015119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Kocourková, Speedypaws, z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. Iris, Čínský chocholatý pes

    Arrow_down

Výsledky

  1. Zlechov - Jarní dvojzkoušky, 13. 04. 2024

  2. 1 Zkouška: 2/5, 50.69 s, 2.69 tr. b., 3.63 m/s

  3. 2. Zkouška: 3/5, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  4. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  5. Zkouška I. A3 S: 3/9, 60.53 s, 24.53 tr. b., 3.37 m/s

  6. Zkouška II. A3 S: Diskvalifikován

  7. Zkouška III. A3 S: 3/8, 61.14 s, 8.14 tr. b., 3.43 m/s

  8. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  9. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. A3 S 2.zkouška: 4/9, 70.99 s, 34.99 tr. b., 2.85 m/s

  11. Jumping S: 11/20, 48.05 s, 12.05 tr. b., 3.12 m/s

  12. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  13. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  15. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  16. 1.zkouška A3: Diskvalifikován

  17. 2.zkouška A3: 3/3, 50.28 s, 9.28 tr. b., 3.28 m/s

  18. 3.zkouška A3: 3/3, 51.81 s, 9.81 tr. b., 3.28 m/s

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  20. 1. zkouška S A3: 4/8, 61.81 s, 12.81 tr. b., 3.15 m/s

  21. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  22. Brno - Páteční disco!, 24. 11. 2023

  23. 1. A3 zkouška S: 1/1, 50.96 s, 9.96 tr. b., 3.49 m/s

  24. 2. A3 zkouška S: 1/1, 54.42 s, 18.42 tr. b., 3.31 m/s

  25. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín I., 11. 11. 2023

  26. 1. Zkouška SA3: 5/6, 66.26 s, 30.26 tr. b., 2.64 m/s

  27. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  29. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  30. Zkouška I. SA3: 1/6, 57.42 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  31. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  32. zkouška SA3 1: 2/5, 60.22 s, 8.22 tr. b., 3.25 m/s

  33. zkouška SA3 2: 3/5, 52.11 s, 4.11 tr. b., 3.45 m/s

  34. Šumperk - Havliczech 59 - 4 x A3 s Calibrou, 28. 09. 2023

  35. Zkouška I.: Diskvalifikován

  36. Zkouška II: 5/6, 53.98 s, 12.98 tr. b., 3.41 m/s

  37. Zkouška III.: Diskvalifikován

  38. Zkouška IV.: 5/6, 59.68 s, 12.18 tr. b., 3.18 m/s

  39. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  40. Zkouška 1: 1/5, 53.83 s, 1.83 tr. b., 3.86 m/s

  41. Zkouška 2: 1/5, 59.96 s, 4.96 tr. b., 3.67 m/s

  42. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  43. 1. Zkouška SA3: 6/11, 57.19 s, 9.19 tr. b., 3.85 m/s

  44. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. Slavičín - Divnice - VALAŠSKÉ DVOJZKOUŠKY + PARA, 27. 08. 2023

  46. 1. Zkouška Agility: 2/3, 60.57 s, 11.57 tr. b., 3.17 m/s

  47. 2. Zkouška Agility: 2/3, 63.73 s, 11.73 tr. b., 3.3 m/s

  48. Prostějov - Prostějovský trojboj A2 + A3, 26. 08. 2023

  49. III. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  50. II. Zkouška A3 S: 2/3, 51.01 s, 8.01 tr. b., 3.31 m/s

  51. I. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  52. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  53. Zkouška Agility 1: 4/8, 57.08 s, 13.08 tr. b., 3.07 m/s

  54. Zkouška Agility 2: 4/8, 59.86 s, 9.86 tr. b., 3.34 m/s

  55. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  56. A3 II. S: Diskvalifikován

  57. A3 I. S: 4/9, 54.16 s, 8.16 tr. b., 3.77 m/s

  58. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  59. Zkouška Agility 1: 3/9, 55.98 s, 3.98 tr. b., 3.64 m/s

  60. Zkouška Agility 2: 5/9, 58.24 s, 9.24 tr. b., 3.33 m/s

  61. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  62. Agility 1: Diskvalifikován

  63. Agility 2: 21/43, 61.11 s, 19.21 tr. b., 3.22 m/s

  64. Jumping 1: 20/43, 49.49 s, 13.99 tr. b., 3.6 m/s

  65. Jumping 2: Diskvalifikován

  66. Nedvězí - Olomoucký dvojskok II. + A0, 14. 05. 2023

  67. 1. Zkouška SA3: 3/6, 62.56 s, 5.56 tr. b., 3.52 m/s

  68. 2. Zkouška SA3: 1/6, 59.89 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  69. Zlín - Příluky - Zlínské dvojzkoušky + běh pro útulek s JK Animals, 08. 05. 2023

  70. Běh pro útulek: 7/11, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  71. 1.zkouška: 4/5, 57.05 s, 17.05 tr. b., 3.51 m/s

  72. 2.zkouška: Diskvalifikován

  73. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  74. 1.zkouška SA3: 4/5, 56.33 s, 8.33 tr. b., 3.76 m/s

  75. 2.zkouška SA3: 3/5, 60.16 s, 6.16 tr. b., 3.64 m/s

  76. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  77. 1st Agility Trial: 6/8, 51.81 s, 13.81 tr. b., 3.51 m/s

  78. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  79. 3rd Agility Trial: 5/8, 58.76 s, 12.76 tr. b., 3.3 m/s

  80. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  81. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. 2.zkouška SA3: 4/8, 55.1 s, 8.1 tr. b., 3.77 m/s

  83. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  84. Zkouška I. A3 S: 4/12, 56.62 s, 8.62 tr. b., 3.76 m/s

  85. Zkouška II. A3 S: 6/12, 57.45 s, 4.45 tr. b., 3.72 m/s

  86. Zkouška III. A3 S: 7/12, 62.54 s, 14.54 tr. b., 3.36 m/s

  87. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  88. 1. zkouška A3 S: 8/10, 67.07 s, 24.07 tr. b., 2.73 m/s

  89. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  90. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  91. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška A3 S: 2/5, 52.1 s, 4.1 tr. b., 3.49 m/s

  93. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  94. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  97. Agility Trial Louie I: Diskvalifikován

  98. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  99. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  100. 1. zkouška SA3: 6/7, 63.44 s, 19.44 tr. b., 3.47 m/s

  101. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  102. Holešov - Listopadové dvojzkoušky, 27. 11. 2022

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: 1/5, 59.96 s, 6.96 tr. b., 3.54 m/s

  105. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  106. 1. zkouška: 4/6, 57.14 s, 8.64 tr. b., 3.4 m/s

  107. 2. zkouška: Diskvalifikován

  108. 3. zkouška: 3/6, 54.45 s, 7.95 tr. b., 3.36 m/s

  109. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  110. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška A3: 4/7, 60.81 s, 14.31 tr. b., 3.39 m/s

  112. 3. zkouška A3: 5/7, 59.78 s, 11.78 tr. b., 3.18 m/s

  113. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  114. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  116. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  117. zkouška SA3 1: 2/5, 69.92 s, 30.92 tr. b., 3.12 m/s

  118. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  119. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  120. Agility Trial I: 5/11, 62.09 s, 15.09 tr. b., 3.35 m/s

  121. Agility Trial II: 7/11, 70.5 s, 19.0 tr. b., 2.92 m/s

  122. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  123. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  126. ZKOUŠKA I.: 3/6, 54.14 s, 1.14 tr. b., 3.92 m/s

  127. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  128. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 20. 08. 2022

  129. Agility Trial I: 2/5, 58.5 s, 7.57 tr. b., 3.26 m/s

  130. Agility Trial II: Diskvalifikován

  131. Agility Trial III: 2/5, 59.45 s, 6.12 tr. b., 3.36 m/s

  132. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  133. ll. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. l. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  135. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  136. 1. Zkouška SA3: 3/9, 52.99 s, 1.99 tr. b., 3.81 m/s

  137. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  138. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  139. III. Zkouška SA3: 3/8, 65.57 s, 15.57 tr. b., 3.36 m/s

  140. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  141. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  142. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  143. 1. Zkouška SA3: 2/7, 49.46 s, 9.46 tr. b., 3.84 m/s

  144. 2. Zkouška SA3: 2/7, 55.29 s, 12.29 tr. b., 3.71 m/s

  145. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  146. lll. Zkouška SA3: 5/5, 64.96 s, 13.96 tr. b., 3.11 m/s

  147. ll. Zkouška SA3: 3/5, 60.12 s, 14.12 tr. b., 3.39 m/s

  148. l. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  150. Agility I: Diskvalifikován

  151. Agility II: 10/33, 51.91 s, 0.91 tr. b., 3.91 m/s

  152. Jumping I: Diskvalifikován

  153. Jumping II: 26/35, 47.5 s, 8.5 tr. b., 4.04 m/s

  154. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  155. Agility Trial I: Diskvalifikován

  156. Agility Trial II: Diskvalifikován

  157. Agility Trial III: 1/6, 51.9 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  158. Domanín - Siriusův special pro XS,S,M, 14. 05. 2022

  159. 1. Zkouška SA2: 2/2, 61.88 s, 18.88 tr. b., 2.91 m/s

  160. 2. Zkouška SA2: 1/2, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  161. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  162. druhá zkouška: Diskvalifikován

  163. první zkouška A2 S: 2/2, 46.91 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  164. třetí zkouška: 2/2, 47.12 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  165. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  166. 1. Zkouška SA2: 4/5, 44.17 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  167. 2. Zkouška SA2: 1/5, 41.81 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  168. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  169. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  170. 1. Zkouška SA2: 4/8, 52.73 s, 17.73 tr. b., 3.57 m/s

  171. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  172. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  173. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  174. Zkouška I.: 3/4, 65.96 s, 17.96 tr. b., 3.11 m/s

  175. Zkouška II.: Diskvalifikován

  176. Zkouška III.: 1/4, 58.52 s, 2.52 tr. b., 3.32 m/s

  177. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  178. 1. Zkouška A2 S: 2/6, 64.18 s, 11.18 tr. b., 2.88 m/s

  179. 2. Zkouška A2 S: 3/6, 53.93 s, 0.93 tr. b., 3.45 m/s

  180. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  181. Agility Trial I: Diskvalifikován

  182. Agility Trial II: 4/5, 63.28 s, 22.28 tr. b., 2.86 m/s

  183. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  184. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška A2 S: 1/3, 52.41 s, 4.41 tr. b., 3.61 m/s

  186. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  187. TRIAL I.: Diskvalifikován

  188. TRIAL II.: Diskvalifikován

  189. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  190. Vitar Agility Trial I: 1/5, 55.93 s, 7.93 tr. b., 3.33 m/s

  191. Vitar Agility Trial II: 1/5, 51.75 s, 2.75 tr. b., 3.32 m/s

  192. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  193. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  194. Vitar Agility Trial II: 4/7, 67.17 s, 14.17 tr. b., 2.84 m/s

  195. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  196. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  197. JK Animals Agility Trial II: 2/6, 57.37 s, 20.37 tr. b., 3.14 m/s

  198. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  199. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  200. VITAR Agility Trial II: 3/7, 66.51 s, 17.51 tr. b., 3.13 m/s

  201. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  202. TRIAL I.: Diskvalifikován

  203. TRIAL II.: Diskvalifikován

  204. TRIAL III.: Diskvalifikován

  205. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  206. TRIAL I.: Diskvalifikován

  207. TRIAL II.: Diskvalifikován

  208. TRIAL III.: 3/6, 57.68 s, 10.68 tr. b., 3.43 m/s

  209. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  210. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  211. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  212. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  213. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  214. 2. Zkouška SA2: 2/4, 50.11 s, 8.11 tr. b., 3.73 m/s

  215. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  216. Agility Trial I: Diskvalifikován

  217. Agility Trial II: 3/6, 45.33 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  218. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  219. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  221. 3. Zkouška SA2: 2/7, 46.11 s, 3.11 tr. b., 3.47 m/s

  222. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  223. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  224. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  225. 3. Zkouška SA2: 2/7, 52.67 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  226. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  227. Agility Trial I: Diskvalifikován

  228. Agility Trial II: Diskvalifikován

  229. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  230. 1. Zkouška SA2: 2/6, 46.98 s, 0.98 tr. b., 3.9 m/s

  231. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  232. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  233. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  234. 2. Zkouška SA2: 1/5, 54.3 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  235. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  236. TRIAL I.: 1/5, 58.15 s, 8.15 tr. b., 3.27 m/s

  237. TRIAL II.: 2/5, 54.42 s, 4.42 tr. b., 3.49 m/s

  238. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  239. Agility Trial I: 8/11, 49.04 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  240. Agility Trial II: Diskvalifikován

  241. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  242. Agility I: Diskvalifikován

  243. Agility II: Diskvalifikován

  244. Jumping I: Diskvalifikován

  245. Jumping II: 23/64, 54.38 s, 9.38 tr. b., 3.77 m/s

  246. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  247. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  248. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  249. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  250. 1. Zkouška SA2: 2/5, 53.06 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  251. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  252. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  253. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  254. Agility Trial: Diskvalifikován

  255. Earth dog's labyrinth: 21/24, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  256. Frog's course: 15/24, 32.2 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  257. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  258. TRIAL I.: 2/6, 64.88 s, 31.88 tr. b., 2.71 m/s

  259. TRIAL II.: Diskvalifikován

  260. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  261. TRIAL I.: Diskvalifikován

  262. TRIAL II.: Diskvalifikován

  263. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  264. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška SA1: 3/6, 37.51 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  266. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  267. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  268. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  269. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  270. 1. Zkouška S A1: 4/6, 45.7 s, 11.7 tr. b., 3.44 m/s

  271. 2. Zkouška S A1: Diskvalifikován

  272. 3. Zkouška S A1 : 5/6, 60.1 s, 29.1 tr. b., 3.16 m/s

  273. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  274. 1. Zkouška SA1: 2/6, 45.89 s, 7.89 tr. b., 3.27 m/s

  275. 2. Zkouška SA1: 1/6, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  276. 3. Zkouška SA1: 5/6, 50.11 s, 23.11 tr. b., 2.99 m/s

  277. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  278. TRIAL I.: Diskvalifikován

  279. TRIAL II.: 2/2, 49.63 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  280. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  281. ZkA I: Diskvalifikován

  282. ZkA II: 2/4, 52.03 s, 10.03 tr. b., 3.13 m/s

  283. ZkA III: Diskvalifikován

  284. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  285. 1. Zkouška SA1: 6/11, 60.07 s, 19.07 tr. b., 2.63 m/s

  286. 2. Zkouška SA1: 4/11, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  287. 3. Zkouška SA1: 6/11, 54.37 s, 10.0 tr. b., 2.81 m/s

  288. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  289. Agility Trial I: Diskvalifikován

  290. Agility Trial II: 2/6, 45.04 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  291. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  292. TRIAL I.: Diskvalifikován

  293. TRIAL II.: 4/10, 41.13 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  294. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  295. II zkouška A1 S: 5/7, 46.24 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  296. I zkouška A1 S: Diskvalifikován

  297. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  298. 1. Jumping S: 15/22, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  299. 2. Jumping S: 13/21, 52.58 s, 19.58 tr. b., 3.23 m/s

  300. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  301. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  302. 1. Zkouška S A1: 7/10, 60.07 s, 27.07 tr. b., 2.58 m/s

  303. 2. Zkouška S A1: Diskvalifikován

  304. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  305. 1. Zkouška SA1: 10/15, 59.15 s, 25.15 tr. b., 2.65 m/s

  306. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  307. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  308. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  309. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  310. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  311. p - 1. hra SA0 SV: Diskvalifikován

  312. u - 2. hra SA0 SV: Diskvalifikován