Cz En

Dominika Kohoutová

  1. Číslo: 002176
  2. OSA: LbP Agility Team
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 22. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017809 (M), A3Ch Dany

  2. 028112 (L), Kerry

  3. 080012 (ML), Little Kiss Aibara

  4. 055213 (S), Beauty Roxy AG

  5. 055313 (S), Cair Elanor z Lorienu Moravia

  6. 071515 (L), According To Wish Breembark

  7. 100015 (M), A3Ch Dakota z Tylenu Moravia

  8. 888818 (ML), Lime

  9. 076119 (S), Golden Brownie Paws on Heaven's

  10. 022120 (M), E´Chia Carassou

Výsledky

  1. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  2. III. jumping L, Lime: Diskvalifikován

  3. II. jumping L, Lime: Diskvalifikován

  4. I. jumping L, Lime: 7/12, 26.84 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  5. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  6. Batmanův jumping L, Lime: Diskvalifikován

  7. Batmanův jumping S, Golden Brownie Paws on Heaven's: 8/12, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. Jumping superhrdinů L, Lime: Diskvalifikován

  9. Jumping superhrdinů S, Golden Brownie Paws on Heaven's: Diskvalifikován

  10. Kapitánský jumping L, Lime: Diskvalifikován

  11. Kapitánský jumping S, Golden Brownie Paws on Heaven's: Diskvalifikován

  12. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  13. Batmanova zkouška LA1, Lime: Diskvalifikován

  14. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  15. Jumping 1, Lime: Diskvalifikován

  16. Jumping 2, Lime: Diskvalifikován

  17. Jumping 3, Lime: Diskvalifikován

  18. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  19. Nedele Jumping medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  21. Czech Imp Jump, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/24, 21.25 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  22. Jumping 1, A3Ch Dany: 1/1, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  23. Jumping 1, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/24, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  24. Jumping 2, A3Ch Dany: 1/1, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. Jumping 2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  27. II. zkouška MA3, A3Ch Dany: 5/9, 51.27 s, 27.27 tr. b., 3.67 m/s

  28. I. zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  30. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 5/51, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  32. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  33. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  34. AGILITY, According To Wish Breembark: 12/40, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  35. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  36. LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  37. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  38. Jumping II. M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  39. Jumping I. M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  40. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  41. Agility 1, According To Wish Breembark: 21/217, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  42. Agility 2, According To Wish Breembark: 7/216, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  43. Agility 3, According To Wish Breembark: 1/190, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  44. Agility 4, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  45. Agility Trial, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  46. Jumping 1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  47. Jumping 2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  48. NATIVIA GRAND FINAL, According To Wish Breembark: 22/45, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  49. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  50. Agility open L, According To Wish Breembark: 2/23, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  51. Agility open M, A3Ch Dany: 6/10, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  52. III. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 1/17, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  53. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 9/17, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  54. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 5/17, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  56. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  57. Jumping open M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  58. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  59. Agility - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  60. Agility - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  61. Jumping - Ne, According To Wish Breembark: 33/89, 35.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  62. Jumping - So, According To Wish Breembark: 6/97, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  63. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  64. QA4 agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  65. QA5 agility, According To Wish Breembark: 11/97, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  66. QA6 agility, According To Wish Breembark: 22/95, 35.73 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  67. QJ4 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  68. QJ5 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  69. QJ6 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  70. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  71. 1. běh LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  72. 1. běh MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  73. 2. běh LA3, According To Wish Breembark: 3/10, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. 2. běh MA3, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/2, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  75. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  76. QA1 agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  77. QA2 agility, According To Wish Breembark: 50/127, 41.43 s, 16.43 tr. b., 4.27 m/s

  78. QA3 agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  79. QJ1 jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  80. QJ2 jumping, According To Wish Breembark: 4/135, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  81. QJ3 jumping, According To Wish Breembark: 3/118, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  82. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  83. Agility open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/7, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  84. II. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  85. I. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  86. Jumping open M, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/7, 33.74 s, 5.74 tr. b., 4.24 m/s

  87. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  88. III. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 1/12, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  89. III. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  90. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 5/12, 41.96 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  91. II. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/4, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. IV. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  93. IV. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  94. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  95. I.zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 1/4, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  96. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  97. III. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  98. III. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 7/14, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  99. II. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 1/23, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  100. II. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 1/14, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  101. I. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  102. I. zkouška LA3, According To Wish Breembark: 4/14, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  104. Agility 1, According To Wish Breembark: 26/128, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  105. Agility 2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  106. Jumping 1, According To Wish Breembark: 58/128, 34.27 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  107. Jumping 2, According To Wish Breembark: 33/128, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  108. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  109. Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  110. Fun Jumping, According To Wish Breembark: 18/34, 25.25 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  111. Jumping, According To Wish Breembark: 29/39, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  112. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  113. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 4/19, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  114. AGILITY, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 5/21, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  115. AGILITY, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  116. AGILITY, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  117. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 10/19, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  118. JUMPING, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  119. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  120. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  121. LA2, According To Wish Breembark: 2/15, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  122. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  123. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: 2/10, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  124. MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  125. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  126. Agility, According To Wish Breembark: 8/46, 38.18 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  127. Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  128. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  129. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  130. Zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  131. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  132. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  135. ZkA. II. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  136. ZkA. I. LA2, According To Wish Breembark: 1/28, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  137. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  138. Agility, According To Wish Breembark: 16/47, 37.36 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  139. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA2, According To Wish Breembark: 1/26, 36.13 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  141. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  142. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  144. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  145. Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  146. Jumping, According To Wish Breembark: 5/48, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  147. Zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  148. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  149. Druhá zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  150. První zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  151. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  152. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: 1/59, 18.2 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  153. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 24/59, 34.07 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  154. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  155. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  156. Agility LA sobota, According To Wish Breembark: 4/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  157. Jumping LA neděle, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  158. Jumping LA sobota, According To Wish Breembark: 22/63, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  159. Velké finále LA neděle, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  160. Zkoušky LA2 neděle, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  161. Zkoušky LA2 sobota, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  162. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  163. JUMPING_LA2 LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  164. LA2_1 LA2, According To Wish Breembark: 6/17, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  165. LA2_2 LA2, According To Wish Breembark: 1/17, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  166. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  167. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: 39/69, 21.99 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  168. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  169. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: 21/69, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  170. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  171. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 16/28, 29.03 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  172. 1. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 1/28, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  174. 2. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  175. 3. zkouška LA2, According To Wish Breembark: 9/23, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  176. 3. zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  177. Agility L, According To Wish Breembark: 1/38, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  178. Jumping L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  179. Ne-zkouška LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  180. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  181. Agility - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  182. Jumping - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  183. ZkA - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  184. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  185. ZkA. II. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  186. ZkA. I. LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  187. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  188. Agility 1 L, According To Wish Breembark: 7/29, 28.65 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  189. Agility L, According To Wish Breembark: 6/31, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  190. Jumping 1 L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  191. Jumping L L, According To Wish Breembark: 4/31, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  192. Zkouška A2 LA2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  193. Zkouška Ne LA2, According To Wish Breembark: 2/15, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  194. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  195. 1.zkouška, According To Wish Breembark: 1/22, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  196. 2.zkouška, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  197. Jumping Open, According To Wish Breembark: 10/35, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  198. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  199. QA5 Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  200. QA6 Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  201. QJ5 Jumping, According To Wish Breembark: 22/187, 35.4 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  202. QJ6 Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  203. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  204. Agility So Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  205. Jumping Ne Large, According To Wish Breembark: 8/37, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  206. Jumping Ne Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  207. Jumping So Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  208. LA2 Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  209. LA2 So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  210. Mistrovské Agility Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  211. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  212. QA3 Agility, According To Wish Breembark: 51/176, 45.21 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  213. QA4 Agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  214. QJ3 Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  215. QJ4 Jumping, According To Wish Breembark: 45/174, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  216. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  217. Běh dvojic, A3Ch Dany: 3/16, 53.33 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  218. Běh dvojic, According To Wish Breembark: 7/44, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  219. JUMPING, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  220. JUMPING, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  221. LA2, According To Wish Breembark: 3/18, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  222. MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  223. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  224. Zkouska LA2 1, Kerry: Diskvalifikován

  225. Zkouska LA2 1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  226. Zkouska LA2 2, Kerry: Diskvalifikován

  227. Zkouska LA2 2, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  228. Zkouska LA2 3, According To Wish Breembark: 10/32, 29.41 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  229. Zkouska LA2 4, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  230. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  231. Agility, According To Wish Breembark: 19/50, 42.23 s, 25.0 tr. b., 4.26 m/s

  232. Agility 2, According To Wish Breembark: 18/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  233. Jumping, According To Wish Breembark: 46/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  234. Jumping 2, According To Wish Breembark: 41/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  235. Zkouška, According To Wish Breembark: 4/16, 27.93 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  236. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  237. Agility - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  238. Agility - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  239. Jumping - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  240. Jumping - So, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  241. ZkA - Ne, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  242. ZkA - So, According To Wish Breembark: 2/18, 26.72 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  243. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  244. Agility, According To Wish Breembark: 9/55, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  245. Jumping, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  246. Zkouška, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  247. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  248. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: 23/52, 19.61 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  249. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 24/54, 31.26 s, 15.0 tr. b., 5.6 m/s

  250. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  251. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  252. 5.prorubská, According To Wish Breembark: 3/11, 20.33 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  253. 6.prorubská, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  254. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  255. agility, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  256. jumping, According To Wish Breembark: 17/51, 39.35 s, 22.35 tr. b., 4.24 m/s

  257. zkouška, According To Wish Breembark: 10/13, 26.25 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  258. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  259. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  260. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  261. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  262. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  263. II. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  264. II. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  265. I. zkouška LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  266. I. zkouška MA2, A3Ch Dakota z Tylenu Moravia: Diskvalifikován

  267. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  268. Jump III L, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  269. Jump II L, According To Wish Breembark: 10/34, 27.18 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  270. Jump I L, According To Wish Breembark: 18/35, 30.42 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  271. Zkouška A1 II LA1, According To Wish Breembark: 1/13, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  272. Zkouška A1 I LA1, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  273. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  274. Czech Imp Jump Large, According To Wish Breembark: Diskvalifikován

  275. Jumping 1 Large, According To Wish Breembark: 16/49, 31.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  276. Jumping 2 Large, According To Wish Breembark: 5/49, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  277. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  278. Agility Ne, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  279. Jumping Ne, A3Ch Dany: 5/20, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  280. ZkA 1 So, A3Ch Dany: 2/9, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  281. ZkA 2 So, A3Ch Dany: 2/9, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  282. ZkA Ne, A3Ch Dany: 1/4, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  283. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  284. MA3 II MA3, A3Ch Dany: 4/13, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  285. MA3 II MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  286. MA3 I MA3, A3Ch Dany: 7/9, 41.92 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  287. MA3 I MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  288. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  289. MA3 druhý běh MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  290. MA3 první běh MA3, A3Ch Dany: 3/7, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  291. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  292. MA3 I, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  293. MA3 II , A3Ch Dany: Diskvalifikován

  294. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  295. Agility MEDIUM, A3Ch Dany: 5/18, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  296. Jumping MEDIUM, A3Ch Dany: 2/18, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  297. zkouška MA 3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  298. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  299. A3 neděle MA3, A3Ch Dany: 2/4, 44.48 s, 3.48 tr. b., 3.66 m/s

  300. A3 sobota MA3, A3Ch Dany: 2/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  301. Agility neděle M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  302. Agility sobota M, A3Ch Dany: 3/13, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  303. Jumping neděle M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  304. Jumping sobota M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  305. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  306. 1. zkouška MA3, A3Ch Dany: 3/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  307. 2. zkouška MA3, A3Ch Dany: 2/7, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  308. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  309. 1. zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  310. 1. zkouška SA1, Beauty Roxy AG: 3/8, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  311. 2. zkouška MA3, A3Ch Dany: 2/8, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  312. 2. zkouška SA1, Beauty Roxy AG: 2/8, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  313. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  314. Agility, A3Ch Dany: 1/12, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  315. Jumping, A3Ch Dany: 4/13, 40.48 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  316. MA3, A3Ch Dany: 1/7, 42.55 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  317. MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  318. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  319. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Dany: 5/18, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  320. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Dany: 3/17, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  321. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Dany: 3/8, 44.1 s, 1.1 tr. b., 3.76 m/s

  322. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  323. Agility Open M, A3Ch Dany: 6/14, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  324. Agility Open M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  325. Jumping Open M, A3Ch Dany: 5/14, 35.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  326. Jumping Open M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  327. MR Agility kříženců a psů bez PP M, A3Ch Dany: 2/9, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  328. Zkoušky Agility MA3, A3Ch Dany: 3/8, 49.61 s, 1.61 tr. b., 3.45 m/s

  329. Zkoušky Agility MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  330. Řitka - ZKOUŠKY duben 2014, 25. 04. 2014

  331. 1.zk MA3, A3Ch Dany: 2/2, 46.35 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  332. 2.zk MA3, A3Ch Dany: 1/2, 47.69 s, 17.69 tr. b., 2.94 m/s

  333. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  334. Zkouška A3 - II MA3, A3Ch Dany: 4/7, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  335. Zkouška A3 II MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  336. Zkouška A3 - I MA3, A3Ch Dany: 2/7, 49.58 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  337. Zkouška A3 I MA3, A3Ch Dany: 5/10, 43.64 s, 5.64 tr. b., 3.87 m/s

  338. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  339. Agility Open, A3Ch Dany: 4/16, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  340. Agility Open, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  341. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 2/12, 44.18 s, 1.18 tr. b., 3.98 m/s

  342. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 4/9, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  343. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  344. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 3/16, 41.93 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  345. Agility "Zkoušky", A3Ch Dany: 7/14, 48.16 s, 12.16 tr. b., 3.59 m/s

  346. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  347. Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  348. Finále, A3Ch Dany: 5/8, 42.53 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  349. Jumping, A3Ch Dany: 3/14, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  350. Jumping, A3Ch Dany: 5/15, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  351. Zkouška, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  352. Zkouška, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  353. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  354. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dany: 4/9, 38.15 s, 1.15 tr. b., 3.67 m/s

  355. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dany: 5/9, 34.63 s, 5.63 tr. b., 3.9 m/s

  356. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  357. Zkouška 1 MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  358. Zkouška 2 MA3, A3Ch Dany: 3/10, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  359. Praha - Hloubětínský drak, 29. 09. 2013

  360. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  361. Jumping M, A3Ch Dany: 5/13, 54.17 s, 9.17 tr. b., 3.43 m/s

  362. Zkouška A3 MA3, A3Ch Dany: 1/8, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  363. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  364. Jumping MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  365. Zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  366. Zkouška SA1, Beauty Roxy AG: 1/7, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  367. Zkouška SA1, Cair Elanor z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  368. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  369. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Dany: 2/5, 37.31 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  370. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Dany: 4/4, 36.59 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  371. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  372. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  373. LA1 - II LA1, Little Kiss Aibara: 8/28, 39.39 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  374. LA1 - I LA1, Little Kiss Aibara: 11/28, 34.88 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  375. MA3 - II MA3, A3Ch Dany: 1/6, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  376. MA3 - I MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  377. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  378. LA1 - II LA1, Little Kiss Aibara: 3/37, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  379. LA1 - I LA1, Little Kiss Aibara: 4/37, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  380. MA3 - II MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  381. MA3 - I MA3, A3Ch Dany: 2/10, 44.34 s, 1.34 tr. b., 4.29 m/s

  382. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  383. Ne - Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  384. Ne - Jumping M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  385. Ne - Zkouška MA3, A3Ch Dany: 1/5, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  386. So - Agility M, A3Ch Dany: 2/16, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  387. So - Jumping M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  388. So - Zkouška MA3, A3Ch Dany: 4/6, 53.5 s, 16.5 tr. b., 3.48 m/s

  389. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  390. Zkouška LA1 - II LA1, Little Kiss Aibara: Diskvalifikován

  391. Zkouška LA1 - I LA1, Little Kiss Aibara: 15/19, 31.6 s, 15.0 tr. b., 3.26 m/s

  392. Zkouška MA3 - II MA3, A3Ch Dany: 2/4, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  393. Zkouška MA3 - I MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  394. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  395. Agility M, A3Ch Dany: 4/16, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  396. Agility M, A3Ch Dany: 9/16, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  397. Jumping M, A3Ch Dany: 2/16, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  398. Jumping M, A3Ch Dany: 3/16, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  399. Zkouška MA3, A3Ch Dany: 1/4, 40.33 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  400. Zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  401. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  402. Agility jednotlivci, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  403. Družstva - Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  404. Hra, A3Ch Dany: 8/13, 37.12 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  405. Jumping jednotlivci, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  406. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  407. Agility Open - junioři L, Kerry: Diskvalifikován

  408. Agility Open - junioři M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  409. Jumpig Open - junioři L, Kerry: Diskvalifikován

  410. Jumpig Open - junioři M, A3Ch Dany: 1/6, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  411. Jumping Open - junioři L, Kerry: Diskvalifikován

  412. Jumping Open - junioři M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  413. Zkouška Agility - junioři LA2, Kerry: Diskvalifikován

  414. Zkouška Agility - junioři MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  415. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  416. Agility Medium, A3Ch Dany: 4/15, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  417. Agility Medium, A3Ch Dany: 8/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  418. Jumping Medium, A3Ch Dany: 3/11, 35.24 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  419. Jumping Medium, A3Ch Dany: 4/15, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  420. MR Kříženců Medium, A3Ch Dany: 3/8, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  421. Zkouška MA3, A3Ch Dany: 1/6, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  422. Zkouška MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  423. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  424. Agility 1 Medium Junioři, A3Ch Dany: 1/14, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  425. Agility 2 Medium Junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  426. Agility Medium 3 Junioři, A3Ch Dany: 2/14, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  427. Agility Medium 4 Junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  428. Jumping 1 Medium Junioři, A3Ch Dany: 2/14, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  429. Jumping 2 Medium Junioři, A3Ch Dany: 10/14, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  430. Sekvence 1 Medium Junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  431. Sekvence 2 Medium Junioři, A3Ch Dany: 8/10, 24.29 s, 0.29 tr. b., 3.33 m/s

  432. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  433. Agility M, A3Ch Dany: 1/16, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  434. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  435. Jumping II M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  436. Jumping M, A3Ch Dany: 2/16, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  437. Jumping M, A3Ch Dany: 6/12, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  438. MA3, A3Ch Dany: 1/4, 50.41 s, 8.41 tr. b., 3.53 m/s

  439. MA3, A3Ch Dany: 2/4, 54.38 s, 9.38 tr. b., 3.25 m/s

  440. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  441. MA3-2-Ne MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  442. MA3-Ne MA3, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  443. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  444. LA2-2 LA2, Kerry: 7/29, 43.27 s, 10.27 tr. b., 3.79 m/s

  445. LA2 LA2, Kerry: Diskvalifikován

  446. MA3-2 MA3, A3Ch Dany: 1/2, 40.69 s, 0.69 tr. b., 3.93 m/s

  447. MA3 MA3, A3Ch Dany: 1/2, 46.69 s, 6.69 tr. b., 3.66 m/s

  448. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  449. AGILITY-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  450. JUMPING-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  451. JUMPING-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  452. MA2, A3Ch Dany: 5/6, 43.12 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  453. MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  454. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  455. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  456. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Dany: 1/13, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  457. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  458. Agility, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  459. Jumping, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  460. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  461. Agility Junioři M, A3Ch Dany: 14/21, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  462. Jumping Junioři M, A3Ch Dany: 4/21, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  463. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  464. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  465. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Dany: 2/13, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  466. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  467. Zkouška MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  468. Zkouška MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  469. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  470. AGILITY, A3Ch Dany: 2/20, 41.37 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  471. JUMPING, A3Ch Dany: 3/20, 32.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  472. MA2, A3Ch Dany: 1/13, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  473. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  474. Agility 2 Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  475. Agility 2 Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  476. Agility Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  477. Agility Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  478. Jumping Medium, A3Ch Dany: 4/16, 31.09 s, 3.09 tr. b., 4.7 m/s

  479. Jumping Medium, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  480. Mistrovství kříženců - Agility Medium, A3Ch Dany: 5/12, 47.01 s, 8.01 tr. b., 3.49 m/s

  481. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  482. Agility 1 Medium junioři, A3Ch Dany: 9/20, 51.65 s, 20.65 tr. b., 3.31 m/s

  483. Agility 2 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  484. Agility 3 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  485. Agility 4 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  486. Jumping 1 Medium junioři, A3Ch Dany: 6/20, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  487. Jumping 2 Medium junioři, A3Ch Dany: 5/20, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  488. Sekvence 1 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  489. Sekvence 2 Medium junioři, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  490. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  491. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  492. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: Diskvalifikován

  493. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  494. Agility MA2, A3Ch Dany: 11/22, 46.61 s, 10.61 tr. b., 3.5 m/s

  495. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: 13/22, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  496. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  497. AGILITY-M, A3Ch Dany: 12/22, 51.31 s, 11.31 tr. b., 3.82 m/s

  498. JUMPING-M, A3Ch Dany: 6/23, 38.92 s, 8.92 tr. b., 3.67 m/s

  499. JUMPING-M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  500. MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  501. MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  502. Praha - Kyje - Novoroční Dráček 2011, 01. 01. 2011

  503. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  504. Jumping MA2, A3Ch Dany: 1/4, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  505. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  506. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  507. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: 2/16, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  508. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  509. Agility MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  510. Agility MA2, A3Ch Dany: 1/8, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  511. Jumping MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  512. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  513. Agility M, A3Ch Dany: 2/18, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  514. Agility M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  515. Agility MA2, A3Ch Dany: 5/9, 44.42 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  516. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  517. Jumping M, A3Ch Dany: 5/22, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  518. Jumping M, A3Ch Dany: 9/18, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  519. Mistrovství kříženců M, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  520. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  521. 1. Jumping MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  522. 1. Open MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  523. 2. Jumping MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  524. 2. Open MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  525. 3. Open MA, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  526. 4. Open MA, A3Ch Dany: 13/30, 51.98 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  527. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  528. AGILITY, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  529. JUMPING, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  530. MA2, A3Ch Dany: 5/10, 48.3 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  531. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  532. Agility MA2, A3Ch Dany: Diskvalifikován

  533. Agility MA2 - 2., A3Ch Dany: Diskvalifikován