018718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Klevarová, Sportdogs

    Arrow_down

Pes

  1. G-star Quick Angel, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 16. 06. 2024

  2. Agility 1.běh ML: Diskvalifikován

  3. Agility 2.běh ML: Diskvalifikován

  4. Zkouška A3 ML: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  5. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKY V Suchdole, 11. 05. 2024

  6. 1. zkouška agility: 1/3, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  7. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  9. QA4 Agility: 13/69, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  10. QA5 Agility: 7/69, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  11. QA6 Agility: 9/65, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  12. QJ4 Jumping: 32/69, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  13. QJ5 Jumping: 9/69, 43.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  14. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  15. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  16. QA1 Agility: Diskvalifikován

  17. QA2 Agility: Diskvalifikován

  18. QA3 Agility: 22/80, 60.39 s, 32.39 tr. b., 3.63 m/s

  19. QJ1 Jumping : 16/82, 39.7 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  20. QJ2 Jumping: 39/80, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  21. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  22. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  23. A3 ML 1.zkouška: 3/9, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  24. A3 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. Jumping A3 ML: 4/9, 31.37 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  26. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  27. A3 ML 1.zkouška: Diskvalifikován

  28. A3 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  29. Jumping ML: 2/13, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  30. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  31. Agility družstev ML: Diskvalifikován

  32. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  33. Jumping družstev ML: Diskvalifikován

  34. Jumping jednotlivci ML: 22/41, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  35. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  36. Jumping ML: 5/17, 34.06 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  37. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  38. Agility II ML: Diskvalifikován

  39. Agility I ML: Diskvalifikován

  40. Jumping II ML: 11/34, 34.71 s, 10.0 tr. b., 5.91 m/s

  41. Jumping I ML: 1/34, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  42. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  43. MLA3 1. zkouška: Diskvalifikován

  44. MLA3 2. zkouška: Diskvalifikován

  45. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  46. Agility 4 I: 5/37, 41.91 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  47. Agility 5 I: 9/35, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  48. Agility 6 I: Diskvalifikován

  49. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  50. Jumping 5 I: 5/35, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  51. Jumping 6 I: 8/34, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  52. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  53. Agility Trial: 1/2, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  54. Jumping Norníkovo bludiště: 3/7, 47.59 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  55. Jumping Žabákova cesta: 1/7, 22.4 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  56. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  57. Agility 1: 12/49, 46.53 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  58. Agility 2: 3/43, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  59. Jumping 1: Diskvalifikován

  60. Jumping 2: 1/49, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  61. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  62. Druhý jumping ML: 1/9, 32.91 s, 0.0 tr. b., 6.38 m/s

  63. MLA3: Diskvalifikován

  64. První jumping ML: Diskvalifikován

  65. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  66. QA1 Agility: Diskvalifikován

  67. QA2 Agility: 6/43, 39.09 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  68. QA3 Agility: 4/42, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  69. QJ1 Jumping: 5/44, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  70. QJ2 Jumping: 4/43, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  71. QJ3 Jumping: 15/38, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  72. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  73. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  75. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  76. 1. zkouška: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška: Diskvalifikován

  78. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  79. Zkouška I.: Diskvalifikován

  80. Zkouška II.: 2/10, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  81. Zkouška III.: 2/9, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  82. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  83. 1. zkouška ML A3: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška ML A3: 2/10, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  85. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  86. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  88. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  89. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  90. zkouška MLA3 1: Diskvalifikován

  91. zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  92. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  93. Agility Trial I: Diskvalifikován

  94. Agility Trial II: Diskvalifikován

  95. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  96. Agility I: 2/43, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  97. Agility II: Diskvalifikován

  98. Jumping I: 18/44, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  99. Jumping II: Diskvalifikován

  100. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  101. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  102. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  103. Agility Trial: Diskvalifikován

  104. Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  105. Zabakova cesta: 1/15, 29.53 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  106. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  107. Agility I: 9/57, 43.0 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  108. Agility II: 9/55, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  109. Jumping I: Diskvalifikován

  110. Jumping II: Diskvalifikován

  111. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  112. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  113. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  114. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  115. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  116. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  117. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  118. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  119. Agility Trial I: 1/2, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  120. Agility Trial II: Diskvalifikován

  121. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  122. Agility 1: 2/12, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  123. Agility 2: 2/13, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  124. Jumping: 6/14, 39.15 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  125. Jumping 1: Diskvalifikován

  126. Jumping 2: 5/14, 39.15 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  127. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  128. Agility Open: Diskvalifikován

  129. Agility Trial: Diskvalifikován

  130. Jumping Open: 5/13, 33.12 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  131. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  132. TRIAL I.: Diskvalifikován

  133. TRIAL II.: 2/10, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  134. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  135. 1. Agility L Junioři: Diskvalifikován

  136. 2. Agility L Junioři: Diskvalifikován

  137. 3. Jumping L Junioři: 2/20, 28.51 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  138. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  139. Agility Open: Diskvalifikován

  140. Agility Trial: 1/5, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  141. Jumping Open: Diskvalifikován

  142. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  143. Agility J Individual: 2/51, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  144. Agility Squads: Diskvalifikován

  145. Jumping J Individual: 1/51, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  146. Jumping Squads: 18/61, 39.68 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  147. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  148. Jumping I: 7/23, 31.54 s, 5.0 tr. b., 6.34 m/s

  149. Jumping II: 5/23, 32.2 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  150. Jumping III: Diskvalifikován

  151. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  152. Agility Open: Diskvalifikován

  153. Agility Zk: Diskvalifikován

  154. Jumping Open: 6/31, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  155. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  156. Agility J: 26/49, 36.23 s, 15.0 tr. b., 5.55 m/s

  157. Agility Squads as Individual: 1/63, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  158. Jumping J: 4/49, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  159. Jumping Squads as Individual: 1/63, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  160. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  161. Jumping L: 1/32, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  162. Zkouška II. LA2: 1/10, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  163. Zkouška I. LA2: 3/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  164. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  165. Agility I: Diskvalifikován

  166. Agility II: 7/85, 42.84 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  167. Jumping I: Diskvalifikován

  168. Jumping II: Diskvalifikován

  169. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  170. Agility Trial: Diskvalifikován

  171. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  172. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 2/29, 35.03 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  173. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  174. 1. Large - Agi - Junioři: 1/28, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  175. 2. Large - Agi - Junioři: 2/28, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  176. 3. Large - Jum - Junioři: 1/27, 26.31 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  177. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  178. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  179. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  180. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  181. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  182. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 35/175, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  183. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  184. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 25/170, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  185. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  186. 1.zkouška LA2: 4/11, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  187. 2.zkouška LA2: 1/11, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  188. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  189. J Agility IV: 1/24, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  190. J Agility V: Diskvalifikován

  191. J Agility VI: Diskvalifikován

  192. J Jumping III: 7/24, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  193. J Jumping IV: Diskvalifikován

  194. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  195. TRIAL II. LA2: 4/18, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  196. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  197. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  198. J Agility I: Diskvalifikován

  199. J Agility II: 6/29, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  200. J Agility III: 1/29, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  201. J Jumping I: Diskvalifikován

  202. J Jumping II: Diskvalifikován

  203. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  204. Agility Trial I: 3/18, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  205. Agility Trial II: Diskvalifikován

  206. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  207. 1. zkouška LA2: 2/10, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  208. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  210. Agility Open: Diskvalifikován

  211. Agility Trial: 1/8, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  212. Jumping Open: 8/27, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  213. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  214. Agility: 28/86, 37.7 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  215. Agility DRUZSTVA: 2/97, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  216. Jumping: Diskvalifikován

  217. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  218. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  219. AGILITY DRUZSTVA: 35/79, 47.49 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  220. J Agility: 1/53, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  221. J Hra: 3/54, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  222. J Jumping: 17/53, 26.26 s, 5.0 tr. b., 6.28 m/s

  223. JUMPING DRUZSTVA: 30/79, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  224. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  225. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  226. 2.zkouška LA1: 7/18, 36.22 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  227. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  228. Agility Trial I: Diskvalifikován

  229. Agility Trial II: 3/10, 27.28 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  230. Agility Trial III: 1/10, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  231. Agility Trial IV: 1/10, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  232. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  233. TRIAL II. LA1: 2/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  234. TRIAL I. LA1: 3/10, 45.8 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  235. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  236. Agility I: Diskvalifikován

  237. Agility II: Diskvalifikován

  238. Jumping I: 41/76, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  239. Jumping II: 4/73, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  240. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  241. Agility Trial: 1/14, 28.02 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  242. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 21/34, 40.77 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  243. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován