Cz En

Jan Fiala

  1. Číslo: 000942
  2. OSA: Plzeňský pes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 22. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 018205 (L), Coffé Doppio Abandessan's

  2. 004806 (L), Arta Black Kvítek šáronský

  3. 012008 (S), A3Ch Queen Christine z Arcamony

  4. 002012 (ML), Božská Číča od Betlémské pastviny

  5. 041512 (L), Elis Blue Foxy Fox

  6. 069912 (L), A3Ch Cheese it Fitmin

  7. 075713 (M), A3Ch Embargo de Nigromanta

  8. 052015 (L), Enigmatic Entity Mintaka

  9. 076515 (M), Flopp Rudolfovská skála

  10. 001116 (L), A3Ch Aiyta Sapanaska

  11. 016418 (ML), Allotria Vie de Blanc

  12. 017419 (L), A3Ch Libby Granting Pleasure

  13. 002520 (ML), Kirlie Mawlch

Výsledky

  1. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  2. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/13, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  5. 2. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  6. 3. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 1/10, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  8. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  9. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/10, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  10. 1. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 1/3, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  13. 3. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/10, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  14. 3. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  15. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  16. Zkouška LA3 I., A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/8, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. Zkouška LA3 II., A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA3 III., A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  19. Zkouška MLA3 I., Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  20. Zkouška MLA3 II., Kirlie Mawlch: 2/7, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  21. Zkouška MLA3 III., Kirlie Mawlch: 1/6, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  23. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  24. 1. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 2/4, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  27. Jumping I L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/10, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  28. Jumping I ML, Kirlie Mawlch: 4/7, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  29. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  30. Agility 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 13/119, 42.28 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  31. Agility 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 14/115, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  32. Agility 3 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/116, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  33. Agility 4 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 16/108, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  34. FARMINA Grand finale L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 14/35, 41.69 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  35. Jumping 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/84, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  37. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/62, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  38. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  39. Agility 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/82, 41.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. Agility 1 ML, Kirlie Mawlch: 6/34, 42.64 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  41. Agility 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/71, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  42. Agility 2 ML, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  43. Jumping 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  44. Jumping 1 ML, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/82, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  46. Jumping 2 ML, Kirlie Mawlch: 9/34, 32.98 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  47. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  48. 1.zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/10, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. 1.zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 2/4, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  50. 2.zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 3/4, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  52. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  53. 1. Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  54. 1. Agility ML, Kirlie Mawlch: 3/7, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  55. 1. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  56. 1. Jumping ML, Kirlie Mawlch: 2/7, 28.2 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  57. 2. Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  58. 2. Agility ML, Kirlie Mawlch: 2/7, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  59. 2. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/33, 20.53 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  60. 2. Jumping ML, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  61. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  62. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/13, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  63. 1. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/15, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  65. 2. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 2/5, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  66. 3. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/14, 38.05 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. 3. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 1/4, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  68. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  69. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/15, 35.73 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  70. 1. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 3/10, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  71. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 1/10, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  73. 3. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška MLA3, Kirlie Mawlch: 4/10, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  75. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  76. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/19, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  77. 1. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/20, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  79. 2. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/19, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  81. 3. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: 1/1, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  82. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  83. Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/24, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  84. Agility ML, Kirlie Mawlch: 3/9, 48.5 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  85. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/25, 34.85 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  86. Jumping ML, Kirlie Mawlch: 2/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  87. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 43.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  88. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: 1/3, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  90. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/16, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  91. 1. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: 1/4, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  92. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/16, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  93. 2. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  94. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  95. Agility Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/106, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  96. Agility Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/109, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  97. Jumping Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/108, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  98. Jumping Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/108, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  99. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  100. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/33, 26.99 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  101. Jumping, Kirlie Mawlch: 3/7, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  102. Zkouška 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/15, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  103. Zkouška 1, Kirlie Mawlch: 1/3, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  104. Zkouška 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/15, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  105. Zkouška 2, Kirlie Mawlch: 2/3, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  106. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  107. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/12, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  108. 1. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/10, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  110. 2. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: 1/2, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  111. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  112. 1. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/21, 23.05 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  113. 1. Jumping ML, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  114. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  115. 1. Zkouška MLA1, Kirlie Mawlch: 1/6, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  116. 2. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/20, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  117. 2. Jumping ML, Kirlie Mawlch: 2/10, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  118. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška MLA1, Kirlie Mawlch: 1/6, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  120. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  121. LA3 I, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/11, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  122. LA3 II, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  123. MLA1 I, Kirlie Mawlch: 1/7, 28.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  124. MLA1 II, Kirlie Mawlch: 1/7, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  125. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  126. I. agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 15/95, 39.35 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  127. II. agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/90, 41.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  128. II. jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 15/97, 30.97 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  129. I. jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/97, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  130. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  131. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/34, 26.43 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  132. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/33, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  133. Jelenův Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/34, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  134. PhysioDOG Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/34, 42.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  135. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  136. Agility Finále L_neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  137. Agility Open L_sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  138. Jumping L_neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/33, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  139. Jumping L_sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  140. LA3_neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  141. LA3_sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/20, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  142. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  143. Zkouška1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  144. Zkouška2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/13, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  145. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  146. Zkouška1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  147. Zkouška2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  148. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  149. Agility Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  150. Agility Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/137, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  151. Jumping Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: 66/136, 39.91 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  152. Jumping Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 27/138, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  153. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  154. LA3_1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  155. LA3_2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/15, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  156. LA3_3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  157. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  158. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  159. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 30/222, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  160. Agility 3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  161. Agility 4, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  162. Agility Trial, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  163. Grand Final, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/44, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  164. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/216, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  165. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  166. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  167. 2. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/27, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  168. Zkouška LA3 I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  169. Zkouška LA3 II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/17, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  170. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  171. 1. Zkouška - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  172. 2. Zkouška - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  173. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  174. QA4 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 18/97, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  175. QA5 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/96, 41.74 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  176. QA6 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  177. QJ4 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 17/96, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  178. QJ5 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/94, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  179. QJ6 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/87, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  180. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  181. Zkouška LA3 I, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  182. Zkouška LA3 I, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/9, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  183. Zkouška LA3 II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  184. Zkouška LA3 II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  185. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  186. QA1 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 20/123, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  187. QA2 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 36/120, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  188. QA3 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 14/120, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  189. QJ1 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/123, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  190. QJ2 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/122, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  191. QJ3 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 32/111, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  192. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  193. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  194. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) , Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  195. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/28, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  196. Pá. - Oldies (Agility V), Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/23, 46.75 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  197. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  198. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Aiyta Sapanaska: 23/169, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  199. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/110, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  200. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/23, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  201. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/175, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  202. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/110, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  203. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Aiyta Sapanaska: 26/170, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  204. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  205. Agility I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  206. Agility II, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  207. Jumping I, A3Ch Aiyta Sapanaska: 50/169, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  208. Jumping II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 49/161, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  209. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  210. LA3 I., A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/19, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  211. LA3 I., Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/19, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  212. LA3 II., A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  213. LA3 II., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  214. LA3 III., A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  215. LA3 III., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  216. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  217. LA2 I., A3Ch Libby Granting Pleasure: 1/17, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  218. LA2 II., A3Ch Libby Granting Pleasure: Diskvalifikován

  219. LA2 III., A3Ch Libby Granting Pleasure: Diskvalifikován

  220. LA3 I., A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/22, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  221. LA3 II., A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/22, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  222. LA3 III., A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/21, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  223. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  224. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  225. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/24, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  226. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  227. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/39, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  228. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/40, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  229. Zkouška, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  230. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  231. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  232. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  233. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  234. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  235. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  236. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/28, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  237. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/28, 30.76 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  238. Zkouška, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  239. Zkouška, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  240. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  241. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/18, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  242. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  243. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  244. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  245. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  246. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/19, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  247. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 12/19, 44.11 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  248. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  249. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  250. Agility 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  251. Agility 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  252. Agility 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/27, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  253. Agility 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  254. Jumping 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 12/28, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  255. Jumping 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 16/28, 34.09 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  256. Jumping 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/28, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  257. Jumping 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  258. Jumping 3 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/28, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  259. Jumping 3 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/28, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  260. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/19, 40.38 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  261. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/19, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  262. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  263. Zkouška III. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 16/22, 36.08 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  264. Zkouška III. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  265. Zkouška II. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/22, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  266. Zkouška II. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  267. Zkouška I. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/22, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  268. Zkouška I. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  269. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  270. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/31, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  271. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/39, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  272. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  273. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  274. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/31, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  275. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/38, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  276. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/31, 30.83 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  277. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/38, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  278. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  279. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/21, 42.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  280. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/18, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  281. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 14/21, 47.35 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  282. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  283. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  284. Agility DRUZSTVA, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/97, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  285. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 19/97, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  286. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Aiyta Sapanaska: 42/97, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  287. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  288. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 27/212, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  289. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  290. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 62/217, 37.57 s, 25.0 tr. b., 5.0 m/s

  291. Agility 3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 58/179, 44.34 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  292. Agility 3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 59/179, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  293. Agility 4, A3Ch Aiyta Sapanaska: 34/191, 37.55 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  294. Agility 4, Božská Číča od Betlémské pastviny: 94/191, 39.11 s, 25.0 tr. b., 5.11 m/s

  295. Agility Trial, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  296. Agility Trial, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  297. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 43/214, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  298. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 73/214, 43.03 s, 25.0 tr. b., 4.53 m/s

  299. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  300. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  301. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  302. QA4 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 26/95, 43.47 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  303. QA4 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  304. QA5 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 45/93, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  305. QA5 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 46/93, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  306. QA6 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/88, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  307. QA6 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  308. QJ4 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 23/95, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  309. QJ4 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/95, 36.52 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  310. QJ5 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/90, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  311. QJ5 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  312. QJ6 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  313. QJ6 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  314. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  315. QA1 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 25/127, 39.62 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  316. QA1 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  317. QA2 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 23/125, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  318. QA2 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 61/125, 44.58 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  319. QA3 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 35/125, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  320. QA3 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  321. QJ1 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/126, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  322. QJ1 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  323. QJ2 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 47/126, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  324. QJ2 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  325. QJ3 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  326. QJ3 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  327. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  328. Agility A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 48/95, 44.81 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  329. Agility A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  330. Agility Squads as individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/157, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  331. Agility Squads as individual, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  332. Jumping A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/113, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  333. Jumping A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/113, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  334. Jumping Squads as Individual, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/162, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  335. Jumping Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 60/162, 29.43 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  336. Power & Speed A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  337. Power & Speed A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  338. Special Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  339. Special Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  340. Special Final, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  341. Special Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 28/153, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  342. Special Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 90/153, 40.61 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  343. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/106, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  344. Tachyon Trophy A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 36/106, 39.29 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  345. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  346. I Agility Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/139, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  347. I Agility Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  348. II Agility Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: 44/137, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  349. II Agility Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  350. II Jumping Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  351. II Jumping Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  352. I Jumping Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: 28/139, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  353. I Jumping Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  354. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  355. Zkouška 1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/17, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  356. Zkouška 1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  357. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/17, 37.12 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  358. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  359. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  360. Zkoukša 1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  361. Zkoukša 1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  362. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  363. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  364. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  365. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/52, 39.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  366. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/50, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  367. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/52, 43.46 s, 25.0 tr. b., 4.56 m/s

  368. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  369. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  370. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  371. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  372. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  373. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/24, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  374. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/24, 40.62 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  375. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  376. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  378. 1. zkouška LA1, Allotria Vie de Blanc: 6/13, 44.79 s, 15.0 tr. b., 3.59 m/s

  379. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  380. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  381. 2. zkouška LA1, Allotria Vie de Blanc: Diskvalifikován

  382. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  383. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  384. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  385. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/50, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  386. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 20/47, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  387. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  388. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  389. Finále, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  390. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/47, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  391. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 20/51, 33.61 s, 25.0 tr. b., 4.76 m/s

  392. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 24/47, 31.77 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  393. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  394. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  395. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  396. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  397. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  398. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  399. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/20, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  400. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/20, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  401. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  402. II. Packa LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/24, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  403. II. Packa LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  404. I. Packa LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  405. I. Packa LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/24, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  406. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  407. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/49, 30.73 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  408. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  409. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/50, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  410. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/50, 32.17 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  411. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 10/21, 38.05 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  412. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  413. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  414. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  415. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  416. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 24/62, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  417. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  418. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  419. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  420. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/32, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  421. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  422. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  423. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  424. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  425. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/22, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  426. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  427. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  428. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  429. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  430. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 10/24, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  431. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  432. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 8/24, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  433. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  434. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  435. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/44, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  436. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/44, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  437. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/44, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  438. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  439. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/17, 40.46 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  440. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  441. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  442. III. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/15, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  443. III. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/15, 38.69 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  444. II. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  445. II. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  446. I. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  447. I. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  448. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  449. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  450. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  451. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  452. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  453. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  454. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/60, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  455. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  456. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  457. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  458. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/61, 26.46 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  459. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  460. Velké finále LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  461. Velké finále LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  462. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/37, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  463. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  464. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/40, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  465. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  466. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  467. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/27, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  468. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  469. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  470. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  471. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 14/28, 46.7 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  472. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  473. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/27, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  474. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  475. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  476. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/22, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  477. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 8/22, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  478. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  479. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  480. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  481. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/40, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  482. AGILITY, A3Ch Embargo de Nigromanta: 3/13, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  483. AGILITY, A3Ch Embargo de Nigromanta: 7/11, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  484. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/38, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  485. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  486. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  487. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/39, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  488. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/38, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  489. JUMPING, A3Ch Embargo de Nigromanta: 6/13, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  490. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 13/38, 28.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  491. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/39, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  492. JUMPING, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  493. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  494. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  495. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  496. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  497. MA2, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  498. MA2, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  499. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  500. Zkouška 1 - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  501. Zkouška 1 - LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  502. Zkouška 2 - LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  503. Zkouška 2 - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  504. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  505. Agility družstev, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  506. Agility jednotlivců, A3Ch Aiyta Sapanaska: 18/87, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  507. Jumping družstev, A3Ch Aiyta Sapanaska: 39/88, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  508. Jumping jednotlivců, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  509. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  510. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  511. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  512. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  513. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 22/217, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  514. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  515. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  516. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  517. Agility 3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  518. Agility 3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  519. Agility 4, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  520. Agility 4, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  521. Agility Trial, A3Ch Aiyta Sapanaska: 46/112, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  522. Agility Trial, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  523. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/214, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  524. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  525. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  526. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  527. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/45, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  528. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  529. QA4 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 40/99, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  530. QA4 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  531. QA5 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 34/97, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  532. QA5 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  533. QA6 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 45/95, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  534. QA6 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 50/95, 38.05 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  535. QJ4 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  536. QJ4 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  537. QJ5 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/91, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  538. QJ5 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/91, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  539. QJ6 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  540. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  541. 1Q Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 17/157, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  542. 1Q Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  543. 2Q Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 41/157, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  544. 2Q Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  545. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/108, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  546. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 54/108, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  547. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  548. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  549. Power & speed A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 21/111, 21.21 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  550. Power & speed A2/A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  551. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  552. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  553. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  554. QA1 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  555. QA1 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  556. QA2 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 41/127, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  557. QA2 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  558. QA3 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 30/130, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  559. QA3 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  560. QJ1 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 37/135, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  561. QJ1 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  562. QJ2 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/135, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  563. QJ2 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  564. QJ3 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/118, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  565. QJ3 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 68/118, 40.87 s, 31.87 tr. b., 4.28 m/s

  566. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  567. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  568. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  569. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  570. III. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/13, 46.11 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  571. III. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  572. III. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  573. III. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  574. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  575. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/14, 34.63 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  576. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  577. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  578. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/13, 48.28 s, 28.28 tr. b., 3.6 m/s

  579. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  580. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  581. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  582. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  583. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/128, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  584. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 47/128, 47.27 s, 31.27 tr. b., 4.15 m/s

  585. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 33/128, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  586. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  587. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/128, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  588. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 71/128, 35.28 s, 25.0 tr. b., 5.07 m/s

  589. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  590. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  591. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  592. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: 4/15, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  593. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/36, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  594. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  595. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  596. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  597. Fun Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/31, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  598. Fun Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: 4/15, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  599. Fun Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/34, 23.54 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  600. Fun Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/34, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  601. Fun Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  602. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/39, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  603. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 13/36, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  604. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/39, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  605. Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  606. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  607. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/21, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  608. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  609. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  610. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/57, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  611. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  612. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  613. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  614. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 21/51, 34.56 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  615. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  616. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  617. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  618. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  619. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/33, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  620. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/33, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  621. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  622. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  623. 1. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/14, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  624. 1. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  625. 2. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/12, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  626. 2. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  627. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  628. Heroutice, 1. běh, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/16, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  629. Heroutice, 1. běh, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  630. Heroutice, 2. běh, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/16, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  631. Heroutice, 2. běh, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  632. Heroutice, 3. běh, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/15, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  633. Heroutice, 3. běh, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  634. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  635. Zkouška1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/22, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  636. Zkouška1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  637. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  638. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  639. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  640. Zkouška 1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  641. Zkouška 1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  642. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/21, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  643. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  644. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  645. 1. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  646. 1. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  647. 2. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/13, 32.69 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  648. 2. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  649. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  650. ZkA. II. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  651. ZkA. II. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  652. ZkA. I. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  653. ZkA. I. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  654. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  655. 1. ZK LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/31, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  656. 1. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  657. 2. ZK LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/31, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  658. 2. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/10, 33.99 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  659. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  660. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/63, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  661. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/63, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  662. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 25/63, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  663. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  664. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 13/66, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  665. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  666. Velké finále LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/35, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  667. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  668. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/24, 40.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  669. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  670. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  671. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  672. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  673. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  674. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  675. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  676. 3. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 17/34, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  677. 3. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  678. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  679. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 38/63, 31.43 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  680. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  681. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  682. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 30/63, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  683. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  684. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  685. Velké finále LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/31, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  686. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  687. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/25, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  688. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  689. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  690. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  691. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/28, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  692. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  693. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/19, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  694. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  695. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/28, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  696. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  697. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  698. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  699. 3. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/23, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  700. 3. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  701. 3. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  702. 3. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  703. Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  704. Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  705. Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  706. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  707. Ne-zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  708. Ne-zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  709. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  710. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/20, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  711. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  712. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  713. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  714. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  715. Finále, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  716. Jumping (1), A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/55, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  717. Jumping (1), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  718. Jumping (2), A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/55, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  719. Jumping (2), Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/55, 32.4 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  720. Zkouška, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/21, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  721. Zkouška, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  722. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  723. LA2_1 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/29, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  724. LA2_2 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/29, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  725. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  726. LA1_1 LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/9, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  727. LA1_2 LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 25.13 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  728. LA2_1 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  729. LA2_2 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  730. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  731. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  732. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  733. Agility I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  734. Agility I, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  735. Agility II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 50/195, 47.47 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  736. Agility II, Božská Číča od Betlémské pastviny: 64/195, 46.27 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  737. Agility III, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  738. Agility III, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  739. Agility IV, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  740. Agility IV, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  741. Jumping I, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  742. Jumping I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  743. Jumping II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  744. Jumping II, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  745. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  746. QA5 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  747. QA5 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  748. QA6 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  749. QA6 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  750. QJ5 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 34/187, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  751. QJ5 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  752. QJ6 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 79/182, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  753. QJ6 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  754. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  755. 1Q Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 21/131, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  756. 1Q Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/131, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  757. 2Q Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 46/139, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  758. 2Q Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  759. Družstva - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  760. Družstva - Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  761. Družstva - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  762. Družstva - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  763. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 20/100, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  764. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/100, 39.2 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  765. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 33/102, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  766. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  767. Power & speed A2/A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/91, 17.31 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  768. Power & speed A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/91, 17.61 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  769. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 50/103, 37.18 s, 22.18 tr. b., 4.3 m/s

  770. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  771. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  772. QA3 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  773. QA3 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  774. QA4 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  775. QA4 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  776. QJ3 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 65/176, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  777. QJ3 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 106/176, 31.89 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  778. QJ4 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 56/174, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  779. QJ4 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  780. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  781. Jumping Neděle L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/46, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  782. Jumping Neděle L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  783. Jumping Sobota L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/46, 23.55 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  784. Jumping Sobota L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  785. Zkoušk 1 Neděle LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  786. Zkoušk 1 Neděle LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  787. Zkouška 1 Sobota LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  788. Zkouška 1 Sobota LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/15, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  789. Zkouška 2 Neděle LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  790. Zkouška 2 Neděle LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/14, 46.42 s, 20.42 tr. b., 4.16 m/s

  791. Zkouška 2 Sobota LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/18, 24.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  792. Zkouška 2 Sobota LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/15, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  793. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  794. Zka 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/23, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  795. Zka 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  796. Zka 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  797. Zka 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  798. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  799. QA1 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  800. QA2 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  801. QA2 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  802. QJ1 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  803. QJ2 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 87/197, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  804. QJ2 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  805. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  806. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/67, 32.96 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  807. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 37/65, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  808. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 19/66, 29.77 s, 5.77 tr. b., 4.8 m/s

  809. Zkoušky LA2 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/28, 35.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  810. Zkoušky LA2 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  811. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  812. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  813. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 24/63, 38.8 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  814. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  815. Zkoušky LA2 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  816. Zkoušky LA2 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  817. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  818. Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  819. Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  820. Zkouška_ne LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  821. Zkouska_so_01 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/25, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  822. Zkouška_so_02 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/25, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  823. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  824. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 23/37, 33.61 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  825. Agility I, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/176, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  826. Agility II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  827. Agility III, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  828. Agility IV, Božská Číča od Betlémské pastviny: 39/149, 43.52 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  829. Jumping I, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  830. Jumping II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  831. Mrtník Plzeň-Sever - Mrtnické dvojzkoušky - Závod pro dobrou věc, 20. 06. 2015

  832. LA2-1 LA2, Enigmatic Entity Mintaka: 1/19, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  833. LA2-2 LA2, Enigmatic Entity Mintaka: 1/19, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  834. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  835. Agility Ne, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  836. Agility So, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  837. Jumping Ne, Božská Číča od Betlémské pastviny: 35/133, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  838. Jumping So, Božská Číča od Betlémské pastviny: 63/146, 41.19 s, 25.0 tr. b., 4.61 m/s

  839. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  840. Agility družstva, Božská Číča od Betlémské pastviny: 60/133, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  841. Jumping družstva, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  842. Mistrovství A2/A3 - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 19/94, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  843. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  844. Power & Speed A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  845. Speciální závod - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  846. Speciální závod - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  847. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  848. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  849. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/21, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  850. Agility II Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  851. Agility I Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  852. Jumping II Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  853. Jumping I Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: 74/165, 30.62 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  854. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  855. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 96/183, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  856. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 71/175, 48.93 s, 39.93 tr. b., 3.94 m/s

  857. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 84/184, 35.56 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  858. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  859. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  860. LA2 II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  861. LA2 II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  862. LA2 I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 16/45, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  863. LA2 I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  864. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  865. Ne_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  866. Ne_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  867. So_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  868. So_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  869. So_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/16, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  870. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  871. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  872. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  873. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  874. Zkoušky LA2 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  875. Zkoušky LA2 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/32, 41.72 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  876. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  877. LA2 I , Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  878. LA2 II , Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/42, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  879. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  880. Agility (Parkur A), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  881. Agility Parkur A, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  882. Agility (Parkur C), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  883. Agility Parkur C, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  884. Agility Trial Parkur A, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  885. Jumping (Parkur B), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  886. Jumping Parkur B, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  887. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  888. I. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  889. I. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  890. II. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  891. II. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  892. III. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  893. III. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  894. II. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  895. II. Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  896. I. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  897. I. Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  898. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  899. Zkouška LA2/1 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  900. Zkouška LA2/2 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  901. Zkouška LA2/3 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  902. Zkouška MA1/1 MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 2/6, 45.75 s, 12.75 tr. b., 3.23 m/s

  903. Zkouška MA1/2 MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  904. Zkouška MA1/3 MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 1/6, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  905. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  906. Zkouška A1 - II MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 3/9, 46.24 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  907. Zkouška A1 II MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  908. Zkouška A1 - I MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  909. Zkouška A1 I MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  910. Zkouška A2 - II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 8/31, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  911. Zkouška A2 II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  912. Zkouška A2 - I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/31, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  913. Zkouška A2 I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  914. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  915. Ne_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  916. Ne_agility M, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  917. Ne_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  918. Ne_jumping M, A3Ch Embargo de Nigromanta: 5/15, 34.19 s, 0.19 tr. b., 3.86 m/s

  919. Ne_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/11, 34.43 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  920. Ne_ MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 1/4, 29.88 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  921. So_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  922. So_agility M, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  923. So_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  924. So_jumping M, A3Ch Embargo de Nigromanta: 6/19, 46.92 s, 11.92 tr. b., 3.43 m/s

  925. So_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  926. So_ MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 1/3, 41.11 s, 8.11 tr. b., 3.02 m/s

  927. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  928. JUMPING 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  929. JUMPING 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  930. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  931. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  932. AGILITY-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  933. Agility LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  934. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  935. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  936. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  937. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  938. JUMPING 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  939. JUMPING 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/39, 26.43 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  940. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  941. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  942. Agility I., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  943. Agility II., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  944. Jumping I., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  945. Jumping II., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  946. Jumping III., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  947. Jumping IV., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  948. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  949. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  950. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Božská Číča od Betlémské pastviny: 70/121, 41.5 s, 30.0 tr. b., 4.6 m/s

  951. Power a Speed - Hra A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  952. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  953. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  954. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  955. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  956. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  957. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  958. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  959. Jumping , Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  960. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/31, 36.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  961. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  962. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  963. Agility Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  964. Agility Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  965. Jumping Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  966. Jumping Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  967. Zkouška LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  968. Zkouška LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  969. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  970. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  971. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  972. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  973. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  974. Zkouška, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  975. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  976. LA2 - II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  977. LA2 - I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  978. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  979. LA2 - II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  980. LA2 - I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/36, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  981. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  982. Ne_Agility_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  983. Ne_Jump_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  984. Ne_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/18, 32.33 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  985. So_Agility_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  986. So_Jump_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  987. So_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  988. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  989. AGILITY-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 34/74, 39.67 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  990. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  991. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  992. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  993. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  994. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  995. AGILITY-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  996. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  997. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  998. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  999. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1000. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  1001. Zkouška LA1 - II LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/18, 22.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1002. Zkouška LA1 - I LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/19, 24.38 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1003. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  1004. Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1005. Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1006. Zkoušky LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1007. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  1008. Ne-1. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1009. Ne-1. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  1010. Ne-2. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/17, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1011. Ne-2. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  1012. Ne-Jumping L, A3Ch Cheese it Fitmin: 19/56, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  1013. Ne-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 27/56, 33.81 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  1014. So-1. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1015. So-1. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  1016. So-2. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/14, 33.06 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  1017. So-2. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  1018. So-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1019. So-Jumping L, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  1020. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  1021. Agility III / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 33/109, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1022. Agility II / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1023. Agility I / Parkur B L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 62/121, 44.72 s, 17.72 tr. b., 3.98 m/s

  1024. Agility IV / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 30/80, 45.32 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  1025. Jumping II / Parkur B L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1026. Jumping I / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1027. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  1028. Test Agility / Parkur A LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1029. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1030. Agility Open - neděle L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1031. Agility Open - sobota L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1032. Jumping Open - neděle L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1033. Jumping Open - sobota L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 26/74, 40.57 s, 39.57 tr. b., 3.85 m/s

  1034. Zkoušky neděle LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/9, 31.92 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1035. Zkoušky sobota LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1036. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1037. Jumping Oldies LV, Elis Blue Foxy Fox: 5/9, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  1038. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/45, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1039. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Elis Blue Foxy Fox: 16/51, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1040. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/51, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  1041. Oldies - Finále závodu Agility LV, Elis Blue Foxy Fox: Diskvalifikován

  1042. Power & Speed A1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1043. Power & Speed A1 L, Elis Blue Foxy Fox: Diskvalifikován

  1044. Power & Speed Oldies LV, Elis Blue Foxy Fox: 4/6, 22.17 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  1045. Speciální závod Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1046. Speciální závod - Finále Agility L, Elis Blue Foxy Fox: Diskvalifikován

  1047. Speciální závod Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1048. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Elis Blue Foxy Fox: 1/50, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1049. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/50, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  1050. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1051. Agility 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1052. Agility 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1053. Jumping 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1054. Jumping 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1055. Jumping 3 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1056. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1057. JUMPING II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1058. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1059. Ne-Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1060. Ne-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/42, 32.91 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  1061. Ne- LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1062. So-Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1063. So-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1064. So- LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1065. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1066. So_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/45, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1067. So_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/45, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1068. So_zkoušky LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/23, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  1069. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1070. Agility jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1071. Jumping jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 16/56, 38.15 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1072. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1073. Agility III S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/45, 47.39 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1074. Agility II S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 14/45, 44.14 s, 5.14 tr. b., 3.62 m/s

  1075. Agility I S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/46, 45.1 s, 2.1 tr. b., 4.24 m/s

  1076. Agility IV S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 8/38, 46.73 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  1077. Agility Small final S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/12, 41.5 s, 6.5 tr. b., 3.98 m/s

  1078. Jumping II S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/45, 36.94 s, 1.94 tr. b., 4.47 m/s

  1079. Jumping I S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 14/46, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1080. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1081. Trial SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 4/24, 46.89 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1082. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1083. Agility 5 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 42.2 s, 1.2 tr. b., 3.91 m/s

  1084. Agility 5 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 42.2 s, 2.2 tr. b., 3.91 m/s

  1085. Agility 6 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 7/25, 49.5 s, 9.5 tr. b., 3.64 m/s

  1086. Agility 6 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 7/25, 49.5 s, 10.5 tr. b., 3.64 m/s

  1087. Agility 7 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 46.04 s, 6.04 tr. b., 3.48 m/s

  1088. Agility 7 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 46.04 s, 7.04 tr. b., 3.48 m/s

  1089. Agility 8 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1090. Agility 8 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1091. Jumping C (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1092. Jumping C (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1093. Jumping D (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 8/25, 38.12 s, 2.12 tr. b., 4.07 m/s

  1094. Jumping D (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 8/25, 38.12 s, 3.12 tr. b., 4.07 m/s

  1095. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1096. Agility 1 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/27, 44.29 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1097. Agility 1 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/27, 44.29 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1098. Agility 2 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/28, 45.65 s, 1.65 tr. b., 3.7 m/s

  1099. Agility 2 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/28, 45.65 s, 1.65 tr. b., 3.7 m/s

  1100. Agility 3 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1101. Agility 3 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1102. Agility 4 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1103. Agility 4 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1104. Jumping A (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/28, 37.1 s, 4.1 tr. b., 3.85 m/s

  1105. Jumping A (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/28, 37.1 s, 4.1 tr. b., 3.85 m/s

  1106. Jumping B (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1107. Jumping B (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1108. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1109. Ne-Agility S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/16, 39.47 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1110. Ne-Jumping S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/15, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1111. Ne-SA3 SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1112. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1113. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/6, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1114. SA3 - 2, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/6, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1115. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1116. Agility Jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/59, 38.68 s, 0.68 tr. b., 4.6 m/s

  1117. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1118. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  1119. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/26, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1120. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/26, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1121. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1122. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1123. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/30, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1124. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/25, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1125. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 12/24, 40.26 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  1126. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1127. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/8, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1128. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 4/9, 43.84 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  1129. České Budějovice - O budějovickou tlapku, 25. 04. 2009 - 26. 04. 2009

  1130. Agility, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/27, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1131. Agility, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/26, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1132. Jumping, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/30, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1133. Jumping, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 5/29, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1134. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/6, 40.34 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1135. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/6, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1136. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1137. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/36, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1138. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 14/29, 42.13 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1139. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/28, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1140. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 4/36, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1141. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 5/8, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1142. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován