052215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivan Pospíšil, Agi Lounky

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Jumping I: 5/18, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Krátký jumping I: 5/18, 21.45 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  5. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  6. MLA3 I: 1/11, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. MLA3 II: 1/10, 48.56 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  8. MLA3 III: 1/9, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  9. Cheb - Kopaninské STEIN dvojzkoušky, 24. 02. 2024

  10. Zkouška II. MLA3: Diskvalifikován

  11. Zkouška I. MLA3: 1/5, 48.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  12. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  13. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  14. MLA3 I: Diskvalifikován

  15. MLA3 II: Diskvalifikován

  16. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  17. Agility družstev ML: Diskvalifikován

  18. Agility jednotlivců ML: 2/13, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  19. Hra neděle ML: 2/11, 14.3 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  20. Hra sobota ML: 4/9, 19.28 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. Jumping družstev ML: 1/11, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  22. Jumping jednotlivců ML: 1/13, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  23. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  24. 1. Zkouška IA3: 1/2, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  25. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  26. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška MLA3: 1/4, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  28. 3. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  29. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  30. 1. Zkouška MLA3: 2/5, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  31. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  33. Agility družstev ML: 29/42, 60.47 s, 18.47 tr. b., 3.64 m/s

  34. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  35. Jumping družstev ML: 8/42, 41.84 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  36. Jumping jednotlivci ML: 15/41, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  37. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. IA3: 2/2, 46.98 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  40. Jumping I: 7/13, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  41. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  42. Agility – soutěž klubů: Diskvalifikován

  43. Jumping soutež družstev: 2/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  44. Jumping soutež dvojic: 5/13, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  45. Jumping soutež Feny x Psi: 1/12, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  46. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  47. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 14/64, 51.31 s, 6.31 tr. b., 4.27 m/s

  48. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 26/66, 50.37 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  49. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 27/66, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  50. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 14/57, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  51. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 8/39, 42.61 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  52. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 28/66, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  53. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 18/62, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  54. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 9/57, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  55. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  56. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 50.88 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  57. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 49.92 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  58. 3. Zkouška MLA3: 2/3, 47.8 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  59. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  60. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML: 5/20, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  61. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: 6/22, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  62. Power & Speed MASTERS ML: Diskvalifikován

  63. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 10/33, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  64. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  65. Tachyon Trophy MASTERS ML: 3/19, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  66. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: 6/33, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  67. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  68. Agility 4 I: 12/37, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  69. Agility 5 I: 14/35, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  70. Agility 6 I: 12/34, 50.54 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  71. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  72. Jumping 5 I: 16/35, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  73. Jumping 6 I: 19/34, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  74. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  75. Agility 1 Intermediate: 1/38, 50.96 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  76. Agility 2 Intermediate: 9/36, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  77. Jumping 1 Intermediate: 7/38, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  78. Jumping 2 Intermediate: 15/38, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  79. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 1, 13. 05. 2023

  80. 1. A3 zkouška ML: 3/4, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  81. 2. A3 zkouška ML: 3/4, 54.13 s, 8.13 tr. b., 3.88 m/s

  82. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  83. Agility I neděle: 8/19, 46.83 s, 5.83 tr. b., 3.65 m/s

  84. Agility I sobota: 5/21, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  85. Jumping I neděle: 1/18, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  86. Jumping I sobota: 2/20, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  87. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  88. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  89. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  90. 1. Zkouška MLA3: 3/5, 48.4 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  91. 2. Zkouška MLA3: 2/5, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  92. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  93. QA1 Agility: 6/43, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  94. QA2 Agility: 10/43, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  95. QA3 Agility: 6/42, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  96. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  97. QJ2 Jumping: 17/43, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  98. QJ3 Jumping: 12/38, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  99. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  100. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  101. První zkouška: 1/2, 47.74 s, 7.74 tr. b., 3.75 m/s

  102. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  103. Agility I: 1/17, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  104. Jumping I: 2/16, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  105. Zkouška IA3: 2/3, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  106. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  107. Jumping L: 5/30, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  108. Zkouška II. LA3: 7/12, 50.78 s, 13.78 tr. b., 3.74 m/s

  109. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  110. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  111. Agility ML: 3/14, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  112. Agility Neděle ML: 4/15, 46.42 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  113. Jumping ML: Diskvalifikován

  114. Jumping neděle ML: Diskvalifikován

  115. Zkouška MLA3: 1/4, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  116. Zkouška Neděle ML3: 3/4, 49.89 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  117. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  118. Agility: 29/58, 52.57 s, 5.57 tr. b., 4.18 m/s

  119. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  120. Jumping: 28/58, 43.27 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  121. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 37/59, 41.14 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  122. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  123. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 1/43, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  124. SOUTĚŽ DVOJIC: 2/43, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  125. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 2/40, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  126. SOUTĚŽ KLUBŮ: 2/42, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  127. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 9/41, 50.41 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  128. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  129. 1. Zkouška MLA3: 5/8, 46.29 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  130. 2. Zkouška MLA3: 2/8, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  131. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  133. ZkA. II. MLA3: Diskvalifikován

  134. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  135. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  136. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 44.63 s, 5.63 tr. b., 4.35 m/s

  138. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  139. Agility 1 ML: 5/48, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  140. Agility 2 ML: 10/48, 42.83 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  141. Jumping 1 ML: 18/49, 51.32 s, 12.32 tr. b., 4.29 m/s

  142. Jumping 2 ML: 7/43, 36.37 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  143. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  144. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  145. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  146. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  147. QA4 Agility: Diskvalifikován

  148. QA5 Agility: 44/70, 43.36 s, 13.1 tr. b., 4.8 m/s

  149. QA6 Agility: 25/60, 56.45 s, 21.78 tr. b., 3.9 m/s

  150. QJ4 Jumping: 14/73, 43.37 s, 2.03 tr. b., 4.91 m/s

  151. QJ5 Jumping: 12/72, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  152. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  153. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  154. Agility 1 ML: 4/45, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  155. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  156. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 ML: 4/43, 40.04 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  158. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  159. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 7/25, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  160. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) ML: 4/11, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  161. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: 2/25, 14.8 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  162. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: 5/47, 42.53 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  163. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 5/29, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  164. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 10/46, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  165. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  166. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 5/47, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  167. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  168. Jumping A2 + A3 ML: 2/6, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  169. Zkouška A3 ML: 2/3, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  170. Zkouška II. A3 ML: 1/3, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  171. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  172. Agility sobota ML: 2/23, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  173. Jumping sobota ML: 2/23, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  174. Zkouška sobota MLA3: Diskvalifikován

  175. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  176. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  178. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  179. Agility ML: 6/16, 46.43 s, 20.0 tr. b., 4.52 m/s

  180. Jumping ML: 1/16, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  181. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  182. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  183. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  185. 3. Zkouška MLA3: 4/8, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  186. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  187. Neděle Jumping2+3 ML: 2/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  188. Neděle MLA3 I: 2/5, 49.01 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  189. Neděle MLA3 II: 1/5, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  190. Sobota Jumping2+3 ML: 1/4, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  191. Sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  192. Sobota MLA3 II: 1/2, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  193. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  194. FINÁLE ML: Diskvalifikován

  195. neděle Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  196. neděle MLA3: Diskvalifikován

  197. Sobota Jumping2+3 ML: 3/12, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  198. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  199. sobota MLA3 II: 3/9, 50.04 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  200. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  201. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  202. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  203. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  204. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  205. Sobota Jumping2+3 ML: 7/14, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  206. Sobota MLA3 I.: 4/9, 44.3 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  207. Sobota MLA3 II.: 4/9, 38.64 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  208. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  209. 1. Zkouška MLA3: 2/5, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  210. 2. Zkouška MLA3: 1/5, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  211. 3. Zkouška MLA3: 1/5, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  212. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  213. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  214. MLA3 So I: 1/8, 45.15 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  215. MLA3 So II: 1/8, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  216. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  217. Agility L: 1/26, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  218. Hra L neděle: 1/27, 23.76 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  219. Jumping L: 2/25, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  220. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  221. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  222. Jumping OPEN ML: 4/11, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  223. Zkouška MLA3: 1/4, 47.97 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  224. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  225. Agility Open ML: 4/15, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  226. Agility Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  227. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  228. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  229. Agility ML: 3/15, 40.9 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  230. Jumping ML: Diskvalifikován

  231. Neděle Agility ML: 4/16, 35.73 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  232. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  233. Neděle Zkouška ML3: Diskvalifikován

  234. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  235. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  236. Agility Individual: 11/40, 42.56 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  237. Agility Squads as Individual: 8/46, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  238. Jumping Individual: 7/46, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  239. Jumping Squads as Individual: 19/46, 37.9 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  240. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  241. 1. zkouška: Diskvalifikován

  242. 2. zkouška: 4/8, 45.15 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  243. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  244. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: Diskvalifikován

  245. Agility Spokojenypes.cz ML: 6/18, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  246. Jelení Jumping Short ML: 3/21, 19.42 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  247. PetExpert Jumping ML: 3/21, 32.07 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  248. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  249. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 10/37, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  250. SOUTĚŽ DVOJIC: 2/36, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  251. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  252. SOUTĚŽ KLUBŮ: 1/37, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  253. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 10/36, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  254. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 11/36, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  255. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  256. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  257. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  258. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  259. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  260. 1.zkouška MLA3: 2/4, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  261. 2.zkouška MLA3: 1/4, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  262. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  263. Zkouška ML A3 - I.: Diskvalifikován

  264. Zkouška ML A3 - II. : 1/6, 47.78 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  265. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  266. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  267. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  268. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  269. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  270. 1.zkouška MLA3: 2/5, 42.67 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  271. 2.zkouška MLA3: 1/5, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  272. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  273. Zkouška MLA3 I.: 1/7, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  274. Zkouška MLA3 II.: Diskvalifikován

  275. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  276. Jumping I ML: 1/7, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  277. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 38.93 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  278. 2. zkouška MLA3: 1/5, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  279. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  280. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  281. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  282. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  283. 1. Jumping ML: 1/10, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  284. 2. Jumping ML: 2/10, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  285. 3. Jumping ML: 4/10, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  286. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  287. Agility 1 ML: 12/34, 49.7 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  288. Agility 2 ML: 6/29, 43.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  289. Jumping 1 ML: 4/34, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  290. Jumping 2 ML: 4/34, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  291. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  292. 1. Jumping ML: 1/9, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  293. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  294. 2. Jumping ML: 1/7, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  295. 2. Zkouška MLA3: 1/5, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  296. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  297. 1. Agility ML: 1/7, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  298. 1. Jumping ML: 4/7, 31.2 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  299. 2. Agility ML: 1/7, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  300. 2. Jumping ML: 2/7, 22.31 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  301. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  302. 1. Zkouška MLA3: 3/5, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  303. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  304. 3. Zkouška MLA3: 2/4, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  305. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  306. Agility ML: 2/9, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  307. Jumping ML: 1/10, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  308. Zkouška MLA3: 1/3, 44.74 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  309. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  310. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  311. 2. Zkouška MLA3: 2/6, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  312. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  313. Agility Open ML: Diskvalifikován

  314. Jumping Open ML: 3/6, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  315. ZkA. MLA3: 1/3, 43.61 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  316. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  317. Agility Individual: 12/34, 41.94 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  318. Agility Squads as Individual: 19/34, 49.32 s, 15.32 tr. b., 4.01 m/s

  319. Jumping Individual: 19/34, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  320. Jumping Squads as Individual: 6/34, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  321. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  322. NE Agility ML: 5/15, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  323. NE Jumping ML: Diskvalifikován

  324. NE Zkouška ML3: 2/9, 52.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  325. SO Agility ML: 4/15, 33.67 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  326. So Jumping ML: 4/16, 32.2 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  327. SO Zkouška ML3: Diskvalifikován

  328. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  329. 1. Zkouška MLA3: 2/3, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  330. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  331. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  332. Agility neděle ML: 2/16, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  333. Agility sobota ML: Diskvalifikován

  334. Jumping neděle ML: 6/16, 27.06 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  335. Jumping sobota ML: 1/14, 27.3 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  336. ZkouškaMLA3 neděle: 3/4, 34.89 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  337. ZkouškaMLA3 sobota: Diskvalifikován

  338. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  339. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 8/48, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  340. SOUTĚŽ DVOJIC: 14/49, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  341. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/45, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  342. SOUTĚŽ KLUBŮ: 7/48, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  343. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 10/44, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  344. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  345. agility open ML: 3/9, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  346. Jumping open ML: 1/9, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  347. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  348. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  349. MLA3 - I.: Diskvalifikován

  350. MLA3 - II.: 2/4, 34.83 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  351. MLA3 - III.: 1/4, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  352. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  353. 1. běh ML: 2/7, 23.26 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  354. 2. běh ML: 2/7, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  355. 3. běh ML: 2/7, 25.37 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  356. 4. běh ML: 3/7, 24.97 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  357. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  358. Jumping L: Diskvalifikován

  359. Zkouška 1 LA3: 4/11, 39.84 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  360. Zkouška 2 LA3: 2/10, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  361. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  362. I. agility ML: 10/38, 42.33 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  363. II. agility ML: 2/37, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  364. II. jumping ML: 9/38, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  365. I. jumping ML: 18/37, 35.2 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  366. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  367. Agility 1 ML: 1/11, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  368. Agility 2 ML: 3/10, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  369. Finále ML: 2/8, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  370. Jumping 1 ML: 1/11, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  371. Jumping 2 ML: 3/10, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  372. Zkouška MLA3: 1/6, 45.02 s, 6.02 tr. b., 4.2 m/s

  373. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  374. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  375. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  376. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  377. A3 II ML: 4/7, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  378. A3 I ML: Diskvalifikován

  379. Senioři ML: 1/3, 34.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  380. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  381. Agility ML: 2/12, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  382. Jumping ML: 1/12, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  383. Zkouška MLA3: 1/4, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  384. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  385. Agility L - finále: 2/20, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  386. Agility L sobota: 4/37, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  387. Jumping L neděle: 2/36, 27.74 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  388. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  389. Zkouška LA3 neděle: 5/18, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  390. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  391. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  392. A3 II ML: 1/7, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  393. A3 I ML: Diskvalifikován

  394. senioři ML: Diskvalifikován

  395. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  396. II. zkouška LA3: 5/17, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  397. I. zkouška LA3: 5/17, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  398. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  399. LA3 - I.: Diskvalifikován

  400. LA3 - II.: Diskvalifikován

  401. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  402. Agility L: Diskvalifikován

  403. Jumping L: 3/24, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  404. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  405. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  406. Agility Spokojeného psa L: 18/34, 26.53 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  407. Jacob & Joseph Jumping L: 14/33, 21.35 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  408. Jelenův Jumping L: 6/34, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  409. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  410. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  411. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  412. 2. Zkouška LA3: 4/10, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  413. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  414. Zkouška1 LA3: 2/13, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  415. Zkouška2 LA3: 7/13, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  416. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  417. Zkouška1 LA3: 8/13, 38.45 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  418. Zkouška2 LA3: Diskvalifikován

  419. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  420. Agility družstva L: 4/25, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  421. Agility jednotlivci L: 10/30, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  422. Jumping družstva L: 11/25, 28.98 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  423. Jumping jednotlivci L: 10/29, 27.11 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  424. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  425. Zkouška LA3 1: 4/9, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  426. Zkouška LA3 2: 5/9, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  427. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  428. Agility L: Diskvalifikován

  429. Jumping L: 8/37, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  430. Zkouška LA3: 5/16, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  431. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  432. Agility ML: 3/11, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  433. Jumping ML: 2/12, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  434. Zkouška A3 ML: 2/5, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  435. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  436. agility L neděle: 13/34, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  437. Jump L neděle: 9/34, 27.46 s, 5.0 tr. b., 6.37 m/s

  438. Zkouška A3 - sobota - 1 L: 7/11, 35.29 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  439. Zkouška A3 - sobota - 2 L: 4/11, 37.13 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  440. ZKOUŠKA L A3: 9/14, 35.59 s, 15.0 tr. b., 6.04 m/s

  441. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  442. Agility Open: 43/125, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  443. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  444. Jumping Open: 56/136, 39.78 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  445. Jumping Squads as Individual: 18/138, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  446. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  447. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  448. Soutěž dvojic: 8/39, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  449. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 10/39, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  450. Soutěž klubů: 13/38, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  451. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 1/39, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  452. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  453. Jumping - Large: 9/32, 22.66 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  454. 1. Zka - LA3: 3/15, 29.14 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  455. 2. Zka - LA3: 5/15, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  456. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  457. LA3_1: Diskvalifikován

  458. LA3_2: 5/15, 40.84 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  459. LA3_3: 3/13, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  460. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  461. Agility L: 10/40, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  462. Jumping L: 14/37, 29.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  463. Zkouška LA3: 4/16, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  464. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  465. QA4 Agility: Diskvalifikován

  466. QA5 Agility: 27/96, 44.9 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  467. QA6 Agility: 37/93, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  468. QJ4 Jumping: 34/96, 43.08 s, 7.08 tr. b., 4.76 m/s

  469. QJ5 Jumping: 36/94, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  470. QJ6 Jumping: 41/87, 41.61 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  471. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  472. QA1 agility: Diskvalifikován

  473. QA2 agility: 24/120, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  474. QA3 agility: 50/120, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  475. QJ1 jumping: 23/123, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  476. QJ2 jumping: 20/122, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  477. QJ3 jumping: 48/111, 45.99 s, 10.99 tr. b., 4.35 m/s

  478. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  479. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 11/63, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  480. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 9/28, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  481. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  482. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 10/169, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  483. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 8/110, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  484. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 19/175, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  485. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  486. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 13/170, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  487. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  488. Agility LA: 3/32, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  489. Jumping LA: 3/32, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  490. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  491. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  492. Agility Finále: Diskvalifikován

  493. Agility I.: 8/47, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  494. Agility II.: Diskvalifikován

  495. Agility III.: 6/42, 42.97 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  496. Jumping I.: Diskvalifikován

  497. Jumping II.: 10/45, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  498. Jumping III.: Diskvalifikován

  499. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  500. Zkouska LA3 1: 5/14, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  501. Zkouska LA3 2: 1/14, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  502. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  503. Jumping 1 L: 1/11, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  504. Jumping2 L: 1/11, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  505. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  506. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  507. Agility I: 8/167, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  508. Agility II: 58/165, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  509. Jumping I: 30/169, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  510. Jumping II: 27/161, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  511. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  512. LA3 I.: 1/19, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  513. LA3 II.: 11/18, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  514. LA3 III.: 1/18, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  515. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  516. LA3 I.: Diskvalifikován

  517. LA3 II.: 11/22, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  518. LA3 III.: 3/21, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  519. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  520. Zkouška LA3 I: 2/9, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  521. Zkouška LA3 II: 1/9, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  522. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  523. Jumping: Diskvalifikován

  524. Zkouška 1: 14/35, 45.0 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  525. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  526. Jumping L: 14/26, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  527. LA3: 6/14, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  528. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  529. II. zkouška LA3: 1/24, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  530. I. zkouška LA3: 6/24, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  531. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  532. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  533. 2. Zkouška LA3: 8/14, 40.36 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  534. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  535. II. zkouška LA3: 5/28, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  536. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  537. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  538. Agility klubů L: 3/33, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  539. Jumping L: Diskvalifikován

  540. Zkouška LA3: 7/18, 39.04 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  541. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  542. 1. běh LA3: 7/20, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  543. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  544. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  545. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  546. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  547. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  548. II. zkouška LA3: 5/24, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  549. LA3 I. LA3: 1/24, 42.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  550. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  551. 1. Zkouška LA3: 3/14, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  552. 2. zkouška LA3: 2/14, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  553. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  554. Jumping: 4/24, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  555. Zkouška 1.: 5/9, 39.27 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  556. Zkouška 2.: 2/9, 44.4 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  557. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  558. Agility - 1.kolo L: 8/31, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  559. Jumping hra L: 1/33, 18.13 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  560. Jumping - 2.kolo L: 18/31, 27.56 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  561. Zkoušky LA3: 5/12, 45.84 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  562. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  563. Zkouška III. LA3: 2/22, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  564. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  565. Zkouška I. LA3: 6/22, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  566. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  567. LA3 1: Diskvalifikován

  568. LA3 2: 2/20, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  569. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  570. AGILITY: 4/39, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  571. AGILITY: 15/31, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  572. JUMPING: 14/31, 30.68 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  573. JUMPING: 15/38, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  574. LA3: 2/21, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  575. LA3: Diskvalifikován

  576. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  577. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  578. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  579. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  580. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  581. Agility L: 12/47, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  582. Jumping L: 2/43, 24.46 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  583. Zkouška_neděle LA3: 7/19, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  584. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  585. Agility: 10/86, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  586. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  587. Jumping: Diskvalifikován

  588. Jumping DRUZSTVA: 32/97, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  589. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  590. Agility L: 11/42, 32.84 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  591. Agility neděle L: 16/45, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  592. Jumping L: 21/43, 31.41 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  593. Jumping neděle L: 3/42, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  594. Zkouška LA3: 5/17, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  595. Zkouška neděle LA3: 1/16, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  596. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  597. 1.Zka - LA3: 4/16, 38.16 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  598. 2.Zka - LA3: 3/16, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  599. 3.Zka - LA3: 3/16, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  600. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  601. Soutěž družstev: 5/52, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  602. Soutěž dvojic: 4/50, 27.31 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  603. Soutěž fen proti psům: 3/46, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  604. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  605. Soutěž podle plemen: 1/48, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  606. Soutěž podle roku narození: 6/52, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  607. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  608. Jumping III L: 2/35, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  609. Jumping II L: 4/44, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  610. Jumping I L: 13/43, 37.84 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  611. Tuneliáda L: 12/39, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  612. ZkA III. LA3: 2/11, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  613. ZkA. II. LA3: 1/13, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  614. ZkA. I. LA3: 1/17, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  615. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  616. Jumping - Large: 2/34, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  617. 1. Zka - LA3: 4/16, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  618. 2. Zka - LA3: 2/16, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  619. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  620. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  621. 2. zkouška LA3: 2/12, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  622. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  623. Agility II. L: 36/92, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  624. Agility I. L: 18/94, 41.64 s, 5.64 tr. b., 4.37 m/s

  625. Jumping II. L: Diskvalifikován

  626. Jumping I. L: 17/94, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  627. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  628. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  629. 2. běh LA3: 3/10, 41.84 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  630. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  631. Zkouška 1 LA3 LA3: Diskvalifikován

  632. Zkouška 2 LA3 LA3: 3/9, 39.36 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  633. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  634. Jumping L: 1/44, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  635. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  636. Zkouška LA3: 1/16, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  637. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  638. Zkouška 2 LA3: 1/14, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  639. Zkouška 2 neděle LA3: Diskvalifikován

  640. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  641. Agility A2A3: Diskvalifikován

  642. Agility Squads as individual: 23/157, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  643. Jumping A2A3: 8/113, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  644. Jumping Squads as Individual: 81/162, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  645. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  646. Special Agility: Diskvalifikován

  647. Special Jumping: 67/153, 34.14 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  648. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  649. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  650. Agility_: Diskvalifikován

  651. Jumping_: 1/25, 27.51 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  652. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  653. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  654. Jumping L: 10/33, 29.37 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  655. Zkouška 1 LA3: 1/8, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  656. Zkouška 2 LA3: 3/8, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  657. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  658. I Agility Open: 9/139, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  659. II Agility Open: 22/137, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  660. II Jumping Open: 43/135, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  661. I Jumping Open: Diskvalifikován

  662. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  663. AGILITY: 10/50, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  664. AGILITY: 17/52, 41.57 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  665. JUMPING: 6/51, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  666. JUMPING: 7/49, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  667. LA3: 7/24, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  668. LA3: 11/23, 47.58 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  669. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  670. 1. zkouška LA3: 2/18, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  671. 2. zkouška LA3: 1/18, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  672. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  673. Zkouška 1 LA3: 3/10, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  674. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  675. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  676. 1. zkouška LA3: 4/20, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  677. 2. zkouška LA3: 4/20, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  678. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  679. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  680. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  681. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  682. 1. zkouška LA3: 2/25, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  683. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  684. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  685. 1. zkouška LA3: 1/23, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  686. 2. zkouška LA3: 1/23, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  687. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  688. Agility - 1. kolo Large: Diskvalifikován

  689. Jumping - hra Large: 1/35, 21.54 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  690. Jumping - 2. kolo Large: 1/29, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  691. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  692. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  693. AGILITY: 4/38, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  694. AGILITY: 7/40, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  695. JUMPING: 3/38, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  696. JUMPING: 3/39, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  697. LA3: 4/13, 29.76 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  698. LA3: Diskvalifikován

  699. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  700. Agility Open Large: 4/24, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  701. druhá zkouška LA3: 4/6, 44.69 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  702. Jumping Grant Prix Large: 3/8, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  703. Jumping Open Large: 3/18, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  704. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  705. Zkouška LA3: 2/9, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  706. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  707. Agility družstev: 27/88, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  708. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  709. Jumping družstev: 33/88, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  710. Jumping jednotlivců: 45/87, 36.74 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  711. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  712. Agility Ne - LA: 3/50, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  713. Agility So - LA: 5/50, 30.35 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  714. Jumping Ne - LA: Diskvalifikován

  715. Jumping So - LA: 11/51, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  716. Zka Ne - LA3: 7/20, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  717. Zka So - LA3: Diskvalifikován

  718. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  719. Agility Kluby Large: 3/54, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  720. Jumping Družstva Large: 8/57, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  721. Jumping Dvojice Large: 5/57, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  722. Podle roku narození Large: 20/55, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  723. Soutěž feny proti psům Large: Diskvalifikován

  724. Soutěž plemen Large: 11/54, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  725. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  726. Agility open L: 32/35, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  727. JUMPING: 30/36, 25.76 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  728. Zkouška L A3: Diskvalifikován

  729. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  730. Agility L: 9/15, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  731. Hra L: 6/18, 15.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  732. Jumping L: 5/15, 26.69 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  733. Zkouška LA3: 2/8, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  734. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  735. Agility L: 1/24, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  736. Jumping L: 11/25, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  737. Zkouska LA3: 4/10, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  738. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  739. Jumping - Large: 20/36, 26.67 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  740. 1. Zka - LA3: 4/13, 37.02 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  741. 2. Zka - LA3: 4/13, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  742. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  743. Agility open L: 5/23, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  744. III. zkouška LA3: 3/17, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  745. II. zkouška LA3: 1/9, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  746. II. zkouška LA3: 4/17, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  747. I. zkouška LA3: 8/17, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  748. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  749. Jumping open L: 4/22, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  750. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  751. Agility - Ne: Diskvalifikován

  752. Agility - So: Diskvalifikován

  753. Jumping - Ne: 20/89, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  754. Jumping - So: 25/97, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  755. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  756. Agility Individuals Large: 10/95, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  757. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  758. Agility Teams Large: 14/93, 42.34 s, 0.34 tr. b., 4.49 m/s

  759. Jumping Individuals Large: 29/92, 42.65 s, 7.65 tr. b., 4.6 m/s

  760. Jumping Nations Large: 45/96, 43.32 s, 18.32 tr. b., 4.27 m/s

  761. Jumping Pairs Large: 17/94, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  762. Jumping Teams Large: 21/93, 42.44 s, 6.44 tr. b., 4.48 m/s

  763. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  764. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  765. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 13/117, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  766. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  767. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 21/121, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  768. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  769. 2Q Agility: 47/157, 47.11 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  770. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  771. Agility_: 11/33, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  772. Jumping_: 2/35, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  773. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  774. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  775. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  776. 2.zkouška LA3: 3/8, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  777. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  778. Agility NE L: 12/54, 34.56 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  779. Agility SO L: Diskvalifikován

  780. Jump NE L: 3/52, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  781. Jump SO L: 9/55, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  782. Zkouška NE LA3: 7/20, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  783. Zkouška SO LA3: 1/18, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  784. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  785. Jumping L: Diskvalifikován

  786. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  787. 2. Zkouška LA3: 3/10, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  788. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  789. Agility 1: Diskvalifikován

  790. Agility 2: 5/128, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  791. Jumping 1: Diskvalifikován

  792. Jumping 2: 9/128, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  793. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  794. Agility: 4/36, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  795. Agility: Diskvalifikován

  796. Fun Jumping: 7/34, 25.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  797. Fun Jumping: 21/31, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  798. Jumping: 18/36, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  799. Jumping: 27/39, 41.38 s, 5.38 tr. b., 3.96 m/s

  800. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  801. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  802. AGILITY: 7/57, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  803. AGILITY: 17/52, 35.48 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  804. JUMPING: 11/57, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  805. JUMPING: 14/51, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  806. LA3: Diskvalifikován

  807. LA3: Diskvalifikován

  808. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  809. 1. ZK LA3: 4/14, 46.24 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  810. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  811. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  812. Zkouška1 LA3: 2/22, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  813. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  814. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  815. Agility: 8/47, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  816. Jumping: Diskvalifikován

  817. Zkouška LA3: 2/10, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  818. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  819. Agility 2.kolo Large: Diskvalifikován

  820. Jumping hra Large: 3/37, 21.7 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  821. Jumping 1.kolo Large: 9/30, 36.6 s, 5.6 tr. b., 4.1 m/s

  822. Zkouška LA3: 3/17, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  823. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  824. 1. zkouška LA3: 2/9, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  825. 2. zkouška LA3: 2/9, 37.37 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  826. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  827. Grant Prix - Agility Open Large: 5/25, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  828. Grant Prix Bohemia - 1. kolo Large: 4/13, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  829. Grant Prix Bohemia - 2. kolo Large: 8/13, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  830. Grant Prix - Jumping OpenLarge: 2/23, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  831. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  832. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  833. LA3 - 1. zkouška LA3: 5/15, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  834. LA3 - 2. zkouška LA3: 1/15, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  835. LA3 - 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  836. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  837. Agility - So: Diskvalifikován

  838. Jumping - So: 17/65, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  839. ZkA - So: Diskvalifikován

  840. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  841. Agility družstva: 7/66, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  842. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  843. Jumping družstva: 45/66, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  844. Jumping jednotlivci: 39/65, 35.35 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  845. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  846. Agility : 1/30, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  847. Jumping : Diskvalifikován

  848. Zkouška LA3: 4/8, 46.52 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  849. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  850. Agility L: 12/24, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  851. Jumping L: 2/23, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  852. Zk LA3: Diskvalifikován

  853. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  854. Agility L: 7/37, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  855. Jumping L: 1/39, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  856. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  857. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  858. Jumping: 5/34, 26.69 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  859. Zka 1: 2/6, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  860. Zka 2: Diskvalifikován

  861. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  862. Agility L: 2/41, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  863. Jumping L: 5/41, 30.56 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  864. Zkouska LA3: Diskvalifikován

  865. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  866. Jumping: 2/28, 27.49 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  867. Zka 1: Diskvalifikován

  868. Zka 2: 8/12, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  869. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  870. Zka 1: 2/6, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  871. Zka 2: 3/6, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  872. Zka 3: Diskvalifikován

  873. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  874. Agility L: 11/48, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  875. Jumping L: 12/49, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  876. Zkouška LA3: 3/15, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  877. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  878. QA5 Agility: Diskvalifikován

  879. QA6 Agility: Diskvalifikován

  880. QJ5 Jumping: 9/187, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  881. QJ6 Jumping: 28/182, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  882. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  883. I Agility: 10/28, 48.77 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  884. II Agility: 8/28, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  885. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  886. Agility zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  887. Agility zkouška 2 LA3: 2/9, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  888. jumping L: Diskvalifikován

  889. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  890. Družstva - Agility: 24/140, 44.07 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  891. Družstva - Jumping: 25/139, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  892. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 18/100, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  893. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  894. Power & speed A2/A3: 15/91, 18.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  895. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  896. 1Q Jumping: 65/131, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  897. 2Q Agility: 55/139, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  898. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  899. Agility Open III Large: Diskvalifikován

  900. Agility Open II Large: 4/34, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  901. Agility Open I Large (i družstva): 6/38, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  902. Finále Agility Large: Diskvalifikován

  903. Finále Jumping Large: 8/13, 36.04 s, 5.04 tr. b., 4.58 m/s

  904. Jumping Open III Large: 4/41, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  905. Jumping Open II Large: Diskvalifikován

  906. Jumping Open I Large (i družstva): Diskvalifikován

  907. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  908. QA3 Agility: 55/176, 47.21 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  909. QA4 Agility: Diskvalifikován

  910. QJ3 Jumping: 60/176, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  911. QJ4 Jumping: 68/174, 41.49 s, 9.49 tr. b., 4.07 m/s

  912. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  913. Agility - Ne: 10/26, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  914. Agility - So: Diskvalifikován

  915. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  916. Jumping - So: 7/25, 40.74 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  917. ZkA - Ne: 3/7, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  918. ZkA - So: 4/7, 45.54 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  919. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  920. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  921. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 4/38, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  922. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 3/16, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  923. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  924. Zka 1: 4/23, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  925. Zka 2: 9/23, 28.7 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  926. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  927. QA1 Agility: Diskvalifikován

  928. QA2 Agility: 12/204, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  929. QJ1 Jumping: 29/213, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  930. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  931. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  932. Agility I: 16/43, 44.41 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  933. Agility II: 12/41, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  934. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  935. Zkouska LA2 3: Diskvalifikován

  936. Zkouska LA2 4: 5/32, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  937. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  938. Agility Open L: 8/47, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  939. Jumping Open L: Diskvalifikován

  940. Zkoušky LA2: 5/17, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  941. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  942. Agility: 3/30, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  943. Jumping: 7/31, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  944. ZkA: 2/12, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  945. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  946. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  947. 2. zkouška LA2: 2/8, 34.53 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  948. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  949. Tunelový běh L: 7/25, 23.87 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  950. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  951. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  952. 1. ZK LA2: 5/18, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  953. 2. ZK LA2: 1/18, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  954. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  955. Zkouska III LA2: 2/23, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  956. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  957. Zkouska I LA2: 6/23, 50.82 s, 26.82 tr. b., 3.4 m/s

  958. Zkouska IV LA2: 3/24, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  959. Zkouska VI LA2: Diskvalifikován

  960. Zkouska V LA2: 1/24, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  961. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  962. 1. ZK LA2: 5/20, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  963. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  964. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  965. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  966. 2. ZK LA2: 8/27, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  967. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  968. 1. ZK LA2: 3/26, 44.33 s, 5.33 tr. b., 3.93 m/s

  969. 2. ZK LA2: 1/26, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  970. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  971. Agility - 2. kolo Large: 6/25, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  972. Jumping - 1.kolo Large: 3/26, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  973. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  974. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  975. 2. ZK LA2: 4/24, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  976. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  977. Agility L: Diskvalifikován

  978. Jumping L: 19/50, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  979. Zkouska_so_01 LA2: 4/25, 51.06 s, 10.06 tr. b., 3.66 m/s

  980. Zkouška_ne LA2: Diskvalifikován

  981. Zkouška_so_02 LA2: 11/25, 45.59 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  982. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  983. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  984. Jumping L: 8/54, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  985. Zkouška Agility LA1: 1/18, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  986. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  987. 26.9.2015 agility L: Diskvalifikován

  988. 26.9.2015 jumping L: 12/27, 39.04 s, 10.04 tr. b., 3.97 m/s

  989. 26.9.2015 zkouška LA1: 1/7, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  990. 27.9.2015 agility L: Diskvalifikován

  991. 27.9.2015 jumping L: Diskvalifikován

  992. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové L: 11/21, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  993. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  994. Agility Ne: 12/49, 39.91 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  995. Agility So: Diskvalifikován

  996. Jumping Ne: 28/50, 32.14 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  997. Jumping So: Diskvalifikován

  998. ZkA Ne: 2/16, 25.85 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  999. ZkA So: 4/16, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1000. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  1001. Agility open L: Diskvalifikován

  1002. JUMPING L: 5/32, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1003. zkouška L A1: Diskvalifikován

  1004. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  1005. Agility L: Diskvalifikován

  1006. Jumping L: Diskvalifikován

  1007. Zkouška LA1: 4/15, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1008. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  1009. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  1010. I. zkouška LA1: 4/12, 30.63 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  1011. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  1012. Jumping: 13/37, 39.57 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1013. 1. Zka: 5/15, 32.41 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1014. 2. Zka: 3/15, 37.47 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s