Cz En

082419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Mixová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Valerie Shadow of Aire, Border kolie

Výsledky

  1. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  2. Zkouška ML A3 I: 1/2, 43.16 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  3. Zkouška ML A3 II: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  5. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška MLA3: 1/5, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  7. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  8. 1. Zkouška MLA3: 1/8, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  9. 2. Zkouška MLA3: 1/8, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  10. 3. Zkouška MLA3: 5/8, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  11. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  12. 1.Zk. MLA3 neděle: 1/4, 47.96 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  13. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 38.48 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  14. 2.Zk. MLA3 neděle: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  16. 3.Zk. MLA3 neděle: Diskvalifikován

  17. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  18. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  19. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MLA2: 1/8, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  21. 3. Zkouška MLA2: 1/8, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  22. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  23. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška MLA2: 2/4, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  26. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  27. 1. Jumping ML: 1/10, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  28. 2. Jumping ML: 1/10, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  29. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  30. 4. Jumping ML: 2/10, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  31. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  32. 1. Zkouška MLA2: 1/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  33. 2. Zkouška MLA2: 1/7, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  34. 3. Zkouška MLA2: 3/7, 36.66 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  35. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  36. Agility I 500: Diskvalifikován

  37. Agility II 500: Diskvalifikován

  38. Agility III 500: Diskvalifikován

  39. Jumping I 500: Diskvalifikován

  40. Jumping II 500: Diskvalifikován

  41. Jumping III 500: Diskvalifikován

  42. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  43. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  44. MLA2 So I: Diskvalifikován

  45. MLA2 So II: 1/5, 38.3 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  46. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  47. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  48. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 33.4 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  50. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  51. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  53. 3. Zkouška MLA2: 1/2, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  55. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  57. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  58. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  59. Jumping OPEN ML: 1/11, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  60. Zkouška MLA2: 3/5, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  61. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  62. 1. Zkouška MLA2: 2/7, 34.78 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  63. 2. Zkouška MLA2: 2/7, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  64. 3. Zkouška MLA2: 1/7, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  65. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  66. 1.zkouška MLA2: 3/8, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  67. 2.zkouška MLA2: 1/8, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  68. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  69. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 3/18, 31.44 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  70. Agility Spokojenypes.cz ML: 4/18, 39.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  71. Jelení Jumping Short ML: 10/21, 22.38 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  72. PetExpert Jumping ML: Diskvalifikován

  73. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  74. 1. Zkouška MLA1: 2/5, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  75. 2. Zkouška MLA1: 1/5, 26.57 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  76. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  77. 1. Jumping ML: 1/15, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  78. 2. Jumping ML: 7/15, 29.06 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  79. 3. Jumping ML: 12/15, 26.22 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  80. 4. Jumping ML: Diskvalifikován

  81. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  82. 1. Zkouška MLA1: 2/7, 29.95 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  83. 2. Zkouška MLA1: 2/7, 28.64 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  84. 3. Zkouška MLA1: 3/7, 30.76 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  85. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  86. 1.zkouška MLA1: 1/8, 28.77 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  87. 2.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  88. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  89. 1. Zkouška MLA1: 2/6, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  90. 2. Zkouška MLA1: 3/6, 30.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  91. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  92. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  93. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MLA1: 1/2, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  95. 3. Zkouška MLA1: 1/2, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  96. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  97. 1.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  98. 2.zkouška MLA1: 1/7, 27.05 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  99. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  100. Zkouška MLA1 I.: 2/11, 28.18 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  101. Zkouška MLA1 II.: 3/11, 24.77 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  102. Zkouška MLA1 III.: 3/11, 29.19 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  103. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  104. 1. Zkouška MLA1: 2/3, 25.41 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  105. 2. Zkouška MLA1: 2/3, 29.78 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  106. 3. Zkouška MLA1: 2/3, 31.48 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  107. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  108. Druhá zkouška: 1/3, 26.12 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  109. První zkouška: 2/3, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  110. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  111. Agility Open ML: Diskvalifikován

  112. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  113. ZkA. MLA1: 1/1, 35.97 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  114. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  115. Jumping A1: 8/13, 19.02 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  116. Zkoušky Agility: 4/13, 24.33 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  117. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  118. II. zkouška A1 ML: 1/3, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  119. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  120. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  121. LA1 I: 4/14, 25.63 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  122. LA1 II: Diskvalifikován

  123. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  124. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  125. I, zkouška A1 L: 3/9, 24.28 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  126. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  127. ZkA. LA1 I.: 11/14, 33.08 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  128. ZkA. LA1 II.: 5/14, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  129. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  130. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. I. zkouška LA1: Diskvalifikován