Cz En

087617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Novotná, Awesome Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Bon Bibi Devětsil, Border kolie

Výsledky

  1. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  2. III. jumping L: Diskvalifikován

  3. II. jumping L: 1/32, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  4. I. jumping L: 6/32, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  5. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  6. Finále Agility: 3/21, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: Diskvalifikován

  9. Jumping 3: 1/60, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  10. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  11. LA3 - I.: Diskvalifikován

  12. LA3 - II.: 8/12, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  13. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  14. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  16. Jumping 3 - L: 2/12, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  17. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  18. Agility 2: Diskvalifikován

  19. Agility Trial: Diskvalifikován

  20. Jumping 2: Diskvalifikován

  21. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  22. Zkouška LA2 I: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  23. Zkouška LA2 II: 1/9, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  24. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  25. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  26. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  27. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  28. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  29. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  30. QA4 Agility: Diskvalifikován

  31. QA5 Agility: Diskvalifikován

  32. QA6 Agility: Diskvalifikován

  33. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  34. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ6 Jumping: 31/87, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  36. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  37. Jumping II. large: Diskvalifikován

  38. Jumping I. large: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  40. QA1 agility: Diskvalifikován

  41. QA2 agility: 10/120, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  42. QA3 agility: 36/120, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  43. QJ1 jumping: 4/123, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  44. QJ2 jumping: 40/122, 29.63 s, 5.0 tr. b., 6.24 m/s

  45. QJ3 jumping: 50/111, 34.85 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  46. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  47. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  48. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  49. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  50. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  51. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  52. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  53. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  54. Agility I: 26/167, 41.35 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  55. Agility II: Diskvalifikován

  56. Jumping I: 48/169, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  57. Jumping II: 5/161, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  58. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  59. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. I. zkouška LA2: 2/14, 31.01 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  61. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  62. LA2 I.: Diskvalifikován

  63. LA2 II.: 6/17, 29.18 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  64. LA2 III.: 9/17, 32.23 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  65. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  66. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  69. III.jumping L: Diskvalifikován

  70. II. jumping L: Diskvalifikován

  71. I. jumping L: 13/32, 28.41 s, 10.0 tr. b., 6.12 m/s

  72. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Zkouška 1: Diskvalifikován

  75. Zkouška 2: Diskvalifikován

  76. Zkouška 3: 6/16, 32.47 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  77. Zkouška 4: Diskvalifikován

  78. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  79. Agility 1: Diskvalifikován

  80. Agility 2: 11/40, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Zkouška: Diskvalifikován

  84. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  85. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  88. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  90. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  91. Agility: 9/39, 39.1 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  92. Jumping: Diskvalifikován

  93. Zkouška: 1/9, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  94. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  95. II. zkouška LA2: 5/16, 35.52 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  96. I. zkouška LA2: 1/16, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  97. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  98. Agility: 6/28, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  99. Jumping: Diskvalifikován

  100. Zkouška: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  102. Czech Imp Jump: 9/52, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  103. Jumping 1: Diskvalifikován

  104. Jumping 2: 24/52, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  105. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  106. III. jumping L: Diskvalifikován

  107. II.jumping L: 12/42, 31.48 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  108. I. jumping L: 11/43, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  109. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  110. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  111. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  112. Jumping LA sobota: 16/43, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  113. Zkoušky LA2 neděle: 1/11, 32.0 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  114. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  115. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  116. II. zkouška LA2: 4/15, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  117. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  121. Czech Imp Jump: 24/46, 24.95 s, 6.95 tr. b., 4.09 m/s

  122. Jumping 1: Diskvalifikován

  123. Jumping 2: Diskvalifikován

  124. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  125. AGILITY: Diskvalifikován

  126. AGILITY: Diskvalifikován

  127. JUMPING: 1/31, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  128. JUMPING: Diskvalifikován

  129. LA2: 5/10, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  130. LA2: Diskvalifikován

  131. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  132. Agility L: 28/47, 32.85 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  133. Jumping L: Diskvalifikován

  134. Zkouška_neděle LA2: Diskvalifikován

  135. Zkouška_sobota_01 LA2: Diskvalifikován

  136. Zkouška_sobota_02 LA2: Diskvalifikován

  137. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  138. Agility L: Diskvalifikován

  139. Jumping L: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  142. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  143. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  144. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  145. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. I. zkouška LA2: 1/9, 28.81 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  147. jumping LA2: 1/9, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  148. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  149. Jumping 1 L L: 1/33, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  150. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  151. Slalomář L L: Diskvalifikován

  152. Tuneliáda L L: 4/31, 14.91 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  153. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  154. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  155. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  156. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  157. Nedele LA2 1: Diskvalifikován

  158. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  159. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  160. Agility 1: Diskvalifikován

  161. Agility 2: 28/217, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  162. Agility 3: 31/179, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  163. Agility 4: Diskvalifikován

  164. Agility Trial: Diskvalifikován

  165. Grand Final: 16/44, 43.69 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  166. Jumping 1: 6/214, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  167. Jumping 2: Diskvalifikován

  168. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  169. Agility II. L: Diskvalifikován

  170. Agility I. L: Diskvalifikován

  171. Jumping II. L: 23/92, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  172. Jumping I. L: Diskvalifikován

  173. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  174. A2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  175. Agility L L: Diskvalifikován

  176. Jumping L L: Diskvalifikován

  177. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  178. Agility A1: 1/46, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  179. Agility Squads as individual: 32/157, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  180. Jumping A1: 2/48, 22.19 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  181. Jumping Squads as Individual: 91/162, 36.77 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  182. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  183. Special Agility: 60/159, 37.38 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  184. Special Jumping: 80/153, 31.98 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  185. Tachyon Trophy A1: 10/47, 25.51 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  186. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  187. 1. zkouška LA1: 6/20, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  188. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  189. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  190. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  191. II. zkouška LA1: 1/14, 22.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  192. I. zkouška LA1: 1/14, 26.94 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  193. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  194. I Agility Open: Diskvalifikován

  195. II Agility Open: Diskvalifikován

  196. II Jumping Open: 67/135, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  197. I Jumping Open: Diskvalifikován

  198. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  199. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  200. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  201. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  202. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  203. I. Batmanova zkouška LA1: 1/14, 25.68 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  204. II. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  205. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  206. AGILITY: 5/52, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  207. AGILITY: Diskvalifikován

  208. JUMPING: Diskvalifikován

  209. JUMPING: Diskvalifikován

  210. LA1: Diskvalifikován

  211. LA1: Diskvalifikován

  212. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  213. 1. zkouška LA1: 1/13, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  214. 2. zkouška LA1: 1/12, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  215. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  216. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  217. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  218. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  219. Agility: Diskvalifikován

  220. Jumping: Diskvalifikován

  221. Zkouška LA1: 1/13, 25.1 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s