059319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Velanová, KK Šlapanice

    Arrow_down

Pes

  1. Brave Heart Neverending Force, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: 33/69, 30.71 s, 15.0 tr. b., 5.7 m/s

  3. QA5 Agility: 23/69, 40.77 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  4. QA6 Agility: 5/65, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  5. QJ4 Jumping: 30/69, 37.87 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: 12/69, 40.67 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  9. QA1 Agility: 15/81, 42.41 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping : 7/82, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  13. QJ2 Jumping: 50/80, 41.67 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  14. QJ3 Jumping: 5/75, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  15. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  16. Zkouška I. A3 ML: 1/7, 37.48 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  17. Zkouška II. A3 ML: Diskvalifikován

  18. Zkouška III. A3 ML: Diskvalifikován

  19. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  20. 1. zkouška IA3: 3/3, 37.23 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  21. 2. zkouška IA3: 2/3, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  22. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  23. Agility III 500: Diskvalifikován

  24. Agility II 500: 6/46, 39.08 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  25. Agility I 500: Diskvalifikován

  26. Jumping III 500: 22/39, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  27. Jumping II 500: Diskvalifikován

  28. Jumping I 500: 27/47, 40.96 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  29. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  30. Zkouška I.: Diskvalifikován

  31. Zkouška II.: 1/5, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  32. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  33. Jumping ML: 1/13, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  34. Open ML: Diskvalifikován

  35. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  36. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  37. Agility ML: 1/9, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  38. Finále JUMPING ML: 1/4, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  39. Jumping ML: 1/9, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  40. Zkouška A3 ML: 1/5, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  41. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  42. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 18/64, 49.66 s, 14.66 tr. b., 4.41 m/s

  43. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 6/66, 41.9 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  44. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  45. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 8/57, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  46. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 6/39, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  47. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 17/66, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  48. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 30/62, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  49. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  50. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  51. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML: Diskvalifikován

  52. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: 12/22, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  53. Power & Speed MASTERS ML: Diskvalifikován

  54. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 17/33, 28.65 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  55. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  56. Tachyon Trophy MASTERS ML: Diskvalifikován

  57. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  58. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  59. Agility 4 I: 15/37, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  60. Agility 5 I: 8/35, 39.83 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  61. Agility 6 I: Diskvalifikován

  62. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  63. Jumping 5 I: 2/35, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  64. Jumping 6 I: Diskvalifikován

  65. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  66. Agility ML: 1/8, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Finále ML: 2/6, 40.15 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  68. Jumping II. ML: 3/8, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  69. Jumping I. ML: Diskvalifikován

  70. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  71. Agility 1: 13/49, 65.76 s, 27.76 tr. b., 3.35 m/s

  72. Agility 2: 12/43, 39.7 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  73. Jumping 1: 1/49, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  74. Jumping 2: Diskvalifikován

  75. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  76. Agility MLA: 4/18, 39.68 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  77. Jumping MLA: 2/19, 33.14 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  78. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  79. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  80. Agility / ML: 3/14, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  81. Jumping / ML: 6/14, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  82. Jumping / ML / 3: 2/10, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  83. TACHYON AGILITY / ML: 5/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  84. TACHYON JUMPING / ML: 9/18, 38.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  85. Zkouška A3 / ML: Diskvalifikován

  86. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  87. Agility ML: 1/11, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  88. Jumping ML: 2/11, 32.76 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  89. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  90. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  91. Agility ML: 1/18, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  92. Finále Ju ML: 5/8, 29.36 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  93. Jumping ML: Diskvalifikován

  94. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  95. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  96. Agility: Diskvalifikován

  97. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 29/58, 37.41 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  98. Jumping: 22/58, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  99. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/59, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  100. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  101. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  102. ZKOUŠKA II.: 3/7, 41.97 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  103. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  104. III. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  108. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  109. MLA Agility 2: 10/34, 37.18 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  110. MLA Agility 3: 9/35, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  111. MLA Agility 4: Diskvalifikován

  112. MLA Jumpig 1: 12/41, 32.61 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  113. MLA Jumping 2: Diskvalifikován

  114. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  115. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  116. QA4 Agility: 16/73, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  117. QA5 Agility: Diskvalifikován

  118. QA6 Agility: Diskvalifikován

  119. QJ4 Jumping: 42/73, 42.1 s, 15.76 tr. b., 5.06 m/s

  120. QJ5 Jumping: 40/72, 43.3 s, 16.43 tr. b., 5.01 m/s

  121. QJ6 Jumping: 45/69, 37.39 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  122. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  123. Agility I: Diskvalifikován

  124. Agility II: 2/55, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  125. Jumping I: 30/56, 36.76 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  126. Jumping II: 14/57, 39.6 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  127. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  128. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 3/25, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  129. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  130. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: 9/47, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  131. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 9/29, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  132. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  133. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 11/31, 40.99 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  134. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 2/47, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  135. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  136. 1. Agility L - Z l e t.: 4/29, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  137. 2. Agility L - Z l e t.: 3/29, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  138. 3. Jumping L - Z l e t.: 16/28, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  139. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  140. QA1 Agility: 6/108, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  141. QA2 Agility: 37/107, 39.26 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  142. QA3 Agility: 29/66, 43.21 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  143. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  144. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  145. QJ3 Jumping: 19/104, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  146. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  147. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  149. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  151. Agility MLA: 1/13, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  152. Jumping MLA: 1/13, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  153. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  154. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  155. Agility ML: Diskvalifikován

  156. Jumping ML: Diskvalifikován

  157. Zkouška MLA3: 2/7, 37.45 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  158. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  159. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška MLA3: 1/3, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  161. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  162. 1. Zkouška LA3: 3/9, 31.95 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  163. 2. Zkouška LA3: 1/9, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  164. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  165. Agility ML: Diskvalifikován

  166. Jumping ML: 1/13, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  167. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  168. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  169. Agility Individual: 11/34, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  170. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  171. Jumping Individual: Diskvalifikován

  172. Jumping Squads as Individual: 28/34, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  173. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  174. Trial I.: Diskvalifikován

  175. TRIAL II.: Diskvalifikován

  176. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  177. Agility Large Ne: 4/33, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  178. Agility Large So: Diskvalifikován

  179. Jumping Large Ne: 3/34, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  180. Jumping Large So: Diskvalifikován

  181. LA3 Ne: Diskvalifikován

  182. LA3 So: Diskvalifikován

  183. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  184. 1. Zkouška LA2: 1/19, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  185. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  186. 3. Zkouška LA2: 1/19, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  187. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  188. Agility L: Diskvalifikován

  189. Jumping L: 2/39, 34.47 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  190. Zkouška LA2: 2/9, 33.9 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  191. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  192. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. 3. Zkouška LA2: 1/8, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  195. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  196. Agility L: 3/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  197. Agility L: 11/25, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  198. 1. Jumping L: 2/25, 33.15 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  199. 2. Jumping L: 5/24, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  200. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  201. Agility I: 2/28, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  202. Agility II: Diskvalifikován

  203. Jumping I: 3/28, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  204. Jumping II: 12/28, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  205. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  206. Agility Trial I: 1/5, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  207. Agility Trial II: Diskvalifikován

  208. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  209. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  210. 2. Zkouška LA2: 1/7, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  211. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  212. Agility L: Diskvalifikován

  213. Jumping L: 1/20, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  214. ZkouškaLA1: 1/8, 29.57 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  215. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  216. TRIAL I.: 2/12, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  217. TRIAL II.: 1/12, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  218. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  219. 1. Zkouška LA1: 1/5, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  220. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  222. Agility LA: Diskvalifikován

  223. Jumping LA: 9/32, 51.45 s, 14.45 tr. b., 3.62 m/s

  224. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  225. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  226. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  227. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  228. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  229. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  230. 2. zkouška MLA1: 1/8, 30.94 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s