Cz En

090116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marián Broda

    Člen KA

Pes

  1. Mercedes Nový krystal, Papillon

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  2. zkouška XSA3 1: 1/2, 50.18 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  3. zkouška XSA3 2: 1/2, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  4. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  5. Agility Trial I: 1/3, 50.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  6. Agility Trial II: 1/3, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  8. Agility XS: 3/9, 54.76 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  9. Jumping XS: Diskvalifikován

  10. Zkouška XSA3: 1/3, 52.94 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  11. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  12. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  13. Jumping OPEN III. XS: 3/6, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  14. Jumping OPEN II. XS: 1/7, 40.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  15. Jumping OPEN I. XS: 2/5, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  16. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  17. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  18. Agility I: Diskvalifikován

  19. Agility II: 4/18, 53.22 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  20. Jumping I: 3/19, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  21. Jumping II: 5/18, 47.3 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  22. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  23. 1. Agility: 1/6, 47.86 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  24. 1. jumping: 1/6, 43.87 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  25. 2. agility: 1/6, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  26. 2. jumping: 1/6, 42.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  27. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  28. Agility XSA: 2/5, 52.73 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  29. Jumping XSA: 1/5, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  30. Zkouška XSA3: 1/2, 50.51 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  31. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  32. Agility XS: 2/8, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  33. Jumping XS: 1/8, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  34. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  35. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  36. Agility Individual: 1/15, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  37. Agility Squads as Individual: 2/16, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  38. Jumping Individual: 4/15, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  39. Jumping Squads as Individual: 8/16, 41.39 s, 2.39 tr. b., 3.96 m/s

  40. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  41. Agility: Diskvalifikován

  42. Jumping : Diskvalifikován

  43. Zkoušky: 1/2, 48.36 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  44. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  45. II. Zkouška A3 XS: 1/2, 44.61 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  46. I. Zkouška A3 XS: 1/2, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  47. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  48. Jumping I: 1/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  49. Jumping II: Diskvalifikován

  50. Jumping III: 1/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  51. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  52. zkouška XSA3 1: 1/3, 53.36 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  53. zkouška XSA3 2: 1/3, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  54. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  55. Agility I: 1/14, 51.1 s, 0.1 tr. b., 4.31 m/s

  56. Agility II: 3/14, 51.23 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  57. Jumping I: 2/14, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  58. Jumping II: 2/13, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  59. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  60. 1. zkouška XSA3: 1/1, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  61. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  63. III. jumping XS: 1/3, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  64. II. jumping XS: Diskvalifikován

  65. II. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  66. I. jumping XS: 1/3, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  67. I. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  68. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  69. ZkA I: 1/1, 59.91 s, 9.91 tr. b., 3.32 m/s

  70. ZkA II: 1/1, 51.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  71. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  72. 1. Zkouška A3 XS: 2/2, 53.58 s, 8.58 tr. b., 3.79 m/s

  73. 2. Zkouška A3 XS: 1/2, 46.63 s, 0.63 tr. b., 3.95 m/s

  74. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  75. Agility S: 6/31, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  76. Finále S Jump.: Diskvalifikován

  77. Jumping S: 8/34, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  78. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  80. Agility Zk I: 1/2, 51.44 s, 1.44 tr. b., 3.99 m/s

  81. Agility Zk II: Diskvalifikován

  82. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  83. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  86. Zkouška II. XSA3: Diskvalifikován

  87. Zkouška I. XSA3: Diskvalifikován

  88. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  89. Agility Open: Diskvalifikován

  90. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  91. Jumping Open: 33/71, 42.28 s, 6.28 tr. b., 3.83 m/s

  92. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  93. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  94. Jumping XS: Diskvalifikován

  95. Zkouška II. XSA3: Diskvalifikován

  96. Zkouška I. XSA3: 1/1, 49.46 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  97. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  98. 1. zkouška SA2: 1/7, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  99. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  100. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  101. Agility open XS: 1/6, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  102. Jumping open XS: Diskvalifikován

  103. Tuneliáda XS: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  104. Zkouška XSA2: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  105. Zkouška XSA2 2: 1/2, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  106. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  107. Agility I: Diskvalifikován

  108. Agility II: 17/38, 50.7 s, 5.7 tr. b., 3.87 m/s

  109. Jumping I: 20/40, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  110. Jumping II: 11/40, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  111. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  112. QA4 Agility: 18/36, 49.29 s, 10.29 tr. b., 4.14 m/s

  113. QA5 Agility: 24/36, 53.91 s, 10.91 tr. b., 3.71 m/s

  114. QA6 Agility: 13/35, 51.6 s, 3.6 tr. b., 4.26 m/s

  115. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  116. QJ5 Jumping: 25/36, 59.83 s, 20.83 tr. b., 3.34 m/s

  117. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  118. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  119. Agility Trial I: 1/11, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  120. Agility Trial II: Diskvalifikován

  121. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  122. 1. Zkouška SA2: 2/9, 48.06 s, 6.06 tr. b., 3.81 m/s

  123. 2. Zkouška SA2: 1/9, 47.98 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  124. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  125. QA1 agility: Diskvalifikován

  126. QA2 agility: 14/48, 56.26 s, 3.26 tr. b., 3.91 m/s

  127. QA3 agility: Diskvalifikován

  128. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  129. QJ2 jumping: 26/48, 55.13 s, 11.13 tr. b., 3.72 m/s

  130. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  131. 1.zkouška SA2: 2/3, 48.8 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  132. 2.zkouška SA2: 1/3, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  133. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  134. Agility Open: Diskvalifikován

  135. Agility Trial: Diskvalifikován

  136. Jumping Open: 7/23, 48.62 s, 1.62 tr. b., 3.83 m/s

  137. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  138. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  139. Zkouška SA2 2 SA2: 4/14, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  140. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  141. Agility I: 16/81, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  142. Agility II: Diskvalifikován

  143. Jumping I: Diskvalifikován

  144. Jumping II: 33/79, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  145. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  146. Agility SA: 11/32, 48.88 s, 6.88 tr. b., 3.87 m/s

  147. Jumping SA: Diskvalifikován

  148. Zkouška SA2: 4/12, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  149. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  150. Agility Open: Diskvalifikován

  151. Agility Trial: 1/9, 43.58 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  152. Jumping Open: 14/29, 43.52 s, 7.52 tr. b., 3.54 m/s

  153. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  154. Agility I: 3/10, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  155. Agility II: 3/10, 34.45 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s