Cz En

QA4 Agility

  1. Datum: 08. 06. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 102.0 s
  7. Délka: 204.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 38.81 5.26 V V
2 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 39.18 5.21 V V
3 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 39.51 5.16 V V
4 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 40.98 4.98 V V
5 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 42.78 4.77 V V
6 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 43.2 4.72 V V
7 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 43.86 4.65 V V
8 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 40.6 5.02 V V
9 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 1 0.0 5.0 43.83 4.65 V V
10 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 43.96 4.64 V V
11 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 1 0.0 5.0 46.39 4.4 V V
12 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 1 0.0 5.0 48.13 4.24 V V
13 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 2 0 0.0 10.0 37.99 5.37 VD VD
14 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál 2 0 0.0 10.0 40.11 5.09 VD VD
15 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 1 1 0.0 10.0 40.91 4.99 VD VD
16 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 2 0 0.0 10.0 43.05 4.74 VD VD
17 041515 Hana Černošková Benny Valašské hory 2 0 0.0 10.0 43.6 4.68 VD VD
18 090116 Marián Broda Mercedes Nový krystal 1 1 0.29 10.29 49.29 4.14 VD VD
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO