Cz En

019919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Zachová

    Člen KA

Pes

  1. Blik Šip-Šip Hurá, Šiperka

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  4. Agility SA: Diskvalifikován

  5. Jumping SA: Diskvalifikován

  6. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  8. TRIAL I.: 1/9, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  9. TRIAL II.: Diskvalifikován

  10. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  11. Agility SA: 2/29, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  12. Jumping SA: Diskvalifikován

  13. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  15. Agility SA: Diskvalifikován

  16. Jumping SA: Diskvalifikován

  17. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  19. Agility SA: Diskvalifikován

  20. Jumping SA: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  23. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. 3. Zkouška SA3: 3/4, 40.95 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  26. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  27. 1. Agility - S - Zletilí: Diskvalifikován

  28. 2. Agility - S - Zletilí: 6/30, 39.24 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  29. 3. Jumping - S - Zletilí: 1/30, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  30. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: Diskvalifikován

  33. Jumping I: 30/69, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  36. 1. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  37. 2. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  38. 3. Jumping S Junioři: 1/14, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  39. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  40. 1. Zkouška SA3: 3/9, 42.28 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  41. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  43. Agility Small: 2/20, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Jumping Small: Diskvalifikován

  45. Zkouška SA3: 3/10, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  46. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  47. Agility Small Ne: Diskvalifikován

  48. Agility Small So: Diskvalifikován

  49. Jumping Small Ne: Diskvalifikován

  50. Jumping Small So: Diskvalifikován

  51. SA3 Ne: Diskvalifikován

  52. SA3 So: 3/8, 49.64 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  53. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  54. 1. Jumping S: 2/22, 22.5 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  55. 2. Jumping S: 9/21, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  56. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  57. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  58. Agility SA: 3/20, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  59. Jumping SA: Diskvalifikován

  60. Zkouška SA3: 2/13, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  61. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  62. Agility S: Diskvalifikován

  63. Jumping S: Diskvalifikován

  64. Zkouška SA2: 1/9, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  65. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  66. Agility SA neděle: Diskvalifikován

  67. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  68. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  69. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  70. Zkouška SA2 neděle: 1/6, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  71. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  72. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  73. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  74. ZkA I: 1/8, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  75. ZkA II: 1/8, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  76. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  77. AgilityS: Diskvalifikován

  78. JumpingS: 5/35, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  79. ZkouškaSA2: 4/10, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  80. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  81. 1. Zkouška S A2: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška S A2: Diskvalifikován

  83. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  84. Agility J: 8/36, 39.49 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  85. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  86. Jumping J: 5/36, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  87. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  88. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  89. Zk agility I: 1/6, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  90. Zk agility II: 4/6, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  91. Zk agility III: 1/6, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  92. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  93. 1. Jumping SJ2: Diskvalifikován

  94. 1. Zkouška SA2: 1/9, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  95. 2. Jumping SJ2: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  97. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  98. 1. Zkouška SA1: 1/8, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  99. 2. Zkouška SA1: 5/8, 30.38 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  100. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  101. JUMPING S S: 5/18, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  102. v - 1. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  103. zz - 2. Zkouška SA1 SA1: 4/8, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  104. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  105. Agility Trial: 1/6, 30.12 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  106. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  107. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  108. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  109. 1. Small - Agi - Junioři: 5/16, 39.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  110. 2. Small - Agi - Junioři: 1/16, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  111. 3. Small - Jum - Junioři: 1/15, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  112. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  113. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  114. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  115. Agility S: Diskvalifikován

  116. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  117. 1. Zkouška SA1: 5/11, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  118. 2. Zkouška SA1: 1/11, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s