Agility I

  1. Datum: 18. 06. 2022
  2. Závod: Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 35.92 5.43 V
2 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 38.39 5.08 V
3 068019 Renata Pluskalová A3Ch X-Corvette Von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 47.23 4.13 V
4 052217 Barbora Krejsová A3Ch Bexie od Pístecké duny 0 0 0.0 0.0 48.22 4.04 V
5 002522 Adéla Havlíková Hurry Up Z Vejřího hnízda 1 0 0.0 5.0 37.13 5.25 V
6 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 39.99 4.88 V
7 011221 Dana Čichoňová Frutti Harisson 1 0 0.0 5.0 41.58 4.69 V
8 045919 Lucie Rubá A3Ch Wafle von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 41.92 4.65 V
9 076017 Marcel Funiok A3Ch Edra Adia Avi 0 1 2.15 7.15 52.15 3.74 VD
10 046815 Lucie Drápelová A3Ch Chunky Monkey Killers Hole 3 0 0.0 15.0 39.09 4.99 VD
11 036616 Vladislav Kubica A3Ch Merlin 2 1 0.0 15.0 45.46 4.29 VD
12 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form 1 1 7.96 17.96 57.96 3.36 D
DIS 037918 Alena Frankovičová Bernadette nad Stádem koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091219 Lucie Frimmelová A3Ch True Love Tiffany vom Mehrental DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092819 Lenka Zindulková Coconut Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000921 Jana Šedivá Kristian Běsíkův domeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná A3Ch Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075316 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081516 Lenka Zindulková Alpáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074919 Pavel Novák Porthos Krásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048914 Kateřina Nesétová Energie Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030915 Jana Štefková A3Ch Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049818 Roman Bernatský Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015119 Lenka Kocourková Iris DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013321 Karolína Pozníčková Ursis Gold Modrý dukát DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007121 Jenifer Kretková Quinta Naše radost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008622 Lucie Frimmelová Azizi od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO