Cz En

035019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Nadrchalová

    Člen KA

Pes

  1. Even More Fun Hardy Origin, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 13/25, 46.59 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 2/29, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 7/46, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 3/47, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  9. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  10. 1. Agility L - Z l e t.: 8/29, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  11. 2. Agility L - Z l e t.: 4/29, 40.12 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  12. 3. Jumping L - Z l e t.: 5/28, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  13. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  14. 1. Zkouška LA2: 1/13, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. 2. Zkouška LA2: 4/13, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  16. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  17. 1. zkouška A2 ML: 1/5, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  18. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  19. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  20. QA1 Agility: Diskvalifikován

  21. QA2 Agility: 50/107, 47.95 s, 15.37 tr. b., 4.57 m/s

  22. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  23. QJ2 Jumping: 56/108, 41.53 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  24. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  25. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  26. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA2: 2/12, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  28. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  29. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  30. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  32. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  33. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška MLA2: 7/8, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  35. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  36. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  37. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  40. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/16, 22.02 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  41. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  42. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  44. 1. Zkouška MLA2: 3/3, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  46. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  47. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/17, 28.86 s, 12.86 tr. b., 4.85 m/s

  48. Jumping 1 - MiniLarge: 4/18, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  49. Jumping 2 - MiniLarge: 4/18, 43.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  51. Druhá zkouška: 1/1, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  52. První zkouška: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  54. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  55. Jumping 1 - MiniLarge: 11/20, 42.42 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  56. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  57. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  58. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/19, 21.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  59. Jumping 1 - MiniLarge: 2/19, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  60. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  61. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  62. II. Zk MLA1: 1/3, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  63. I. Zk MLA1: 1/3, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  64. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  65. Zkouška ML A1 - I.: 3/8, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  66. Zkouška ML A1 - II. : Diskvalifikován

  67. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  68. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška A1 ML: 1/5, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  70. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  71. 1. Zkouška MLA1: 1/6, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  73. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  75. Zkouška MLA1: 1/3, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  76. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  77. 1.kvalifikace: 10/17, 35.97 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  78. 2.kvalifikace: 3/17, 28.45 s, 0.0 tr. b., 6.57 m/s

  79. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  80. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  81. II. Zk MLA1: 1/4, 30.15 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  82. I. Zk MLA1: Diskvalifikován

  83. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  84. II. Zk MLA1: Diskvalifikován

  85. I. Zk MLA1: 1/3, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  86. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  87. II. zkouška A1 ML: 1/4, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  88. I. zkouška A1 ML: 1/4, 26.79 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  89. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  90. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  91. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  92. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 14/45, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  93. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  94. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 2/44, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  95. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  96. Finále Agility: Diskvalifikován

  97. Jumping 1: 17/53, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  98. Jumping 2: Diskvalifikován

  99. Jumping 3: 8/52, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  100. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  101. II. zkouška A1 ML: 1/2, 26.13 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  102. I, zkouška A1 ML: 1/2, 32.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  103. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  104. 1.Zkouška: 6/17, 44.11 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  105. 2.Zkouška: 7/17, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  106. Jumping: 9/38, 35.29 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  107. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  108. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  109. 1.běh se zónami : 18/53, 21.42 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  110. 2.běh bez zón: 4/50, 20.03 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  111. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  112. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  113. 1.zkouška LA1: 1/8, 36.37 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  114. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  116. Agility L: Diskvalifikován

  117. Jumping L: 9/30, 39.3 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  118. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  120. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  121. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  122. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  123. 1. Zkouška LA1: 1/12, 28.15 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  124. 2. zkouška LA1: 6/12, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  126. Czech Imp Jump Large: 15/35, 24.9 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  128. Jumping 2 - Large: 22/37, 34.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  129. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  130. ZkA. LA1 I.: 1/6, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  131. ZkA. LA1 II.: 2/6, 32.1 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  132. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  133. Zk - LA 1 I.: Diskvalifikován

  134. Zk LA1 II.: 5/8, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  135. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  136. Agility L: 11/22, 49.06 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  137. Jumping L: 15/25, 47.67 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  138. Zkouška LA1: 2/7, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  139. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  140. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  141. 2. běh LA1 : Diskvalifikován