Cz En

015519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Vernerová, UNICORNS AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. #thepupu, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  2. AGILITY II L: Diskvalifikován

  3. AGILITY I L: Diskvalifikován

  4. FNINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  5. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  6. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  7. AGILITY II L: Diskvalifikován

  8. AGILITY I L: Diskvalifikován

  9. FINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  10. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  12. Agility 1 L: Diskvalifikován

  13. Agility 2 L: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  16. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  17. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  18. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška A2 L: 3/7, 43.75 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  20. 2. zkouška A2 L: 3/7, 43.75 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  21. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  22. 1. jumping L: Diskvalifikován

  23. 2. jumping L: Diskvalifikován

  24. 3. jumping L: Diskvalifikován

  25. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  26. Trial I.: Diskvalifikován

  27. TRIAL II.: Diskvalifikován

  28. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  29. Jumping 1: Diskvalifikován

  30. Jumping 2: 32/53, 40.64 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  31. Jumping 3: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  33. Jumping 1 - L: 12/29, 33.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  34. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  35. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  36. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  37. I. agility L: Diskvalifikován

  38. II. agility L: Diskvalifikován

  39. II. jumping L: Diskvalifikován

  40. I. jumping L: Diskvalifikován

  41. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  42. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  43. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  44. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  45. LA2 - I.: Diskvalifikován

  46. LA2 - II.: 4/7, 35.81 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  47. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  48. LA1- 1 běh: 1/9, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  49. LA1- 2 běh: 2/9, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  50. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  51. II. zkouška L1: Diskvalifikován

  52. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  53. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  54. III. jumping L: Diskvalifikován

  55. II. jumping L: Diskvalifikován

  56. I. jumping L: Diskvalifikován

  57. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  58. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  59. ZkA. MLA1 II.: Diskvalifikován

  60. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  61. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  62. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  63. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  64. III. jumping L: Diskvalifikován

  65. II. jumping L: 13/32, 32.82 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  66. I. jumping L: Diskvalifikován

  67. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  68. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  71. Jumping 1: Diskvalifikován

  72. Jumping 2: Diskvalifikován

  73. Jumping 3: Diskvalifikován

  74. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  75. LA1_1: Diskvalifikován

  76. LA1_2: Diskvalifikován

  77. LA1_3: 8/13, 37.04 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  78. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  79. Agility 1: Diskvalifikován

  80. Agility 2: Diskvalifikován

  81. Agility 3: Diskvalifikován

  82. Agility 4: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  87. 1. Jumping L: 8/22, 29.46 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  88. 2. Jumping L: 9/27, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Zkouška LA1 I: 7/13, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  90. Zkouška LA1 II: 2/13, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  91. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  92. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  93. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  94. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  95. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  96. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  97. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  100. QA4 Agility: Diskvalifikován

  101. QA5 Agility: Diskvalifikován

  102. QA6 Agility: Diskvalifikován

  103. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  104. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  105. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  106. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  107. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  108. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  109. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  110. QA1 agility: Diskvalifikován

  111. QA2 agility: Diskvalifikován

  112. QA3 agility: Diskvalifikován

  113. QJ1 jumping: 90/123, 46.37 s, 15.37 tr. b., 4.14 m/s

  114. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  115. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  116. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  117. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  118. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  119. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  120. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  121. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 27/62, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  122. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  123. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  124. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  125. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  126. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  127. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  128. Zkouska LA1 1: Diskvalifikován

  129. Zkouska LA1 2: Diskvalifikován

  130. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  131. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  132. Jumping2 L: 4/11, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  133. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  135. Agility I: Diskvalifikován

  136. Agility II: Diskvalifikován

  137. Jumping I: Diskvalifikován

  138. Jumping II: 41/161, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  139. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  140. 2. zkouška LA1: 2/12, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  141. I. zkouška LA1: Diskvalifikován