Cz En

020417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Růžičková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Flexi Free Alchera, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  2. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  6. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA2: 1/6, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  13. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  14. Jumping 1: Diskvalifikován

  15. Jumping 2: 10/48, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  16. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  17. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  18. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  19. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  20. Východočeské finále: Diskvalifikován

  21. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  22. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  23. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  25. Agility L: Diskvalifikován

  26. Jumping L: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA2: 4/15, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  28. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  29. Agility 1 L: Diskvalifikován

  30. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  31. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  32. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  35. Jumping III L: Diskvalifikován

  36. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  37. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  38. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  39. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  40. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  41. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  42. Agility II. L: Diskvalifikován

  43. Agility I. L: Diskvalifikován

  44. Jumping II. L: Diskvalifikován

  45. Jumping I. L: Diskvalifikován

  46. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  47. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  50. Ne-: Diskvalifikován

  51. Ne-Agility: Diskvalifikován

  52. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  53. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  54. 1.zkouška LA1: 6/11, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  55. 2.zkouška LA1: 2/11, 26.74 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  56. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  57. Agility A1: Diskvalifikován

  58. Agility Squads as individual: 59/157, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  59. Jumping A1: 11/48, 21.59 s, 10.0 tr. b., 6.35 m/s

  60. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  62. Special Agility: Diskvalifikován

  63. Special Jumping: Diskvalifikován

  64. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  65. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  66. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška A1 LA1: 2/10, 22.63 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  68. Hra - tuneliáda pro A1 L: Diskvalifikován

  69. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  70. Agility Open L: Diskvalifikován

  71. Jumping Open L: Diskvalifikován

  72. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  73. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  74. AGILITY: Diskvalifikován

  75. AGILITY: Diskvalifikován

  76. JUMPING: Diskvalifikován

  77. JUMPING: Diskvalifikován

  78. LA1: Diskvalifikován

  79. LA1: Diskvalifikován

  80. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  81. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  82. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  83. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  84. II. zkouška LA1: 3/13, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  85. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  87. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  90. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  91. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  92. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  93. Zkouška 1 LA1: 2/6, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  94. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  95. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  96. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  99. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  100. ZkA. ll. LA1: Diskvalifikován

  101. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  102. 1.zkouška: Diskvalifikován

  103. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  104. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  105. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  108. So-: Diskvalifikován