089817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Hadrbolcová, Dogs in Action

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Fire Fly Dai Muratori, Australská kelpie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Hrádek (Srch) - BRIT CUP, 15. 06. 2024

  2. FIALOVÝ A2/3 ML: Diskvalifikován

  3. MODRÝ A2/3 ML: 4/6, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  4. RŮŽOVÝ A2/3 ML: Diskvalifikován

  5. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  6. Agility ML: 1/2, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  7. Jumping ML: Diskvalifikován

  8. Zkouška agility MLA3: Diskvalifikován

  9. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  10. QA4 Agility: Diskvalifikován

  11. QA5 Agility: 34/69, 40.52 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  12. QA6 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  16. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  17. A Open I: 1/10, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  18. J Open I. I: 2/10, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  19. J Open II. I: 4/10, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  20. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  21. QA1 Agility: Diskvalifikován

  22. QA2 Agility: Diskvalifikován

  23. QA3 Agility: 18/80, 45.14 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  24. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  25. QJ2 Jumping: 16/80, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. QJ3 Jumping: 13/75, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  28. III. Jumping ML: 1/16, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  29. II. Jumping ML: 1/16, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  30. I. Jumping ML: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  32. Agility 1 - Intermediate: 3/23, 22.94 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  33. Agility 2 - Intermediate: 10/23, 24.47 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. Jumping 1 - Intermediate: 5/23, 20.46 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  35. Jumping 2 - Intermediate: 6/22, 20.58 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  36. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  37. Agility ML: 2/13, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  38. Jumping ML: Diskvalifikován

  39. Krátký jumping ML: 4/13, 20.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  40. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  41. Czech Imp Jump MiniLarge: 10/21, 20.78 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  42. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 - MiniLarge: 3/22, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  44. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  45. 1. zkouška MLA3: 2/3, 41.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  46. 2. zkouška MLA3: 1/3, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  47. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  48. Agility "AKINU" ML: 4/12, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  49. Jumping "Fish4Dog" ML: 1/13, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  50. Zkouška "Plot knihy" ML A3: 1/7, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  51. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  52. Agility družstev ML: 16/42, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  53. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  54. Jumping družstev ML: 17/42, 41.11 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  55. Jumping jednotlivci ML: 10/41, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  56. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  57. 1. Zkouška MLA3: 2/9, 42.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. 2. Zkouška MLA3: 3/9, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  59. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  60. Agility I: 1/13, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  61. IA3: 1/2, 42.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  62. Jumping I: 6/13, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  63. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  64. Agility ML: 2/15, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  65. Junping ML 3: 2/5, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  66. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  67. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  68. PÁ - 1. zkouška A3 ML: 1/3, 42.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  69. PÁ - 2. zkouška A3 ML: 1/3, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  70. Dolní Lánov - Krkonošské jumpingy s YOGGIES + A0, 02. 07. 2023

  71. A2,A3 Jumping II. ML: 1/8, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  72. A2,A3 Jumping I. ML: 1/8, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  73. Lysá nad Labem - JumpBeast & JumpBee (A0 i Veteráni), 25. 06. 2023

  74. 1. Jumping ML: 1/4, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  75. 2. Jumping ML: 2/4, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  76. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  77. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  78. Agility 1 ML: 2/38, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  79. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 ML: 17/36, 29.08 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  82. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  83. Agility 4 I: Diskvalifikován

  84. Agility 5 I: 3/35, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  85. Agility 6 I: Diskvalifikován

  86. Jumping 4 I: 4/37, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  87. Jumping 5 I: Diskvalifikován

  88. Jumping 6 I: 5/34, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  89. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  90. Agility 1 Intermediate: Diskvalifikován

  91. Agility 2 Intermediate: 4/36, 39.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  92. Jumping 1 Intermediate: 13/38, 50.62 s, 18.62 tr. b., 4.19 m/s

  93. Jumping 2 Intermediate: 13/38, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  94. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  95. Agility ML: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  96. Jumping ML: 1/5, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  97. Zkouška MLA3: 1/2, 39.31 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  98. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  99. Agility: 2/8, 36.18 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  100. Jumping: 3/8, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  101. Zkoušky: 1/4, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  102. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  103. QA1 Agility: 4/43, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  104. QA2 Agility: Diskvalifikován

  105. QA3 Agility: 10/42, 40.92 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  106. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  107. QJ2 Jumping: 9/43, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  108. QJ3 Jumping: 17/38, 36.48 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  109. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  110. III. Jumping: 1/10, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  111. II. Jumping: Diskvalifikován

  112. I. Jumping: 2/10, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  113. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  114. Agility I: 2/12, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  115. Jumping I: 1/16, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  116. Krátký jumping I: 5/16, 22.71 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  117. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  118. III. jumping: 5/14, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  119. II. jumping: 2/14, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  120. I. jumping: 7/15, 30.28 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  121. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  122. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  123. Agility 2 ML: 3/16, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  124. Finále ML: 4/12, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  125. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 ML: 8/19, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  127. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  128. Agility 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  129. Agility 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  130. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  131. Jumping 2 - MiniLarge: 6/20, 21.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  132. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  133. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  134. MLA3 I: 2/6, 57.92 s, 16.92 tr. b., 3.8 m/s

  135. MLA3 II: 3/6, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  136. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  137. Agility III 500: Diskvalifikován

  138. Agility II 500: 7/36, 51.92 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  139. Agility I 500: 5/36, 36.44 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  140. Jumping III 500: 4/33, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  141. Jumping II 500: 7/36, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  142. Jumping I 500: 8/36, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  143. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  144. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  145. Jumping 1 - MiniLarge: 5/17, 41.19 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  146. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  147. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  148. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  150. 3. Zkouška MLA3: 2/4, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  151. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  152. Jumping LIGHT: 2/14, 20.22 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  153. Jumping OPEN I: 1/10, 28.08 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  154. Jumping OPEN II: 3/10, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  155. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  156. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/26, 22.16 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  157. Jumping 1 - MiniLarge: 10/27, 38.78 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  158. Jumping 2 - MiniLarge: 3/26, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  159. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  160. Agility II / ML: Diskvalifikován

  161. Agility I / ML: 3/30, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  162. Finále / ML: 11/16, 48.92 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  163. Jumping III / ML: 4/27, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  164. Jumping II / ML: Diskvalifikován

  165. Jumping I / ML: 17/30, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  166. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  167. Czech Imp Jump MiniLarge: 7/19, 21.31 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  168. Jumping 1 - MiniLarge: 3/19, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  169. Jumping 2 - MiniLarge: 5/19, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  170. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  171. Agility / ML: 4/14, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  172. Jumping / ML: 8/14, 39.66 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  173. Jumping / ML / 3: 3/10, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  174. TACHYON AGILITY / ML: 3/18, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  175. TACHYON JUMPING / ML: 8/18, 34.24 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  176. Zkouška A3 / ML: Diskvalifikován

  177. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  178. Agility III / ML: Diskvalifikován

  179. Agility II / ML: 3/14, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  180. Agility I / ML: Diskvalifikován

  181. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  182. Agility: 44/58, 46.92 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  183. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 31/58, 38.2 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 42/59, 43.49 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  186. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  187. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  188. Jumping OPEN ML: 3/12, 49.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  189. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  190. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  191. 1. zkouška A3 ML: 1/5, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  192. 2. zkouška A3 ML: 3/5, 41.51 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  193. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  194. Agility "OdJanči" ML: 1/12, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  195. Jumping A2,A3 "FIRSTANIMAL" ML: 1/7, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  196. Zkouška "Zdravá Láhev" MLA3: 1/3, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  197. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  198. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  199. Agility 2 ML: 2/43, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  200. Jumping 1 ML: 3/45, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  201. Jumping 2 ML: 7/43, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  202. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  203. Agility ML: 1/17, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  204. Jumping ML: 5/17, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  205. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  206. Jumping III. ML: 1/11, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  207. Jumping II. ML: Diskvalifikován

  208. Jumping I. ML: Diskvalifikován

  209. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  210. Jumping 1 - ML: 2/10, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  211. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  212. Jumping 3 - ML: 1/10, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  213. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  214. 1. Jumping ML: 2/4, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  215. 2. Jumping ML: 1/4, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  216. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  217. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  218. FINÁLE ML: 2/12, 44.03 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  219. neděle Jumping2+3 ML: 6/11, 41.25 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  220. neděle MLA3: Diskvalifikován

  221. Sobota Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  222. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  223. sobota MLA3 II: Diskvalifikován

  224. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  225. Agility III 500: 9/25, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  226. Agility II 500: Diskvalifikován

  227. Agility I 500: Diskvalifikován

  228. Jumping III 500: Diskvalifikován

  229. Jumping II 500: Diskvalifikován

  230. Jumping I 500: 12/27, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  231. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  232. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  233. 2. zkouška A3 ML: 4/4, 39.78 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  234. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  235. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  236. MLA3 So I: Diskvalifikován

  237. MLA3 So II: 2/8, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  238. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  239. Czech Imp Jump MiniLarge: 6/17, 26.91 s, 0.91 tr. b., 5.2 m/s

  240. Jumping 1 - MiniLarge: 3/18, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  241. Jumping 2 - MiniLarge: 7/18, 45.67 s, 6.67 tr. b., 4.82 m/s

  242. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  243. I. zkouška A3 ML: 1/1, 49.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  244. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  245. Zkouška A3 II. ML: 2/3, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  246. Zkouška A3 I. ML: Diskvalifikován

  247. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  248. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  249. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  250. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  251. Czech Imp Jump MiniLarge: 7/20, 23.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  252. Jumping 1 - MiniLarge: 6/20, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  253. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  254. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  255. III. jumpng ML: Diskvalifikován

  256. III. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  257. II. jumping ML: Diskvalifikován

  258. I. jumping ML: Diskvalifikován

  259. IV. zkouška A3 ML: 1/5, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  260. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  261. Czech Imp Jump MiniLarge: 3/19, 19.63 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  262. Jumping 1 - MiniLarge: 10/19, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  263. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  264. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  265. II. zkouška A3 ML: 2/3, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  266. I. zkouškaA3 ML: Diskvalifikován

  267. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  268. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 35.69 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  269. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  270. 3. Zkouška MLA3: 1/3, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  271. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  272. Finále: 2/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  273. 1.kvalifikace: 3/19, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  274. 2.kvalifikace: 3/19, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  275. 3.kvalifikace: 10/18, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  276. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  277. III. Jumping A2&A3: 4/6, 37.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  278. II. Jumping A2&A3: 2/6, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  279. I. Jumping A2&A3: 2/6, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  280. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  281. Agility 1: Diskvalifikován

  282. Finále: Diskvalifikován

  283. Jumping 1: 5/13, 41.23 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  284. Jumping 2: Diskvalifikován

  285. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  286. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 1/18, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  287. Agility Spokojenypes.cz ML: 3/18, 42.26 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  288. Jelení Jumping Short ML: 5/21, 19.67 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  289. PetExpert Jumping ML: Diskvalifikován

  290. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  291. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  292. 2. Zkouška MLA3: 3/5, 47.01 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  293. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  294. 1. Jumping ML: 3/15, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  295. 2. Jumping ML: 6/15, 27.17 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  296. 3. Jumping ML: 4/15, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  297. 4. Jumping ML: 5/15, 30.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  298. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  299. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  300. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  301. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  302. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  303. Agility ML: 4/17, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  304. Jumping ML: 4/18, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  305. Zkouška ML A3 - Ne: 1/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  306. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  307. Jumping I: 8/12, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  308. Jumping II: Diskvalifikován

  309. Jumping light: Diskvalifikován

  310. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  311. 1. jumping ML: 1/4, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  312. 2. jumping ML: 1/4, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  313. 3. jumping ML: Diskvalifikován

  314. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  315. Czech Imp Jump MiniLarge: 10/16, 23.26 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  316. Jumping 1 - MiniLarge: 7/16, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  317. Jumping 2 - MiniLarge: 5/16, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  318. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  319. Agility Individual: 15/34, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  320. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  321. Jumping Individual: Diskvalifikován

  322. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  323. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  324. Trial I.: Diskvalifikován

  325. TRIAL II.: 2/11, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  326. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  327. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 9/14, 34.86 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  328. Agility Spokojenypes.cz ML: Diskvalifikován

  329. Jelení Jumping ML: Diskvalifikován

  330. Jumping Short ML Jacob & Joseph: 3/14, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  331. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  332. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  333. ZkA. MLA3 II.: 2/4, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  334. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  335. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  336. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  337. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  338. Jumping Open ML: 2/12, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  339. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  340. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  341. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  342. FINÁLE ML: 2/4, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  343. I. agility ML: Diskvalifikován

  344. II. agility ML: Diskvalifikován

  345. I. jumping ML: 1/5, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  346. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  347. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  348. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  349. I. agility ML: 20/38, 58.28 s, 16.28 tr. b., 3.71 m/s

  350. II. agility ML: 11/37, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  351. II. jumping ML: Diskvalifikován

  352. I. jumping ML: 2/37, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  353. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  354. II. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  355. I. zkouška A2 ML: 1/4, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  356. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  357. II. Zk MLA2: Diskvalifikován

  358. I. Zk MLA2: 1/2, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  359. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  360. III. jumping ML: Diskvalifikován

  361. II. jumping ML: Diskvalifikován

  362. II. zkouška MLA2: 2/10, 45.15 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  363. I. jumping ML: Diskvalifikován

  364. I. zkouška MLA2: 3/10, 38.23 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  365. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  366. 1. zkouška A2: 2/2, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  367. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  368. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  369. III. jumping ML: 3/4, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  370. II. jumping ML: 1/4, 27.46 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  371. I. jumping ML: 2/4, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  372. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  373. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/17, 20.12 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  374. Jumping 1 - MiniLarge: 6/18, 30.8 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  375. Jumping 2 - MiniLarge: 2/18, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  376. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  377. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  378. Jumping superhrdinů L: 10/21, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  379. Kapitánský jumping L: 10/21, 32.26 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  380. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  381. Agility 1: Diskvalifikován

  382. Finále: Diskvalifikován

  383. Jumping 1: 1/18, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  384. Jumping 2: 2/17, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  385. Zkouška 1: 2/7, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  386. Zkouška 2: Diskvalifikován

  387. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  388. Agility Open: Diskvalifikován

  389. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  390. Jumping Open: Diskvalifikován

  391. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  392. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  393. Agility ML: Diskvalifikován

  394. Jumping ML: 4/27, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  395. Zkouška - MLA2: 5/10, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  396. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  397. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  398. Jumping 2 - ML: 1/8, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  399. Jumping 3 - ML: 5/8, 26.25 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  400. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  401. Agility Open ML: 5/15, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  402. Jumping Open ML: 3/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  403. Jumping Open ML I.: 7/14, 25.27 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  404. Jumping Open ML II.: 4/14, 28.63 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  405. ZkA. MLA2: 3/7, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  406. ZkA. MLA2 I.: 3/6, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  407. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  408. Jumping Standard: Diskvalifikován

  409. 1.zkouška: 1/7, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  410. 2.zkouška: Diskvalifikován

  411. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  412. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  413. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  414. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  415. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  416. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  417. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  418. I. zkouška LA2: 7/13, 38.3 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  419. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  420. Jumping LA2+LA3: 6/15, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  421. 1.Zkouška LA2: 4/6, 31.63 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  422. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  423. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  424. II. zkouška LA2: 2/16, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  425. I. zkouška LA2: 2/16, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  426. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  427. Agility finale large: 3/10, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  428. Nedele Jumping large: Diskvalifikován

  429. Nedele zkouska LA2: 3/8, 32.34 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  430. Sobota Agility large: 1/15, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  431. Sobota Jumping large: 1/15, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  432. Sobota zkouška LA2: 4/6, 31.45 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  433. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  434. 1. běh LA2: 8/17, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  435. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  436. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  437. Agility I: Diskvalifikován

  438. Agility II: 90/165, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  439. Jumping I: 33/169, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  440. Jumping II: 60/161, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  441. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  442. LA2 1. LA2: Diskvalifikován

  443. LA2 2. LA2: 2/6, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  444. LA2 3. LA2: Diskvalifikován

  445. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  446. III.jumping L: Diskvalifikován

  447. II. jumping L: Diskvalifikován

  448. I. jumping L: Diskvalifikován

  449. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  450. Batmanova zkouška LA2: 5/8, 38.31 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  451. Supermanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  452. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  453. Jumping: 28/60, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  454. Zkouška 1: Diskvalifikován

  455. Zkouška 2: Diskvalifikován

  456. Zkouška 3: 9/16, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  457. Zkouška 4: Diskvalifikován

  458. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  459. LA2 1. LA2: 5/10, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  460. LA2 2. LA2: 3/10, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  461. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  462. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  463. 2. Zkouška LA2: 2/10, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  464. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  465. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  466. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  467. Jumping 1: Diskvalifikován

  468. Jumping 2: 14/39, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  469. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  470. Jumping L 1: Diskvalifikován

  471. Jumping L 2: 4/41, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  472. Jumping L 3: Diskvalifikován

  473. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  474. III. jumping L: 12/43, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  475. II.jumping L: 8/42, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  476. I. jumping L: Diskvalifikován

  477. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  478. Czech Imp Jump : 16/35, 16.87 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  479. Jumping 1: Diskvalifikován

  480. Jumping 2: 10/35, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  481. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  482. Zkouška III. LA2: 1/19, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  483. Zkouška II. LA2: 14/19, 42.62 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  484. Zkouška I. LA2: 1/19, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  485. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  486. AGILITY: Diskvalifikován

  487. JUMPING: 14/38, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  488. LA1: 1/7, 31.0 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  489. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  490. Zkouška II LA1: 4/12, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  491. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  492. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  493. Agility L: 10/37, 49.33 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  494. Jumping L: Diskvalifikován

  495. Zkouška LA1: 2/8, 40.35 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  496. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  497. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  498. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  499. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  500. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  501. Agility open L: 13/32, 43.16 s, 14.16 tr. b., 3.57 m/s

  502. Jumping open L: 14/32, 27.43 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  503. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  504. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  505. Agility 1 L: Diskvalifikován

  506. Jumping 1 L: 2/32, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  507. Zkouška 1 LA1: 1/9, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  508. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  509. Zkouška II. LA1: 2/14, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  510. Zkouška I. LA1: 3/14, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  511. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  512. II. zkouška LA1: 2/10, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  513. I. zkouška LA1: 2/10, 34.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  514. jumping LA1: 2/8, 24.17 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  515. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  516. 1. zkouška LA1: 1/12, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  517. 2. zkouška LA1: 3/12, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  518. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  519. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  520. III. jumping L: Diskvalifikován

  521. II. jumping L: Diskvalifikován

  522. I. jumping L: Diskvalifikován

  523. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  524. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  525. I. zkouška LA1: 4/10, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  526. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  527. Jumping Light: Diskvalifikován

  528. 1.zkouška: 3/10, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  529. 2.zkouška: 3/10, 27.0 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  530. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  531. II. zkouška LA1: 2/13, 37.91 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  532. I. zkouška LA1: 2/15, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  533. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  534. Agility II. L: Diskvalifikován

  535. Agility I. L: 49/94, 49.88 s, 33.88 tr. b., 3.65 m/s

  536. Jumping II. L: Diskvalifikován

  537. Jumping I. L: Diskvalifikován

  538. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  539. zkouška 1 LA1: 3/11, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  540. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  541. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  542. Agility L L: Diskvalifikován

  543. A1 zkouška LA1: Diskvalifikován

  544. Jumping L L: Diskvalifikován

  545. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  546. III. zkouška LA1: 4/14, 34.46 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  547. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  548. II. zkouška LA1: 3/15, 30.19 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  549. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  550. I. zkouška LA1: 3/14, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  551. I. zkouška LA1: 5/15, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  552. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  553. Zkoukša 1 LA1: 6/15, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  554. Zkouška 2 LA1: 5/15, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s