153. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  154. Special Agility: 3/159, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  155. Special Final: 3/28, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  156. Special Jumping: 4/153, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  157. Tachyon Trophy A2A3: 14/106, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  158. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  159. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška LA2: 1/14, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  161. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  162. Agility I: Diskvalifikován

  163. Agility II: 4/13, 34.81 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  164. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  165. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  166. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  167. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  168. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  169. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  170. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  171. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  172. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  173. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  174. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  175. Agility I: Diskvalifikován

  176. Agility II: Diskvalifikován

  177. Agility III: Diskvalifikován

  178. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  179. Agility Trial I: Diskvalifikován

  180. Agility Trial II: 7/24, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  181. Jumping 2+3: 10/36, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  182. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  183. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  184. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  185. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  186. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  187. Agility Open: Diskvalifikován

  188. Agility Trial: 1/11, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  189. Jumping Open: Diskvalifikován

  190. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  191. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  192. 2Q Agility: Diskvalifikován

  193. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  194. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  195. Power & speed A1: Diskvalifikován

  196. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  197. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  198. 1. Agility: Diskvalifikován

  199. 2. Agility: Diskvalifikován

  200. 3. Agility: Diskvalifikován

  201. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  202. QA1 agility: Diskvalifikován

  203. QA2 agility: Diskvalifikován

  204. QA3 agility: Diskvalifikován

  205. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  206. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  207. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  208. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  209. 1. LA1: 8/13, 35.66 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  210. 2. LA1: Diskvalifikován

  211. 3. LA1: 2/13, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  212. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  213. FALCO 1. zkouška LA1: 2/12, 23.87 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  214. FALCO 2. zkouška LA1: 1/12, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  215. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  216. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  217. Agility Lar So: Diskvalifikován

  218. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  219. Jumping Lar So: Diskvalifikován