Cz En

059319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Velanová, KK Šlapanice

    Člen KA

Pes

  1. Brave Heart Neverending Force, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 3/25, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: 9/47, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 9/29, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 11/31, 40.99 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 2/47, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  9. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  10. 1. Agility L - Z l e t.: 4/29, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  11. 2. Agility L - Z l e t.: 3/29, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  12. 3. Jumping L - Z l e t.: 16/28, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  13. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  14. QA1 Agility: 6/108, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  15. QA2 Agility: 37/107, 39.26 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  16. QA3 Agility: 29/66, 43.21 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  17. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ3 Jumping: 19/104, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  20. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  21. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  25. Agility MLA: 1/13, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  26. Jumping MLA: 1/13, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  27. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  28. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  29. Agility ML: Diskvalifikován

  30. Jumping ML: Diskvalifikován

  31. Zkouška MLA3: 2/7, 37.45 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  32. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  33. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška MLA3: 1/3, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  35. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  36. 1. Zkouška LA3: 3/9, 31.95 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  37. 2. Zkouška LA3: 1/9, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  38. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  39. Agility ML: Diskvalifikován

  40. Jumping ML: 1/13, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  41. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  42. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  43. Agility Individual: 11/34, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  44. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Individual: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual: 28/34, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  47. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  48. Trial I.: Diskvalifikován

  49. TRIAL II.: Diskvalifikován

  50. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  51. Agility Large Ne: 4/33, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  52. Agility Large So: Diskvalifikován

  53. Jumping Large Ne: 3/34, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  54. Jumping Large So: Diskvalifikován

  55. LA3 Ne: Diskvalifikován

  56. LA3 So: Diskvalifikován

  57. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  58. 1. Zkouška LA2: 1/19, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  59. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška LA2: 1/19, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  61. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  62. Agility L: Diskvalifikován

  63. Jumping L: 2/39, 34.47 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  64. Zkouška LA2: 2/9, 33.9 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  65. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  66. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 3. Zkouška LA2: 1/8, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  69. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  70. 1. Jumping L: 2/25, 33.15 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  71. 2. Jumping L: 5/24, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  72. Agility L: 3/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  73. Agility L: 11/25, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  74. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  75. Agility I: 2/28, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  76. Agility II: Diskvalifikován

  77. Jumping I: 3/28, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  78. Jumping II: 12/28, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  79. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  80. Agility Trial I: 1/5, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  81. Agility Trial II: Diskvalifikován

  82. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  83. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA2: 1/7, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  85. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  86. Agility L: Diskvalifikován

  87. Jumping L: 1/20, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  88. ZkouškaLA1: 1/8, 29.57 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  89. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  90. TRIAL I.: 2/12, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  91. TRIAL II.: 1/12, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  92. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  93. 1. Zkouška LA1: 1/5, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  94. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  96. Agility LA: Diskvalifikován

  97. Jumping LA: 9/32, 51.45 s, 14.45 tr. b., 3.62 m/s

  98. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  100. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  102. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  103. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška MLA1: 1/8, 30.94 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s