Cz En

007121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jenifer Kretková, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Quinta Naše radost, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  2. zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  3. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  4. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility I: Diskvalifikován

  6. Agility II: Diskvalifikován

  7. Jumping I: Diskvalifikován

  8. Jumping II: Diskvalifikován

  9. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  10. Agility Trial I: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II: 1/4, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  12. Agility Trial III: Diskvalifikován

  13. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  14. Dogplace Agility Trial I: 2/3, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  15. Dogplace Agility Trial II: 2/3, 43.31 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  16. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  17. zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  18. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  19. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  20. Agility Trial I: 3/8, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  21. Agility Trial II: Diskvalifikován

  22. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  23. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA1: 1/3, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  26. 1. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  28. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  29. Agility Trial I: Diskvalifikován

  30. Agility Trial II: Diskvalifikován

  31. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  32. Agility Trial I: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II: 2/4, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  34. Agility Trial III: Diskvalifikován

  35. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  36. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  37. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  38. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  39. VITAR Agility Trial I: 3/9, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  40. VITAR Agility Trial II: 3/9, 54.5 s, 6.5 tr. b., 3.39 m/s

  41. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  42. TRIAL I.: 4/6, 47.95 s, 6.95 tr. b., 3.34 m/s

  43. TRIAL II.: 3/6, 56.24 s, 16.24 tr. b., 2.7 m/s

  44. TRIAL III.: Diskvalifikován

  45. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  46. Agility Trial I: 4/7, 43.59 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  47. Agility Trial II: 5/7, 48.14 s, 10.14 tr. b., 3.59 m/s

  48. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  49. Agility 1: Diskvalifikován

  50. Agility 2: Diskvalifikován

  51. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  52. zkouška SA1 1: 1/7, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  53. zkouška SA1 2: 4/7, 64.09 s, 22.09 tr. b., 2.45 m/s

  54. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  55. Agility S: Diskvalifikován

  56. Jumping S: 12/18, 65.73 s, 31.73 tr. b., 2.88 m/s

  57. Zkouška SA1: 4/6, 48.42 s, 12.42 tr. b., 3.33 m/s