075316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Binarová, Katmaj Opava

    Arrow_down

Pes

  1. Arrow Medy Erya´s Elita, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  2. Agility Trial Dogplace I: 4/4, 53.2 s, 10.2 tr. b., 3.57 m/s

  3. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  5. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška S A3: 2/6, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  7. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  8. Frizzante SA3: 6/9, 51.75 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  9. Spumante SA3: 3/9, 51.24 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  10. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  11. Agility EXTRA DRY S: Diskvalifikován

  12. Jumping DRY S: Diskvalifikován

  13. Jumping ZERO BRUT S: 4/17, 43.49 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  15. Finále SA: Diskvalifikován

  16. SA Agility 1: 9/71, 48.5 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  17. SA Agility 2: 17/63, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  18. SA Agility 3: 15/64, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  19. SA Agility 4: 8/59, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  20. SA Jumping 1: 6/71, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  21. SA Jumping 2: 15/52, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  22. Zkouška Exam S A3: 7/45, 42.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  23. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. Agility II: 12/33, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Jumping II: 12/35, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  28. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  29. Agility Trial I: 5/8, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  30. Agility Trial II: Diskvalifikován

  31. Agility Trial III: 3/8, 41.9 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  32. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  33. Agility II S: 3/13, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  34. Agility I S: 1/13, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. Agility lepší běh S: 3/13, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  36. Jumping II S: Diskvalifikován

  37. Jumping I S: Diskvalifikován

  38. Jumping lepší běh S: Diskvalifikován

  39. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  40. Agility I: 16/32, 52.19 s, 6.19 tr. b., 4.22 m/s

  41. Agility II: 12/32, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  42. Jumping I: 9/33, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  43. Jumping II: Diskvalifikován

  44. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  45. 1. Zkouška A3 S: 5/12, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  46. 2. Zkouška A3 S: 3/12, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  48. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Vitar Agility Trial II: 5/8, 57.86 s, 11.86 tr. b., 3.58 m/s

  50. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  51. Agility Trial I: 1/4, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  52. Agility Trial II: 2/4, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  53. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  54. Agility Trial I: 4/6, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  55. Agility Trial II: Diskvalifikován

  56. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  57. Agility S: 1/18, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  58. Jumping S: Diskvalifikován

  59. Zkouška SA3: 2/6, 47.08 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  60. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  61. JUMPING ORIGINAL II S: 7/11, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  62. JUMPING ORIGINAL I S: 3/11, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  63. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  64. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  65. II. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  66. I. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  67. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  68. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 1/22, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/23, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  70. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  71. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  72. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 9/23, 32.02 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  73. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  74. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  75. Jumping I: Diskvalifikován

  76. Jumping II: 4/10, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  77. Jumping III: 4/10, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  78. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  79. Agility I: Diskvalifikován

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: Diskvalifikován

  82. Jumping II: Diskvalifikován

  83. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  84. Agility S: 2/26, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  85. Jumping S: 3/26, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  86. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  87. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  88. II zkouška A3 S: 1/9, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  89. I zkouška A3 S: Diskvalifikován

  90. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  91. ZkA I: 5/11, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. ZkA II: 4/11, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  93. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  94. ZkA I: Diskvalifikován

  95. ZkA II: 1/4, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  96. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  97. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  98. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  99. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  100. Soutěž klubů: 1/38, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  101. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  102. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  103. 1. zkouška SA2: 4/7, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  104. 2. zkouška SA2: 1/8, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  105. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  106. Agility Trial: 4/12, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  107. Agility 1: 30/70, 55.89 s, 6.89 tr. b., 3.85 m/s

  108. Agility 2: Diskvalifikován

  109. Agility 3: Diskvalifikován

  110. Agility 4: Diskvalifikován

  111. Grand Final: Diskvalifikován

  112. Jumping 1: 12/72, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  113. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  114. Jumping 1: 7/14, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  115. Jumping 2: Diskvalifikován

  116. Zkoušky: Diskvalifikován

  117. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  118. Agility: Diskvalifikován

  119. Jumping: 15/21, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  120. SA 2: 2/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  121. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  122. Agility Open SA: 3/24, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  123. Jumping Open SA: 4/25, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  124. SA2: 1/6, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  125. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  126. druhá zkouška SA2: 2/5, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. první zkouška SA2: 1/5, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  128. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  129. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  130. Agility Open: Diskvalifikován

  131. Agility Trial: 3/6, 51.38 s, 9.38 tr. b., 3.58 m/s

  132. Jumping Open: Diskvalifikován

  133. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  134. Zkouška č.1 SA2: Diskvalifikován

  135. Zkouška č.2 SA2: Diskvalifikován

  136. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  137. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  138. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  139. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  140. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  141. Zkouška 2 SA2: 2/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  142. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  143. Agility Open: 1/15, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  144. Agility Trial: Diskvalifikován

  145. Jumping Open: Diskvalifikován

  146. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  147. Agility Open: Diskvalifikován

  148. Agility Trial: Diskvalifikován

  149. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 15/22, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  150. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  151. Agility S: 1/25, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  152. Jump S: 3/25, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  153. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  155. Ne-: 2/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  156. Ne-Agility: 1/33, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  157. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  158. So-: Diskvalifikován

  159. So-Agility: 11/34, 48.14 s, 6.14 tr. b., 3.57 m/s

  160. So-Jumping: 15/34, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  161. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  162. 1. zkouška SA2: 1/7, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  163. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  164. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  165. Agility Open: 11/28, 43.85 s, 10.85 tr. b., 3.65 m/s

  166. Agility Trial: 2/9, 41.12 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  167. Jumping Open: 12/29, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  168. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  169. Agility I: 1/10, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  170. Agility II: Diskvalifikován

  171. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  172. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  174. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  175. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  176. Zkouška č.1 SA1: Diskvalifikován

  177. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  178. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  179. zkouška 1 SA1: 2/6, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  180. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  181. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  182. Jumping A1 + A0 SA1: 1/6, 23.16 s, 0.0 tr. b., 7.34 m/s

  183. Trial II. SA1: 1/5, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  184. Trial I. SA1: Diskvalifikován

  185. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  186. Agility Open: Diskvalifikován

  187. Agility Trial: 1/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  188. Jumping Open: Diskvalifikován

  189. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  190. Trial II. SA1: 2/5, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  191. Trial I. SA1: Diskvalifikován

  192. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  193. 1.běh SA1: 3/5, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  194. 2. běh SA1: 1/5, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  195. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  196. Agility Open Small: 1/10, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  197. Agility Open Small: 11/16, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  198. Jumping Open Small: 5/10, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  199. Jumping Open Small: 6/15, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  200. Zkouška SA1: 1/5, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  201. Zkouška SA1: 2/4, 36.46 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  202. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  203. Agility Open: Diskvalifikován

  204. Agility Trial: 1/6, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  205. Jumping Open: Diskvalifikován

  206. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  207. Jumping I: 14/23, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  208. Jumping II: 1/23, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  209. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 8/23, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  210. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  211. Agility Open S: 10/26, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  212. Jump Open S: 11/27, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  213. Zkouška SA1: 3/7, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  214. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  215. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  216. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  217. Zkoušky SA1: 5/10, 43.13 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  218. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  219. 1. Agility: 3/7, 42.23 s, 5.23 tr. b., 3.55 m/s

  220. 2. Agility: 1/7, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  221. 3. Agility: Diskvalifikován

  222. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  223. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  224. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  225. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  226. FALCO 1. zkouška SA1: 1/6, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  227. FALCO 2. zkouška SA1: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s