031022

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Šebová, DogSport CZ

    Arrow_down

Pes

  1. Tiara, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  2. 1. Zkouška MLA2: 1/5, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  3. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  4. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  5. Agility Open: Diskvalifikován

  6. Jumping Open: Diskvalifikován

  7. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  8. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška MLA2: 1/9, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  10. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  11. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  12. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  13. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  14. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  16. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  17. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  19. 3. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  21. 1.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška MLA1: 1/10, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  23. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. IA1: Diskvalifikován

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  28. 1. Zkouška MLA1: 1/5, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  29. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  30. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  31. 1. zkouška MLA1: 1/2, 34.34 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  32. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  33. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 26. 08. 2023

  34. 1.Zkouška MLA1: 1/7, 26.61 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  35. 2.Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  36. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  37. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  38. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 33/66, 48.07 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  39. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  40. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  41. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  42. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  43. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  44. Agility 1 I: Diskvalifikován

  45. Agility 2 I: Diskvalifikován

  46. Agility 3 I: Diskvalifikován

  47. Agility 4 I: Diskvalifikován

  48. Exam IA1: 3/6, 33.44 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  49. Jumping 1 I: 22/48, 43.03 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  50. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Odpolední VIP dvojzkoušky, 06. 07. 2023

  52. 1.zkouška : Diskvalifikován

  53. 2.zkouška: Diskvalifikován

  54. 3.zkouška: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  56. 1.zkouška MLA1: 1/8, 26.87 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  57. 2.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  58. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  59. Agility ML: 2/13, 34.28 s, 5.0 tr. b., 6.27 m/s

  60. Jumping Neděle ML: 4/13, 35.2 s, 15.2 tr. b., 5.0 m/s

  61. Zkouška MLA1: 2/10, 28.17 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  62. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  63. Agility I neděle: Diskvalifikován

  64. Agility I sobota: 10/21, 43.37 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  65. Jumping I neděle: Diskvalifikován

  66. Jumping I sobota: 10/20, 37.96 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  67. Zkouška MLA1 neděle: 1/7, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  68. Zkouška MLA1 sobota: Diskvalifikován

  69. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  70. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  72. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  73. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška MLA1: 1/3, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  75. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  76. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  77. Jumping OPEN ML neděle: Diskvalifikován

  78. Jumping OPEN ML sobota: Diskvalifikován

  79. Zkouška MLA1 neděle: Diskvalifikován

  80. Zkouška MLA1 sobota: Diskvalifikován

  81. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  82. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  83. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  84. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  85. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  86. Zkouška MLA1: 1/4, 32.55 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  87. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  88. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  89. 1. Jumping ML: 2/7, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  90. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  91. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  92. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  93. 1. běh Jumping 0 ML: 4/7, 28.24 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  94. 2. běh Jumping 0 ML: 1/7, 20.83 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  95. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  96. 1. Jumping MLA0: Diskvalifikován

  97. 2. Jumping MLA0: 4/6, 24.24 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s