017121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Hamšíková, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. Double face Eriien, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  2. Agility S: 1/21, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  3. Jumping S: 1/21, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  4. Krátký jumping S: 1/19, 20.75 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  5. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  6. Czech Imp Jump Small: 4/12, 21.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  7. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 - Small: 3/12, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  9. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  10. Agility FINÁLE S: Diskvalifikován

  11. Agility OPEN S: 1/16, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  12. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  13. Jumping OPEN S sobota: Diskvalifikován

  14. Zkouška SA3 neděle: 1/7, 37.17 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  15. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  17. Agility III 300: 11/38, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. Agility II 300: 5/38, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  19. Agility I 300: 10/39, 39.21 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  20. Jumping III 300: 3/38, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  21. Jumping II 300: Diskvalifikován

  22. Jumping I 300: 4/39, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  23. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  24. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE S: 3/11, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  25. OPEN AGILITY sobota S: 1/17, 41.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  26. OPEN JUMPING neděle S: 1/17, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  27. OPEN JUMPING sobota S: 1/18, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  28. Zkouška SA3 neděle: 1/7, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  29. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  30. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  31. Czech Imp Jump Small: 3/11, 21.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  32. Jumping 1 - Small: 4/11, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  33. Jumping 2 - Small: 5/11, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  34. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  35. Agility "AKINU" S: Diskvalifikován

  36. Jumping "Fish4Dog" S: Diskvalifikován

  37. Zkouška "D-BARF" S A3: 6/9, 50.15 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  38. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  39. Agility družstev S: 3/53, 43.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  40. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  41. Jumping družstev S: 4/53, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  42. Jumping jednotlivci S: 10/52, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  43. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  44. 1.Zkouška SA3: 1/5, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  45. 2.Zkouška SA3: 1/5, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  46. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  47. Dišův Fast and Furious S: 2/10, 18.02 s, 0.0 tr. b., 6.38 m/s

  48. 1. zkouška SA3: 2/3, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  49. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. 4. zkouška SA3: 1/5, 43.4 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  52. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  53. FINAL INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  54. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 6/66, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  55. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  56. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 10/67, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  57. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  58. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 10/63, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  59. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 7/59, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  60. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  61. Agility 4 S: 10/42, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  62. Agility 5 S: 29/41, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  63. Agility 6 S: Diskvalifikován

  64. Jumping 4 S: 14/42, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  65. Jumping 5 S: 16/41, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  66. Jumping 6 S: Diskvalifikován

  67. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  68. Agility 1 S: 1/58, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  69. Agility 2 S: 25/58, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  70. Jumping 1 S: 3/58, 37.35 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  71. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  72. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  73. Agility S neděle: 1/18, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  74. Agility S sobota: 1/15, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  75. Jumping S neděle: 1/17, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  76. Jumping S sobota: 1/15, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  77. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  78. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  79. Agility Open S: 2/15, 43.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  80. Jumping Open S: 6/15, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  81. Zkouška A3 S: 3/10, 46.69 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  82. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  83. QA1 Agility: Diskvalifikován

  84. QA2 Agility: 29/65, 39.81 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  85. QA3 Agility: 10/64, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  86. QJ1 Jumping: 6/67, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  87. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  88. QJ3 Jumping: 15/64, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  89. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  90. Agility S: 2/16, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  91. Jumping S: 11/16, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  92. Krátký jumping S: 2/16, 22.3 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  93. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  94. Agility S: 1/17, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  95. Jumping S: 1/17, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  96. Zkouška SA3: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  97. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  98. Agility 1 S: 6/21, 33.91 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  99. Agility 2 S: 7/21, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  100. Finále S: 3/16, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  101. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 S: 6/21, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  103. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  104. 1. Zkouška SA3: 4/10, 46.85 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  105. 2. Zkouška SA3: 2/10, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  106. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  107. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  108. Jumping 2+3 S: 1/8, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  109. SA3 I: 3/6, 54.91 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  110. SA3 II: 4/6, 49.99 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  111. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  112. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  113. Jumping 1 - Small: 12/24, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  114. Jumping 2 - Small: 2/24, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  115. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  116. Agility FINÁLE S: Diskvalifikován

  117. Agility OPEN S: 1/15, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  118. Jumping OPEN S neděle: 1/13, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  119. Jumping OPEN S sobota: Diskvalifikován

  120. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  121. Zkouška SA3 sobota: 2/7, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  122. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  123. Jumping2+3 S: 1/12, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  124. SA3 I: 2/9, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  125. SA3 II: 3/8, 41.39 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  126. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  127. Czech Imp Jump Small: 7/28, 24.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  128. Jumping 1 - Small: 3/28, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  129. Jumping 2 - Small: 4/28, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  130. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  131. Czech Imp Jump Small: 8/30, 22.27 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  132. Jumping 1 - Small: 1/30, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  133. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  134. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  135. Agility II / S: 11/23, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  136. Agility I / S: 2/25, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  137. Finále / S: 7/15, 43.64 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  138. Jumping III / S: 1/21, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  139. Jumping II / S: 3/24, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  140. Jumping I / S: 4/25, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  141. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  142. 1. Zkouška SA3: 1/2, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  143. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  144. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  145. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  146. Grand Final Sheltie: 4/7, 41.12 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  147. Jumping II Sheltie: 1/17, 27.23 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  148. Jumping I Sheltie: 1/17, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  149. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  150. 1. Jumping S: 1/18, 24.46 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  151. 2. Jumping S: 1/18, 25.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  152. 3. Jumping S: 1/18, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  153. 4. Jumping S: 1/18, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  154. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  155. Czech Imp Jump Small: 4/22, 22.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  156. Jumping 1 - Small: 2/23, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  157. Jumping 2 - Small: 2/23, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  158. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  159. Agility Open S: 3/11, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  160. Jumping Open S: 2/13, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  161. Zkouška A3 S: 2/9, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  162. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  163. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  164. Jumping OPEN S: 1/13, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  165. ZkA. I. SA2: 1/4, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  166. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  167. Jumping II NE S: 1/13, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  168. Jumping II SO S: 1/14, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  169. Jumping I NE S: 1/15, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  170. Jumping I SO S: 1/15, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  171. Zkouška NE SA2: Diskvalifikován

  172. Zkouška SA2: 1/3, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  173. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  174. Agility: Diskvalifikován

  175. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 18/55, 43.2 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  176. Jumping: 27/54, 37.83 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  177. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  178. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  179. ZKOUŠKA I.: 1/6, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  180. ZKOUŠKA II.: 1/6, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  181. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  182. Agility OPEN S: 2/15, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  183. Jumping OPEN S: 2/15, 45.57 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  184. ZkA. I. SA2: 1/3, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  185. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  186. QA4 Agility: Diskvalifikován

  187. QA5 Agility: Diskvalifikován

  188. QA6 Agility: 15/41, 47.66 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  189. QJ4 Jumping: 17/42, 44.67 s, 5.57 tr. b., 4.48 m/s

  190. QJ5 Jumping: 5/42, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  191. QJ6 Jumping: 7/40, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  192. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  193. II. zkouška: 1/2, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  194. I. zkouška: 1/2, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  195. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  196. Zkouška S A2 - I.: Diskvalifikován

  197. Zkouška S A2 - II.: 1/3, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  198. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  199. Agility 1 S: 14/40, 43.25 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  200. Agility 2 S: 13/40, 42.92 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  201. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  202. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  203. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  204. Agility neděle S: 2/13, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  205. Agility sobota S: 2/16, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  206. Jumping neděle S: 1/13, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  207. Jumping sobota S: 2/15, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  208. Zkouška neděle SA2: 1/3, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  209. Zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  210. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  211. QA1 Agility: 7/51, 42.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  212. QA2 Agility: 19/50, 40.24 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  213. QA3 Agility: 9/49, 42.24 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  214. QJ1 Jumping: 2/50, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  215. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  216. QJ3 Jumping: 3/39, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  217. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  218. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  219. 2. Zkouška SA2: 1/3, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  220. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  221. Agility S: Diskvalifikován

  222. Jumping S: Diskvalifikován

  223. Zkouška SA2: 3/6, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  224. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  225. Agility Open S: 1/17, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  226. Jumping Open S: 4/17, 34.96 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  227. Zkouška SA2: 1/5, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  228. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  229. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  230. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  231. Jumping 3 - S: 1/12, 34.71 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  232. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  233. 1. Zkouška SA2: 1/2, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  234. 2. Zkouška SA2: 1/2, 38.1 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  235. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  236. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  237. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  238. 2. Zkouška SA2: 2/5, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  239. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  240. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  241. 1. Zkouška SA2: 1/2, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  242. 2. Zkouška SA2: 1/2, 41.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  243. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  244. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  245. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  246. 3. Jumping S: 1/15, 25.72 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  247. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  248. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  249. Agility 1 - Small: 7/35, 25.28 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  250. Agility 2 - Small: Diskvalifikován

  251. Jumping 1 - Small: 5/34, 22.78 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  252. Jumping 2 - Small: 7/35, 21.39 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  253. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  254. Czech Imp Jump Small: 6/25, 21.64 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  255. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  256. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  257. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  258. 1. Zkouška SA2: 1/4, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  259. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  260. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  261. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  262. Jumping 1 - Small: 6/30, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  263. Jumping 2 - Small: 4/30, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  264. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  265. 1.zkouška SA2: 1/9, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  266. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  267. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  268. Czech Imp Jump Small: 3/24, 23.7 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  269. Jumping 1 - Small: 8/24, 38.85 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  270. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  271. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  272. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  273. 2.zkouška SA2: 4/8, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  274. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  275. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  276. Jumping 1 - Small: 3/20, 39.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  277. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  278. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  279. Agility S: 2/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  280. Jumping S: 4/7, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  281. SA2: Diskvalifikován

  282. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  283. 1. Agility S: 1/8, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  284. 1. Jumping S: 3/9, 31.94 s, 6.94 tr. b., 4.32 m/s

  285. 2. Agility S: 3/8, 26.33 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  286. 2. Jumping S: 1/9, 25.06 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  287. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  288. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  289. 2. Zkouška SA1: 1/8, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  290. 3. Zkouška SA1: 1/8, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  291. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  292. Agility OPEN S: 7/10, 48.9 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  293. Jumping OPEN S: 4/10, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  294. Zkouška SA1: 1/3, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  295. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  296. Agility S: 2/25, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  297. Jumping S: 2/25, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  298. Zkouška SA1: 1/6, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  299. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  300. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  301. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  302. 3. Jumping S: 2/18, 27.88 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  303. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  304. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  305. Jumping III S: 2/9, 27.0 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  306. Jumping II S: Diskvalifikován

  307. Jumping I S: 2/10, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  308. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  309. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  310. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován