Cz En

015519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Vernerová, UNICORNS AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. #thepupu, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  2. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  5. 1. Jumping L: 2/23, 25.54 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  6. 2. Jumping L: 1/23, 25.57 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  7. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  8. 4. Jumping L: Diskvalifikován

  9. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  10. AGILITY II L: Diskvalifikován

  11. AGILITY I L: Diskvalifikován

  12. FNINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  14. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  15. AGILITY II L: Diskvalifikován

  16. AGILITY I L: Diskvalifikován

  17. FINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  18. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  19. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility 1 L: Diskvalifikován

  21. Agility 2 L: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  24. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  25. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  26. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška A2 L: 3/7, 43.75 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  28. 2. zkouška A2 L: 3/7, 43.75 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  29. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  30. 1. jumping L: Diskvalifikován

  31. 2. jumping L: Diskvalifikován

  32. 3. jumping L: Diskvalifikován

  33. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  34. Trial I.: Diskvalifikován

  35. TRIAL II.: Diskvalifikován

  36. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  37. Jumping 1: Diskvalifikován

  38. Jumping 2: 32/53, 40.64 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  39. Jumping 3: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  41. Jumping 1 - L: 12/29, 33.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  42. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  43. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  44. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. I. agility L: Diskvalifikován

  46. II. agility L: Diskvalifikován

  47. II. jumping L: Diskvalifikován

  48. I. jumping L: Diskvalifikován

  49. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  50. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  51. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  53. LA2 - I.: Diskvalifikován

  54. LA2 - II.: 4/7, 35.81 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  55. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  56. LA1- 1 běh: 1/9, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  57. LA1- 2 běh: 2/9, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  58. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  59. II. zkouška L1: Diskvalifikován

  60. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  61. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  62. III. jumping L: Diskvalifikován

  63. II. jumping L: Diskvalifikován

  64. I. jumping L: Diskvalifikován

  65. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  66. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  67. ZkA. MLA1 II.: Diskvalifikován

  68. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  69. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  70. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  71. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  72. III. jumping L: Diskvalifikován

  73. II. jumping L: 13/32, 32.82 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  74. I. jumping L: Diskvalifikován

  75. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  76. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  79. Jumping 1: Diskvalifikován

  80. Jumping 2: Diskvalifikován

  81. Jumping 3: Diskvalifikován

  82. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  83. LA1_1: Diskvalifikován

  84. LA1_2: Diskvalifikován

  85. LA1_3: 8/13, 37.04 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  86. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  87. Agility 1: Diskvalifikován

  88. Agility 2: Diskvalifikován

  89. Agility 3: Diskvalifikován

  90. Agility 4: Diskvalifikován

  91. Agility Trial: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: Diskvalifikován

  94. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  95. 1. Jumping L: 8/22, 29.46 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  96. 2. Jumping L: 9/27, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  97. Zkouška LA1 I: 7/13, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  98. Zkouška LA1 II: 2/13, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  99. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  100. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  101. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  102. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  103. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  104. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  105. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  108. QA4 Agility: Diskvalifikován

  109. QA5 Agility: Diskvalifikován

  110. QA6 Agility: Diskvalifikován

  111. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  112. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  113. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  114. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  115. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  118. QA1 agility: Diskvalifikován

  119. QA2 agility: Diskvalifikován

  120. QA3 agility: Diskvalifikován

  121. QJ1 jumping: 90/123, 46.37 s, 15.37 tr. b., 4.14 m/s

  122. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  123. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  124. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  125. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  126. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  127. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  128. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  129. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 27/62, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  130. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  131. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  132. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  133. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  134. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  135. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  136. Zkouska LA1 1: Diskvalifikován

  137. Zkouska LA1 2: Diskvalifikován

  138. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  139. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  140. Jumping2 L: 4/11, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  141. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  142. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  143. Agility I: Diskvalifikován

  144. Agility II: Diskvalifikován

  145. Jumping I: Diskvalifikován

  146. Jumping II: 41/161, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  147. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  148. 2. zkouška LA1: 2/12, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  149. I. zkouška LA1: Diskvalifikován