010022

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Frimmelová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Arrow_down

Pes

  1. Perfect Bio Stars Power Dogs, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 S: 14/81, 38.45 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  3. Agility 2 S: Diskvalifikován

  4. Agility 3 S: 22/77, 55.4 s, 10.4 tr. b., 3.97 m/s

  5. Agility 4 S: 4/64, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  6. Grand Final S: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 S: 5/82, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  8. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  9. Warm Up S: 16/78, 42.06 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  10. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  11. Finále S: Diskvalifikován

  12. QA 1 S: Diskvalifikován

  13. QJ 1 S: 3/17, 31.97 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  14. QJ 2 S: 6/17, 35.7 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  15. Mladeč - Nové Zámky - VIII. Agility Cup Nové Zámky, 16. 06. 2024

  16. Agility open S: 2/15, 34.02 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  17. Jumping open S: 2/16, 29.04 s, 0.0 tr. b., 6.54 m/s

  18. Zkouška A3 S: 3/9, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  19. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 08. 06. 2024 - 09. 06. 2024

  20. Agility: 1/23, 39.65 s, 0.0 tr. b., 0.5 m/s

  21. Agility CHALLENGE: 1/15, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  22. Agility PRT: 1/6, 39.65 s, 0.0 tr. b., 0.5 m/s

  23. Jumping: 1/21, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  24. Jumping CHALLENGE: 1/16, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  25. Jumping PRT: 1/7, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  26. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  27. Jumping II. S: 2/12, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  28. Jumping I. S: 1/12, 27.55 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  29. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  30. QA4 Agility: 1/69, 42.9 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  31. QA5 Agility: 22/71, 34.44 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  32. QA6 Agility: 12/68, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  33. QJ4 Jumping: 2/69, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  34. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ6 Jumping: 6/67, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  36. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  37. QA1 Agility: 2/79, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  38. QA2 Agility: Diskvalifikován

  39. QA3 Agility: 18/77, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  40. QJ1 Jumping : 28/80, 32.71 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  41. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  42. QJ3 Jumping: 27/77, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  43. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  44. A3 S 1.zkouška: 2/14, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  45. A3 S 2.zkouška: 1/14, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  46. Jumping A3 S: Diskvalifikován

  47. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  48. Zkouška I. A3 S: 1/9, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  49. Zkouška II. A3 S: Diskvalifikován

  50. Zkouška III. A3 S: 1/8, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  51. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  52. Agility II. S: 1/38, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  53. Agility I. S: 1/38, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. Final S: Diskvalifikován

  55. Jumping III. S: 1/34, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  56. Jumping II. S: 1/38, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  57. Jumping I. S: 3/38, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  58. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  59. Agility S: 1/22, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  60. Jumping S: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA3: 1/14, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  62. Brno - Zimní Brno 2, 17. 02. 2024

  63. Agility S: 1/16, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  64. Jumping S: Diskvalifikován

  65. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  67. Agility III 300: 1/38, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  68. Agility II 300: 2/38, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  69. Agility I 300: 1/39, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  70. Jumping III 300: Diskvalifikován

  71. Jumping II 300: Diskvalifikován

  72. Jumping I 300: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  74. Agility S: 7/18, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  75. Jumping S: 2/18, 33.54 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  76. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. Brno - Zimní OPEN s Dogfitness.cz, 06. 01. 2024

  78. AGILITY OPEN S: 1/12, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  79. JUMPING OPEN S: Diskvalifikován

  80. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  81. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  82. Agility S: Diskvalifikován

  83. Jumping S: 1/27, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  84. ZkouškaSA3: 1/17, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  85. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  86. Agility: 6/24, 37.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  87. Agility CHALLENGE: Diskvalifikován

  88. Agility PRT: 3/10, 37.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  89. Jumping: 3/26, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. Jumping CHALLENGE: 5/15, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  91. Jumping PRT: 3/11, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  93. Jumping S: 2/22, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  94. Open S: 1/21, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  95. Zkouška A3 S: 1/9, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  96. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  97. Agility S: Diskvalifikován

  98. Jumping S: 9/16, 39.09 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  99. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  100. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  101. Agility družstev S: Diskvalifikován

  102. Agility jednotlivci S: 1/53, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  103. Jumping družstev S: Diskvalifikován

  104. Jumping jednotlivci S: 4/52, 36.54 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  105. Brno - Dvojzkoušky agility, 05. 08. 2023

  106. II. Zkouška S A3: 2/12, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  107. I. Zkouška S A3: Diskvalifikován

  108. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  109. FINAL INDIVIDUALS SMALL: 2/18, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  110. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 16/66, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  111. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  112. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 3/67, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  113. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  114. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 2/38, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  115. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 5/63, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  116. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  117. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 6/55, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  118. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  119. Agility 1 S: 2/63, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  120. Agility 3 S: 22/60, 41.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  121. Agility 4 S: 2/60, 43.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  122. Exam SA3: Diskvalifikován

  123. GRAND FINAL S: 1/18, 41.14 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  124. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  125. Jumping 2 S: 6/42, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  126. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  127. Agility II S: Diskvalifikován

  128. Agility I S: 1/29, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  129. Jumping II S: 1/28, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  130. Jumping I S: 1/29, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  131. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  132. Agility 4 S: Diskvalifikován

  133. Agility 5 S: Diskvalifikován

  134. Agility 6 S: Diskvalifikován

  135. Jumping 4 S: Diskvalifikován

  136. Jumping 5 S: Diskvalifikován

  137. Jumping 6 S: 6/40, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  138. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  139. Agility S: Diskvalifikován

  140. Finále S: Diskvalifikován

  141. Jumping II. S: Diskvalifikován

  142. Jumping I. S: 3/18, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  143. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  144. Agility 1: Diskvalifikován

  145. Agility 2: 2/43, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: 3/42, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  148. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  149. Agility S: Diskvalifikován

  150. Jumping S: Diskvalifikován

  151. Zkouška SA3: 5/9, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  152. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  153. QA1 Agility: Diskvalifikován

  154. QA2 Agility: 1/65, 36.21 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  155. QA3 Agility: 16/64, 37.67 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  156. QJ1 Jumping: 27/67, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  157. QJ2 Jumping: 3/66, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  158. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  159. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  160. Zkouška I. A3 S: 1/12, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  161. Zkouška II. A3 S: Diskvalifikován

  162. Zkouška III. A3 S: 2/12, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  163. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  164. 1. zkouška A3 S: 1/10, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  165. 2. zkouška A3 S: 5/10, 39.59 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  166. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  167. Agility MA: Diskvalifikován

  168. Jumping SA: Diskvalifikován

  169. Zkouška SA3: 1/13, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  170. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  171. Agility 1 - Small: Diskvalifikován

  172. Agility 2 - Small: 2/19, 21.09 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  173. Jumping 1 - Small: 4/19, 23.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  174. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  175. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  176. Agility SA: Diskvalifikován

  177. Jumping SA: Diskvalifikován

  178. Zkouška SA2: 1/5, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  179. Brno - Zimní Brno 1, 28. 01. 2023

  180. Agility SA: Diskvalifikován

  181. Jumping SA: Diskvalifikován

  182. Zkouška SA2: 2/5, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  183. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  184. Agility III 300: 11/33, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  185. Agility II 300: 6/38, 43.38 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  186. Agility I 300: 5/40, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  187. Jumping III 300: 18/35, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  188. Jumping II 300: 4/40, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  189. Jumping I 300: 6/41, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  190. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  191. Czech Imp Jump Small: 1/28, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  192. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  193. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  194. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  195. Agility II / S: 2/23, 42.13 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  196. Agility I / S: Diskvalifikován

  197. Finále / S: 5/15, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  198. Jumping III / S: Diskvalifikován

  199. Jumping II / S: Diskvalifikován

  200. Jumping I / S: 15/25, 37.02 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  201. Holešov - Listopadové dvojzkoušky, 27. 11. 2022

  202. Agility Trial I: 1/3, 35.91 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  203. Agility Trial II: 1/3, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  204. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  205. 1. zkouška: 1/3, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  206. 2. zkouška: Diskvalifikován

  207. 3. zkouška: 1/3, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  208. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  209. 1. Zkouška SA2: 1/8, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  210. 2. Zkouška SA2: 1/8, 41.72 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  211. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  212. Agility S: Diskvalifikován

  213. Jumping S: 1/14, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  214. Zkouška SA2: 1/1, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  215. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  216. Agility Trial I: Diskvalifikován

  217. Agility Trial II: 2/6, 35.34 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  218. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  219. Agility S: 4/16, 40.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  220. Finále Ju S: 7/8, 41.06 s, 15.06 tr. b., 3.97 m/s

  221. Jumping S: 6/16, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  222. Zkouška SA2: 2/6, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  223. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  224. Sobota Agility S: Diskvalifikován

  225. Sobota Jumping S: Diskvalifikován

  226. Sobota zkouška S A2: 2/3, 49.63 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  227. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  228. I. Zkouška SA2: 4/8, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  229. ll. Zkouška SA2: 4/8, 43.56 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  230. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  231. 1. Zkouška SA1: 1/5, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  232. 2. Zkouška SA1: 1/5, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  233. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  234. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  235. Zkouška SA1: 4/10, 30.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  236. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  237. Agility I: Diskvalifikován

  238. Agility II: 2/33, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  239. Jumping I: Diskvalifikován

  240. Jumping II: 19/35, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  241. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  242. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška SA1: 1/5, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  244. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  245. Agility Open S: 1/13, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  246. Jump Open S: Diskvalifikován

  247. Zkouška S1: 1/4, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  248. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  249. Agility S: Diskvalifikován

  250. II. Jumping S: Diskvalifikován

  251. I. Jumping S: Diskvalifikován