Jana Rusová

  1. Číslo: 005090
  2. OSA: Žít je PSINA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 31. 05. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 039615 (L), Thea

    Arrow_down
  2. 040020 (I), Bělka

    Arrow_down
  3. 017624 (S), Dafnis Corona Borealis

    Arrow_down

Výsledky

  1. Karlovy Vary - KZPKV - karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě KV 2024, 01. 06. 2024

  2. Zkouška 1 IA3, Bělka: Diskvalifikován

  3. Zkouška 1SA2, Dafnis Corona Borealis: Diskvalifikován

  4. Zkouška 2 IA3, Bělka: 2/3, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  5. Zkouška 2 SA2, Dafnis Corona Borealis: Diskvalifikován

  6. Mariánské Lázně - Kimíčkův memoriál, 18. 05. 2024

  7. Agility ML, Bělka: Diskvalifikován

  8. Agility S, Dafnis Corona Borealis: Diskvalifikován

  9. Jumping ML, Bělka: Diskvalifikován

  10. Jumping S, Dafnis Corona Borealis: Diskvalifikován

  11. Zkouška IA3, Bělka: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA2, Dafnis Corona Borealis: 1/1, 52.44 s, 6.44 tr. b., 3.43 m/s

  13. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  14. QA4 Agility, Bělka: Diskvalifikován

  15. QA5 Agility, Bělka: 28/69, 48.52 s, 5.52 tr. b., 4.53 m/s

  16. QA6 Agility, Bělka: Diskvalifikován

  17. QJ4 Jumping, Bělka: Diskvalifikován

  18. QJ5 Jumping, Bělka: Diskvalifikován

  19. QJ6 Jumping, Bělka: Diskvalifikován

  20. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  21. 1. Zkouška MLA3, Bělka: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška MLA3, Bělka: 2/4, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  23. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  24. Agility I, Bělka: Diskvalifikován

  25. Agility S, Dafnis Corona Borealis: 8/16, 57.82 s, 13.82 tr. b., 3.2 m/s

  26. Jumping I, Bělka: Diskvalifikován

  27. Jumping S, Dafnis Corona Borealis: Diskvalifikován

  28. Krátký jumping I, Bělka: 13/18, 25.62 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  29. Krátký jumping S, Dafnis Corona Borealis: 8/17, 29.67 s, 4.67 tr. b., 3.4 m/s

  30. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  31. 1. Zkouška MLA2, Bělka: 1/5, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  32. 2. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  33. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  34. Agility ML, Bělka: Diskvalifikován

  35. Agility S, Dafnis Corona Borealis: Diskvalifikován

  36. Jumping ML, Bělka: Diskvalifikován

  37. Jumping S, Dafnis Corona Borealis: 7/21, 44.15 s, 3.15 tr. b., 3.94 m/s

  38. Krátký jumping ML, Bělka: Diskvalifikován

  39. Krátký jumping S, Dafnis Corona Borealis: 11/19, 32.81 s, 10.81 tr. b., 3.47 m/s

  40. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  41. 1. Zkouška MLA2, Bělka: 4/5, 30.99 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  42. 2. Zkouška MLA2, Bělka: 1/5, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  44. 1.zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  46. 3.zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  47. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  48. Agility FINÁLE ML, Bělka: Diskvalifikován

  49. Agility OPEN ML, Bělka: Diskvalifikován

  50. Jumping OPEN ML neděle, Bělka: Diskvalifikován

  51. Jumping OPEN ML sobota, Bělka: Diskvalifikován

  52. Zkouška MLA2 neděle, Bělka: 1/2, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  53. Zkouška MLA2 sobota, Bělka: 1/2, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  54. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  55. OPEN AGILITY ML, Bělka: 3/6, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  56. OPEN JUMPING ML, Bělka: Diskvalifikován

  57. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  58. 1. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  60. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  61. Druhá zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  62. První zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  63. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  64. 1. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  66. 3. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  67. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  68. Agility, Bělka: Diskvalifikován

  69. Agility CHALLENGE, Bělka: Diskvalifikován

  70. Jumping, Bělka: Diskvalifikován

  71. Jumping CHALLENGE, Bělka: Diskvalifikován

  72. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  73. 1. zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška MLA2, Bělka: 1/5, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  75. Chlumec - Chlumecký Lvíček, 24. 06. 2023

  76. II. Zkouška MLA2, Bělka: 1/2, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  77. I. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  78. Jumping MLA2 + MLA3, Bělka: 2/2, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  79. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  80. Agility "PetExpert" ML, Bělka: Diskvalifikován

  81. Jumping A2, A3 "AS látky" ML, Bělka: Diskvalifikován

  82. Zkouška "Mixáno" MLA2, Bělka: 1/2, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  83. Aš - Kopaninský hop, 14. 05. 2023

  84. Agility I, Bělka: Diskvalifikován

  85. Jumping I, Bělka: Diskvalifikován

  86. Zkouška MLA2, Bělka: Diskvalifikován

  87. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  88. Agility I neděle, Bělka: Diskvalifikován

  89. Agility I sobota, Bělka: 11/21, 46.09 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  90. Jumping I neděle, Bělka: 5/18, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  91. Jumping I sobota, Bělka: Diskvalifikován

  92. Zkouška MLA2 neděle, Bělka: Diskvalifikován

  93. Zkouška MLA2 sobota, Bělka: Diskvalifikován

  94. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  95. Agility Open I, Bělka: Diskvalifikován

  96. Jumping Open I, Bělka: 6/13, 25.93 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  97. Zkouška A2 I, Bělka: Diskvalifikován

  98. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  99. Agility I, Bělka: Diskvalifikován

  100. Jumping I, Bělka: Diskvalifikován

  101. Krátký jumping I, Bělka: 7/16, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  102. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  103. Agility I, Bělka: Diskvalifikován

  104. Jumping I, Bělka: Diskvalifikován

  105. Zkouška IA2, Bělka: 1/9, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  106. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  107. III. jumping, Bělka: Diskvalifikován

  108. II. jumping, Bělka: 5/14, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  109. I. jumping, Bělka: Diskvalifikován

  110. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  111. Agility 1 - MiniLarge, Bělka: Diskvalifikován

  112. Agility 2 - MiniLarge, Bělka: Diskvalifikován

  113. Jumping 1 - MiniLarge, Bělka: Diskvalifikován

  114. Jumping 2 - MiniLarge, Bělka: Diskvalifikován

  115. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  116. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  118. 3. Zkouška MLA1, Bělka: 4/7, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  119. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  120. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  122. 3. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  123. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  124. Agility ML Krmení.cz, Bělka: Diskvalifikován

  125. Jumping ML PET2Me registr zvířat, Bělka: Diskvalifikován

  126. Zkouška MLA1 Vitakraft, Bělka: Diskvalifikován

  127. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  128. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  130. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  131. Agility ML, Bělka: 7/14, 44.59 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  132. Agility Neděle ML, Bělka: Diskvalifikován

  133. Jumping ML, Bělka: Diskvalifikován

  134. Jumping neděle ML, Bělka: Diskvalifikován

  135. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  136. Zkouška Neděle ML1, Bělka: Diskvalifikován

  137. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  138. Jumping II NE ML, Bělka: Diskvalifikován

  139. Jumping I NE ML, Bělka: Diskvalifikován

  140. Zkouška NE MLA1, Bělka: 1/8, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  141. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  142. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška MLA1, Bělka: 2/4, 51.0 s, 28.0 tr. b., 3.14 m/s

  144. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  145. ZkA. II. MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  146. ZkA. I. MLA1, Bělka: 2/8, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  147. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  148. Agility OPEN ML, Bělka: Diskvalifikován

  149. Jumping OPEN ML, Bělka: 5/12, 52.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  150. ZkA. I. MLA1, Bělka: 2/6, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  151. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  152. Jumping 1 ML, Bělka: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 ML, Bělka: Diskvalifikován

  154. Jumping 3 ML, Bělka: 3/6, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  155. Jumping 4 ML, Bělka: 4/6, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  156. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  157. Zkouška 1 MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  158. Zkouška 2 MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  159. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  160. 1.zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  161. 2.zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  162. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  163. Druhá zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  164. První zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  165. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  166. Jumping 1. ML, Bělka: Diskvalifikován

  167. Jumping 2. ML, Bělka: Diskvalifikován

  168. Jumping 3. ML, Bělka: Diskvalifikován

  169. Jumping 4. ML, Bělka: 4/13, 22.94 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  170. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  171. 1.kvalifikace, Bělka: Diskvalifikován

  172. 2.kvalifikace, Bělka: Diskvalifikován

  173. 3.kvalifikace, Bělka: Diskvalifikován

  174. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  175. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML, Bělka: Diskvalifikován

  176. Jumping FirstAnimal ML, Bělka: 17/23, 46.42 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  177. Zkouška A1 Click and Feed ML, Bělka: Diskvalifikován

  178. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  179. Agility L, Bělka: Diskvalifikován

  180. Jumping L, Bělka: Diskvalifikován

  181. Zkouška LA1, Bělka: Diskvalifikován

  182. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  183. Druhá zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  184. První zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  186. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  187. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  188. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  189. Jumping 1 ML, Bělka: 5/10, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  190. Jumping 2 ML, Bělka: Diskvalifikován

  191. 1. Zkouška MLA1, Bělka: 3/6, 45.83 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  192. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  193. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  194. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  196. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  197. 1. Jumping ML, Bělka: Diskvalifikován

  198. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  200. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  201. Jumping 1 - A1, Bělka: 3/9, 56.41 s, 36.41 tr. b., 3.01 m/s

  202. Jumping 2 - A1, Bělka: Diskvalifikován

  203. Jumping 3 - A1, Bělka: 2/9, 28.51 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  204. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  205. A1 - Zkouška1, Bělka: 5/9, 56.59 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  206. A1 - Zkouška 2, Bělka: Diskvalifikován

  207. Mistrovství Seniorů - běh 1, Bělka: 2/4, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  208. Mistrovství Seniorů - běh 2, Bělka: 3/4, 45.02 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  209. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  210. 1. zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  212. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  213. 1. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  214. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  215. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  216. 1. Zkouška MLA1, Bělka: 2/7, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  217. 2. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  218. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  219. Druhá zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  220. První zkouška, Bělka: Diskvalifikován

  221. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  222. 1. Zkouška MLA1, Bělka: 2/3, 46.86 s, 16.86 tr. b., 3.33 m/s

  223. 2. Zkouška MLA1, Bělka: 1/3, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  224. 3. Zkouška MLA1, Bělka: Diskvalifikován

  225. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  226. Agility L, Thea: Diskvalifikován

  227. Jumping L, Thea: 11/25, 41.33 s, 6.33 tr. b., 3.94 m/s

  228. Zkouška A3 L, Thea: 8/11, 48.26 s, 7.26 tr. b., 3.61 m/s

  229. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  230. Druhá zkouška, Thea: 1/7, 54.08 s, 4.08 tr. b., 3.46 m/s

  231. První zkouška, Thea: Diskvalifikován

  232. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  233. LA3 I, Thea: 5/11, 53.82 s, 4.82 tr. b., 3.6 m/s

  234. LA3 II, Thea: Diskvalifikován

  235. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  236. 1. Zkouška LA3, Thea: Diskvalifikován

  237. 2. Zkouška LA3, Thea: Diskvalifikován

  238. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  239. LA2 - I., Thea: 1/7, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  240. LA2 - II., Thea: 5/7, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  241. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  242. II. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  243. II. zkouška LA2 neděle, Thea: 1/12, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  244. I. zkouška LA2, Thea: 1/11, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  245. I. zkouška LA2 neděle, Thea: 2/12, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  246. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  247. Agility LA, Thea: 2/24, 48.68 s, 0.68 tr. b., 3.76 m/s

  248. Jumping LA, Thea: 9/23, 43.53 s, 8.53 tr. b., 3.72 m/s

  249. Zkouška LA2, Thea: 4/8, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  250. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  251. Agility L, Thea: Diskvalifikován

  252. Jumping L, Thea: Diskvalifikován

  253. Zkouška A2 L, Thea: Diskvalifikován

  254. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  255. 1. zkouška LA2, Thea: 3/8, 44.31 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  256. 2. zkouška LA2, Thea: 2/9, 49.57 s, 6.57 tr. b., 3.61 m/s

  257. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  258. Neděle Agility LA, Thea: 11/35, 49.88 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  259. Neděle Jumping LA, Thea: Diskvalifikován

  260. Neděle Zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  261. Sobota Agility LA, Thea: Diskvalifikován

  262. Sobota Jumping LA, Thea: Diskvalifikován

  263. Sobota Zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  264. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  265. Agility Open L, Thea: Diskvalifikován

  266. Jumping Open L, Thea: Diskvalifikován

  267. ZkA. LA2, Thea: 5/11, 66.17 s, 28.17 tr. b., 2.61 m/s

  268. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  269. Jumping - Large, Thea: 20/32, 41.09 s, 21.09 tr. b., 2.94 m/s

  270. 1. Zka - LA2, Thea: 2/8, 40.01 s, 14.01 tr. b., 3.27 m/s

  271. 2. Zka - LA2, Thea: 5/8, 38.08 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  272. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  273. Agility L, Thea: 11/40, 43.92 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  274. Jumping L, Thea: 19/37, 35.2 s, 7.2 tr. b., 3.92 m/s

  275. Zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  276. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  277. Jumping LA2+LA3, Thea: Diskvalifikován

  278. 1.Zkouška LA2, Thea: 2/6, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  279. 2.Zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  280. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  281. Agility - LA, Thea: Diskvalifikován

  282. Jumping - LA, Thea: Diskvalifikován

  283. ZkA - LA2, Thea: Diskvalifikován

  284. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  285. Neděle Jumping L, Thea: Diskvalifikován

  286. Neděle Zkouška II LA2, Thea: 4/11, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  287. Neděle Zkouška I LA2, Thea: Diskvalifikován

  288. Sobota Jumping LA, Thea: Diskvalifikován

  289. Sobota Zkouška II LA2, Thea: Diskvalifikován

  290. Sobota Zkouška I LA2, Thea: 1/11, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  291. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  292. Zkouška III LA2, Thea: Diskvalifikován

  293. Zkouška II LA2, Thea: Diskvalifikován

  294. Zkouška I LA2, Thea: Diskvalifikován

  295. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  296. II. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  297. I. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  298. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  299. 1. Zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  300. 2. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  301. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  302. II. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  303. I. zkouška LA2, Thea: 2/15, 50.35 s, 2.35 tr. b., 3.61 m/s

  304. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  305. Agility L, Thea: Diskvalifikován

  306. Jumping L, Thea: Diskvalifikován

  307. Zkouška - LA2, Thea: Diskvalifikován

  308. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  309. II. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  310. I. zkouška LA2, Thea: 8/14, 61.15 s, 21.15 tr. b., 2.83 m/s

  311. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  312. Speed&Power hra L, Thea: 4/10, 14.48 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  313. Tunelovo-barelový běh L, Thea: Diskvalifikován

  314. Zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  315. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  316. Jumping - Large, Thea: Diskvalifikován

  317. 1. Zka - LA2, Thea: 6/8, 39.83 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  318. 2. Zka - LA2, Thea: Diskvalifikován

  319. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  320. AGILITY L, Thea: 10/31, 46.56 s, 14.56 tr. b., 3.91 m/s

  321. JUMPING L, Thea: Diskvalifikován

  322. ZKOUŠKA LA2, Thea: 6/11, 52.34 s, 18.34 tr. b., 3.29 m/s

  323. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  324. Agility - LA, Thea: 22/43, 55.17 s, 30.17 tr. b., 2.54 m/s

  325. Jumping LA, Thea: 4/44, 31.71 s, 1.71 tr. b., 3.82 m/s

  326. ZkA - LA2, Thea: Diskvalifikován

  327. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  328. III. zkouška LA2, Thea: 2/20, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  329. II. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  330. I. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  331. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  332. Zkouška 1 LA2, Thea: Diskvalifikován

  333. Zkouška 2 LA2, Thea: Diskvalifikován

  334. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  335. Zkouška 1 LA2, Thea: Diskvalifikován

  336. Zkouška 2 LA2, Thea: 7/13, 44.73 s, 19.73 tr. b., 3.06 m/s

  337. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  338. Zkouška 1 LA2, Thea: Diskvalifikován

  339. Zkouška 2 LA2, Thea: Diskvalifikován

  340. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  341. II. zkouška LA2, Thea: 13/31, 58.62 s, 19.62 tr. b., 3.16 m/s

  342. I. zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  343. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  344. Agility_, Thea: Diskvalifikován

  345. Jumping_, Thea: Diskvalifikován

  346. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  347. Agility LA, Thea: 3/32, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  348. Jumping LA, Thea: 5/32, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  349. ZkA - LA2, Thea: 6/15, 44.1 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  350. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  351. Agility L, Thea: Diskvalifikován

  352. Jumping L, Thea: Diskvalifikován

  353. Zkouška - LA2, Thea: 7/20, 50.19 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  354. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  355. Zkouška LA2, Thea: 6/9, 53.31 s, 22.31 tr. b., 3.17 m/s

  356. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  357. Jumping - Large, Thea: Diskvalifikován

  358. 1. Zka - LA2, Thea: 7/18, 40.38 s, 5.38 tr. b., 3.67 m/s

  359. 2. Zka - LA2, Thea: 8/18, 50.35 s, 14.35 tr. b., 2.82 m/s

  360. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  361. Agility - Large, Thea: Diskvalifikován

  362. Jumping - Large, Thea: 22/42, 40.56 s, 10.56 tr. b., 3.65 m/s

  363. ZkA - LA2, Thea: Diskvalifikován

  364. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  365. Agility L, Thea: Diskvalifikován

  366. Hra L, Thea: 17/18, 32.25 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  367. Jumping L, Thea: Diskvalifikován

  368. Zkouška LA2, Thea: Diskvalifikován

  369. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  370. Agility - Large, Thea: Diskvalifikován

  371. Jumping - Large, Thea: 20/36, 44.55 s, 20.55 tr. b., 3.48 m/s

  372. ZkA - LA2, Thea: Diskvalifikován

  373. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  374. Zkouška 2 LA2, Thea: Diskvalifikován

  375. Zkoušk 1 LA2, Thea: Diskvalifikován

  376. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  377. Agility, Thea: Diskvalifikován

  378. Jumping, Thea: Diskvalifikován

  379. Zka - LA2, Thea: 6/11, 38.85 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  380. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  381. Zkouška pro Fly LA2, Thea: 8/29, 40.62 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  382. Zkouška pro Charlieho LA2, Thea: Diskvalifikován

  383. Zkouška pro Jacka LA2, Thea: Diskvalifikován

  384. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  385. 1. ZK LA1, Thea: 4/16, 34.39 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  386. 2. ZK LA1, Thea: 9/16, 42.89 s, 15.89 tr. b., 3.01 m/s

  387. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  388. JUMPING_LA1 LA1, Thea: 8/11, 38.56 s, 15.56 tr. b., 3.37 m/s

  389. LA1_1 LA1, Thea: Diskvalifikován

  390. LA1_2 LA1, Thea: Diskvalifikován

  391. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  392. Agility L, Thea: Diskvalifikován

  393. Jumping L, Thea: Diskvalifikován

  394. Zkoušky LA1, Thea: Diskvalifikován

  395. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  396. Agility, Thea: Diskvalifikován

  397. Jumping, Thea: Diskvalifikován

  398. Zka - LA1, Thea: 5/11, 42.66 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  399. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  400. Jumping, Thea: Diskvalifikován

  401. Zka 1, Thea: 3/16, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  402. Zka 2, Thea: Diskvalifikován

  403. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  404. Jumping, Thea: Diskvalifikován

  405. Zka 1, Thea: Diskvalifikován

  406. Zka 2, Thea: Diskvalifikován

  407. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  408. Zka 1, Thea: Diskvalifikován

  409. Zka 2, Thea: 3/17, 41.72 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  410. Zka 3, Thea: 7/16, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  411. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  412. Agility, Thea: Diskvalifikován

  413. Jumping, Thea: Diskvalifikován

  414. ZkA, Thea: 4/9, 51.27 s, 14.27 tr. b., 2.93 m/s

  415. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  416. Zka 1, Thea: Diskvalifikován

  417. Zka 2, Thea: Diskvalifikován

  418. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  419. Agility, Thea: Diskvalifikován

  420. Jumping, Thea: Diskvalifikován

  421. ZkA, Thea: Diskvalifikován