089822

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Kopecká, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. Hašlerka, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška MLA1: 1/10, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  3. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  4. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  5. 1. zkouška A1 ML: 1/5, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  6. 2. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  7. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  8. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  9. První zkouška: 1/2, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  10. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  11. 1. Zkouška MLA1: 2/5, 39.78 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  12. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  13. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  14. MLA1 III: Diskvalifikován

  15. MLA1 IV: Diskvalifikován

  16. ML Jumping II A1 + A0: 3/5, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  17. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  18. Agility Open: Diskvalifikován

  19. Jumping Open: Diskvalifikován

  20. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  21. Zkouška I IA1: 1/3, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  22. Zkouška II MLA1: 1/3, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  23. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  24. Agility I: 2/13, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. IA1: 2/6, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 26. 08. 2023

  28. 1.Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  29. 2.Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  30. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  31. Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  32. Jumping družstev: Diskvalifikován

  33. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  34. 1. běh Jumping 0 ML: 4/5, 26.43 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. 2. běh Jumping 0 ML: 5/5, 24.27 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  36. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  37. Jumping 1 + 0 ML: Diskvalifikován

  38. MLA0 I: Diskvalifikován

  39. MLA0 II: 1/1, 19.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  40. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  41. 1. Jumping MLA0: 1/6, 20.78 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  42. 2. Jumping MLA0: 1/6, 21.19 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  43. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  44. 1. Jumping MLA0: Diskvalifikován

  45. 2. Jumping MLA0: 1/4, 22.61 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  46. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  47. Součty 1. jumpingu MLA0 + LA0: 2/2, 25.64 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  48. Součty 2. jumpingu MLA0 + LA0: 1/2, 23.37 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  49. 1. Jumping MLA0: 2/2, 25.64 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  50. 2. Jumping MLA0: 1/2, 23.37 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s