Cz En

084916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Trojková, VOSA Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Freesha Kham-Mi, Border terier

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: 9/48, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  3. QA2 agility: 7/48, 46.85 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  4. QA3 agility: 8/48, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: 25/48, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  9. 1.zkouška SA3: 2/7, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  10. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  12. Agility Open: 4/23, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  13. Agility Trial: Diskvalifikován

  14. Jumping Open: 3/23, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  15. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: Diskvalifikován

  18. Jumping I: 17/81, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  19. Jumping II: 11/79, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  20. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  21. Jumping: Diskvalifikován

  22. Zkouška 1: 4/11, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  23. Zkouška 2: Diskvalifikován

  24. Zkouška 3: Diskvalifikován

  25. Zkouška 4: Diskvalifikován

  26. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  27. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  28. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  29. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  30. Agility SA: 3/40, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  31. Agility SA: 3/40, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  32. Jumping SA: Diskvalifikován

  33. Jumping SA: Diskvalifikován

  34. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  37. Agility SA sobota: 7/21, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. Jumping SA neděle: 9/21, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  39. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  40. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  41. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  42. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  43. Zkouška 1 SA3: 2/8, 49.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  44. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  45. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  46. Agility SA: Diskvalifikován

  47. Jumping SA: 19/30, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  48. Zkouška SA3: 11/18, 40.86 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  49. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  50. Agility Trial I: 2/7, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  51. Agility Trial II: 2/7, 42.63 s, 0.63 tr. b., 3.94 m/s

  52. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  53. Agility 1: 4/72, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  54. Agility 2: 24/67, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  55. Agility 3: Diskvalifikován

  56. Agility 4: Diskvalifikován

  57. Grand Final: Diskvalifikován

  58. Jumping 1: Diskvalifikován

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  61. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška SA2: 2/9, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  63. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  64. Agility I: 9/47, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  65. Agility II: Diskvalifikován

  66. Jumping I: 38/47, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  67. Jumping II: 7/46, 31.88 s, 0.88 tr. b., 4.45 m/s

  68. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  69. Jumping II S: 9/25, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  70. Jumping I. S: Diskvalifikován

  71. Zkouška SA2: 4/8, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  72. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  73. QA4 Agility: Diskvalifikován

  74. QA5 Agility: Diskvalifikován

  75. QA6 Agility: Diskvalifikován

  76. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  77. QJ5 Jumping: 38/45, 45.81 s, 15.81 tr. b., 3.82 m/s

  78. QJ6 Jumping: 24/42, 44.74 s, 5.74 tr. b., 4.07 m/s

  79. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  80. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA2 2 SA2: 2/16, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  82. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  83. druhá zkouška SA2: 3/8, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  84. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  86. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  87. Agility S Ne : Diskvalifikován

  88. Agility S So : Diskvalifikován

  89. Jumping S Ne : 12/66, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  90. Jumping S So : 5/65, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  91. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  92. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  93. zkouška 2 SA2: 1/10, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  94. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  95. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  97. Jumping A2 + A3 S: Diskvalifikován

  98. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  99. Jumping A2 + A3 S: 5/8, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  100. Trial II. SA2: 1/4, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  101. Trial I. SA2: 1/4, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  102. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  103. Agility I: 6/14, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  104. Agility II: Diskvalifikován

  105. Agility III: Diskvalifikován

  106. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  107. Agility Trial I: 1/13, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  108. Agility Trial II: 3/13, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  109. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  110. Agility družstev: Diskvalifikován

  111. Agility jednotlivců: 8/54, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  112. Jumping družstev: Diskvalifikován

  113. Jumping jednotlivců: 27/54, 37.16 s, 0.16 tr. b., 4.39 m/s

  114. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  115. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  116. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  117. Agility Open: Diskvalifikován

  118. Agility Trial: 6/10, 40.54 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  119. Jumping Open: Diskvalifikován

  120. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  121. Agility S: Diskvalifikován

  122. Jumping S: Diskvalifikován

  123. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  124. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  125. Agility 1: 26/77, 51.24 s, 8.24 tr. b., 3.9 m/s

  126. Agility 2: Diskvalifikován

  127. Agility 3: 25/73, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  128. Agility 4: 19/73, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  129. Agility Trial: 1/15, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  130. Jumping 1: Diskvalifikován

  131. Jumping 2: Diskvalifikován

  132. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  133. Agility 1: 8/45, 43.12 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  134. Agility 2: 17/45, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  135. Jumping 1: 24/45, 42.72 s, 11.72 tr. b., 3.86 m/s

  136. Jumping 2: 14/45, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  137. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  138. QA4 agility: Diskvalifikován

  139. QA5 agility: Diskvalifikován

  140. QA6 agility: Diskvalifikován

  141. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  142. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  143. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  144. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  145. QA1 agility: Diskvalifikován

  146. QA2 agility: Diskvalifikován

  147. QA3 agility: Diskvalifikován

  148. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  149. QJ2 jumping: 35/69, 39.56 s, 5.56 tr. b., 4.32 m/s

  150. QJ3 jumping: 27/66, 39.37 s, 6.37 tr. b., 4.11 m/s

  151. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  152. 1. SA2: 4/12, 46.06 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  153. 2. SA2: Diskvalifikován

  154. 3. SA2: 1/12, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  155. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  156. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  157. zkouška 2 SA2: 2/10, 44.49 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  158. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  159. FALCO 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  160. FALCO 2. zkouška SA2: 2/11, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  161. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  162. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  165. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  166. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  167. Agility Sm So: Diskvalifikován

  168. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  169. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  170. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  171. 1.běh SA1: 4/8, 39.68 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  172. 2.běh SA1: Diskvalifikován

  173. 3.běh SA1: 2/8, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  174. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  175. Agility SA: Diskvalifikován

  176. Jumping SA: Diskvalifikován

  177. Zkouška SA1: 3/4, 42.69 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  178. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  179. 1. zkouška SA1: 2/6, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  180. 2. zkouška SA1: 3/6, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  181. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  182. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška SA1: 2/5, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  184. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  185. Jumping I: Diskvalifikován

  186. Jumping II: Diskvalifikován

  187. Jumping III: Diskvalifikován

  188. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  189. Jumping A0 SV: 2/5, 20.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  190. tuneliáda A0 SV: Diskvalifikován