085418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Sack, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Theika Irhaberki, Mudi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  2. Jumping Družstev: 6/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  3. Jumping Dva krát Dva: 1/7, 20.96 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  4. Jumping EKOgility: Diskvalifikován

  5. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  6. QA4 Agility: 5/69, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  7. QA5 Agility: 5/69, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  8. QA6 Agility: 19/65, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  9. QJ4 Jumping: 5/69, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  10. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  13. A Open I: Diskvalifikován

  14. J Open I. I: 1/10, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  15. J Open II. I: 1/10, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  16. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  17. QA1 Agility: 2/81, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  18. QA2 Agility: Diskvalifikován

  19. QA3 Agility: 9/80, 40.19 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  20. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: 12/80, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  22. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  23. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  24. Agility I: 1/19, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  25. Jumping I: 1/18, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  26. Krátký jumping I: 2/18, 19.0 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  27. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  28. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  30. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  31. Agility I. I: 3/23, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  32. Agility II. I: 8/24, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  33. Final I: 7/13, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  34. Jumping I. I: 4/24, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  35. Jumping II. I: 2/25, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  36. Jumping III. I: 4/24, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  37. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  38. MLA3 I: Diskvalifikován

  39. MLA3 II: Diskvalifikován

  40. MLA3 III: Diskvalifikován

  41. MLA3 IV: Diskvalifikován

  42. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  43. Agility ML: 1/13, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  44. Jumping ML: 1/13, 30.26 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  45. Krátký jumping ML: 1/13, 20.13 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  46. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  47. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška A3 ML: 1/6, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  49. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  50. 4. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  51. 5. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  52. 6. zkouška A3 ML: 1/3, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  53. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  54. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška A3 ML: 1/3, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  56. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  57. Agility III 500: 3/41, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  58. Agility II 500: 10/46, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  59. Agility I 500: 7/46, 35.31 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  60. Jumping III 500: 3/39, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  61. Jumping II 500: 3/46, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  62. Jumping I 500: Diskvalifikován

  63. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  64. 1. Zkouška MLA3: 3/8, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  65. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  66. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  67. ML Jumping II A2+A3: 2/5, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  68. Liberec - FCI Agility World Championship 2023, 04. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  69. Agility Individual: Diskvalifikován

  70. Agility Squads: 49/108, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  71. Jumping Individual: 26/89, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  72. Jumping Squads: 47/108, 40.41 s, 6.41 tr. b., 5.25 m/s

  73. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  74. Agility 1 I: Diskvalifikován

  75. Agility 2 I: 3/21, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  76. Jumping 1 I: Diskvalifikován

  77. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  78. Zkouška ML A3 - I.: 1/1, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  79. Zkouška ML A3 - II.: Diskvalifikován

  80. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  81. Agility družstev ML: 20/42, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  82. Agility jednotlivci ML: 8/39, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  83. Jumping družstev ML: 2/42, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  84. Jumping jednotlivci ML: Diskvalifikován

  85. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  86. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MLA3: 4/9, 42.5 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  88. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  89. Agility I: 3/13, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  90. Jumping I: 3/13, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  91. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  92. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  93. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 ML: 3/37, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  95. Jumping 2 ML: 1/36, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  96. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  97. Agility 4 I: 3/37, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  98. Agility 5 I: Diskvalifikován

  99. Agility 6 I: 6/34, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  100. Jumping 4 I: 2/37, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  101. Jumping 5 I: 1/35, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  102. Jumping 6 I: 2/34, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  103. Terezín - Agility pro Ukrajinu III., 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  104. Jumping 2+3 ML: 1/4, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  105. MLA3 I: Diskvalifikován

  106. MLA3 II: Diskvalifikován

  107. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  108. Agility – soutěž jednotlivců: 1/8, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  109. Jumping družstev: 1/9, 29.54 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  110. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  111. Agility Open I: 1/13, 38.68 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  112. Jumping Open I: 2/13, 24.53 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  113. Zkouška A3 I: 2/9, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  114. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  115. QA1 Agility: 14/43, 40.35 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  116. QA2 Agility: 1/43, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  117. QA3 Agility: Diskvalifikován

  118. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  119. QJ2 Jumping: 2/43, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  120. QJ3 Jumping: 2/38, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  121. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  122. IA3 I: Diskvalifikován

  123. IA3 II: Diskvalifikován

  124. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  125. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  126. 2.zkouška MLA3: 2/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  127. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  128. Agility I: 1/12, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  129. Jumping I: 5/16, 31.72 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  130. Krátký jumping I: 3/16, 22.14 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  131. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  132. Agility 1 ML: 2/18, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  133. Agility 2 ML: 2/16, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  134. Finále ML: 2/12, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  135. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 ML: 3/19, 27.06 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  137. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  138. MLA3 I: Diskvalifikován

  139. MLA3 II: Diskvalifikován

  140. MLA3 III: Diskvalifikován

  141. MLA3 IV: Diskvalifikován

  142. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  143. Jumping 2+3 ML: 1/14, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  144. MLA3 I: 1/6, 44.62 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  145. MLA3 II: 2/6, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  146. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  147. Agility III 500: 2/29, 42.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  148. Agility II 500: Diskvalifikován

  149. Agility I 500: 2/36, 35.39 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  150. Jumping III 500: Diskvalifikován

  151. Jumping II 500: 4/36, 36.55 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  152. Jumping I 500: 5/36, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  153. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  154. Jumping2+3 ML: 1/14, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  155. MLA3 I: 2/7, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  156. MLA3 II: 3/7, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  157. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  158. 1. Zkouška MLA3: 1/8, 40.99 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  159. 2. Zkouška MLA3: 1/8, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  160. 3. Zkouška MLA3: 2/8, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  161. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  162. Agility II / ML: 7/31, 42.15 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  163. Agility I / ML: Diskvalifikován

  164. Finále / ML: 6/16, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  165. Jumping III / ML: 2/27, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  166. Jumping II / ML: Diskvalifikován

  167. Jumping I / ML: 3/30, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  168. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  169. 1. Jumping ML: 1/7, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  170. 2. Jumping ML: 1/7, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  171. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  172. 4. Jumping ML: 1/6, 29.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  173. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  174. Agility Open ML: Diskvalifikován

  175. Jumping Open ML: 1/10, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  176. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  177. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  178. Agility: 35/58, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  179. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 28/58, 35.54 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 5/59, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  182. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  183. II. zkouška A3 ML: 2/3, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  184. I. zkouška A3 ML: 1/3, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  185. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  186. ZkA. II. MLA3: 1/4, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  187. ZkA. I. MLA3: 1/4, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  188. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  189. Agility 1 ML: 1/48, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  190. Agility 2 ML: 1/48, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  191. Jumping 1 ML: 2/49, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  192. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  193. QA4 Agility: 15/73, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  194. QA5 Agility: 36/70, 37.54 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  195. QA6 Agility: Diskvalifikován

  196. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  197. QJ5 Jumping: 22/72, 39.7 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  198. QJ6 Jumping: 17/69, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  199. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  200. DVA KRÁT DVA 1.: 3/17, 28.56 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  201. DVA KRÁT DVA 2.: 1/17, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  202. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: 1/17, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  203. Skok do výběhu – Jumping družstev: 1/17, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  204. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  205. Agility II ML: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  206. Agility I ML: 3/5, 34.29 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  207. Jumping III ML: Diskvalifikován

  208. Jumping II ML: 1/5, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  209. Jumping I ML: 2/5, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  210. Jumping IV ML - mudi: 1/3, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  211. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  212. QA1 Agility: 19/108, 39.86 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  213. QA2 Agility: 36/107, 38.97 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  214. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  215. QJ2 Jumping: 10/108, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  216. QJ3 Jumping: 9/104, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  217. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  218. Jumping III. ML: Diskvalifikován

  219. Jumping II. ML: Diskvalifikován

  220. Jumping I. ML: Diskvalifikován

  221. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  222. Jumping 1 - ML: 1/10, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  223. Jumping 2 - ML: 1/10, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  224. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  225. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  226. Neděle Jumping2+3 ML: 1/6, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  227. Neděle MLA3 I: 4/5, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  228. Neděle MLA3 II: Diskvalifikován

  229. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  230. FINÁLE ML: Diskvalifikován

  231. neděle Jumping2+3 ML: 1/11, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  232. neděle MLA3: 1/7, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  233. Sobota Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  234. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  235. sobota MLA3 II: 4/9, 43.39 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  236. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  237. Agility 1 - Large: 8/47, 23.99 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  238. Agility 2 - Large: 3/47, 24.77 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  239. Jumping 1 - Large: 2/47, 22.25 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  240. Jumping 2 - Large: 18/45, 21.64 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  241. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  242. 1. zkouška MLA3: 2/2, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  243. 2. Zkouška MLA3: 2/2, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  244. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  245. Sobota Jumping2+3 ML: 4/14, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  246. Sobota MLA3 I.: Diskvalifikován

  247. Sobota MLA3 II.: 1/9, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  248. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  249. Agility III 500: Diskvalifikován

  250. Agility II 500: 3/26, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  251. Agility I 500: Diskvalifikován

  252. Jumping III 500: 2/22, 43.8 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  253. Jumping II 500: 3/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  254. Jumping I 500: 11/27, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  256. Jumping 2+3 ML: 3/13, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  257. MLA3 So I: 2/8, 49.81 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  258. MLA3 So II: Diskvalifikován

  259. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  260. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/17, 24.12 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  261. Jumping 1 - MiniLarge: 1/18, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  262. Jumping 2 - MiniLarge: 1/18, 40.58 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  263. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  264. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  265. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  266. 3. Zkouška MLA3: 1/4, 42.93 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  267. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  268. 1. Zkouška MLA3: 1/6, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  269. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  270. 3. Zkouška MLA3: 2/6, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  271. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  272. Druhá zkouška: 1/1, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  273. První zkouška: 1/1, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  274. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  275. 1. Zkouška MLA3: 1/6, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  276. 2. Zkouška MLA3: 2/6, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  277. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  278. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/19, 19.16 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  279. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  280. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  281. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  282. Agility ML: Diskvalifikován

  283. Jumping ML: Diskvalifikován

  284. MLA3: 1/5, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  285. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  286. Agility II ML: 2/4, 38.04 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  287. Agility I ML: Diskvalifikován

  288. Jumping III ML: 2/4, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  289. Jumping II ML: Diskvalifikován

  290. Jumping I ML: 1/3, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  291. Jumping IV ML - mudi: Diskvalifikován

  292. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  293. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 5/18, 32.02 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  294. Agility Spokojenypes.cz ML: 5/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  295. Jelení Jumping Short ML: 2/21, 19.28 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  296. PetExpert Jumping ML: 6/21, 34.07 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  297. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  298. 1. Jumping ML: 2/15, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  299. 2. Jumping ML: 1/15, 26.18 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  300. 3. Jumping ML: 2/15, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  301. 4. Jumping ML: 1/15, 25.5 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  302. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  303. Zkouška MLA3 I.: 1/3, 40.42 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  304. Zkouška MLA3 II.: 2/3, 41.83 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  305. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  306. Jumping I ML: 2/7, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  307. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  308. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  309. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  310. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  311. 2. Jumping ML: 1/10, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  312. 3. Jumping ML: 2/10, 25.3 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  313. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  314. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  315. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  316. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  317. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  318. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  319. 1. zkouška A3 ML: 1/5, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  320. 1. zkouška A3 ML: 1/5, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  321. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  322. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  323. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  324. 1. Zkouška MLA3: 1/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  325. 2. Jumping ML: 2/7, 43.79 s, 6.79 tr. b., 4.0 m/s

  326. 2. Zkouška MLA3: 2/5, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  327. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  328. 1. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  329. 2. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  330. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  331. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  332. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  333. 3. Zkouška MLA3: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  334. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  335. 1. Zkouška MLA3: 1/6, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  336. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  337. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  338. Agility Open ML: Diskvalifikován

  339. Jumping Open ML: 1/6, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  340. ZkA. MLA3: Diskvalifikován

  341. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  342. Agility neděle ML: 1/16, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  343. Jumping neděle ML: Diskvalifikován

  344. ZkouškaMLA3 neděle: 1/4, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  345. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  346. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  347. První zkouška: Diskvalifikován

  348. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  349. Jumping Open ML: 3/12, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  350. ZkA. MLA3 I.: 1/5, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  351. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  352. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  353. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 41.54 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  354. 2. Jumping ML: 1/10, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  355. 2. Zkouška MLA3: 3/4, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  356. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  357. 1. Jumping ML: 2/26, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  358. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  359. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  360. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  361. I. agility ML: Diskvalifikován

  362. II. agility ML: 17/37, 41.51 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  363. II. jumping ML: Diskvalifikován

  364. I. jumping ML: 11/37, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  365. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  366. II. zkouška A3 ML: 1/8, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  367. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  368. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  369. Jumping: 2/8, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  370. 1.Zkouška: 1/4, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  371. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  372. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  373. Druhá zkouška: 1/3, 36.28 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  374. První zkouška: Diskvalifikován

  375. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  376. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  377. Agility 2 ML: 6/10, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  378. Finále ML: 3/8, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  379. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  380. Jumping 2 ML: 2/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  381. Zkouška MLA2: 1/2, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  382. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  383. Agility ML: 1/12, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  384. Jumping ML: Diskvalifikován

  385. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  386. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  387. 1. Zkouška A2 ML: 1/4, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  388. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  389. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  390. Zkouška MLA2 I: 2/3, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  391. Zkouška MLA2 II: 1/3, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  392. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  393. Agility ML: Diskvalifikován

  394. Jumping ML: Diskvalifikován

  395. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  396. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  397. Agility Open: Diskvalifikován

  398. Agility Squads as Individual: 15/137, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  399. Jumping Open: Diskvalifikován

  400. Jumping Squads as Individual: 24/138, 38.17 s, 1.17 tr. b., 4.38 m/s

  401. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  402. MLA2_1: Diskvalifikován

  403. MLA2_2: 1/2, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  404. MLA2_3: 1/2, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  405. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  406. Jumping Light: 1/5, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  407. Jumping Standard: 3/15, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  408. 1.zkouška: Diskvalifikován

  409. 2.zkouška: Diskvalifikován

  410. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  411. Ne. - Agility II. L: 11/105, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  412. Ne. - Jumping II. L: 5/96, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  413. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  414. So. - Jumping I. L: 25/107, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  415. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  416. II.zkouška LA2: 5/13, 36.99 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  417. I. zkouška LA2: 1/13, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  418. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  419. QA4 Agility: Diskvalifikován

  420. QA5 Agility: Diskvalifikován

  421. QA6 Agility: Diskvalifikován

  422. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  423. QJ5 Jumping: 21/94, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  424. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  425. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  426. QA1 agility: Diskvalifikován

  427. QA2 agility: 66/120, 41.45 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  428. QA3 agility: 74/120, 47.2 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  429. QJ1 jumping: 30/123, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  430. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  431. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  432. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  433. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  434. 2. zkouška LA2: 1/11, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  435. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  436. Agility I: Diskvalifikován

  437. Agility II: 99/165, 46.89 s, 15.23 tr. b., 4.18 m/s

  438. Jumping I: Diskvalifikován

  439. Jumping II: 18/161, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  440. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  441. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  442. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  443. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  444. Druhá zkouška LA2: 7/12, 32.18 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  445. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  446. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  447. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  448. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  449. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  450. Zkouška 3: 1/6, 26.67 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  451. Zkouška 4: 1/6, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  452. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  453. Agility 1: 7/39, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  454. Agility 2: Diskvalifikován

  455. Finále: Diskvalifikován

  456. Jumping 1: Diskvalifikován

  457. Jumping 2: Diskvalifikován

  458. Zkouška: 4/8, 38.63 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  459. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  460. II. zkouška LA1: 1/17, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  461. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  462. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  463. Zkouška LA1 I: 1/5, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  464. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  465. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  466. Agility: Diskvalifikován

  467. Jumping: Diskvalifikován

  468. Zkouška: Diskvalifikován

  469. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  470. Druhá zkouška LA1: 4/7, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  471. První zkouška LA1: Diskvalifikován