Cz En

052414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Rychlíková, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Ann Fleurette From Their Hearts, Border kolie

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  2. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  4. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  5. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  6. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  7. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  8. Agility I: Diskvalifikován

  9. Jumping I: 62/80, 42.32 s, 20.32 tr. b., 4.37 m/s

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  12. TRIAL I.: 11/18, 41.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  13. TRIAL II.: 6/18, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  14. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  15. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  17. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  18. ZkA I: Diskvalifikován

  19. ZkA II: 2/12, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  20. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  21. ZkA I: Diskvalifikován

  22. ZkA II: 7/11, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  23. ZkA III: Diskvalifikován

  24. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  25. TRIAL I.: 1/18, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  26. TRIAL II.: 1/18, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  27. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  28. Zkouška II. LA2: 3/12, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  29. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  31. QA4 Agility: Diskvalifikován

  32. QA5 Agility: 16/96, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  33. QA6 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  37. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  38. QA1 agility: Diskvalifikován

  39. QA2 agility: Diskvalifikován

  40. QA3 agility: 62/120, 39.27 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  41. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  42. QJ2 jumping: 8/122, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  43. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  44. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  45. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 2/63, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  46. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  47. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 14/169, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  48. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  49. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 36/175, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  50. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  51. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 70/170, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  52. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  53. Zkouška LA2 1 LA2: 4/15, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  54. Zkouška LA2 2 LA2: 1/14, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  55. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  56. Agility I: Diskvalifikován

  57. Agility II: 20/165, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  58. Jumping I: 9/169, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  59. Jumping II: Diskvalifikován

  60. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  61. Agility Trial I: 3/18, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  62. Agility Trial II: Diskvalifikován

  63. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  64. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  65. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  66. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  67. Trial I: Diskvalifikován

  68. Trial II: 3/15, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  69. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  70. Agility Trial I: 11/17, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  71. Agility Trial II: 6/17, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  72. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  73. Agility Trial I: Diskvalifikován

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  76. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  77. Agility Open: Diskvalifikován

  78. Agility Trial: 10/16, 42.47 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  79. Jumping Open: Diskvalifikován

  80. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  81. 1. LA2: Diskvalifikován

  82. 2. LA2: Diskvalifikován

  83. 3. LA2: 3/15, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  84. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  85. Agility 1: Diskvalifikován

  86. Agility 2: Diskvalifikován

  87. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  88. 1. zkouška LA2: 6/17, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  89. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  92. 1.běh LA1: 2/13, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  93. 2.běh LA1: Diskvalifikován

  94. 3.běh LA1: Diskvalifikován

  95. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  96. 1. zkouška LA1: 6/23, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  97. 2. zkouška LA1: 4/23, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  98. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  99. 1. Zkouška LA1: 6/25, 32.08 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  100. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  102. Agility Trial I: Diskvalifikován

  103. Agility Trial II: Diskvalifikován

  104. Agility Trial III: Diskvalifikován

  105. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  106. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška LA1: 4/13, 29.91 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  108. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  109. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  110. Agility 1 L: Diskvalifikován

  111. Agility 2 L: Diskvalifikován

  112. Zkoušky LA1: 3/10, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  113. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  114. Jumping L: Diskvalifikován

  115. Jumping speciál L: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  117. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  118. Agility: Diskvalifikován