Cz En

052414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Rychlíková, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Ann Fleurette From Their Hearts, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  2. Trial I: Diskvalifikován

  3. Trial II: 3/15, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  4. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  5. Agility Trial I: 11/17, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  6. Agility Trial II: 6/17, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  8. Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  11. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  12. Agility Open: Diskvalifikován

  13. Agility Trial: 10/16, 42.47 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  14. Jumping Open: Diskvalifikován

  15. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  16. 1. LA2: Diskvalifikován

  17. 2. LA2: Diskvalifikován

  18. 3. LA2: 3/15, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  19. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  20. Agility 1: Diskvalifikován

  21. Agility 2: Diskvalifikován

  22. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  23. 1. zkouška LA2: 6/17, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  24. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  27. 1.běh LA1: 2/13, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  28. 2.běh LA1: Diskvalifikován

  29. 3.běh LA1: Diskvalifikován

  30. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  31. 1. zkouška LA1: 6/23, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  32. 2. zkouška LA1: 4/23, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  33. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  34. 1. Zkouška LA1: 6/25, 32.08 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  35. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  37. Agility Trial I: Diskvalifikován

  38. Agility Trial II: Diskvalifikován

  39. Agility Trial III: Diskvalifikován

  40. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  41. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška LA1: 4/13, 29.91 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  43. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  45. Agility 1 L: Diskvalifikován

  46. Agility 2 L: Diskvalifikován

  47. Zkoušky LA1: 3/10, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  48. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  49. Jumping L: Diskvalifikován

  50. Jumping speciál L: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  53. Agility: Diskvalifikován