Cz En

087617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Novotná, Awesome Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Bon Bibi Devětsil, Border kolie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: 11/40, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. Jumping 1: Diskvalifikován

  5. Jumping 2: Diskvalifikován

  6. Zkouška: Diskvalifikován

  7. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  8. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  11. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  13. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  14. Agility: 9/39, 39.1 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  15. Jumping: Diskvalifikován

  16. Zkouška: 1/9, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  17. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  18. II. zkouška LA2: 5/16, 35.52 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  19. I. zkouška LA2: 1/16, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  21. Agility: 6/28, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  22. Jumping: Diskvalifikován

  23. Zkouška: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  25. Czech Imp Jump: 9/52, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  26. Jumping 1: Diskvalifikován

  27. Jumping 2: 24/52, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  28. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  29. III. jumping L: Diskvalifikován

  30. II.jumping L: 12/42, 31.48 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  31. I. jumping L: 11/43, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  32. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  33. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  34. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  35. Jumping LA sobota: 16/43, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  36. Zkoušky LA2 neděle: 1/11, 32.0 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  37. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  38. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  39. II. zkouška LA2: 4/15, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  40. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  44. Czech Imp Jump: 24/46, 24.95 s, 6.95 tr. b., 4.09 m/s

  45. Jumping 1: Diskvalifikován

  46. Jumping 2: Diskvalifikován

  47. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  48. AGILITY: Diskvalifikován

  49. AGILITY: Diskvalifikován

  50. JUMPING: 1/31, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  51. JUMPING: Diskvalifikován

  52. LA2: 5/10, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  53. LA2: Diskvalifikován

  54. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  55. Agility L: 28/47, 32.85 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Jumping L: Diskvalifikován

  57. Zkouška_neděle LA2: Diskvalifikován

  58. Zkouška_sobota_01 LA2: Diskvalifikován

  59. Zkouška_sobota_02 LA2: Diskvalifikován

  60. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  61. Agility L: Diskvalifikován

  62. Jumping L: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  65. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  66. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  67. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  68. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. I. zkouška LA2: 1/9, 28.81 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  70. jumping LA2: 1/9, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  71. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  72. Jumping 1 L L: 1/33, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  73. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  74. Slalomář L L: Diskvalifikován

  75. Tuneliáda L L: 4/31, 14.91 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  77. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  78. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  79. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  80. Nedele LA2 1: Diskvalifikován

  81. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  82. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  83. Agility 1: Diskvalifikován

  84. Agility 2: 28/217, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  85. Agility 3: 31/179, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  86. Agility 4: Diskvalifikován

  87. Agility Trial: Diskvalifikován

  88. Grand Final: 16/44, 43.69 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  89. Jumping 1: 6/214, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  90. Jumping 2: Diskvalifikován

  91. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  92. Agility II. L: Diskvalifikován

  93. Agility I. L: Diskvalifikován

  94. Jumping II. L: 23/92, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  95. Jumping I. L: Diskvalifikován

  96. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  97. A2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. Agility L L: Diskvalifikován

  99. Jumping L L: Diskvalifikován

  100. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  101. Agility A1: 1/46, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  102. Agility Squads as individual: 32/157, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  103. Jumping A1: 2/48, 22.19 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  104. Jumping Squads as Individual: 91/162, 36.77 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  105. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  106. Special Agility: 60/159, 37.38 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  107. Special Jumping: 80/153, 31.98 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  108. Tachyon Trophy A1: 10/47, 25.51 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  109. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  110. 1. zkouška LA1: 6/20, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  111. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  113. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  114. II. zkouška LA1: 1/14, 22.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  115. I. zkouška LA1: 1/14, 26.94 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  116. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  117. I Agility Open: Diskvalifikován

  118. II Agility Open: Diskvalifikován

  119. II Jumping Open: 67/135, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  120. I Jumping Open: Diskvalifikován

  121. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  122. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  123. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  126. I. Batmanova zkouška LA1: 1/14, 25.68 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  127. II. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  129. AGILITY: 5/52, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  130. AGILITY: Diskvalifikován

  131. JUMPING: Diskvalifikován

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. LA1: Diskvalifikován

  134. LA1: Diskvalifikován

  135. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  136. 1. zkouška LA1: 1/13, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  137. 2. zkouška LA1: 1/12, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  138. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  139. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  140. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  141. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  142. Agility: Diskvalifikován

  143. Jumping: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA1: 1/13, 25.1 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s