Cz En

071418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Nováková, Agility Louny

    Člen KA

Pes

  1. Colour of Sunshine Segibo, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 16/44, 49.3 s, 8.3 tr. b., 4.26 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  7. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  8. 1. Zkouška MLA1: 4/7, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  9. 2. Jumping ML: 4/7, 45.63 s, 13.63 tr. b., 3.84 m/s

  10. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  11. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  12. 1. Agility ML: 4/7, 39.55 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  13. 1. Jumping ML: 1/7, 37.11 s, 1.11 tr. b., 3.91 m/s

  14. 2. Agility ML: Diskvalifikován

  15. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  16. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  17. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  18. První zkouška: Diskvalifikován

  19. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  20. Jumping II L A1: 2/11, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  21. Jumping I L A1: 5/12, 43.26 s, 9.26 tr. b., 3.21 m/s

  22. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  23. agility open L: Diskvalifikován

  24. Jumping open L: Diskvalifikován

  25. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  26. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  27. Agility J Individual: Diskvalifikován

  28. Agility Squads: Diskvalifikován

  29. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads: Diskvalifikován

  31. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  32. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  33. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  34. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  35. Agility LVT L: Diskvalifikován

  36. Jumping L: Diskvalifikován

  37. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  38. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  39. agility open L: Diskvalifikován

  40. Jumping open L: Diskvalifikován

  41. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  42. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  43. Open AGI L: Diskvalifikován

  44. Open JUMP L: Diskvalifikován

  45. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  46. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  47. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  48. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  49. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  51. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  53. A1 II L: Diskvalifikován

  54. A1 I L: Diskvalifikován

  55. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  56. L A1 I.: Diskvalifikován

  57. L A1 II.: Diskvalifikován

  58. L A1 III.: Diskvalifikován

  59. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  60. Agility ML: Diskvalifikován

  61. Jumping ML: Diskvalifikován

  62. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  63. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  64. II. zkouška LA1: 5/13, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  65. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  67. MLA1 - I.: Diskvalifikován

  68. MLA1 - II.: Diskvalifikován

  69. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  70. Agility ML: Diskvalifikován

  71. Jumping ML: Diskvalifikován

  72. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  73. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  74. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA1: 2/13, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  77. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  78. Zkouška2 LA1: 3/7, 47.61 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s