Cz En

Lenka Sack

  1. Číslo: 002543
  2. OSA: Dingo
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 04. 01. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 076409 (M), Psycho

  2. 020611 (S), A3Ch Sirka

  3. 046714 (S), Adaibi Kham-mi

  4. 039816 (S), Lolly Korym Bohemia

  5. 068917 (L), Carrie

  6. 085418 (ML), Theika Irhaberki

  7. 068221 (ML), Dreaming Sisi Neverending Force

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  2. 1. zkouška LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: 1/8, 26.15 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  3. 2. zkouška LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  4. Součty 1. zkoušky MLA1 + LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: 1/8, 26.15 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  5. Součty 2. zkoušky MLA1 + LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  6. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  7. 1.zkouška LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  8. 2.zkouška LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  9. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  10. Jumping II SO L, Dreaming Sisi Neverending Force: 10/20, 38.6 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  11. Jumping I SO L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: 1/8, 27.17 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  13. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  14. Agility, Theika Irhaberki: 35/58, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  15. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Theika Irhaberki: 28/58, 35.54 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  16. Jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  17. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Theika Irhaberki: 5/59, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  18. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  19. II. zkouška A1 L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  20. II. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: 2/3, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  21. I. zkouška A1 L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  22. I. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: 1/3, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  23. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  24. ZkA. II. LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  25. ZkA. II. MLA3, Theika Irhaberki: 1/4, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  26. ZkA. I. LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: 1/6, 24.39 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  27. ZkA. I. MLA3, Theika Irhaberki: 1/4, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  28. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  29. Agility 1 L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  30. Agility 1 ML, Theika Irhaberki: 1/48, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  31. Agility 2 L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  32. Agility 2 ML, Theika Irhaberki: 1/48, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  33. Jumping 1 L, Dreaming Sisi Neverending Force: 51/87, 53.32 s, 29.32 tr. b., 4.13 m/s

  34. Jumping 1 ML, Theika Irhaberki: 2/49, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  35. Jumping 2 L, Dreaming Sisi Neverending Force: 43/79, 37.11 s, 15.0 tr. b., 5.93 m/s

  36. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  37. 1.zkouška LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška LA1, Dreaming Sisi Neverending Force: 9/19, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  39. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  40. QA4 Agility, Theika Irhaberki: 15/73, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  41. QA5 Agility, Theika Irhaberki: 36/70, 37.54 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  42. QA6 Agility, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  43. QJ4 Jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  44. QJ5 Jumping, Theika Irhaberki: 22/72, 39.7 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  45. QJ6 Jumping, Theika Irhaberki: 17/69, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  46. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  47. DVA KRÁT DVA 1., Theika Irhaberki: 3/17, 28.56 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  48. DVA KRÁT DVA 1., Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  49. DVA KRÁT DVA 2., Theika Irhaberki: 1/17, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  50. DVA KRÁT DVA 2., Dreaming Sisi Neverending Force: 9/17, 39.4 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  51. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců, Theika Irhaberki: 1/17, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  52. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců, Dreaming Sisi Neverending Force: 3/17, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  53. Skok do výběhu – Jumping družstev, Theika Irhaberki: 1/17, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  54. Skok do výběhu – Jumping družstev, Dreaming Sisi Neverending Force: 3/17, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  55. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  56. Agility II L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  57. Agility II ML, Theika Irhaberki: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  58. Agility I L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  59. Agility I ML, Theika Irhaberki: 3/5, 34.29 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  60. Jumping III L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  61. Jumping III ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  62. Jumping II L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  63. Jumping II ML, Theika Irhaberki: 1/5, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  64. Jumping I L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  65. Jumping I ML, Theika Irhaberki: 2/5, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  66. Jumping IV ML - mudi, Theika Irhaberki: 1/3, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  67. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  68. QA1 Agility, Theika Irhaberki: 19/108, 39.86 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  69. QA2 Agility, Theika Irhaberki: 36/107, 38.97 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  70. QJ1 Jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  71. QJ2 Jumping, Theika Irhaberki: 10/108, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  72. QJ3 Jumping, Theika Irhaberki: 9/104, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  73. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  74. II. Jump LA0, Dreaming Sisi Neverending Force: 1/6, 17.27 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  75. I. Jump LA0, Dreaming Sisi Neverending Force: 2/6, 19.0 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  76. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  77. Jumping III. L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  78. Jumping III. ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  79. Jumping II. L, Dreaming Sisi Neverending Force: 8/17, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  80. Jumping II. ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  81. Jumping I. L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  82. Jumping I. ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  83. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  84. Jumping 1 - L, Dreaming Sisi Neverending Force: 10/17, 32.85 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  85. Jumping 1 - ML, Theika Irhaberki: 1/10, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  86. Jumping 2 - L, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 - ML, Theika Irhaberki: 1/10, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  88. Jumping 3 - L, Dreaming Sisi Neverending Force: 8/16, 33.88 s, 10.0 tr. b., 6.26 m/s

  89. Jumping 3 - ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  90. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  91. Neděle Jumping2+3 ML, Theika Irhaberki: 1/6, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  92. Neděle MLA3 I, Theika Irhaberki: 4/5, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  93. Neděle MLA3 II, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  94. Sobota Jumping1 L, Dreaming Sisi Neverending Force: 2/5, 29.5 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  96. 1. Jumping LA0, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  97. 2. Jumping LA0, Dreaming Sisi Neverending Force: 1/2, 19.4 s, 5.0 tr. b., 6.65 m/s

  98. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  99. FINÁLE ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  100. neděle Jumping2+3 ML, Theika Irhaberki: 1/11, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  101. neděle MLA3, Theika Irhaberki: 1/7, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  102. Sobota Jumping2+3 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  103. sobota MLA3 I, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  104. sobota MLA3 II, Theika Irhaberki: 4/9, 43.39 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  105. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  106. Agility 1 - Large, Theika Irhaberki: 8/47, 23.99 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  107. Agility 1 - Large, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  108. Agility 2 - Large, Theika Irhaberki: 3/47, 24.77 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  109. Agility 2 - Large, Dreaming Sisi Neverending Force: 25/47, 30.79 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  110. Jumping 1 - Large, Theika Irhaberki: 2/47, 22.25 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  111. Jumping 1 - Large, Dreaming Sisi Neverending Force: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 - Large, Theika Irhaberki: 18/45, 21.64 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  113. Jumping 2 - Large, Dreaming Sisi Neverending Force: 19/45, 21.66 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  114. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  115. 1. zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 2/2, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  116. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 2/2, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  117. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  118. Sobota Jumping2+3 ML, Theika Irhaberki: 4/14, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  119. Sobota MLA3 I., Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  120. Sobota MLA3 II., Theika Irhaberki: 1/9, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  121. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  122. Agility I 500, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  123. Agility II 500, Theika Irhaberki: 3/26, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  124. Agility III 500, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  125. Jumping I 500, Theika Irhaberki: 11/27, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  126. Jumping II 500, Theika Irhaberki: 3/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  127. Jumping III 500, Theika Irhaberki: 2/22, 43.8 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  128. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  129. Jumping 2+3 ML, Theika Irhaberki: 3/13, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  130. MLA3 So I, Theika Irhaberki: 2/8, 49.81 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  131. MLA3 So II, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  132. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  133. Czech Imp Jump MiniLarge, Theika Irhaberki: 1/17, 24.12 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  134. Jumping 1 - MiniLarge, Theika Irhaberki: 1/18, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  135. Jumping 2 - MiniLarge, Theika Irhaberki: 1/18, 40.58 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  136. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  137. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  138. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/4, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  139. 3. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/4, 42.93 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  140. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  141. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/6, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  142. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  143. 3. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 2/6, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  144. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  145. Druhá zkouška, Theika Irhaberki: 1/1, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  146. První zkouška, Theika Irhaberki: 1/1, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  147. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  148. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/6, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  149. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 2/6, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  150. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  151. Czech Imp Jump MiniLarge, Theika Irhaberki: 1/19, 19.16 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  152. Jumping 1 - MiniLarge, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 - MiniLarge, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  154. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  155. Agility ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  156. Jumping ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  157. MLA3, Theika Irhaberki: 1/5, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  158. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  159. Agility II ML, Theika Irhaberki: 2/4, 38.04 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  160. Agility I ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  161. Jumping III ML, Theika Irhaberki: 2/4, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  162. Jumping II ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  163. Jumping I ML, Theika Irhaberki: 1/3, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  164. Jumping IV ML - mudi, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  165. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  166. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, Theika Irhaberki: 5/18, 32.02 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  167. Agility Spokojenypes.cz ML, Theika Irhaberki: 5/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  168. Jelení Jumping Short ML, Theika Irhaberki: 2/21, 19.28 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  169. PetExpert Jumping ML, Theika Irhaberki: 6/21, 34.07 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  170. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  171. 1. Jumping ML, Theika Irhaberki: 2/15, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  172. 2. Jumping ML, Theika Irhaberki: 1/15, 26.18 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  173. 3. Jumping ML, Theika Irhaberki: 2/15, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  174. 4. Jumping ML, Theika Irhaberki: 1/15, 25.5 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  175. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  176. Zkouška MLA3 I., Theika Irhaberki: 1/3, 40.42 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  177. Zkouška MLA3 II., Theika Irhaberki: 2/3, 41.83 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  178. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  179. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  181. Jumping I ML, Theika Irhaberki: 2/7, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  182. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  183. 1. Jumping ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  184. 2. Jumping ML, Theika Irhaberki: 1/10, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  185. 3. Jumping ML, Theika Irhaberki: 2/10, 25.3 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  186. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  187. Agility 1 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  188. Agility 2 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  189. Jumping 1 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  190. Jumping 2 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  191. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  192. 1. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: 1/5, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  193. 1. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: 1/5, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  194. 2. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  196. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  197. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  198. 2. Jumping ML, Theika Irhaberki: 2/7, 43.79 s, 6.79 tr. b., 4.0 m/s

  199. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 2/5, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  200. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  201. 1. Zkouška MLA3 sobota, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  202. 2. Zkouška MLA3 sobota, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  203. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  204. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  206. 3. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  207. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  208. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/6, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  209. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  210. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  211. Agility Open ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  212. Jumping Open ML, Theika Irhaberki: 1/6, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  213. ZkA. MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  214. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  215. Agility Individual, A3Ch Sirka: 22/67, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  216. Agility Squads as Individual, A3Ch Sirka: 20/69, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  217. Jumping Individual, A3Ch Sirka: 30/68, 33.1 s, 0.1 tr. b., 4.59 m/s

  218. Jumping Squads as Individual, A3Ch Sirka: 36/68, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  219. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  220. Agility neděle ML, Theika Irhaberki: 1/16, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  221. Agility neděle S, A3Ch Sirka: 3/15, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  222. Jumping neděle ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  223. Jumping neděle S, A3Ch Sirka: 1/15, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  224. ZkouškaMLA3 neděle, Theika Irhaberki: 1/4, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  225. ZkouškaSA3 neděle, A3Ch Sirka: 5/8, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  226. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  227. Druhá zkouška, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  228. První zkouška, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  229. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  230. Jumping Open ML, Theika Irhaberki: 3/12, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  231. ZkA. MLA3 I., Theika Irhaberki: 1/5, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  232. ZkA. MLA3 II., Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  233. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  234. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 1/4, 41.54 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  235. 2. Jumping ML, Theika Irhaberki: 1/10, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  236. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: 3/4, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  237. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  238. 1. Jumping ML, Theika Irhaberki: 2/26, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  239. 1. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  240. 2. Zkouška MLA3, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  241. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  242. I. agility ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  243. I. agility S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  244. II. agility ML, Theika Irhaberki: 17/37, 41.51 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  245. II. agility S, A3Ch Sirka: 8/65, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  246. II. jumping ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  247. II. jumping S, A3Ch Sirka: 17/63, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  248. I. jumping ML, Theika Irhaberki: 11/37, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  249. I. jumping S, A3Ch Sirka: 33/64, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  250. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  251. II. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: 1/8, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  252. I. zkouška A3 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  253. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  254. 1.Zkouška, Theika Irhaberki: 1/4, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  255. 2.Zkouška, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  256. Jumping, Theika Irhaberki: 2/8, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  257. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  258. Druhá zkouška, Theika Irhaberki: 1/3, 36.28 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  259. První zkouška, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  260. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  261. Agility 1 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  262. Agility 1 S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  263. Agility 2 ML, Theika Irhaberki: 6/10, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  264. Agility 2 S, A3Ch Sirka: 12/18, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  265. Finále ML, Theika Irhaberki: 3/8, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  266. Finále S, A3Ch Sirka: 3/12, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  267. Jumping 1 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  268. Jumping 1 S, A3Ch Sirka: 9/18, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  269. Jumping 2 ML, Theika Irhaberki: 2/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  270. Jumping 2 S, A3Ch Sirka: 1/18, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  271. Zkouška MLA2, Theika Irhaberki: 1/2, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  272. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  273. Agility ML, Theika Irhaberki: 1/12, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  274. Agility S, A3Ch Sirka: 4/12, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  275. Jumping ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  276. Jumping S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  277. Zkouška MLA2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  278. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  279. 1. Zkouška A2 ML, Theika Irhaberki: 1/4, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  280. 2. Zkouška A2 ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  281. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  282. Zkouška MLA2 I, Theika Irhaberki: 2/3, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  283. Zkouška MLA2 II, Theika Irhaberki: 1/3, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  284. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  285. Agility ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  286. Agility S, A3Ch Sirka: 3/18, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  287. Jumping ML, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  288. Jumping S, A3Ch Sirka: 1/18, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  289. Zkouška MLA2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  290. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  291. Agility Open, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  292. Agility Open, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  293. Agility Squads as Individual, A3Ch Sirka: 4/71, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  294. Agility Squads as Individual, Theika Irhaberki: 15/137, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  295. Jumping Open, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  296. Jumping Open, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  297. Jumping Squads as Individual, A3Ch Sirka: 21/71, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  298. Jumping Squads as Individual, Theika Irhaberki: 24/138, 38.17 s, 1.17 tr. b., 4.38 m/s

  299. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  300. MLA2_1, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  301. MLA2_2, Theika Irhaberki: 1/2, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  302. MLA2_3, Theika Irhaberki: 1/2, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  303. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  304. 1.zkouška, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  305. 2.zkouška, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  306. Jumping Light, Theika Irhaberki: 1/5, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  307. Jumping Standard, Theika Irhaberki: 3/15, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  308. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  309. Ne. - Agility II. L, Theika Irhaberki: 11/105, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  310. Ne. - Jumping II. L, Theika Irhaberki: 5/96, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  311. So. - Agility I. L, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  312. So. - Jumping I. L, Theika Irhaberki: 25/107, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  313. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  314. II.zkouška LA2, Theika Irhaberki: 5/13, 36.99 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  315. I. zkouška LA2, Theika Irhaberki: 1/13, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  316. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  317. QA4 Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  318. QA4 Agility, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  319. QA5 Agility, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  320. QA5 Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  321. QA6 Agility, A3Ch Sirka: 8/35, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  322. QA6 Agility, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  323. QJ4 Jumping, A3Ch Sirka: 13/36, 46.21 s, 5.21 tr. b., 4.59 m/s

  324. QJ4 Jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  325. QJ5 Jumping, Theika Irhaberki: 21/94, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  326. QJ5 Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  327. QJ6 Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  328. QJ6 Jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  329. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  330. QA1 agility, A3Ch Sirka: 25/48, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  331. QA1 agility, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  332. QA2 agility, A3Ch Sirka: 25/48, 53.19 s, 10.19 tr. b., 4.14 m/s

  333. QA2 agility, Theika Irhaberki: 66/120, 41.45 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  334. QA3 agility, A3Ch Sirka: 15/48, 47.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  335. QA3 agility, Theika Irhaberki: 74/120, 47.2 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  336. QJ1 jumping, A3Ch Sirka: 6/48, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  337. QJ1 jumping, Theika Irhaberki: 30/123, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  338. QJ2 jumping, A3Ch Sirka: 8/48, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  339. QJ2 jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  340. QJ3 jumping, A3Ch Sirka: 13/45, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  341. QJ3 jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  342. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  343. 1. zkouška LA2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  344. 2. zkouška LA2, Theika Irhaberki: 1/11, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  345. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  346. Agility I, A3Ch Sirka: 26/81, 41.77 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  347. Agility I, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  348. Agility II, A3Ch Sirka: 14/75, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  349. Agility II, Theika Irhaberki: 99/165, 46.89 s, 15.23 tr. b., 4.18 m/s

  350. Jumping I, A3Ch Sirka: 12/81, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  351. Jumping I, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  352. Jumping II, A3Ch Sirka: 6/79, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  353. Jumping II, Theika Irhaberki: 18/161, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  354. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  355. 2. zkouška LA2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  356. I. zkouška LA2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  357. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  358. Druhá zkouška LA2, Theika Irhaberki: 7/12, 32.18 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  359. První zkouška LA2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  360. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  361. Zkouška LA1 I, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  362. Zkouška LA1 II, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  363. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  364. Zkouška 3, Theika Irhaberki: 1/6, 26.67 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  365. Zkouška 3, A3Ch Sirka: 4/13, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  366. Zkouška 4, Theika Irhaberki: 1/6, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  367. Zkouška 4, A3Ch Sirka: 5/13, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  368. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  369. Agility 1, A3Ch Sirka: 2/31, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  370. Agility 1, Theika Irhaberki: 7/39, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  371. Agility 2, A3Ch Sirka: 9/29, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  372. Agility 2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  373. Finále, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  374. Finále, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  375. Jumping 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  376. Jumping 1, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  377. Jumping 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  378. Jumping 2, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  379. Zkouška, Theika Irhaberki: 4/8, 38.63 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  380. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  381. II. zkouška LA1, Theika Irhaberki: 1/17, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  382. I. zkouška LA1, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  383. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  384. Zkouška LA1 I, Theika Irhaberki: 1/5, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  385. Zkouška LA1 II, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  386. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  387. Agility, A3Ch Sirka: 6/23, 52.78 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  388. Agility, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  389. Jumping, A3Ch Sirka: 1/23, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  390. Jumping, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  391. Zkouška, A3Ch Sirka: 3/13, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  392. Zkouška, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  393. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  394. Druhá zkouška LA1, Theika Irhaberki: 4/7, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  395. První zkouška LA1, Theika Irhaberki: Diskvalifikován

  396. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  397. Agility, A3Ch Sirka: 1/21, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  398. Jumping, A3Ch Sirka: 4/21, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  399. Zkouška, A3Ch Sirka: 2/12, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  400. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  401. Agility, A3Ch Sirka: 9/56, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  402. Agility, Lolly Korym Bohemia: Diskvalifikován

  403. Agility DRUZSTVA, A3Ch Sirka: 24/56, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  404. Agility DRUZSTVA, Lolly Korym Bohemia: 36/56, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  405. Jumping, Lolly Korym Bohemia: 15/57, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  406. Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  407. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Sirka: 5/56, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  408. Jumping DRUZSTVA, Lolly Korym Bohemia: 14/56, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  409. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  410. Druhý běh SA3, A3Ch Sirka: 3/9, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  411. Jumping S, A3Ch Sirka: 1/17, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  412. První běh SA3, A3Ch Sirka: 3/9, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  413. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  414. Agility II. S, A3Ch Sirka: 29/54, 41.78 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  415. Agility I. S, A3Ch Sirka: 3/58, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  416. Jumping II. S, A3Ch Sirka: 5/57, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  417. Jumping I. S, A3Ch Sirka: 18/58, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  418. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  419. QA4 Agility, A3Ch Sirka: 17/45, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  420. QA5 Agility, A3Ch Sirka: 27/45, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  421. QA6 Agility, A3Ch Sirka: 20/43, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  422. QJ4 Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  423. QJ5 Jumping, A3Ch Sirka: 19/45, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  424. QJ6 Jumping, A3Ch Sirka: 20/42, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  425. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  426. A3 zkouška SA3, A3Ch Sirka: 5/7, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  427. Agility S S, A3Ch Sirka: 9/19, 43.47 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  428. Agility V MV, Psycho: 2/3, 61.6 s, 18.6 tr. b., 3.25 m/s

  429. Jumping S S, A3Ch Sirka: 1/19, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  430. Jumping V MV, Psycho: 3/3, 46.76 s, 20.76 tr. b., 3.93 m/s

  431. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  432. QA1 agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  433. QA2 agility, A3Ch Sirka: 22/53, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  434. QA3 agility, A3Ch Sirka: 9/52, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  435. QJ1 jumping, A3Ch Sirka: 30/53, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  436. QJ2 jumping, A3Ch Sirka: 9/53, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  437. QJ3 jumping, A3Ch Sirka: 12/53, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  438. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  439. I Agility Open, A3Ch Sirka: 5/75, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  440. I Agility Open, Lolly Korym Bohemia: 21/75, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  441. II Agility Open, A3Ch Sirka: 6/69, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  442. II Agility Open, Lolly Korym Bohemia: 21/69, 38.14 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  443. II Jumping Open, Lolly Korym Bohemia: 27/73, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  444. II Jumping Open, A3Ch Sirka: 28/73, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  445. I Jumping Open, Lolly Korym Bohemia: 32/75, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  446. I Jumping Open, A3Ch Sirka: 35/75, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  447. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  448. Agility, A3Ch Sirka: 4/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  449. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  450. Jumping, A3Ch Sirka: 6/20, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  451. Jumping, A3Ch Sirka: 9/13, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  452. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  453. Agility, A3Ch Sirka: 3/22, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  454. Agility, A3Ch Sirka: 7/25, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  455. Agility, Carrie: 14/47, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  456. Agility, Carrie: Diskvalifikován

  457. Finále, A3Ch Sirka: 3/14, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  458. Jumping, A3Ch Sirka: 1/25, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  459. Jumping, A3Ch Sirka: 11/22, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  460. Jumping, Carrie: 14/47, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  461. Jumping, Carrie: Diskvalifikován

  462. Zkouška LA2, Carrie: Diskvalifikován

  463. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: 2/14, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  464. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  465. Agility, A3Ch Sirka: 4/28, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  466. Jumping, A3Ch Sirka: 1/28, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  467. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  468. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  469. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 17/28, 19.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  470. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: 2/28, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  471. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: 3/28, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  472. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  473. Agility, Carrie: Diskvalifikován

  474. Agilty, A3Ch Sirka: 1/33, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  475. Jumping, A3Ch Sirka: 1/33, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  476. Jumping, Carrie: 11/44, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  477. Zkouška LA2, Carrie: 9/20, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  478. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: 4/16, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  479. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  480. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 1/22, 22.14 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  481. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: 3/22, 26.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  482. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: 7/22, 25.37 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  483. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  484. Czech Imp Jump Small , A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  485. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: 17/36, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  486. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: 3/36, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  487. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  488. Agility - hra Large, Carrie: Diskvalifikován

  489. Agility - hra Small, A3Ch Sirka: 8/17, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  490. Agility SuperG - Basic Large, Carrie: 4/10, 35.17 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  491. Agility SuperG - Challenge Small, A3Ch Sirka: 1/11, 48.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  492. Jumping - hra Large, Carrie: Diskvalifikován

  493. Jumping - hra Small, A3Ch Sirka: 6/16, 33.37 s, 16.37 tr. b., 3.24 m/s

  494. Jumping SuperG - Basic Large, Carrie: 1/10, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  495. Jumping SuperG - Challenge Small, A3Ch Sirka: 1/11, 48.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  496. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  497. Jumping LA2, Carrie: 2/11, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  498. Jumping SA3, A3Ch Sirka: 2/10, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  499. Zkouška první LA2, Carrie: 2/11, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  500. Zkouška první SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  501. Zkouška VIP LA2, Carrie: 1/11, 36.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  502. Zkouška VIP SA3, A3Ch Sirka: 4/10, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  503. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  504. Agility družstev, A3Ch Sirka: 10/54, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  505. Agility jednotlivců, A3Ch Sirka: 30/54, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  506. Jumping družstev, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  507. Jumping jednotlivců, A3Ch Sirka: 16/54, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  508. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  509. Agility open S, A3Ch Sirka: 8/32, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  510. Jump I. S, A3Ch Sirka: 20/32, 28.12 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  511. Tunel I. S, A3Ch Sirka: 2/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  512. ZkA. So SA3, A3Ch Sirka: 4/16, 45.59 s, 6.59 tr. b., 3.44 m/s

  513. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  514. Agility - Ne, A3Ch Sirka: 8/64, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  515. Agility - So, A3Ch Sirka: 4/71, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  516. Jumping - Ne, A3Ch Sirka: 14/69, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  517. Jumping - So, A3Ch Sirka: 9/72, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  518. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  519. QA4 agility, A3Ch Sirka: 15/56, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  520. QA5 agility, A3Ch Sirka: 11/55, 45.87 s, 0.87 tr. b., 4.05 m/s

  521. QA6 agility, A3Ch Sirka: 5/56, 46.94 s, 1.94 tr. b., 4.15 m/s

  522. QJ4 jumping, A3Ch Sirka: 28/55, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  523. QJ5 jumping, A3Ch Sirka: 16/53, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  524. QJ6 jumping, A3Ch Sirka: 22/50, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  525. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  526. QA1 agility, A3Ch Sirka: 7/67, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  527. QA2 agility, A3Ch Sirka: 25/64, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  528. QA3 agility, A3Ch Sirka: 11/68, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  529. QJ1 jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  530. QJ2 jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  531. QJ3 jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  532. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  533. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  534. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  535. Jumping_1, Psycho: 2/3, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  536. Jumping_1, A3Ch Sirka: 7/27, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  537. Jumping_2, Psycho: 1/3, 43.86 s, 0.0 tr. b., 3.1 m/s

  538. Jumping_2, A3Ch Sirka: 13/27, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  539. Jumping_3, A3Ch Sirka: 2/27, 28.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  540. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  541. Agility 1, A3Ch Sirka: 4/78, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  542. Agility 2, A3Ch Sirka: 4/78, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  543. Jumping 1, A3Ch Sirka: 3/77, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  544. Jumping 2, A3Ch Sirka: 26/78, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  545. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  546. Agility Trial I, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  547. Jumping Trial I, A3Ch Sirka: 7/18, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  548. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  549. Agility, A3Ch Sirka: 3/24, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  550. Agility, A3Ch Sirka: 4/24, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  551. FINÁLE, A3Ch Sirka: 4/15, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  552. Jumping, A3Ch Sirka: 3/24, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  553. Jumping, A3Ch Sirka: 8/25, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  554. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: 5/14, 50.74 s, 14.74 tr. b., 3.45 m/s

  555. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  556. Zkouška 1 SA3, A3Ch Sirka: 1/15, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  557. Zkouška 2 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  558. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  559. Agility, A3Ch Sirka: 3/27, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  560. Jumping, A3Ch Sirka: 1/28, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  561. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  562. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  563. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 4/25, 21.57 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  564. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  565. Jumping 1 vet Medium, Psycho: 1/1, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  566. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: 2/25, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  567. Jumping 2 vet Medium, Psycho: 1/1, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  568. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  569. Agility, A3Ch Sirka: 1/28, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  570. Jumping, A3Ch Sirka: 3/29, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  571. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: 1/16, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  572. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  573. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 5/24, 21.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  574. Jumping 1 Medium Vet, Psycho: Diskvalifikován

  575. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  576. Jumping 2 Medium vet, Psycho: 1/1, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  577. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: 10/24, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  578. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  579. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 2/31, 18.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  580. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: 3/30, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  581. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  582. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  583. JUMPING_SA3 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  584. SA3_1 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  585. SA3_2 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  586. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  587. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  588. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: 12/32, 31.42 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  589. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  590. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  591. 1. zkouška SA3, A3Ch Sirka: 1/9, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  592. 2. zkouška SA3, A3Ch Sirka: 2/9, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  593. 3. zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  594. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  595. Agility družstva, A3Ch Sirka: 14/60, 43.08 s, 0.08 tr. b., 3.99 m/s

  596. Agility družstva, Lolly Korym Bohemia: 21/60, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  597. Agility jednotlivci, A3Ch Sirka: 31/59, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  598. Agility jednotlivci, Lolly Korym Bohemia: Diskvalifikován

  599. Jumping družstva, Lolly Korym Bohemia: 16/60, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  600. Jumping družstva, A3Ch Sirka: 45/60, 34.81 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  601. Jumping jednotlivci, A3Ch Sirka: 25/59, 30.76 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  602. Jumping jednotlivci, Lolly Korym Bohemia: 36/59, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  603. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  604. Zkouška SA2, Lolly Korym Bohemia: Diskvalifikován

  605. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  606. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  607. Agility S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  608. Jumping S, A3Ch Sirka: 1/28, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  609. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: 1/18, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  610. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  611. 1. Zka, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  612. 2. Zka, A3Ch Sirka: 3/17, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  613. Jumping, A3Ch Sirka: 1/36, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  614. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  615. QA5 Agility, Lolly Korym Bohemia: Diskvalifikován

  616. QA5 Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  617. QA6 Agility, Lolly Korym Bohemia: 5/90, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  618. QA6 Agility, A3Ch Sirka: 22/90, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  619. QJ5 Jumping, A3Ch Sirka: 6/96, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  620. QJ5 Jumping, Lolly Korym Bohemia: 7/96, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  621. QJ6 Jumping, Lolly Korym Bohemia: 10/90, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  622. QJ6 Jumping, A3Ch Sirka: 36/90, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  623. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  624. I Agility, Lolly Korym Bohemia: 2/13, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  625. II Agility, Lolly Korym Bohemia: Diskvalifikován

  626. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  627. Finale Ne Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  628. Jumping Ne Small, A3Ch Sirka: 2/37, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  629. Mistrovské Agility Small, A3Ch Sirka: 1/25, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  630. SA3 Ne, A3Ch Sirka: 6/14, 45.13 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  631. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  632. QA3 Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  633. QA4 Agility, A3Ch Sirka: 24/104, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  634. QJ3 Jumping, A3Ch Sirka: 12/101, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  635. QJ4 Jumping, A3Ch Sirka: 6/102, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  636. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  637. QA1 Agility, A3Ch Sirka: 8/113, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  638. QA2 Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  639. QJ1 Jumping, A3Ch Sirka: 5/116, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  640. QJ2 Jumping, A3Ch Sirka: 7/109, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  641. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  642. Agility I, A3Ch Sirka: 11/20, 48.04 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  643. Agility II, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  644. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  645. Agility, A3Ch Sirka: 7/35, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  646. Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  647. ZkA, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  648. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  649. 1. zkouška SA3, A3Ch Sirka: 4/9, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  650. 2. zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  651. 3. zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  652. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  653. Agility, A3Ch Sirka: 21/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  654. Agility 2, A3Ch Sirka: 6/28, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  655. Finále, A3Ch Sirka: 6/14, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  656. Jumping, A3Ch Sirka: 17/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  657. Jumping 2, A3Ch Sirka: 14/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  658. Zkouška, A3Ch Sirka: 3/15, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  659. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  660. ZkA II. SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  661. ZkA I. SA3, A3Ch Sirka: 1/8, 47.74 s, 0.74 tr. b., 4.08 m/s

  662. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  663. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 1/30, 22.19 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  664. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: 2/30, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  665. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: 1/30, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  666. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  667. Agility SA sobota, A3Ch Sirka: 8/34, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  668. Jumping SA neděle, A3Ch Sirka: 2/34, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  669. Jumping SA sobota, A3Ch Sirka: 8/35, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  670. Velké finále SA neděle, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  671. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  672. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Sirka: 10/21, 51.27 s, 6.27 tr. b., 3.63 m/s

  673. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  674. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 2/31, 20.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  675. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  676. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: 12/33, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  677. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  678. 1. ZK SA3, A3Ch Sirka: 1/19, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  679. 2. ZK SA3, A3Ch Sirka: 1/20, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  680. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  681. Czech Imp Jump Small, A3Ch Sirka: 18/37, 23.8 s, 8.8 tr. b., 4.12 m/s

  682. Jumping 1 Small, A3Ch Sirka: 12/37, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  683. Jumping 2 Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  684. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  685. Jumping SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  686. Zkouška A3 - 1 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  687. Zkouška A3 - 2 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  688. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  689. Finále, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  690. Jumping - Ne, A3Ch Sirka: 1/41, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  691. MR kříženců, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  692. ZkA - Ne, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  693. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  694. JUMPING, A3Ch Sirka: 2/30, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  695. SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  696. ŒTAFETA SMALL, A3Ch Sirka: 9/28, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  697. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  698. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Sirka: 7/29, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  699. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Sirka: 4/28, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  700. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Sirka: 1/8, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  701. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  702. Agility 1, A3Ch Sirka: 1/98, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  703. Agility 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  704. Finále, A3Ch Sirka: 6/10, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  705. Jumping 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  706. Jumping 2, A3Ch Sirka: 4/97, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  707. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  708. Zkouška 1, A3Ch Sirka: 1/26, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  709. Zkouška 2, A3Ch Sirka: 1/22, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  710. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  711. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Sirka: 3/25, 19.57 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  712. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Sirka: 16/25, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  713. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  714. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  715. Agility, A3Ch Sirka: 1/31, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  716. Agility, A3Ch Sirka: 16/30, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  717. FINÁLE, A3Ch Sirka: 5/15, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  718. Jumping, A3Ch Sirka: 3/31, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  719. Jumping, A3Ch Sirka: 11/30, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  720. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: 1/15, 48.3 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  721. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  722. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Sirka: 2/26, 20.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  723. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  724. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Sirka: 5/26, 31.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  725. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  726. Agility, A3Ch Sirka: 1/34, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  727. Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  728. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  729. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  730. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Sirka: 5/30, 22.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  731. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Sirka: 7/30, 36.76 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  732. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  733. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  734. MEDIUM VETERÁN - JUMPING 1, Psycho: 1/1, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  735. MEDIUM VETERÁN - JUMPING 2, Psycho: 1/1, 38.22 s, 6.22 tr. b., 3.98 m/s

  736. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Sirka: 5/24, 20.51 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  737. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Sirka: 2/24, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  738. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Sirka: 2/24, 30.74 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  739. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  740. MEDIUM VETERÁN - JUMPING 1, Psycho: 1/1, 25.77 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  741. MEDIUM VETERÁN - JUMPING 2, Psycho: 1/1, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  742. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  743. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Sirka: 1/32, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  744. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Sirka: 3/32, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  745. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  746. Agility SA sobota, A3Ch Sirka: 7/53, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  747. Jumping SA neděle, A3Ch Sirka: 2/48, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  748. Jumping SA sobota, A3Ch Sirka: 3/49, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  749. Velké finále SA neděle, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  750. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Sirka: 2/17, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  751. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Sirka: 8/26, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  752. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  753. SMALL FINÁLE, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  754. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Sirka: 10/32, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  755. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  756. SMALL - JUMPING 3, A3Ch Sirka: 4/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  757. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  758. Agility Individual, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  759. Agility Squads, A3Ch Sirka: 8/60, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  760. Jumping Individual, A3Ch Sirka: 8/62, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  761. Jumping Squads, A3Ch Sirka: 15/61, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  762. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky I - A3 speciál, 30. 08. 2014

  763. 1. zkouška SA3, A3Ch Sirka: 1/10, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  764. 2. zkouška SA3, A3Ch Sirka: 1/10, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  765. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  766. Agility Small, Adaibi Kham-mi: 13/38, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  767. Agility Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  768. Jumping Small, A3Ch Sirka: 20/39, 28.39 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  769. Jumping Small, Adaibi Kham-mi: Diskvalifikován

  770. ZkA, Adaibi Kham-mi: 1/12, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  771. ZkA, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  772. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  773. II. Zka MA3, Psycho: 5/8, 42.73 s, 2.73 tr. b., 3.74 m/s

  774. II. Zka SA2, Adaibi Kham-mi: 1/11, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  775. II. Zka SA3, A3Ch Sirka: 9/16, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  776. I. Zka MA3, Psycho: 6/8, 40.65 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  777. I. Zka SA2, Adaibi Kham-mi: 2/11, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  778. I. Zka SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  779. Jumping - M, Psycho: 8/20, 39.42 s, 6.42 tr. b., 3.7 m/s

  780. Jumping - S, A3Ch Sirka: 1/31, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  781. Jumping - S, Adaibi Kham-mi: 11/31, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  782. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  783. Agility (Parkur A), A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  784. Agility Parkur A, A3Ch Sirka: 5/44, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  785. Agility (Parkur C), A3Ch Sirka: 4/45, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  786. Agility Parkur C, Psycho: 5/47, 53.68 s, 10.68 tr. b., 3.56 m/s

  787. Agility Parkur C, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  788. Agility Trial Parkur C, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  789. FINALE (parkur B), Psycho: 3/26, 50.27 s, 4.27 tr. b., 3.58 m/s

  790. FINALE (parkur C), A3Ch Sirka: 3/25, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  791. Jumping (Parkur B), A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  792. Jumping Parkur B, Psycho: 21/44, 42.29 s, 10.29 tr. b., 4.07 m/s

  793. Jumping Parkur B, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  794. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  795. Agility Final, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  796. I. Agility, A3Ch Sirka: 6/56, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  797. I. Agility, Psycho: 18/47, 50.33 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  798. II. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  799. II. Agility, Psycho: Diskvalifikován

  800. III. Agility, Psycho: 11/47, 52.73 s, 7.73 tr. b., 3.41 m/s

  801. III. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  802. II. Jumping, A3Ch Sirka: 19/54, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  803. II. Jumping, Psycho: Diskvalifikován

  804. I. Jumping, A3Ch Sirka: 2/57, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  805. I. Jumping, Psycho: 14/47, 39.42 s, 1.42 tr. b., 4.06 m/s

  806. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  807. agility open M, Psycho: 5/11, 45.1 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  808. agility open S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  809. jumping M, Psycho: 3/11, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  810. jumping S, A3Ch Sirka: 1/30, 26.66 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  811. zkouška MA3, Psycho: 1/1, 48.84 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  812. zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  813. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  814. Agility 1, A3Ch Sirka: 1/33, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  815. Agility 1, Psycho: 8/15, 49.9 s, 7.9 tr. b., 3.85 m/s

  816. Agility 2, A3Ch Sirka: 8/33, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  817. Agility 2, Psycho: Diskvalifikován

  818. Agility 3, Psycho: Diskvalifikován

  819. Agility 3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  820. Fin AGI, A3Ch Sirka: 4/12, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  821. Fin JMP, Psycho: 4/6, 34.28 s, 3.28 tr. b., 4.32 m/s

  822. Fin JMP, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  823. Jumping 1, A3Ch Sirka: 3/33, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  824. Jumping 1, Psycho: 9/15, 43.03 s, 21.03 tr. b., 3.6 m/s

  825. Jumping 2, Psycho: 6/15, 40.34 s, 2.34 tr. b., 4.26 m/s

  826. Jumping 2, A3Ch Sirka: 10/33, 39.94 s, 5.94 tr. b., 4.31 m/s

  827. Jumping 3, A3Ch Sirka: 1/32, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  828. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  829. Agility - Malé finále , A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  830. Agility Open I., Psycho: Diskvalifikován

  831. Agility Open I., A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  832. Agility Open II., A3Ch Sirka: 23/55, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  833. Agility Open II., Psycho: 24/47, 48.16 s, 6.16 tr. b., 3.86 m/s

  834. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Sirka: 5/11, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  835. Jumping Open I., Psycho: 12/48, 41.08 s, 12.08 tr. b., 3.87 m/s

  836. Jumping Open I., A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  837. Jumping Open II., A3Ch Sirka: 3/43, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  838. Jumping Open III, A3Ch Sirka: 5/54, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  839. Jumping Open III, Psycho: 21/47, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  840. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  841. Agility Open M, Psycho: Diskvalifikován

  842. Agility Open S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  843. Jumping Open M, Psycho: 2/14, 35.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  844. Jumping Open S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  845. MR Agility kříženců a psů bez PP M, Psycho: 3/9, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  846. MR Agility kříženců a psů bez PP S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  847. Zkoušky Agility MA3, Psycho: Diskvalifikován

  848. Zkoušky Agility SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  849. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  850. Agility 1, A3Ch Sirka: 5/71, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  851. Agility 1, Psycho: Diskvalifikován

  852. Agility 2, A3Ch Sirka: 4/71, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  853. Agility 2, Psycho: Diskvalifikován

  854. Finále, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  855. Jumping 1, Psycho: 12/50, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  856. Jumping 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  857. Jumping 2, A3Ch Sirka: 4/71, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  858. Jumping 2, Psycho: Diskvalifikován

  859. Zkouška, A3Ch Sirka: 2/24, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  860. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  861. Agility, Psycho: 5/9, 56.54 s, 29.54 tr. b., 2.99 m/s

  862. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  863. Jumping, Psycho: 1/9, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  864. Jumping, A3Ch Sirka: 1/27, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  865. ZkA, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  866. ZkA, Psycho: Diskvalifikován

  867. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  868. FINÁLE MEDIUM, Psycho: 5/6, 28.15 s, 3.15 tr. b., 3.73 m/s

  869. JUMPING 1, Psycho: 4/19, 34.83 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  870. JUMPING 1, A3Ch Sirka: 15/24, 32.39 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  871. JUMPING 2, A3Ch Sirka: 12/24, 31.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  872. JUMPING 2, Psycho: Diskvalifikován

  873. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  874. SA3, A3Ch Sirka: 1/11, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  875. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  876. Agility, A3Ch Sirka: 7/22, 32.1 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  877. Finále, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  878. Jumping, A3Ch Sirka: 6/21, 27.37 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  879. Jumping, A3Ch Sirka: 10/22, 26.77 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  880. Zkouška, A3Ch Sirka: 1/17, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  881. Zkouška, A3Ch Sirka: 7/17, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  882. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  883. FINÁLE MEDIUM, Psycho: 5/8, 17.46 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  884. JUMPING 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  885. JUMPING 1, Psycho: Diskvalifikován

  886. JUMPING 2, Psycho: 2/15, 27.31 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  887. JUMPING 2, A3Ch Sirka: 11/23, 25.23 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  888. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  889. SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  890. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  891. Zkouška 1 SA3, A3Ch Sirka: 1/13, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  892. Zkouška 2 SA3, A3Ch Sirka: 4/13, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  893. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  894. FINÁLE MEDIUM, Psycho: 2/7, 19.7 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  895. FINÁLE SMALL, A3Ch Sirka: 1/10, 17.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  896. JUMPING 1, Psycho: 3/12, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  897. JUMPING 1, A3Ch Sirka: 10/22, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  898. JUMPING 2, A3Ch Sirka: 2/22, 28.52 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  899. JUMPING 2, Psycho: 7/12, 34.02 s, 6.02 tr. b., 4.06 m/s

  900. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  901. SA3, A3Ch Sirka: 1/13, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  902. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  903. Agility MA sobota, Psycho: Diskvalifikován

  904. Agility SA sobota, A3Ch Sirka: 1/46, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  905. Finále MA neděle, Psycho: 6/18, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  906. Finále SA neděle, A3Ch Sirka: 11/21, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  907. Jumping MA neděle, Psycho: Diskvalifikován

  908. Jumping MA sobota, Psycho: 8/28, 39.33 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  909. Jumping SA neděle, A3Ch Sirka: 3/45, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  910. Jumping SA sobota, A3Ch Sirka: 1/46, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  911. Zkoušky MA3 neděle, Psycho: 4/10, 54.28 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  912. Zkoušky MA3 sobota, Psycho: Diskvalifikován

  913. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Sirka: 1/20, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  914. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Sirka: 1/24, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  915. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  916. Zkouška 1 MA3, Psycho: Diskvalifikován

  917. Zkouška 1 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  918. Zkouška 2 MA3, Psycho: 7/10, 52.49 s, 23.49 tr. b., 3.45 m/s

  919. Zkouška 2 SA3, A3Ch Sirka: 5/14, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  920. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  921. FINÁLE MEDIUM, Psycho: 3/10, 25.21 s, 3.21 tr. b., 3.57 m/s

  922. FINÁLE SMALL, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  923. JUMPING 1, A3Ch Sirka: 1/34, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  924. JUMPING 1, Psycho: 10/15, 32.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  925. JUMPING 2, A3Ch Sirka: 1/34, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  926. JUMPING 2, Psycho: 5/15, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  927. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  928. SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  929. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  930. FINÁLE MEDIUM, Psycho: 4/8, 22.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  931. FINÁLE SMALL, A3Ch Sirka: 1/6, 19.17 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  932. JUMPING 1, A3Ch Sirka: 1/28, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  933. JUMPING 1, Psycho: 5/19, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  934. JUMPING 2, Psycho: 3/19, 27.1 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  935. JUMPING 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  936. MA3, Psycho: 4/7, 47.64 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  937. SA3, A3Ch Sirka: 1/8, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  938. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  939. AGILITY-M, Psycho: Diskvalifikován

  940. Agility MA neděle, Psycho: 12/25, 60.67 s, 8.67 tr. b., 3.16 m/s

  941. AGILITY-S, A3Ch Sirka: 15/49, 46.28 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  942. Agility SA neděle, A3Ch Sirka: 2/49, 50.68 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  943. Finále MA neděle, Psycho: Diskvalifikován

  944. Finále SA neděle, A3Ch Sirka: 8/21, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  945. JUMPING-M, Psycho: 9/25, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  946. Jumping MA neděle, Psycho: 1/25, 52.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  947. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 5/49, 23.83 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  948. Jumping SA neděle, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  949. MA3, Psycho: 8/13, 41.04 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  950. SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  951. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  952. FINÁLE MEDIUM, Psycho: Diskvalifikován

  953. FINÁLE SMALL, A3Ch Sirka: 1/8, 19.22 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  954. JUMPING 1, Psycho: 9/20, 38.51 s, 5.51 tr. b., 3.77 m/s

  955. JUMPING 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  956. JUMPING 2, A3Ch Sirka: 1/29, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  957. JUMPING 2, Psycho: 3/20, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  958. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  959. SA3, A3Ch Sirka: 1/10, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  960. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  961. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  962. Agility, Psycho: Diskvalifikován

  963. Agility družstev, A3Ch Sirka: 6/96, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  964. Agility družstev, Psycho: 23/58, 47.4 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  965. Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  966. Jumping, Psycho: Diskvalifikován

  967. Jumping družstev, A3Ch Sirka: 2/96, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  968. Jumping družstev, Psycho: 20/58, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  969. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  970. Agility M, Psycho: 8/22, 43.65 s, 5.65 tr. b., 4.05 m/s

  971. Agility S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  972. Jumping M, Psycho: Diskvalifikován

  973. Jumping S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  974. Zkouška MA3, Psycho: Diskvalifikován

  975. Zkouška SA3, A3Ch Sirka: 1/20, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  976. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  977. Finále S, A3Ch Sirka: 2/3, 35.81 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  978. Kvalifikace M, Psycho: 5/7, 28.47 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  979. Kvalifikace S, A3Ch Sirka: 1/17, 22.59 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  980. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  981. 1. zkouška MA3, Psycho: 3/5, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  982. 1. zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  983. 2. zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  984. 3. zkouška SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  985. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  986. Agility, A3Ch Sirka: 8/34, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  987. Agility, Psycho: 11/29, 44.95 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  988. Agility I BarkingHeads, A3Ch Sirka: 2/53, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  989. Agility I BarkingHeads, Psycho: Diskvalifikován

  990. Agility II BarkingHeads, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  991. Agility II BarkingHeads, Psycho: 22/46, 49.59 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  992. Agility III ArdenGrange, Psycho: 27/47, 59.46 s, 24.46 tr. b., 3.36 m/s

  993. Agility III ArdenGrange, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  994. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Sirka: 19/46, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  995. Agility IV ArdenGrange, Psycho: 21/39, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  996. BarkingHeads GRAND FINAL, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  997. Jumping I BarkingHeads, Psycho: 20/50, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  998. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Sirka: 26/54, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  999. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1000. Jumping II ArdenGrange, Psycho: 13/47, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1001. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1002. Agility I., A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1003. Agility I., Psycho: Diskvalifikován

  1004. Agility II., A3Ch Sirka: 8/40, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1005. Agility II., Psycho: 11/30, 42.98 s, 25.0 tr. b., 3.72 m/s

  1006. Jumping I., A3Ch Sirka: 1/39, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1007. Jumping I., Psycho: Diskvalifikován

  1008. Jumping II., Psycho: 9/25, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1009. Jumping II., A3Ch Sirka: 10/31, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1010. Jumping III., Psycho: 10/29, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1011. Jumping III., A3Ch Sirka: 17/40, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1012. Jumping IV., Psycho: 18/27, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1013. Jumping IV., A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1014. Strakonice - Strakonický dudák, 08. 06. 2013

  1015. Agility M, Psycho: 3/12, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1016. Agility S, A3Ch Sirka: 1/16, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1017. Jumping M, Psycho: 2/12, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1018. Jumping S, A3Ch Sirka: 3/19, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1019. Zkoušky MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1020. Zkoušky SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1021. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  1022. agility Medium M, Psycho: 9/26, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1023. agility Small S, A3Ch Sirka: 23/50, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  1024. jumping Medium M, Psycho: 7/25, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1025. jumping Small S, A3Ch Sirka: 1/14, 20.28 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  1026. jumping Small S, A3Ch Sirka: 18/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  1027. MA3 MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1028. Mistrovské agility kříženců M, Psycho: 4/9, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1029. Mistrovské agility kříženců S, A3Ch Sirka: 1/23, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1030. SA3 SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1031. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1032. Agility, Psycho: 7/40, 47.83 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  1033. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1034. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1035. Agility, Psycho: Diskvalifikován

  1036. Jumping, Psycho: 13/40, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  1037. Jumping, Psycho: 17/44, 35.23 s, 5.23 tr. b., 4.12 m/s

  1038. Jumping, A3Ch Sirka: 24/66, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1039. Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1040. MA3, Psycho: 6/14, 45.62 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1041. SA3, A3Ch Sirka: 7/29, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1042. SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1043. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1044. Agility 1, A3Ch Sirka: 8/58, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1045. Agility 1, Psycho: 16/31, 46.88 s, 11.88 tr. b., 3.84 m/s

  1046. Agility 2, Psycho: 10/30, 50.74 s, 6.74 tr. b., 3.67 m/s

  1047. Agility 2, A3Ch Sirka: 14/59, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1048. Finále, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1049. Jumping 1, A3Ch Sirka: 8/59, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1050. Jumping 1, Psycho: Diskvalifikován

  1051. Jumping 2, A3Ch Sirka: 2/58, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1052. Jumping 2, Psycho: 13/30, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1053. Zkouška, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1054. Zkouška, Psycho: Diskvalifikován

  1055. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  1056. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Sirka: 2/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  1057. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Sirka: 1/7, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1058. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  1059. MA3 - II MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1060. MA3 - I MA3, Psycho: 4/10, 44.94 s, 6.94 tr. b., 4.23 m/s

  1061. SA3 - II SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1062. SA3 - I SA3, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1063. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1064. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Psycho: Diskvalifikován

  1065. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1066. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Sirka: 1/20, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1067. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Psycho: Diskvalifikován

  1068. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1069. Agility - neděle M, Psycho: 7/9, 40.33 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  1070. Agility - neděle S, A3Ch Sirka: 10/17, 41.12 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  1071. Agility - sobota M, Psycho: 3/11, 41.21 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  1072. Agility - sobota S, A3Ch Sirka: 3/18, 35.81 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1073. Finále M, Psycho: 3/9, 49.45 s, 6.45 tr. b., 3.34 m/s

  1074. Finále S, A3Ch Sirka: 2/13, 45.51 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1075. Jumping - neděle M, Psycho: 4/9, 39.07 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  1076. Jumping - neděle S, A3Ch Sirka: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1077. Jumping - sobota M, Psycho: 6/11, 36.63 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1078. Jumping - sobota S, A3Ch Sirka: 3/19, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1079. Zkouška So MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1080. Zkouška So SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1081. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  1082. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Sirka: 1/19, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1083. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Psycho: 3/7, 39.31 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1084. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Psycho: Diskvalifikován

  1085. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1086. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1087. Agility M, Psycho: Diskvalifikován

  1088. Agility S, A3Ch Sirka: 1/20, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1089. Jumping M, Psycho: 4/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1090. Jumping S, A3Ch Sirka: 1/20, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1091. Zkouška MA3, Psycho: 2/6, 46.03 s, 6.03 tr. b., 3.71 m/s

  1092. Zkouška SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1093. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1094. AGILITY-M, Psycho: Diskvalifikován

  1095. AGILITY-S, A3Ch Sirka: 14/50, 44.76 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1096. Finále MA neděle, Psycho: 8/15, 39.52 s, 2.52 tr. b., 3.8 m/s

  1097. Finále SA neděle, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1098. JUMPING-M, Psycho: 6/28, 41.49 s, 1.49 tr. b., 3.98 m/s

  1099. JUMPING-M, Psycho: 12/29, 47.29 s, 3.29 tr. b., 3.51 m/s

  1100. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 9/50, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1101. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 13/51, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1102. MA3, Psycho: 6/13, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1103. MA3, Psycho: 8/13, 53.45 s, 11.45 tr. b., 3.37 m/s

  1104. SA2, A3Ch Sirka: 5/26, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1105. SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1106. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1107. Agility M, Psycho: 3/9, 43.22 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1108. Agility S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1109. Jumping M, Psycho: 3/9, 37.91 s, 0.91 tr. b., 3.64 m/s

  1110. Jumping S, A3Ch Sirka: 2/17, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1111. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  1112. Vanocni darek, Svojetice, Agility, Psycho: 2/14, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1113. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Sirka: 4/25, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1114. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Sirka: 1/23, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1115. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, Psycho: Diskvalifikován

  1116. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, Psycho: 1/4, 47.28 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1117. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1118. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1119. AGILITY-M, Psycho: 6/23, 43.91 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1120. AGILITY-M, Psycho: Diskvalifikován

  1121. AGILITY-S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1122. AGILITY-S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1123. JUMPING-M, Psycho: 3/19, 37.29 s, 3.29 tr. b., 4.05 m/s

  1124. JUMPING-M, Psycho: 8/23, 43.3 s, 6.3 tr. b., 4.16 m/s

  1125. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 5/50, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1126. JUMPING-S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1127. MA3, Psycho: 5/13, 44.54 s, 1.54 tr. b., 4.22 m/s

  1128. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1129. SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1130. SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1131. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1132. Agility individuals, Psycho: 23/56, 49.15 s, 8.15 tr. b., 3.74 m/s

  1133. Jumping individuals, Psycho: 17/57, 41.1 s, 0.1 tr. b., 4.04 m/s

  1134. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 10. 2012

  1135. Jumping1, Psycho: 1/9, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1136. Jumping1, A3Ch Sirka: 8/21, 27.75 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1137. Jumping2, A3Ch Sirka: 1/21, 28.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1138. Jumping2, Psycho: 3/9, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1139. MA3, Psycho: 2/2, 58.25 s, 19.25 tr. b., 3.36 m/s

  1140. SA2, A3Ch Sirka: 1/4, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1141. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1142. Agility, Psycho: 9/20, 44.21 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  1143. Agility, A3Ch Sirka: 11/30, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1144. Jumping, A3Ch Sirka: 1/30, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1145. Jumping, Psycho: 9/20, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1146. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1147. SA2, A3Ch Sirka: 1/7, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1148. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  1149. Agility III / Parkur A M, Psycho: 17/40, 42.28 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  1150. Agility III / Parkur A S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1151. Agility II / Parkur A M, Psycho: 12/38, 48.14 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  1152. Agility II / Parkur A S, A3Ch Sirka: 21/47, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  1153. Agility I / Parkur B M, Psycho: Diskvalifikován

  1154. Agility I / Parkur B S, A3Ch Sirka: 20/49, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1155. Agility IV / Parkur B M, Psycho: 17/33, 48.49 s, 21.49 tr. b., 3.59 m/s

  1156. Agility IV / Parkur B S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1157. Finále / Parkur B M, Psycho: 2/15, 47.42 s, 12.42 tr. b., 3.8 m/s

  1158. Jumping II / Parkur B M, Psycho: 23/41, 40.24 s, 9.24 tr. b., 4.15 m/s

  1159. Jumping II / Parkur B S, A3Ch Sirka: 13/49, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1160. Jumping I / Parkur A M, Psycho: 24/42, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1161. Jumping I / Parkur A S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1162. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  1163. Test Agility / Parkur A SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1164. Test Agility / Parkur B MA3, Psycho: 14/21, 53.71 s, 7.71 tr. b., 3.65 m/s

  1165. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1166. Agility Open - neděle M, Psycho: 22/33, 41.39 s, 16.39 tr. b., 3.99 m/s

  1167. Agility Open - neděle S, A3Ch Sirka: 8/51, 37.55 s, 1.55 tr. b., 4.39 m/s

  1168. Agility Open - sobota M, Psycho: Diskvalifikován

  1169. Agility Open - sobota S, A3Ch Sirka: 30/55, 42.66 s, 10.66 tr. b., 3.87 m/s

  1170. Jumping Open - neděle M, Psycho: 8/33, 40.64 s, 3.64 tr. b., 3.72 m/s

  1171. Jumping Open - neděle S, A3Ch Sirka: 22/54, 37.5 s, 15.5 tr. b., 4.03 m/s

  1172. Jumping Open - sobota M, Psycho: 21/35, 33.72 s, 15.72 tr. b., 3.86 m/s

  1173. Jumping Open - sobota S, A3Ch Sirka: 27/55, 32.31 s, 10.31 tr. b., 4.02 m/s

  1174. Zkoušky neděle MA3, Psycho: 6/13, 49.25 s, 5.25 tr. b., 3.39 m/s

  1175. Zkoušky neděle SA2, A3Ch Sirka: 4/14, 39.61 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1176. Zkoušky sobota MA3, Psycho: 11/17, 46.46 s, 12.46 tr. b., 3.72 m/s

  1177. Zkoušky sobota SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1178. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1179. Agility 1 M, Psycho: Diskvalifikován

  1180. Agility 1 S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1181. Agility 2 M, Psycho: 20/29, 49.4 s, 12.4 tr. b., 3.81 m/s

  1182. Agility 2 S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1183. Jumping 1 M, Psycho: Diskvalifikován

  1184. Jumping 1 S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1185. Jumping 2 M, Psycho: 17/29, 43.9 s, 15.9 tr. b., 3.69 m/s

  1186. Jumping 2 S, A3Ch Sirka: 14/48, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1187. Jumping 3 M, Psycho: 17/29, 54.03 s, 27.03 tr. b., 3.07 m/s

  1188. Jumping 3 S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1189. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  1190. Agility Medium, Psycho: 7/15, 52.92 s, 23.92 tr. b., 2.91 m/s

  1191. Agility Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1192. Jumping Medium, Psycho: Diskvalifikován

  1193. Jumping Small, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1194. MR Kříženců Medium, Psycho: 4/8, 44.71 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  1195. MR Kříženců Small, A3Ch Sirka: 1/14, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1196. Zkouška MA3, Psycho: 4/6, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1197. Zkouška SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1198. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1199. AGILITY I, Psycho: Diskvalifikován

  1200. AGILITY I, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1201. AGILITY II, Psycho: 1/55, 48.15 s, 0.15 tr. b., 4.01 m/s

  1202. AGILITY II, A3Ch Sirka: 10/81, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1203. JUMPING I, A3Ch Sirka: 7/83, 38.87 s, 0.87 tr. b., 4.32 m/s

  1204. JUMPING I, Psycho: Diskvalifikován

  1205. JUMPING II, Psycho: 5/58, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1206. JUMPING II, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1207. JUMPING III, Psycho: 15/54, 37.97 s, 9.97 tr. b., 3.9 m/s

  1208. JUMPING III, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1209. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  1210. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Sirka: 3/9, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1211. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Psycho: Diskvalifikován

  1212. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Psycho: Diskvalifikován

  1213. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1214. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  1215. Jump medium ne, Psycho: 6/27, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1216. Jump Medium so, Psycho: Diskvalifikován

  1217. Jump Small ne, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1218. Jump Small so, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1219. MA3 ne, Psycho: 4/11, 47.56 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1220. MA3 so, Psycho: Diskvalifikován

  1221. Open medium ne, Psycho: 6/27, 50.41 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  1222. Open Medium so, Psycho: Diskvalifikován

  1223. Open Small ne, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1224. Open Small so, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1225. SA2 ne, A3Ch Sirka: 9/15, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1226. SA2 so, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1227. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  1228. Agility II M, Psycho: Diskvalifikován

  1229. Agility II S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1230. Agility I M, Psycho: Diskvalifikován

  1231. Agility I S, A3Ch Sirka: 15/33, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1232. Agility M, Psycho: Diskvalifikován

  1233. Agility S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1234. Jumping II M, Psycho: 5/25, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1235. Jumping II S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1236. Jumping I M, Psycho: Diskvalifikován

  1237. Jumping I S, A3Ch Sirka: 9/41, 38.17 s, 10.0 tr. b., 2.78 m/s

  1238. Jumping M, Psycho: 6/24, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1239. Jumping S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1240. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1241. Agility Ne, A3Ch Sirka: 2/26, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1242. Agility Ne, Psycho: 6/12, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1243. Agility So, Psycho: 2/10, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1244. Agility So, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1245. Jumping Ne, Psycho: 1/12, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1246. Jumping Ne, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1247. Jumping So, Psycho: 3/11, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1248. Jumping So, A3Ch Sirka: 10/29, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1249. Zk Ne, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1250. Zk Ne, Psycho: Diskvalifikován

  1251. Zk So, Psycho: Diskvalifikován

  1252. Zk So, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1253. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1254. Zk1, A3Ch Sirka: 2/17, 37.18 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1255. Zk1, Psycho: Diskvalifikován

  1256. Zk2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1257. Zk2, Psycho: Diskvalifikován

  1258. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  1259. AGILITY-M, Psycho: 5/19, 51.41 s, 15.0 tr. b., 3.29 m/s

  1260. AGILITY-M, Psycho: Diskvalifikován

  1261. AGILITY-S, A3Ch Sirka: 10/44, 55.04 s, 18.04 tr. b., 3.07 m/s

  1262. AGILITY-S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1263. JUMPING-M, Psycho: 2/21, 37.29 s, 1.29 tr. b., 3.92 m/s

  1264. JUMPING-M, Psycho: 4/23, 41.84 s, 0.84 tr. b., 4.3 m/s

  1265. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 6/35, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1266. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 14/44, 38.27 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1267. MA3, Psycho: 4/7, 50.4 s, 11.4 tr. b., 3.51 m/s

  1268. MA3, Psycho: 5/6, 53.07 s, 10.07 tr. b., 3.58 m/s

  1269. SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1270. SA2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1271. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1272. Zk 1, Psycho: 3/7, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1273. Zk 1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1274. Zk 2, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1275. Zk 2, Psycho: Diskvalifikován

  1276. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  1277. Zk 1, A3Ch Sirka: 2/11, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  1278. ZK 1, Psycho: Diskvalifikován

  1279. Zk 2, A3Ch Sirka: 4/11, 41.36 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1280. Zk 2, Psycho: Diskvalifikován

  1281. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  1282. AGILITY-M, Psycho: 7/10, 48.31 s, 18.31 tr. b., 3.75 m/s

  1283. AGILITY-M, Psycho: 9/20, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  1284. AGILITY-S, A3Ch Sirka: 8/40, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1285. AGILITY-S, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1286. JUMPING-M, Psycho: 3/20, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1287. JUMPING-M, Psycho: 10/18, 47.92 s, 14.92 tr. b., 3.55 m/s

  1288. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 2/33, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1289. JUMPING-S, A3Ch Sirka: 2/40, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1290. MA3, Psycho: 3/7, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1291. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1292. SA1, A3Ch Sirka: 2/14, 28.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1293. SA1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1294. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  1295. Zkouška A1 II SA1, A3Ch Sirka: 6/24, 25.33 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1296. Zkouška A1 I SA1, A3Ch Sirka: 9/24, 29.12 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1297. Zkouška A3 II MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1298. Zkouška A3 I MA3, Psycho: 5/7, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1299. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  1300. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Psycho: 1/16, 25.82 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1301. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Psycho: 2/2, 46.03 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  1302. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Psycho: 2/16, 28.78 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1303. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Psycho: Diskvalifikován

  1304. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  1305. Agility, A3Ch Sirka: 4/32, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1306. Agility, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1307. Jumping, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1308. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1309. Jumping jednotlivci M, Psycho: Diskvalifikován

  1310. Opatovice nad Labem - SIRIUS CUP 2011, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1311. Agility HOLDYE MEMORIAL MEDIUM, Psycho: 5/12, 43.16 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  1312. Agility HOLDYE MEMORIAL SMALL, A3Ch Sirka: 9/22, 44.74 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  1313. Jumping MEDIUM, Psycho: 6/12, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1314. Jumping SMALL, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1315. Zkoušky MA3, Psycho: 3/3, 43.03 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  1316. Zkoušky SA1, A3Ch Sirka: 5/7, 23.07 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  1317. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  1318. 1.zkouška MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1319. 1.zkouška SA1, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1320. 2.zkouška MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1321. 2.zkouška SA1, A3Ch Sirka: 5/17, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1322. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1323. Agility III M, Psycho: 12/35, 48.87 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  1324. Agility I M, Psycho: 9/42, 47.46 s, 6.46 tr. b., 4.02 m/s

  1325. Agility IV M, Psycho: 9/23, 52.02 s, 4.02 tr. b., 3.27 m/s

  1326. Agility Small final M, Psycho: 7/14, 44.0 s, 34.0 tr. b., 3.75 m/s

  1327. Agilty II M, Psycho: 15/41, 45.66 s, 1.66 tr. b., 3.5 m/s

  1328. Jumping II M, Psycho: 9/41, 38.48 s, 3.48 tr. b., 4.29 m/s

  1329. Jumping I M, Psycho: Diskvalifikován

  1330. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1331. Trial MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1332. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  1333. Jumping MA M, Psycho: 2/11, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1334. Jumping SA S, A3Ch Sirka: 1/20, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  1335. ZK MA3 - 1. MA3, Psycho: 3/3, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1336. ZK MA3 - 2. MA3, Psycho: Diskvalifikován

  1337. ZK SA1 - 1. SA1, A3Ch Sirka: 4/10, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  1338. ZK SA1 - 2. SA1, A3Ch Sirka: 2/10, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1339. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1340. Agility MA sobota, Psycho: 4/9, 41.94 s, 8.94 tr. b., 4.17 m/s

  1341. Agility SA sobota, A3Ch Sirka: 1/23, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1342. Jumping MA sobota, Psycho: 2/9, 34.43 s, 4.43 tr. b., 4.21 m/s

  1343. Jumping SA sobota, A3Ch Sirka: Diskvalifikován

  1344. Zkoušky 1 MA3 neděle, Psycho: Diskvalifikován

  1345. Zkoušky 2 MA3 neděle, Psycho: Diskvalifikován

  1346. Zkoušky MA3 sobota, Psycho: 2/3, 42.04 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  1347. Zkoušky SA1 sobota, A3Ch Sirka: 1/10, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1348. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2011

  1349. Prvomájové závody agility 2011, Psycho: 3/27, 37.29 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1350. Prvomájové závody agility 2011, Psycho: 6/15, 50.72 s, 17.72 tr. b., 3.25 m/s

  1351. Prvomájové závody agility 2011, Psycho: 8/27, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1352. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  1353. Agility MA2, Psycho: Diskvalifikován

  1354. Agility MA2 - 2., Psycho: 4/20, 41.98 s, 2.98 tr. b., 3.69 m/s

  1355. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  1356. Agility MA2, Psycho: Diskvalifikován

  1357. Agility MA2 - 2., Psycho: Diskvalifikován

  1358. Řitka - Zkoušky, 25. 03. 2011

  1359. MA2, Psycho: 1/3, 34.0 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  1360. MA2 II, Psycho: 1/3, 35.68 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  1361. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  1362. MA2, Psycho: 1/8, 42.06 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  1363. MA2_II, Psycho: Diskvalifikován

  1364. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  1365. AGILITY-M, Psycho: 11/22, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1366. JUMPING-M, Psycho: 8/23, 41.21 s, 11.21 tr. b., 3.47 m/s

  1367. JUMPING-M, Psycho: Diskvalifikován

  1368. MA2, Psycho: 1/13, 50.35 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  1369. MA2, Psycho: 3/12, 51.86 s, 10.86 tr. b., 3.39 m/s

  1370. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  1371. Svojetice dvojzkoušky běh 1, Psycho: 2/16, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1372. Svojetice dvojzkoušky běh 2, Psycho: 10/16, 41.28 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1373. Svojetice - Super G Agility, 21. 11. 2010

  1374. Super G JMP, Psycho: 5/16, 60.85 s, 5.85 tr. b., 3.43 m/s

  1375. ZkA 1, Psycho: Diskvalifikován

  1376. ZkA 2, Psycho: 1/2, 41.13 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1377. ZkJ 1, Psycho: Diskvalifikován

  1378. ZkJ 2, Psycho: 1/2, 23.04 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  1379. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  1380. 1.zkouška MA1, Psycho: 8/14, 34.46 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  1381. 2.zkouška MA1, Psycho: Diskvalifikován

  1382. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  1383. Agility M, Psycho: 11/18, 42.9 s, 21.9 tr. b., 3.29 m/s

  1384. Agility M, Psycho: 13/21, 39.87 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  1385. Agility MA1, Psycho: 3/5, 35.08 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1386. Agility MA1, Psycho: 4/6, 37.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1387. Jumping M, Psycho: 12/18, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1388. Jumping M, Psycho: Diskvalifikován

  1389. Mistrovství kříženců M, Psycho: Diskvalifikován

  1390. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1391. Jarní závody agility 2010, Psycho: 2/6, 41.34 s, 8.34 tr. b., 3.94 m/s

  1392. Jarní závody agility 2010, Psycho: 3/20, 44.27 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1393. Jarní závody agility 2010, Psycho: 11/20, 34.99 s, 5.99 tr. b., 4.43 m/s