049818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Roman Bernatský

    Arrow_down

Pes

  1. Asta, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  2. Agility II / S: 9/23, 56.21 s, 3.21 tr. b., 3.9 m/s

  3. Agility I / S: 14/25, 64.41 s, 18.41 tr. b., 3.4 m/s

  4. Jumping III / S: 11/21, 49.73 s, 5.73 tr. b., 4.04 m/s

  5. Jumping II / S: 11/24, 46.29 s, 2.29 tr. b., 4.28 m/s

  6. Jumping I / S: 20/25, 55.53 s, 16.53 tr. b., 3.93 m/s

  7. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  8. 1. zkouška A3: 1/7, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  9. 2. zkouška A3: 2/7, 51.94 s, 0.44 tr. b., 3.97 m/s

  10. 3. zkouška A3: 3/7, 50.16 s, 2.16 tr. b., 3.79 m/s

  11. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  12. Zkouška 1.: 1/6, 46.98 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Zkouška 2.: 2/6, 48.5 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  14. Zkouška 3.: 3/6, 51.6 s, 2.1 tr. b., 3.84 m/s

  15. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  16. Agility open S: 11/22, 48.3 s, 14.3 tr. b., 3.48 m/s

  17. 1. jumping open S: 5/22, 34.3 s, 0.3 tr. b., 3.94 m/s

  18. 2. jumping open S: 8/22, 35.99 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  19. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  20. Agility / S: Diskvalifikován

  21. Jumping / S: Diskvalifikován

  22. Jumping / S / 3: Diskvalifikován

  23. TACHYON AGILITY / S: 5/17, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  24. TACHYON JUMPING / S: 10/18, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. Zkouška A3 / S: Diskvalifikován

  26. Domanín - Ohnivý pohár II. + Mistrovství České Republiky Nova Scotia Duck Tolling Retriever, 17. 09. 2022

  27. Agility Open: 1/3, 59.25 s, 11.25 tr. b., 3.68 m/s

  28. Jumping Open: Diskvalifikován

  29. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  30. Neděle Agility S: 2/7, 61.48 s, 6.48 tr. b., 3.58 m/s

  31. Neděle Jumping S: 4/7, 57.23 s, 12.23 tr. b., 3.84 m/s

  32. Sobota Agility S: Diskvalifikován

  33. Sobota Jumping S: 3/10, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  34. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  35. Jumping 1 S: 1/10, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. Jumping 2 S: 2/10, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  37. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  39. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  40. Jumping OPEN S: 6/15, 61.79 s, 6.79 tr. b., 3.56 m/s

  41. ZkA. I. SA3: 6/8, 54.1 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  42. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  43. Agility I: Diskvalifikován

  44. Agility II: 8/33, 48.94 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  45. Jumping I: 8/36, 46.99 s, 4.99 tr. b., 3.75 m/s

  46. Jumping II: 25/35, 50.76 s, 6.76 tr. b., 3.78 m/s

  47. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  48. Agility S neděle: Diskvalifikován

  49. Agility S sobota: 6/11, 54.2 s, 6.2 tr. b., 3.91 m/s

  50. Jumping S neděle: 4/8, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  51. Jumping S sobota: 3/11, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  52. Zkouška SA3 neděle: 1/5, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  53. Zkouška SA3 sobota: 4/5, 58.22 s, 18.22 tr. b., 3.44 m/s

  54. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  55. Agility SA: 6/14, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  56. Jumping SA: 2/14, 47.89 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  57. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  58. Agility neděle S: 3/13, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  59. Agility sobota S: 5/16, 54.84 s, 2.84 tr. b., 3.46 m/s

  60. Jumping neděle S: 4/13, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  61. Jumping sobota S: 7/15, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  62. Zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  63. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  64. 1. Zkouška SA3: 3/6, 54.9 s, 9.9 tr. b., 3.59 m/s

  65. 2. Zkouška SA3: 3/6, 54.49 s, 5.49 tr. b., 3.78 m/s

  66. 3. Zkouška SA3: 2/6, 64.7 s, 14.7 tr. b., 3.06 m/s

  67. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  68. Agility Open S: 3/17, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  69. Jumping Open S: 5/17, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  70. Zkouška SA3: 5/8, 60.46 s, 11.46 tr. b., 3.64 m/s

  71. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  72. Agility SA: 15/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  73. Jumping SA: 10/18, 42.99 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  74. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  76. Jumping SA: 15/26, 52.26 s, 4.26 tr. b., 3.75 m/s

  77. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  78. Agility II 250: Diskvalifikován

  79. Agility I 250: 2/17, 50.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  80. Jumping I 250: Diskvalifikován

  81. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  82. Agility SA: 13/24, 59.44 s, 6.44 tr. b., 3.52 m/s

  83. Jumping SA: 10/24, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  84. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  85. Agility Open S: Diskvalifikován

  86. Jumping S: Diskvalifikován

  87. Jumping S neděle : 4/8, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. Zkouška SA3: 4/7, 47.27 s, 2.27 tr. b., 3.98 m/s

  89. Zkouška SA3 neděle : 3/4, 62.52 s, 14.52 tr. b., 3.52 m/s

  90. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  91. Agility SA: 7/32, 50.15 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  92. Jumping SA: 15/33, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  93. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  94. Agility Open S: 8/30, 50.89 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  95. Jumping Open S: 16/30, 50.01 s, 5.01 tr. b., 3.28 m/s

  96. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  97. Agility S: 3/11, 47.63 s, 2.63 tr. b., 4.05 m/s

  98. Agility Small: 6/8, 60.58 s, 23.58 tr. b., 3.63 m/s

  99. Jumping S: 9/11, 49.88 s, 6.88 tr. b., 3.89 m/s

  100. Jumping Small: 4/8, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  101. Zkouška SA3: 5/6, 49.35 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  102. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  103. 1. zkouška A3 S: 4/8, 55.33 s, 2.33 tr. b., 3.61 m/s

  104. 2. zkouška A3 S: 2/8, 71.2 s, 20.2 tr. b., 3.09 m/s

  105. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  106. 1. zkouška: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška: 2/7, 57.54 s, 1.54 tr. b., 3.82 m/s

  108. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  109. TRIAL I.: Diskvalifikován

  110. TRIAL II.: 1/6, 55.83 s, 1.83 tr. b., 3.89 m/s

  111. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  112. Zkouška SA3 I.: 2/8, 55.52 s, 9.52 tr. b., 3.35 m/s

  113. Zkouška SA3 II.: 3/8, 58.54 s, 8.54 tr. b., 3.45 m/s

  114. Zkouška SA3 III.: Diskvalifikován

  115. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  116. 1. zkouška: 3/7, 56.71 s, 6.71 tr. b., 3.46 m/s

  117. 2. zkouška: 4/7, 58.31 s, 5.31 tr. b., 3.52 m/s

  118. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  119. Jumping I: Diskvalifikován

  120. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  121. TRIAL I.: 4/7, 55.89 s, 0.89 tr. b., 3.94 m/s

  122. TRIAL II.: Diskvalifikován

  123. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  124. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  126. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  127. Canviťácký jumping S: 8/14, 64.84 s, 22.84 tr. b., 2.62 m/s

  128. Husse jumping S: 11/14, 71.36 s, 29.36 tr. b., 2.66 m/s

  129. Stávečkovo jumping S: 5/14, 50.64 s, 2.64 tr. b., 3.75 m/s

  130. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  131. Agility SA: Diskvalifikován

  132. Jumping SA: 3/9, 46.72 s, 0.72 tr. b., 3.94 m/s

  133. Zkouška SA3: 5/6, 60.13 s, 9.13 tr. b., 3.34 m/s

  134. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  135. ZkA. SA3 I.: 2/10, 48.98 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. ZkA. SA3 II.: 6/10, 54.65 s, 5.65 tr. b., 3.57 m/s

  137. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  138. Jumping I: Diskvalifikován

  139. Jumping II: Diskvalifikován

  140. Jumping III: 6/11, 53.47 s, 2.47 tr. b., 4.11 m/s

  141. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  142. 1. zkouška: 2/9, 48.52 s, 0.52 tr. b., 4.16 m/s

  143. 2. zkouška: Diskvalifikován

  144. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  145. Agility S: 8/21, 62.89 s, 5.89 tr. b., 3.5 m/s

  146. Jumping S: 7/21, 48.24 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  147. Zkouška SA3: 3/8, 57.76 s, 1.76 tr. b., 3.81 m/s

  148. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  149. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  150. zkouška SA3 2: 3/8, 48.58 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  151. zkouška SA3 3: 6/8, 56.82 s, 7.82 tr. b., 3.7 m/s

  152. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  153. 1. Zkouška SA3: 5/9, 51.39 s, 0.39 tr. b., 3.87 m/s

  154. 2. Zkouška SA3: 3/9, 51.83 s, 1.83 tr. b., 3.7 m/s

  155. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  156. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  157. Jumping 1 - S: 5/19, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  158. Jumping 2 - S: 7/19, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  159. Jumping 3 - S: 3/18, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  160. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  161. I. agility S: Diskvalifikován

  162. II. agility S: Diskvalifikován

  163. II. jumping S: 33/63, 42.34 s, 5.34 tr. b., 4.16 m/s

  164. I. jumping S: 25/64, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  165. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  166. Agility S: 11/26, 48.56 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  167. Jumping S: 7/26, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  168. ZkouškaSA3: 4/14, 51.89 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  169. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  170. TRIAL I.: 4/13, 46.65 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  171. TRIAL II.: Diskvalifikován

  172. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  173. II zkouška A3 S: 2/9, 46.95 s, 2.95 tr. b., 4.05 m/s

  174. I zkouška A3 S: 5/9, 58.0 s, 11.0 tr. b., 3.59 m/s

  175. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  176. II. zkouška A3 S: 5/13, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  177. I. zkouška A3 S: 4/13, 53.07 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  178. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  179. Agility S - finále: 1/6, 52.59 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  180. Agility S sobota: 4/10, 52.47 s, 7.47 tr. b., 3.83 m/s

  181. Jumping S neděle: 1/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  182. Jumping S sobota: 6/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  183. Zkouška SA3 neděle: 5/7, 63.87 s, 14.87 tr. b., 3.38 m/s

  184. Zkouška SA3 sobota: 2/7, 49.47 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  185. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  186. 1. zkouška SA3: 4/8, 61.75 s, 20.75 tr. b., 2.74 m/s

  187. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  188. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  189. Zkouška1 SA3: 6/15, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  190. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  191. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  192. Zkouška1 SA3: Diskvalifikován

  193. Zkouška2 SA3: 4/12, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  194. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  195. ZkA. SA3 I.: 1/8, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  196. ZkA. SA3 II.: 4/8, 50.24 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  197. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  198. II. zkouška: 1/5, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  199. I. zkouška: 2/5, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  200. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  201. Zkouška II. SA2: 1/9, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  202. Zkouška I. SA2: 2/9, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  203. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  204. AgilityS: Diskvalifikován

  205. JumpingS: 13/35, 46.29 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  206. ZkouškaSA2: 3/10, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  207. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  208. Zkouška II SA2: 2/5, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  209. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  210. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  211. Druhá zkouška SA2: 4/7, 47.84 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  212. První zkouška SA2: 3/7, 50.93 s, 10.93 tr. b., 3.55 m/s

  213. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  214. Agility Zk I: 2/6, 51.59 s, 1.59 tr. b., 3.78 m/s

  215. Agility Zk II: 3/6, 56.71 s, 7.71 tr. b., 3.4 m/s

  216. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  217. 1. Zkouška SA2: 2/7, 46.57 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  218. 2. Zkouška SA2: 3/7, 53.24 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  219. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  220. Zkouška II. SA2: 3/7, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  221. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  222. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  223. Zk agility I: 4/6, 44.55 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  224. Zk agility II: 2/6, 44.01 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  225. Zk agility III: Diskvalifikován

  226. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  227. 1. Zkouška SA1: 1/8, 29.65 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  228. 2. Zkouška SA1: 3/8, 37.34 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  229. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  230. Jumping S: 3/19, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  231. Zkouška II. SA1: 1/6, 46.85 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  232. Zkouška I. SA1: 2/6, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  233. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  234. Jumping 1 - S: 4/13, 43.47 s, 3.47 tr. b., 3.75 m/s

  235. Jumping 2 - S: 5/13, 37.73 s, 1.73 tr. b., 3.87 m/s

  236. Jumping 3 - S: 8/13, 37.68 s, 2.68 tr. b., 3.74 m/s

  237. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  238. 1. Jumping SJ1: 2/9, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  239. 1. Zkouška SA1: 3/9, 49.57 s, 10.0 tr. b., 3.21 m/s

  240. 2. Jumping SJ1: 2/9, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  241. 2. Zkouška SA1: 1/9, 55.68 s, 0.68 tr. b., 3.04 m/s

  242. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  243. JUMPING S S: 4/18, 41.24 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  244. v - 1. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  245. zz - 2. Zkouška SA1 SA1: 3/8, 49.41 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  246. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  247. 1. Zkouška SA1: 6/11, 61.14 s, 9.14 tr. b., 2.58 m/s

  248. 2. Zkouška SA1: 7/11, 69.31 s, 10.31 tr. b., 2.77 m/s

  249. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  250. 1. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  251. 2. Zkouška SA1 SA1: 3/8, 43.01 s, 1.01 tr. b., 3.42 m/s

  252. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  253. Agility Open: Diskvalifikován

  254. Agility Trial: 3/7, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  255. Jumping Open: 13/23, 52.47 s, 10.47 tr. b., 3.54 m/s

  256. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  257. Agility Trial I: Diskvalifikován

  258. Agility Trial II: Diskvalifikován

  259. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  260. II. zkouška SA1: 2/12, 41.17 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  261. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  262. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  263. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  264. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  265. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  266. Agility Trial I: 4/8, 62.72 s, 25.72 tr. b., 2.39 m/s

  267. Agility Trial II: 3/8, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  268. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  269. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  270. 2. zkouška SA1: 1/11, 44.5 s, 1.5 tr. b., 3.1 m/s

  271. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  272. Agility Trial I: 4/5, 55.51 s, 12.51 tr. b., 2.36 m/s

  273. Agility Trial II: 1/5, 52.05 s, 2.05 tr. b., 3.19 m/s

  274. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  275. Agility Trial I: 3/8, 40.67 s, 1.67 tr. b., 3.29 m/s

  276. Agility Trial II: Diskvalifikován

  277. Agility Trial III: Diskvalifikován

  278. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  279. 1. zkouška SA1: 5/6, 74.57 s, 40.57 tr. b., 2.07 m/s

  280. 2. zkouška SA1: 1/6, 41.18 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s