Cz En

020611

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Sack, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Sirka, Kříženec

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 22/67, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 20/69, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  4. Jumping Individual: 30/68, 33.1 s, 0.1 tr. b., 4.59 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 36/68, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  6. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  7. Agility neděle S: 3/15, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  8. Jumping neděle S: 1/15, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  9. ZkouškaSA3 neděle: 5/8, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  10. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  11. I. agility S: Diskvalifikován

  12. II. agility S: 8/65, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  13. II. jumping S: 17/63, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  14. I. jumping S: 33/64, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  15. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  16. Agility 1 S: Diskvalifikován

  17. Agility 2 S: 12/18, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  18. Finále S: 3/12, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  19. Jumping 1 S: 9/18, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  20. Jumping 2 S: 1/18, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  22. Agility S: 4/12, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  23. Jumping S: Diskvalifikován

  24. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  25. Agility S: 3/18, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  26. Jumping S: 1/18, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  27. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  28. Agility Open: Diskvalifikován

  29. Agility Squads as Individual: 4/71, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  30. Jumping Open: Diskvalifikován

  31. Jumping Squads as Individual: 21/71, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  32. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  33. QA4 Agility: Diskvalifikován

  34. QA5 Agility: Diskvalifikován

  35. QA6 Agility: 8/35, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  36. QJ4 Jumping: 13/36, 46.21 s, 5.21 tr. b., 4.59 m/s

  37. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  40. QA1 agility: 25/48, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. QA2 agility: 25/48, 53.19 s, 10.19 tr. b., 4.14 m/s

  42. QA3 agility: 15/48, 47.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  43. QJ1 jumping: 6/48, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  44. QJ2 jumping: 8/48, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  45. QJ3 jumping: 13/45, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  46. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  47. Agility I: 26/81, 41.77 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  48. Agility II: 14/75, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  49. Jumping I: 12/81, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  50. Jumping II: 6/79, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  51. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  52. Zkouška 3: 4/13, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  53. Zkouška 4: 5/13, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  54. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  55. Agility 1: 2/31, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  56. Agility 2: 9/29, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  57. Finále: Diskvalifikován

  58. Jumping 1: Diskvalifikován

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  61. Agility: 6/23, 52.78 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  62. Jumping: 1/23, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  63. Zkouška: 3/13, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  64. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  65. Agility: 1/21, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  66. Jumping: 4/21, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. Zkouška: 2/12, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  68. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  69. Agility: 9/56, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  70. Agility DRUZSTVA: 24/56, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  71. Jumping: Diskvalifikován

  72. Jumping DRUZSTVA: 5/56, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  74. Druhý běh SA3: 3/9, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  75. Jumping S: 1/17, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  76. První běh SA3: 3/9, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  77. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  78. Agility II. S: 29/54, 41.78 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  79. Agility I. S: 3/58, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  80. Jumping II. S: 5/57, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  81. Jumping I. S: 18/58, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  83. QA4 Agility: 17/45, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  84. QA5 Agility: 27/45, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  85. QA6 Agility: 20/43, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  86. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  87. QJ5 Jumping: 19/45, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  88. QJ6 Jumping: 20/42, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  89. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  90. A3 zkouška SA3: 5/7, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  91. Agility S S: 9/19, 43.47 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  92. Jumping S S: 1/19, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  93. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  94. QA1 agility: Diskvalifikován

  95. QA2 agility: 22/53, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  96. QA3 agility: 9/52, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  97. QJ1 jumping: 30/53, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  98. QJ2 jumping: 9/53, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  99. QJ3 jumping: 12/53, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  101. I Agility Open: 5/75, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  102. II Agility Open: 6/69, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  103. II Jumping Open: 28/73, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  104. I Jumping Open: 35/75, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  105. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  106. Agility: 4/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  107. Agility: Diskvalifikován

  108. Jumping: 6/20, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  109. Jumping: 9/13, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  110. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  111. Agility: 3/22, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  112. Agility: 7/25, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  113. Finále: 3/14, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  114. Jumping: 1/25, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  115. Jumping: 11/22, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  116. Zkouška SA3: 2/14, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  117. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  118. Agility: 4/28, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  119. Jumping: 1/28, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  120. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  122. Czech Imp Jump Small: 17/28, 19.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  123. Jumping 1 Small: 2/28, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  124. Jumping 2 Small: 3/28, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  125. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  126. Agilty: 1/33, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  127. Jumping: 1/33, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  128. Zkouška SA3: 4/16, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  130. Czech Imp Jump Small: 1/22, 22.14 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  131. Jumping 1 Small: 3/22, 26.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  132. Jumping 2 Small: 7/22, 25.37 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  133. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  134. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  135. Jumping 1 Small: 17/36, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  136. Jumping 2 Small: 3/36, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  137. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  138. Agility - hra Small: 8/17, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  139. Agility SuperG - Challenge Small: 1/11, 48.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  140. Jumping - hra Small: 6/16, 33.37 s, 16.37 tr. b., 3.24 m/s

  141. Jumping SuperG - Challenge Small: 1/11, 48.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  142. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  143. Jumping SA3: 2/10, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  144. Zkouška první SA3: Diskvalifikován

  145. Zkouška VIP SA3: 4/10, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  146. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  147. Agility družstev: 10/54, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  148. Agility jednotlivců: 30/54, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  149. Jumping družstev: Diskvalifikován

  150. Jumping jednotlivců: 16/54, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  151. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  152. Agility open S: 8/32, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  153. Jump I. S: 20/32, 28.12 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  154. Tunel I. S: 2/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  155. ZkA. So SA3: 4/16, 45.59 s, 6.59 tr. b., 3.44 m/s

  156. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  157. Agility - Ne: 8/64, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  158. Agility - So: 4/71, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  159. Jumping - Ne: 14/69, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  160. Jumping - So: 9/72, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  161. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  162. QA4 agility: 15/56, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  163. QA5 agility: 11/55, 45.87 s, 0.87 tr. b., 4.05 m/s

  164. QA6 agility: 5/56, 46.94 s, 1.94 tr. b., 4.15 m/s

  165. QJ4 jumping: 28/55, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  166. QJ5 jumping: 16/53, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. QJ6 jumping: 22/50, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  168. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  169. QA1 agility: 7/67, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  170. QA2 agility: 25/64, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  171. QA3 agility: 11/68, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  172. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  173. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  175. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  176. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  177. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  178. Jumping_1: 7/27, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  179. Jumping_2: 13/27, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  180. Jumping_3: 2/27, 28.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  182. Agility 1: 4/78, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  183. Agility 2: 4/78, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  184. Jumping 1: 3/77, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  185. Jumping 2: 26/78, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  186. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  187. Agility Trial I: Diskvalifikován

  188. Jumping Trial I: 7/18, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  189. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  190. Agility: 3/24, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  191. Agility: 4/24, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  192. FINÁLE: 4/15, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  193. Jumping: 3/24, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  194. Jumping: 8/25, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  195. Zkouška SA3: 5/14, 50.74 s, 14.74 tr. b., 3.45 m/s

  196. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  197. Zkouška 1 SA3: 1/15, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  198. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  199. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  200. Agility: 3/27, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  201. Jumping: 1/28, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  202. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  203. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  204. Czech Imp Jump Small: 4/25, 21.57 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  205. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  206. Jumping 2 Small: 2/25, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  207. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  208. Agility: 1/28, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  209. Jumping: 3/29, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  210. Zkouška SA3: 1/16, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  211. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  212. Czech Imp Jump Small: 5/24, 21.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  213. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 Small: 10/24, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  215. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  216. Czech Imp Jump Small: 2/31, 18.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  217. Jumping 1 Small: 3/30, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  218. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  219. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  220. JUMPING_SA3 SA3: Diskvalifikován

  221. SA3_1 SA3: Diskvalifikován

  222. SA3_2 SA3: Diskvalifikován

  223. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  224. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  225. Jumping 1 Small: 12/32, 31.42 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  226. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  227. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  228. 1. zkouška SA3: 1/9, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  229. 2. zkouška SA3: 2/9, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  230. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  231. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  232. Agility družstva: 14/60, 43.08 s, 0.08 tr. b., 3.99 m/s

  233. Agility jednotlivci: 31/59, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  234. Jumping družstva: 45/60, 34.81 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  235. Jumping jednotlivci: 25/59, 30.76 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  236. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  237. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  238. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  239. Agility S: Diskvalifikován

  240. Jumping S: 1/28, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  241. Zkouška SA3: 1/18, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  242. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  243. 1. Zka: Diskvalifikován

  244. 2. Zka: 3/17, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  245. Jumping: 1/36, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  246. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  247. QA5 Agility: Diskvalifikován

  248. QA6 Agility: 22/90, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  249. QJ5 Jumping: 6/96, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  250. QJ6 Jumping: 36/90, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  251. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  252. Finale Ne Small: Diskvalifikován

  253. Jumping Ne Small: 2/37, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  254. Mistrovské Agility Small: 1/25, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  255. SA3 Ne: 6/14, 45.13 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  256. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  257. QA3 Agility: Diskvalifikován

  258. QA4 Agility: 24/104, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  259. QJ3 Jumping: 12/101, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  260. QJ4 Jumping: 6/102, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  261. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  262. QA1 Agility: 8/113, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  263. QA2 Agility: Diskvalifikován

  264. QJ1 Jumping: 5/116, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  265. QJ2 Jumping: 7/109, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  266. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  267. Agility I: 11/20, 48.04 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  268. Agility II: Diskvalifikován

  269. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  270. Agility: 7/35, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  271. Jumping: Diskvalifikován

  272. ZkA: Diskvalifikován

  273. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  274. 1. zkouška SA3: 4/9, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  275. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  276. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  277. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  278. Agility: 21/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  279. Agility 2: 6/28, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  280. Finále: 6/14, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  281. Jumping: 17/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  282. Jumping 2: 14/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  283. Zkouška: 3/15, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  284. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  285. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  286. ZkA I. SA3: 1/8, 47.74 s, 0.74 tr. b., 4.08 m/s

  287. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  288. Czech Imp Jump Small: 1/30, 22.19 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  289. Jumping 1 Small: 2/30, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  290. Jumping 2 Small: 1/30, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  291. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  292. Agility SA sobota: 8/34, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  293. Jumping SA neděle: 2/34, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  294. Jumping SA sobota: 8/35, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  295. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  296. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  297. Zkoušky SA3 sobota: 10/21, 51.27 s, 6.27 tr. b., 3.63 m/s

  298. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  299. Czech Imp Jump Small: 2/31, 20.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  300. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  301. Jumping 2 Small: 12/33, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  302. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  303. 1. ZK SA3: 1/19, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  304. 2. ZK SA3: 1/20, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  305. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  306. Czech Imp Jump Small: 18/37, 23.8 s, 8.8 tr. b., 4.12 m/s

  307. Jumping 1 Small: 12/37, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  308. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  309. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  310. Jumping SA3: Diskvalifikován

  311. Zkouška A3 - 1 SA3: Diskvalifikován

  312. Zkouška A3 - 2 SA3: Diskvalifikován

  313. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  314. Finále: Diskvalifikován

  315. Jumping - Ne: 1/41, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  316. MR kříženců: Diskvalifikován

  317. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  318. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  319. JUMPING: 2/30, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  320. SA3: Diskvalifikován

  321. ŒTAFETA SMALL: 9/28, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  322. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  323. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 7/29, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  324. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 4/28, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  325. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/8, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  326. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  327. Agility 1: 1/98, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  328. Agility 2: Diskvalifikován

  329. Finále: 6/10, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  330. Jumping 1: Diskvalifikován

  331. Jumping 2: 4/97, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  332. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  333. Zkouška 1: 1/26, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  334. Zkouška 2: 1/22, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  335. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  336. SMALL - Czech Imp Jump: 3/25, 19.57 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  337. SMALL - JUMPING 1: 16/25, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  338. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  339. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  340. Agility: 1/31, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  341. Agility: 16/30, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  342. FINÁLE: 5/15, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  343. Jumping: 3/31, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  344. Jumping: 11/30, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  345. Zkouška SA3: 1/15, 48.3 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  346. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  347. SMALL - Czech Imp Jump: 2/26, 20.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  348. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  349. SMALL - JUMPING 2: 5/26, 31.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  350. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  351. Agility: 1/34, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  352. Jumping: Diskvalifikován

  353. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  354. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  355. SMALL - Czech Imp Jump: 5/30, 22.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  356. SMALL - JUMPING 1: 7/30, 36.76 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  357. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  358. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  359. SMALL - Czech Imp Jump: 5/24, 20.51 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  360. SMALL - JUMPING 1: 2/24, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  361. SMALL - JUMPING 2: 2/24, 30.74 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  362. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  363. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  364. SMALL - JUMPING 1: 1/32, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  365. SMALL - JUMPING 2: 3/32, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  366. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  367. Agility SA sobota: 7/53, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  368. Jumping SA neděle: 2/48, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  369. Jumping SA sobota: 3/49, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  370. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  371. Zkoušky SA3 neděle: 2/17, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  372. Zkoušky SA3 sobota: 8/26, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  373. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  374. SMALL FINÁLE: Diskvalifikován

  375. SMALL - JUMPING 1: 10/32, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  376. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  377. SMALL - JUMPING 3: 4/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  378. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  379. Agility Individual: Diskvalifikován

  380. Agility Squads: 8/60, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  381. Jumping Individual: 8/62, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  382. Jumping Squads: 15/61, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  383. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky I - A3 speciál, 30. 08. 2014

  384. 1. zkouška SA3: 1/10, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  385. 2. zkouška SA3: 1/10, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  386. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  387. Agility Small: Diskvalifikován

  388. Jumping Small: 20/39, 28.39 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  389. ZkA: Diskvalifikován

  390. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  391. II. Zka SA3: 9/16, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  392. I. Zka SA3: Diskvalifikován

  393. Jumping - S: 1/31, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  394. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  395. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  396. Agility Parkur A: 5/44, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  397. Agility (Parkur C): 4/45, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  398. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  399. Agility Trial Parkur C: Diskvalifikován

  400. FINALE (parkur C): 3/25, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  401. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  402. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  403. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  404. Agility Final: Diskvalifikován

  405. I. Agility: 6/56, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  406. II. Agility: Diskvalifikován

  407. III. Agility: Diskvalifikován

  408. II. Jumping: 19/54, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  409. I. Jumping: 2/57, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  410. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  411. agility open S: Diskvalifikován

  412. jumping S: 1/30, 26.66 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  413. zkouška SA3: Diskvalifikován

  414. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  415. Agility 1: 1/33, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  416. Agility 2: 8/33, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  417. Agility 3: Diskvalifikován

  418. Fin AGI: 4/12, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  419. Fin JMP: Diskvalifikován

  420. Jumping 1: 3/33, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  421. Jumping 2: 10/33, 39.94 s, 5.94 tr. b., 4.31 m/s

  422. Jumping 3: 1/32, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  423. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  424. Agility - Malé finále : Diskvalifikován

  425. Agility Open I.: Diskvalifikován

  426. Agility Open II.: 23/55, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  427. Agility - Velké finále - Fijálový běh : 5/11, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  428. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  429. Jumping Open II.: 3/43, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  430. Jumping Open III: 5/54, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  431. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  432. Agility Open S: Diskvalifikován

  433. Jumping Open S: Diskvalifikován

  434. MR Agility kříženců a psů bez PP S: Diskvalifikován

  435. Zkoušky Agility SA3: Diskvalifikován

  436. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  437. Agility 1: 5/71, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  438. Agility 2: 4/71, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  439. Finále: Diskvalifikován

  440. Jumping 1: Diskvalifikován

  441. Jumping 2: 4/71, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  442. Zkouška: 2/24, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  443. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  444. Agility: Diskvalifikován

  445. Jumping: 1/27, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  446. ZkA: Diskvalifikován

  447. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  448. JUMPING 1: 15/24, 32.39 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  449. JUMPING 2: 12/24, 31.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  450. SA3: 1/11, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  451. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  452. Agility: 7/22, 32.1 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  453. Finále: Diskvalifikován

  454. Jumping: 6/21, 27.37 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  455. Jumping: 10/22, 26.77 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  456. Zkouška: 1/17, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  457. Zkouška: 7/17, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  458. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  459. JUMPING 1: Diskvalifikován

  460. JUMPING 2: 11/23, 25.23 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  461. SA3: Diskvalifikován

  462. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  463. Zkouška 1 SA3: 1/13, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  464. Zkouška 2 SA3: 4/13, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  465. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  466. FINÁLE SMALL: 1/10, 17.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  467. JUMPING 1: 10/22, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  468. JUMPING 2: 2/22, 28.52 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  469. SA3: 1/13, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  470. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  471. Agility SA sobota: 1/46, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  472. Finále SA neděle: 11/21, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  473. Jumping SA neděle: 3/45, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  474. Jumping SA sobota: 1/46, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  475. Zkoušky SA3 neděle: 1/20, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  476. Zkoušky SA3 sobota: 1/24, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  477. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  478. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  479. Zkouška 2 SA3: 5/14, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  480. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  481. FINÁLE SMALL: Diskvalifikován

  482. JUMPING 1: 1/34, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  483. JUMPING 2: 1/34, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  484. SA3: Diskvalifikován

  485. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  486. FINÁLE SMALL: 1/6, 19.17 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  487. JUMPING 1: 1/28, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  488. JUMPING 2: Diskvalifikován

  489. SA3: 1/8, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  490. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  491. AGILITY-S: 15/49, 46.28 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  492. Agility SA neděle: 2/49, 50.68 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  493. Finále SA neděle: 8/21, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  494. JUMPING-S: 5/49, 23.83 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  495. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  496. SA3: Diskvalifikován

  497. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  498. FINÁLE SMALL: 1/8, 19.22 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  499. JUMPING 1: Diskvalifikován

  500. JUMPING 2: 1/29, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  501. SA3: 1/10, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  502. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  503. Agility: Diskvalifikován

  504. Agility družstev: 6/96, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  505. Jumping: Diskvalifikován

  506. Jumping družstev: 2/96, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  507. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  508. Agility S: Diskvalifikován

  509. Jumping S: Diskvalifikován

  510. Zkouška SA3: 1/20, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  511. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  512. Finále S: 2/3, 35.81 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  513. Kvalifikace S: 1/17, 22.59 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  514. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  515. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  516. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  517. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  518. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  519. Agility: 8/34, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  520. Agility I BarkingHeads: 2/53, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  521. Agility II BarkingHeads: Diskvalifikován

  522. Agility III ArdenGrange: Diskvalifikován

  523. Agility IV ArdenGrange: 19/46, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  524. BarkingHeads GRAND FINAL: Diskvalifikován

  525. Jumping I BarkingHeads: 26/54, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  526. Jumping II ArdenGrange: Diskvalifikován

  527. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  528. Agility I.: Diskvalifikován

  529. Agility II.: 8/40, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  530. Jumping I.: 1/39, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  531. Jumping II.: 10/31, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  532. Jumping III.: 17/40, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  533. Jumping IV.: Diskvalifikován

  534. Strakonice - Strakonický dudák, 08. 06. 2013

  535. Agility S: 1/16, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  536. Jumping S: 3/19, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  537. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  538. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  539. agility Small S: 23/50, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  540. jumping Small S: 1/14, 20.28 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  541. jumping Small S: 18/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  542. Mistrovské agility kříženců S: 1/23, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  543. SA3 SA3: Diskvalifikován

  544. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  545. Agility: Diskvalifikován

  546. Agility: Diskvalifikován

  547. Jumping: 24/66, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  548. Jumping: Diskvalifikován

  549. SA3: 7/29, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  550. SA3: Diskvalifikován

  551. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  552. Agility 1: 8/58, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  553. Agility 2: 14/59, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  554. Finále: Diskvalifikován

  555. Jumping 1: 8/59, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  556. Jumping 2: 2/58, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  557. Zkouška: Diskvalifikován

  558. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  559. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 2/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  560. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 1/7, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  561. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  562. SA3 - II SA3: Diskvalifikován

  563. SA3 - I SA3: Diskvalifikován

  564. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  565. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  566. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 1/20, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  567. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  568. Agility - neděle S: 10/17, 41.12 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  569. Agility - sobota S: 3/18, 35.81 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  570. Finále S: 2/13, 45.51 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  571. Jumping - neděle S: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  572. Jumping - sobota S: 3/19, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  573. Zkouška So SA2: Diskvalifikován

  574. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  575. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: 1/19, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  576. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  577. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  578. Agility S: 1/20, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  579. Jumping S: 1/20, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  580. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  581. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  582. AGILITY-S: 14/50, 44.76 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  583. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  584. JUMPING-S: 9/50, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  585. JUMPING-S: 13/51, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  586. SA2: 5/26, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  587. SA2: Diskvalifikován

  588. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  589. Agility S: Diskvalifikován

  590. Jumping S: 2/17, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  591. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  592. Vanocni darek, Svojetice, Agility: 4/25, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  593. Vanocni darek, Svojetice, Jumping: 1/23, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  594. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky: Diskvalifikován

  595. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  596. AGILITY-S: Diskvalifikován

  597. AGILITY-S: Diskvalifikován

  598. JUMPING-S: 5/50, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  599. JUMPING-S: Diskvalifikován

  600. SA2: Diskvalifikován

  601. SA2: Diskvalifikován

  602. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 10. 2012

  603. Jumping1: 8/21, 27.75 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  604. Jumping2: 1/21, 28.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  605. SA2: 1/4, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  606. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  607. Agility: 11/30, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  608. Jumping: 1/30, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  609. SA2: 1/7, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  610. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  611. Agility III / Parkur A S: Diskvalifikován

  612. Agility II / Parkur A S: 21/47, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  613. Agility I / Parkur B S: 20/49, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  614. Agility IV / Parkur B S: Diskvalifikován

  615. Jumping II / Parkur B S: 13/49, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  616. Jumping I / Parkur A S: Diskvalifikován

  617. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  618. Test Agility / Parkur A SA2: Diskvalifikován

  619. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  620. Agility Open - neděle S: 8/51, 37.55 s, 1.55 tr. b., 4.39 m/s

  621. Agility Open - sobota S: 30/55, 42.66 s, 10.66 tr. b., 3.87 m/s

  622. Jumping Open - neděle S: 22/54, 37.5 s, 15.5 tr. b., 4.03 m/s

  623. Jumping Open - sobota S: 27/55, 32.31 s, 10.31 tr. b., 4.02 m/s

  624. Zkoušky neděle SA2: 4/14, 39.61 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  625. Zkoušky sobota SA2: Diskvalifikován

  626. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  627. Agility 1 S: Diskvalifikován

  628. Agility 2 S: Diskvalifikován

  629. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  630. Jumping 2 S: 14/48, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  631. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  632. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  633. Agility Small: Diskvalifikován

  634. Jumping Small: Diskvalifikován

  635. MR Kříženců Small: 1/14, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  636. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  637. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  638. AGILITY I: Diskvalifikován

  639. AGILITY II: 10/81, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  640. JUMPING I: 7/83, 38.87 s, 0.87 tr. b., 4.32 m/s

  641. JUMPING II: Diskvalifikován

  642. JUMPING III: Diskvalifikován

  643. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  644. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 3/9, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  645. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: Diskvalifikován

  646. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  647. Jump Small ne: Diskvalifikován

  648. Jump Small so: Diskvalifikován

  649. Open Small ne: Diskvalifikován

  650. Open Small so: Diskvalifikován

  651. SA2 ne: 9/15, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  652. SA2 so: Diskvalifikován

  653. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  654. Agility II S: Diskvalifikován

  655. Agility I S: 15/33, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  656. Agility S: Diskvalifikován

  657. Jumping II S: Diskvalifikován

  658. Jumping I S: 9/41, 38.17 s, 10.0 tr. b., 2.78 m/s

  659. Jumping S: Diskvalifikován

  660. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  661. Agility Ne: 2/26, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  662. Agility So: Diskvalifikován

  663. Jumping Ne: Diskvalifikován

  664. Jumping So: 10/29, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  665. Zk Ne: Diskvalifikován

  666. Zk So: Diskvalifikován

  667. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  668. Zk1: 2/17, 37.18 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  669. Zk2: Diskvalifikován

  670. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  671. AGILITY-S: 10/44, 55.04 s, 18.04 tr. b., 3.07 m/s

  672. AGILITY-S: Diskvalifikován

  673. JUMPING-S: 6/35, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  674. JUMPING-S: 14/44, 38.27 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  675. SA2: Diskvalifikován

  676. SA2: Diskvalifikován

  677. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  678. Zk 1: Diskvalifikován

  679. Zk 2: Diskvalifikován

  680. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  681. Zk 1: 2/11, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  682. Zk 2: 4/11, 41.36 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  683. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  684. AGILITY-S: 8/40, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  685. AGILITY-S: Diskvalifikován

  686. JUMPING-S: 2/40, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  687. JUMPING-S: 2/33, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  688. SA1: 2/14, 28.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  689. SA1: Diskvalifikován

  690. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  691. Zkouška A1 II SA1: 6/24, 25.33 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  692. Zkouška A1 I SA1: 9/24, 29.12 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  693. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  694. Agility: 4/32, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  695. Agility: Diskvalifikován

  696. Jumping: Diskvalifikován

  697. Opatovice nad Labem - SIRIUS CUP 2011, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  698. Agility HOLDYE MEMORIAL SMALL: 9/22, 44.74 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  699. Jumping SMALL: Diskvalifikován

  700. Zkoušky SA1: 5/7, 23.07 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  701. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  702. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  703. 2.zkouška SA1: 5/17, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  704. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  705. Jumping SA S: 1/20, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  706. ZK SA1 - 1. SA1: 4/10, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  707. ZK SA1 - 2. SA1: 2/10, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  708. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  709. Agility SA sobota: 1/23, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  710. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  711. Zkoušky SA1 sobota: 1/10, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s