Cz En

090116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marián Broda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Mercedes Nový krystal, Papillon

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  2. zkouška XSA3 1: Diskvalifikován

  3. zkouška XSA3 2: Diskvalifikován

  4. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  5. Agility Trial I: 1/1, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  6. Agility Trial II: 1/1, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  8. Zkouška I.: Diskvalifikován

  9. Zkouška II.: 1/2, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  10. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  11. Agility XS: 1/5, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  12. Final-Jump XS: 1/3, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  13. Jumping XS: 2/5, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  14. Zkouška XSA3: 2/3, 50.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  15. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  16. zkouška XSA3 1: 1/2, 50.18 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  17. zkouška XSA3 2: 1/2, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  18. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  19. Agility Individual: 7/19, 56.17 s, 4.17 tr. b., 3.92 m/s

  20. Agility Squads as Individual: 7/19, 52.09 s, 10.09 tr. b., 4.11 m/s

  21. Jumping Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  23. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  24. Agility Trial I: 1/3, 50.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  25. Agility Trial II: 1/3, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  26. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  27. Agility XS: 3/9, 54.76 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  28. Jumping XS: Diskvalifikován

  29. Zkouška XSA3: 1/3, 52.94 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  30. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  31. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  32. Jumping OPEN III. XS: 3/6, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  33. Jumping OPEN II. XS: 1/7, 40.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  34. Jumping OPEN I. XS: 2/5, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  35. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  36. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. Agility II: 4/18, 53.22 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  39. Jumping I: 3/19, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  40. Jumping II: 5/18, 47.3 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  41. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  42. 1. Agility: 1/6, 47.86 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  43. 1. jumping: 1/6, 43.87 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  44. 2. agility: 1/6, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  45. 2. jumping: 1/6, 42.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  46. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  47. Agility XSA: 2/5, 52.73 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  48. Jumping XSA: 1/5, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  49. Zkouška XSA3: 1/2, 50.51 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  50. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  51. Agility XS: 2/8, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. Jumping XS: 1/8, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  53. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  54. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  55. Agility Individual: 1/15, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  56. Agility Squads as Individual: 2/16, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  57. Jumping Individual: 4/15, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  58. Jumping Squads as Individual: 8/16, 41.39 s, 2.39 tr. b., 3.96 m/s

  59. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  60. Agility: Diskvalifikován

  61. Jumping : Diskvalifikován

  62. Zkoušky: 1/2, 48.36 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  63. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  64. II. Zkouška A3 XS: 1/2, 44.61 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  65. I. Zkouška A3 XS: 1/2, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  66. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  67. Jumping I: 1/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  68. Jumping II: Diskvalifikován

  69. Jumping III: 1/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  70. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  71. zkouška XSA3 1: 1/3, 53.36 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. zkouška XSA3 2: 1/3, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  73. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  74. Agility I: 1/14, 51.1 s, 0.1 tr. b., 4.31 m/s

  75. Agility II: 3/14, 51.23 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  76. Jumping I: 2/14, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  77. Jumping II: 2/13, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  78. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  79. 1. zkouška XSA3: 1/1, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  80. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  81. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  82. III. jumping XS: 1/3, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  83. II. jumping XS: Diskvalifikován

  84. II. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  85. I. jumping XS: 1/3, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  86. I. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  87. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  88. ZkA I: 1/1, 59.91 s, 9.91 tr. b., 3.32 m/s

  89. ZkA II: 1/1, 51.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  91. 1. Zkouška A3 XS: 2/2, 53.58 s, 8.58 tr. b., 3.79 m/s

  92. 2. Zkouška A3 XS: 1/2, 46.63 s, 0.63 tr. b., 3.95 m/s

  93. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  94. Agility S: 6/31, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  95. Finále S Jump.: Diskvalifikován

  96. Jumping S: 8/34, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  97. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  99. Agility Zk I: 1/2, 51.44 s, 1.44 tr. b., 3.99 m/s

  100. Agility Zk II: Diskvalifikován

  101. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  102. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  104. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  105. Zkouška II. XSA3: Diskvalifikován

  106. Zkouška I. XSA3: Diskvalifikován

  107. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  108. Agility Open: Diskvalifikován

  109. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  110. Jumping Open: 33/71, 42.28 s, 6.28 tr. b., 3.83 m/s

  111. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  112. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  113. Jumping XS: Diskvalifikován

  114. Zkouška II. XSA3: Diskvalifikován

  115. Zkouška I. XSA3: 1/1, 49.46 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  116. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  117. 1. zkouška SA2: 1/7, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  118. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  119. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  120. Agility open XS: 1/6, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  121. Jumping open XS: Diskvalifikován

  122. Tuneliáda XS: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  123. Zkouška XSA2: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  124. Zkouška XSA2 2: 1/2, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  126. Agility I: Diskvalifikován

  127. Agility II: 17/38, 50.7 s, 5.7 tr. b., 3.87 m/s

  128. Jumping I: 20/40, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  129. Jumping II: 11/40, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  130. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  131. QA4 Agility: 18/36, 49.29 s, 10.29 tr. b., 4.14 m/s

  132. QA5 Agility: 24/36, 53.91 s, 10.91 tr. b., 3.71 m/s

  133. QA6 Agility: 13/35, 51.6 s, 3.6 tr. b., 4.26 m/s

  134. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  135. QJ5 Jumping: 25/36, 59.83 s, 20.83 tr. b., 3.34 m/s

  136. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  137. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  138. Agility Trial I: 1/11, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  139. Agility Trial II: Diskvalifikován

  140. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  141. 1. Zkouška SA2: 2/9, 48.06 s, 6.06 tr. b., 3.81 m/s

  142. 2. Zkouška SA2: 1/9, 47.98 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  144. QA1 agility: Diskvalifikován

  145. QA2 agility: 14/48, 56.26 s, 3.26 tr. b., 3.91 m/s

  146. QA3 agility: Diskvalifikován

  147. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  148. QJ2 jumping: 26/48, 55.13 s, 11.13 tr. b., 3.72 m/s

  149. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  150. 1.zkouška SA2: 2/3, 48.8 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  151. 2.zkouška SA2: 1/3, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  152. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  153. Agility Open: Diskvalifikován

  154. Agility Trial: Diskvalifikován

  155. Jumping Open: 7/23, 48.62 s, 1.62 tr. b., 3.83 m/s

  156. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  157. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  158. Zkouška SA2 2 SA2: 4/14, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  159. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  160. Agility I: 16/81, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  161. Agility II: Diskvalifikován

  162. Jumping I: Diskvalifikován

  163. Jumping II: 33/79, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  164. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  165. Agility SA: 11/32, 48.88 s, 6.88 tr. b., 3.87 m/s

  166. Jumping SA: Diskvalifikován

  167. Zkouška SA2: 4/12, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  168. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  169. Agility Open: Diskvalifikován

  170. Agility Trial: 1/9, 43.58 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  171. Jumping Open: 14/29, 43.52 s, 7.52 tr. b., 3.54 m/s

  172. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  173. Agility I: 3/10, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  174. Agility II: 3/10, 34.45 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s