Cz En

Agility SA

  1. Datum: 23. 10. 2021
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno
  3. Rozhodčí: Vakonič, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.32 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 028619 Hana Frimmelová A3Ch True Love Tiffany vom Mehrental 0 0 0.0 0.0 36.77 4.79 V V
2 045919 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 39.08 4.5 V V
3 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 1 0 0.0 5.0 34.54 5.1 V V
4 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 1 0.0 5.0 40.88 4.31 V V
5 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 1 0 0.0 5.0 42.3 4.16 V V
6 075619 Gabriela Ředinová Adelaide Always Smiling Cheek 0 1 0.0 5.0 42.58 4.13 V V
7 049818 Roman Bernatský Asta 1 1 0.0 10.0 50.15 3.51 VD VD
8 057519 Aneta Ochránková Shiva 1 2 1.45 16.45 54.45 3.23 D D
9 028720 Vít Chovanec Vega Black Star z Ďáblovy Studánky 2 2 13.17 33.17 66.17 2.66 BO BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dagmar Kövérová Kiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Studeníková Limited Edition Nueva Sorpresa Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086618 Kateřina Jedličková Riki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004913 Ilona Smrčková Beauty ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anita Winkler RIA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056518 Zdenek Smrček Annie Lee Castle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066720 Eva Staňková Narella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070219 Mirka Mihoková Beatrice Tarry la Vera Felicità DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046620 Jitka Lanšperková Alois z Ječmíňáku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053716 Andrea Škurekova Fík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová A3Ch Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO