Jumping 6 S

  1. Datum: 04. 06. 2023
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 212.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 37.23 5.69 V
2 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 0 0.0 0.0 38.13 5.56 V
3 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy 0 0 0.0 0.0 38.4 5.52 V
4 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka 0 0 0.0 0.0 38.48 5.51 V
5 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 39.03 5.43 V
6 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 39.28 5.4 V
7 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 39.6 5.35 V
8 062917 Alena Divišová A3Ch Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 39.79 5.33 V
9 073518 Denisa Lajmarová A3Ch Game over Norník 0 0 0.0 0.0 39.98 5.3 V
10 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 41.1 5.16 V
11 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 41.57 5.1 V
12 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 42.57 4.98 V
13 077918 Erik Řehola A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 42.88 4.94 V
14 029519 Tereza Sobotková A3Ch Juliette Motýlek z Nevady 0 0 0.0 0.0 43.41 4.88 V
15 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Ctirad Jet Bat 0 0 0.0 0.0 44.97 4.71 V
16 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 1 0 0.0 5.0 39.32 5.39 V
17 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 40.17 5.28 V
18 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej 1 0 0.0 5.0 40.35 5.25 V
19 063119 Martina Chytilová A3Ch Daiquiri Aura Fantasia 0 1 0.0 5.0 40.57 5.23 V
20 077719 Petra Hamšíková A3Ch Atalia Always Smiling Cheek 0 1 0.0 5.0 41.29 5.13 V
21 046020 Barbora Schedl (Halotová) Afrodithes Diamond Silky Dafnee 0 1 0.0 5.0 41.36 5.13 V
22 002522 Adéla Havlíková Hurry Up Z Vejřího hnízda 1 0 0.0 5.0 42.13 5.03 V
23 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 42.9 4.94 V
24 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 0 1 0.0 5.0 43.19 4.91 V
25 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále 0 1 0.0 5.0 46.55 4.55 V
26 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá 2 0 0.0 10.0 40.25 5.27 VD
DIS 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054621 Eliška Tučková Dixie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO