010023

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sára Simandlová, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Btw I’m Dakota Full of Rush, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Jumping I: 2/18, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  4. Krátký jumping I: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  6. Agility 1 - Intermediate: Diskvalifikován

  7. Agility 2 - Intermediate: 4/23, 22.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  8. Jumping 1 - Intermediate: 3/23, 19.23 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  9. Jumping 2 - Intermediate: 12/22, 18.61 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  10. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  11. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  14. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  15. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  17. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  18. Agility 1 I: Diskvalifikován

  19. Agility 2 I: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 I: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  22. Lucky Loser I: 1/5, 36.24 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  24. 1.zkouška MLA2: 2/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  25. 2.zkouška MLA2: 1/7, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  26. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  27. Agility družstev ML: 17/42, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  29. Jumping družstev ML: Diskvalifikován

  30. Jumping jednotlivci ML: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  32. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  34. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  35. 1. zkouška MLA2: 1/5, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  36. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  37. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  38. 1. zkouška A2 ML: 1/3, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  39. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  40. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  41. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška MLA2: 1/4, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  43. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  44. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  45. Zkouška II / ML / A2: Diskvalifikován

  46. Zkouška I / ML / A2: 1/2, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  47. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  48. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 34.85 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  49. 2. Zkouška MLA2: 1/3, 41.82 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  51. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  52. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 9/57, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  53. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  54. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 27/66, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  55. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 7/62, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  56. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 12/57, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  58. 1.zkouška: 1/3, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  59. 2.zkouška: 1/3, 26.99 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  60. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  61. 1.zkouška MLA1: 1/4, 28.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  62. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  63. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  64. Agility 1 ML: 1/38, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  65. Agility 2 ML: 2/37, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  66. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  67. Jumping 2 ML: 9/36, 27.65 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  68. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  69. 1. Zkouška MLA1: 1/2, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  70. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  71. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  72. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále ML: 2/11, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  73. Mistrovství jednotlivců OPEN ML: 5/12, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  74. Power & Speed OPEN ML: Diskvalifikován

  75. Speciální závod - Finále ML: 3/12, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  76. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  77. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  78. Tachyon Trophy OPEN ML: 1/12, 23.28 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  79. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: 20/33, 49.48 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  80. Mrtník Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 27. 05. 2023

  81. Agility I: 4/17, 33.03 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  82. Jumping I: 1/18, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  83. Zkouška IA1: 1/9, 33.48 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  84. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  85. Jumping 1 ML: 1/9, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  86. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  87. Jumping 3 ML: Diskvalifikován