007121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jenifer Kretková, OSA Naura

    Arrow_down

Pes

  1. Quinta Naše radost, Kavalír King Charles španěl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: 22/39, 38.75 s, 20.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. QA3 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 Jumping: 20/40, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  7. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  8. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  9. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. A3 XS 2.zkouška: Diskvalifikován

  11. Jumping XS: Diskvalifikován

  12. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  13. Agility XS: Diskvalifikován

  14. Jumping XS: Diskvalifikován

  15. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  16. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  17. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška XSA3: 2/2, 45.72 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  19. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  20. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška: 3/4, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  23. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška agility: 1/5, 53.54 s, 17.54 tr. b., 3.32 m/s

  25. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  26. 1.zkouška A3: Diskvalifikován

  27. 2.zkouška A3: 2/6, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  28. 3.zkouška A3: Diskvalifikován

  29. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  30. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška Agility: 3/5, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  32. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  33. 1. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška XS A2: 1/3, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  35. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  36. 1. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  38. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  39. Zkouška I.: Diskvalifikován

  40. Zkouška II.: Diskvalifikován

  41. Zkouška III.: Diskvalifikován

  42. Zkouška IV,: 2/2, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. Praha - Hostivař - 22. Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 21. 10. 2023

  44. Mistrovské agility XS: 3/7, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  45. Mistrovský jumping XS: Diskvalifikován

  46. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  47. Zkouška 1: 1/4, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  48. Zkouška 2: Diskvalifikován

  49. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Kristou, 16. 09. 2023

  50. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  52. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  53. Agility XS: Diskvalifikován

  54. Jumping XS: 2/9, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  55. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  56. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  57. 1.zkouška: 1/2, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  58. 2. zkouška: 2/2, 38.77 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  59. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  60. AGILITY dry XS: Diskvalifikován

  61. AGILITY extra dry XS: 2/5, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  62. JUMPING brut XS: Diskvalifikován

  63. JUMPING zero brut XS: 2/4, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  64. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  65. jumping XSA2: Diskvalifikován

  66. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  67. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  68. Agility II XS: Diskvalifikován

  69. Agility I XS: Diskvalifikován

  70. Jumping II XS: 9/23, 35.03 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  71. Jumping I XS: Diskvalifikován

  72. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  73. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  75. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  76. Agility 1: 10/22, 50.34 s, 10.34 tr. b., 4.01 m/s

  77. Agility 2: Diskvalifikován

  78. Jumping 1: Diskvalifikován

  79. Jumping 2: 13/19, 43.28 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  80. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  81. Druhý jumping XS: 5/6, 35.84 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  82. První jumping XS: Diskvalifikován

  83. XS2: Diskvalifikován

  84. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  85. 1st Agility Trial: 1/3, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  86. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  87. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  88. zkouška XSA2 1: Diskvalifikován

  89. zkouška XSA2 2: 1/4, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 3 - druhá šance, 29. 04. 2023

  91. Agility XS: 1/2, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  92. Agility XS - druhá šance: 1/2, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  93. Jumping XS: Diskvalifikován

  94. Jumping XS - druhá šance: 1/2, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  95. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  96. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  97. 2 zkouška A2: Diskvalifikován

  98. 3 zkouška A2: Diskvalifikován

  99. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 02. 04. 2023

  100. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  101. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  102. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  103. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  105. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  106. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  107. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  108. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 22, 31. 12. 2022

  109. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  110. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  111. 3. zkouška A2: Diskvalifikován

  112. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  113. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  114. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  115. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  116. 1. zkouška XS A1: 1/3, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  117. 2. zkouška XS A1: Diskvalifikován

  118. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  119. zkouška XSA1 1: Diskvalifikován

  120. zkouška XSA1 2: 1/2, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  121. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  122. Zkouška A1 1 běh: 2/3, 31.05 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  123. Zkouška A1 2 běh: 1/3, 29.21 s, 25.0 tr. b., 4.86 m/s

  124. Zkouška A1 3 běh: Diskvalifikován

  125. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  126. Agility open XS: 3/10, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  127. 1. jumping open XS: 1/10, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  128. 2. jumping open XS: 1/10, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  129. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  130. Agility Trial I: 1/2, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  133. Agility Trial I: Diskvalifikován

  134. Agility Trial II: Diskvalifikován

  135. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  136. zkouška XSA1 1: Diskvalifikován

  137. zkouška XSA1 2: Diskvalifikován

  138. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  139. Frizzante XSA1: Diskvalifikován

  140. Spumante XSA1: Diskvalifikován

  141. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  142. Agility Trial I: Diskvalifikován

  143. Agility Trial II: Diskvalifikován

  144. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  145. Jumping II XS: Diskvalifikován

  146. Jumping XS: Diskvalifikován

  147. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  148. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  149. 1.zkouška: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška: 2/4, 31.48 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  151. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  152. zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  153. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  154. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  155. Agility I: Diskvalifikován

  156. Agility II: Diskvalifikován

  157. Jumping I: Diskvalifikován

  158. Jumping II: Diskvalifikován

  159. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  160. Agility Trial I: Diskvalifikován

  161. Agility Trial II: 1/4, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  162. Agility Trial III: Diskvalifikován

  163. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  164. Dogplace Agility Trial I: 2/3, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  165. Dogplace Agility Trial II: 2/3, 43.31 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  166. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  167. zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  168. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  169. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  170. Agility Trial I: 3/8, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  171. Agility Trial II: Diskvalifikován

  172. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  173. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška SA1: 1/3, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  175. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  176. 1. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  178. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  179. Agility Trial I: Diskvalifikován

  180. Agility Trial II: Diskvalifikován

  181. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  182. Agility Trial I: Diskvalifikován

  183. Agility Trial II: 2/4, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  184. Agility Trial III: Diskvalifikován

  185. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  186. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  187. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  188. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  189. VITAR Agility Trial I: 3/9, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  190. VITAR Agility Trial II: 3/9, 54.5 s, 6.5 tr. b., 3.39 m/s

  191. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  192. TRIAL I.: 4/6, 47.95 s, 6.95 tr. b., 3.34 m/s

  193. TRIAL II.: 3/6, 56.24 s, 16.24 tr. b., 2.7 m/s

  194. TRIAL III.: Diskvalifikován

  195. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  196. Agility Trial I: 4/7, 43.59 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  197. Agility Trial II: 5/7, 48.14 s, 10.14 tr. b., 3.59 m/s

  198. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  199. Agility 1: Diskvalifikován

  200. Agility 2: Diskvalifikován

  201. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  202. zkouška SA1 1: 1/7, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  203. zkouška SA1 2: 4/7, 64.09 s, 22.09 tr. b., 2.45 m/s

  204. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  205. Agility S: Diskvalifikován

  206. Jumping S: 12/18, 65.73 s, 31.73 tr. b., 2.88 m/s

  207. Zkouška SA1: 4/6, 48.42 s, 12.42 tr. b., 3.33 m/s