035019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Nadrchalová, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Even More Fun Hardy Origin, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: 6/69, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  3. QA5 Agility: 4/69, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. QA6 Agility: 6/65, 38.15 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  9. QA1 Agility: Diskvalifikován

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping : 30/82, 39.91 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ3 Jumping: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  15. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  16. Agility 1 - Intermediate: Diskvalifikován

  17. Agility 2 - Intermediate: 6/23, 23.48 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  18. Jumping 1 - Intermediate: 13/23, 20.02 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  19. Jumping 2 - Intermediate: Diskvalifikován

  20. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  21. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  25. Agility I 500: 14/46, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  26. Jumping I 500: 18/47, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  27. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  28. Czech Imp Jump MiniLarge: 3/21, 19.21 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  29. Jumping 1 - MiniLarge: 3/21, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  30. Jumping 2 - MiniLarge: 8/21, 33.13 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  31. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  32. Agility 1 I: 3/24, 44.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  33. Finals I: 6/15, 39.96 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  34. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  35. Agility družstev ML: Diskvalifikován

  36. Agility jednotlivci ML: 14/39, 41.8 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  37. Jumping družstev ML: 6/42, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  38. Jumping jednotlivci ML: 21/41, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  39. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  40. 1.Zkouška MLA3: 1/7, 41.68 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  41. 2.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  43. Zkouška II / ML / A3: 1/5, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  44. Zkouška I / ML / A3: 2/5, 43.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  45. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  46. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  47. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 10/66, 43.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  48. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 10/66, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  49. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 18/66, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  50. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 10/62, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  51. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 13/57, 34.46 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  52. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  53. 1. zkouška MLA3: 1/4, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  54. 2. zkouška MLA3: 1/4, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  55. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  56. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML: Diskvalifikován

  57. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: 4/22, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  58. Power & Speed MASTERS ML: Diskvalifikován

  59. Speciální závod - Finále ML: 2/12, 40.79 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  60. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 19/33, 28.87 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  61. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: 2/29, 35.91 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  62. Tachyon Trophy MASTERS ML: 6/19, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  63. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: 1/33, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  64. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  65. Agility 4 I: 22/37, 44.31 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  66. Agility 5 I: 10/35, 42.3 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  67. Agility 6 I: 5/34, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  68. Jumping 4 I: 9/37, 38.12 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  69. Jumping 5 I: 10/35, 36.04 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  70. Jumping 6 I: 14/34, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  71. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  72. Agility 1 Intermediate: 2/38, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  73. Agility 2 Intermediate: 13/36, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  74. Jumping 1 Intermediate: 11/38, 39.92 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  75. Jumping 2 Intermediate: 1/38, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  76. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  77. QA1 Agility: 1/43, 40.32 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  78. QA2 Agility: Diskvalifikován

  79. QA3 Agility: 9/42, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  80. QJ1 Jumping: 14/44, 39.81 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  81. QJ2 Jumping: 14/43, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  82. QJ3 Jumping: 11/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  84. 1.zkouška MLA3: 3/6, 60.38 s, 14.38 tr. b., 3.41 m/s

  85. 2.zkouška MLA3: 3/6, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  86. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  87. ZkA. I. IA3: Diskvalifikován

  88. ZkA. II. IA3: Diskvalifikován

  89. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  90. Agility 1 - MiniLarge: 5/20, 21.87 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  91. Agility 2 - MiniLarge: 2/20, 23.31 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  92. Jumping 1 - MiniLarge: 12/20, 28.57 s, 5.57 tr. b., 3.99 m/s

  93. Jumping 2 - MiniLarge: 3/20, 20.75 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  94. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  95. zkouška II / ML / A3: Diskvalifikován

  96. zkouška I / ML / A3: 4/5, 40.92 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  97. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  98. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/20, 22.07 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  99. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  100. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  101. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  102. Agility III 500: Diskvalifikován

  103. Agility II 500: Diskvalifikován

  104. Agility I 500: 3/36, 35.68 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  105. Jumping III 500: 12/33, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  106. Jumping II 500: 11/36, 36.14 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  107. Jumping I 500: Diskvalifikován

  108. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  109. Agility II / ML: Diskvalifikován

  110. Jumping III / ML: Diskvalifikován

  111. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  112. 1. zkouška A2 ML: 1/5, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  113. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  114. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  115. 1. Zkouška MLA2: 1/5, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  116. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  117. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  118. Czech Imp Jump MiniLarge: 5/19, 20.82 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  119. Jumping 1 - MiniLarge: 10/19, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  120. Jumping 2 - MiniLarge: 6/19, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  121. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  122. Zkouška II / ML / A2: 1/5, 44.1 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  123. Zkouška I / ML / A2: 3/5, 30.34 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  124. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  125. Agility: Diskvalifikován

  126. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 19/58, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  127. Jumping: Diskvalifikován

  128. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 20/59, 37.92 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  129. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  130. 1.zkouška MLA2: 4/7, 31.93 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  131. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  132. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  133. Agility 1 ML: 11/45, 43.8 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  134. Agility 2 ML: 5/43, 43.82 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  135. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 ML: 16/43, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  137. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  138. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 13/25, 46.59 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  139. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  140. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  141. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 2/29, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  142. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 7/46, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  143. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  144. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 3/47, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  145. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  146. 1. Agility L - Z l e t.: 8/29, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  147. 2. Agility L - Z l e t.: 4/29, 40.12 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  148. 3. Jumping L - Z l e t.: 5/28, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  149. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  150. 1. Zkouška LA2: 1/13, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  151. 2. Zkouška LA2: 4/13, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  152. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  153. 1. zkouška A2 ML: 1/5, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  154. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  155. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  156. QA1 Agility: Diskvalifikován

  157. QA2 Agility: 50/107, 47.95 s, 15.37 tr. b., 4.57 m/s

  158. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  159. QJ2 Jumping: 56/108, 41.53 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  160. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  161. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  162. Zkouška LA2: 2/12, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  163. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  165. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  166. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  167. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  168. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  169. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  170. 2. Zkouška MLA2: 7/8, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  171. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  172. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  173. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  175. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  176. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/16, 22.02 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  177. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  179. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  180. 1. Zkouška MLA2: 3/3, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  181. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  182. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  183. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/17, 28.86 s, 12.86 tr. b., 4.85 m/s

  184. Jumping 1 - MiniLarge: 4/18, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  185. Jumping 2 - MiniLarge: 4/18, 43.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  186. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  187. Druhá zkouška: 1/1, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  188. První zkouška: Diskvalifikován

  189. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  190. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  191. Jumping 1 - MiniLarge: 11/20, 42.42 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  192. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  193. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  194. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/19, 21.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  195. Jumping 1 - MiniLarge: 2/19, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  196. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  197. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  198. II. Zk MLA1: 1/3, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  199. I. Zk MLA1: 1/3, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  200. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  201. Zkouška ML A1 - I.: 3/8, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  202. Zkouška ML A1 - II. : Diskvalifikován

  203. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  204. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška A1 ML: 1/5, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  206. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  207. 1. Zkouška MLA1: 1/6, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  208. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  209. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  211. Zkouška MLA1: 1/3, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  212. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  213. 1.kvalifikace: 10/17, 35.97 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  214. 2.kvalifikace: 3/17, 28.45 s, 0.0 tr. b., 6.57 m/s

  215. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  216. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  217. II. Zk MLA1: 1/4, 30.15 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  218. I. Zk MLA1: Diskvalifikován

  219. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  220. II. Zk MLA1: Diskvalifikován

  221. I. Zk MLA1: 1/3, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  222. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  223. II. zkouška A1 ML: 1/4, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  224. I. zkouška A1 ML: 1/4, 26.79 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  225. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  226. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  227. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  228. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 14/45, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  229. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  230. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 2/44, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  231. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  232. Finále Agility: Diskvalifikován

  233. Jumping 1: 17/53, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  234. Jumping 2: Diskvalifikován

  235. Jumping 3: 8/52, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  236. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  237. II. zkouška A1 ML: 1/2, 26.13 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  238. I, zkouška A1 ML: 1/2, 32.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  239. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  240. Jumping: 9/38, 35.29 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  241. 1.Zkouška: 6/17, 44.11 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  242. 2.Zkouška: 7/17, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  243. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  244. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  245. 1.běh se zónami : 18/53, 21.42 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  246. 2.běh bez zón: 4/50, 20.03 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  247. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  248. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  249. 1.zkouška LA1: 1/8, 36.37 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  250. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  251. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  252. Agility L: Diskvalifikován

  253. Jumping L: 9/30, 39.3 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  254. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  255. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  256. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  257. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  258. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  259. 1. Zkouška LA1: 1/12, 28.15 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  260. 2. zkouška LA1: 6/12, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  261. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  262. Czech Imp Jump Large: 15/35, 24.9 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  263. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  264. Jumping 2 - Large: 22/37, 34.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  265. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  266. ZkA. LA1 I.: 1/6, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  267. ZkA. LA1 II.: 2/6, 32.1 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  268. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  269. Zk - LA 1 I.: Diskvalifikován

  270. Zk LA1 II.: 5/8, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  271. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  272. Agility L: 11/22, 49.06 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  273. Jumping L: 15/25, 47.67 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  274. Zkouška LA1: 2/7, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  275. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  276. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  277. 2. běh LA1 : Diskvalifikován