Cz En

075316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Binarová, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. Arrow Medy Erya´s Elita, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  2. Agility Trial I: 1/4, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  3. Agility Trial II: 2/4, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  4. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  5. Agility Trial I: 4/6, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  8. Agility S: 1/18, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  9. Jumping S: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA3: 2/6, 47.08 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  11. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  12. JUMPING ORIGINAL II S: 7/11, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  13. JUMPING ORIGINAL I S: 3/11, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  14. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  15. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  16. II. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  17. I. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  18. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  19. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 1/22, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  20. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/23, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  21. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  22. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  23. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 9/23, 32.02 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  24. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  25. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Jumping II: 4/10, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  28. Jumping III: 4/10, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  29. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  30. Agility I: Diskvalifikován

  31. Agility II: Diskvalifikován

  32. Jumping I: Diskvalifikován

  33. Jumping II: Diskvalifikován

  34. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  35. Agility S: 2/26, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  36. Jumping S: 3/26, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  37. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  38. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  39. II zkouška A3 S: 1/9, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  40. I zkouška A3 S: Diskvalifikován

  41. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  42. ZkA I: 5/11, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  43. ZkA II: 4/11, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  44. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  45. ZkA I: Diskvalifikován

  46. ZkA II: 1/4, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  47. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  48. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  49. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  50. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  51. Soutěž klubů: 1/38, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  52. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  53. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  54. 1. zkouška SA2: 4/7, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  55. 2. zkouška SA2: 1/8, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  56. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  57. Agility 1: 30/70, 55.89 s, 6.89 tr. b., 3.85 m/s

  58. Agility 2: Diskvalifikován

  59. Agility 3: Diskvalifikován

  60. Agility 4: Diskvalifikován

  61. Agility Trial: 4/12, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  62. Grand Final: Diskvalifikován

  63. Jumping 1: 12/72, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  64. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  65. Jumping 1: 7/14, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  66. Jumping 2: Diskvalifikován

  67. Zkoušky: Diskvalifikován

  68. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  69. Agility: Diskvalifikován

  70. Jumping: 15/21, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  71. SA 2: 2/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  72. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  73. Agility Open SA: 3/24, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  74. Jumping Open SA: 4/25, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  75. SA2: 1/6, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  76. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  77. druhá zkouška SA2: 2/5, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  78. první zkouška SA2: 1/5, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  79. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  80. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  81. Agility Open: Diskvalifikován

  82. Agility Trial: 3/6, 51.38 s, 9.38 tr. b., 3.58 m/s

  83. Jumping Open: Diskvalifikován

  84. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  85. Zkouška č.1 SA2: Diskvalifikován

  86. Zkouška č.2 SA2: Diskvalifikován

  87. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  88. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  89. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  90. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  91. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  92. Zkouška 2 SA2: 2/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  93. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  94. Agility Open: 1/15, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  95. Agility Trial: Diskvalifikován

  96. Jumping Open: Diskvalifikován

  97. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  98. Agility Open: Diskvalifikován

  99. Agility Trial: Diskvalifikován

  100. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 15/22, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  101. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  102. Agility S: 1/25, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  103. Jump S: 3/25, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  104. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  106. Ne-: 2/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  107. Ne-Agility: 1/33, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  108. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  109. So-: Diskvalifikován

  110. So-Agility: 11/34, 48.14 s, 6.14 tr. b., 3.57 m/s

  111. So-Jumping: 15/34, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  112. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  113. 1. zkouška SA2: 1/7, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  114. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  115. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  116. Agility Open: 11/28, 43.85 s, 10.85 tr. b., 3.65 m/s

  117. Agility Trial: 2/9, 41.12 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  118. Jumping Open: 12/29, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  119. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  120. Agility I: 1/10, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  121. Agility II: Diskvalifikován

  122. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  123. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  125. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  127. Zkouška č.1 SA1: Diskvalifikován

  128. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  129. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  130. zkouška 1 SA1: 2/6, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  131. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  132. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  133. Jumping A1 + A0 SA1: 1/6, 23.16 s, 0.0 tr. b., 7.34 m/s

  134. Trial II. SA1: 1/5, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  135. Trial I. SA1: Diskvalifikován

  136. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  137. Agility Open: Diskvalifikován

  138. Agility Trial: 1/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  139. Jumping Open: Diskvalifikován

  140. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  141. Trial II. SA1: 2/5, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  142. Trial I. SA1: Diskvalifikován

  143. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  144. 1.běh SA1: 3/5, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  145. 2. běh SA1: 1/5, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  146. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  147. Agility Open Small: 1/10, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  148. Agility Open Small: 11/16, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  149. Jumping Open Small: 5/10, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  150. Jumping Open Small: 6/15, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  151. Zkouška SA1: 1/5, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  152. Zkouška SA1: 2/4, 36.46 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  153. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  154. Agility Open: Diskvalifikován

  155. Agility Trial: 1/6, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  156. Jumping Open: Diskvalifikován

  157. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  158. Jumping I: 14/23, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  159. Jumping II: 1/23, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  160. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 8/23, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  161. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  162. Agility Open S: 10/26, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  163. Jump Open S: 11/27, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  164. Zkouška SA1: 3/7, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  165. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  166. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  168. Zkoušky SA1: 5/10, 43.13 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  169. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  170. 1. Agility: 3/7, 42.23 s, 5.23 tr. b., 3.55 m/s

  171. 2. Agility: 1/7, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  172. 3. Agility: Diskvalifikován

  173. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  174. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  175. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  176. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  177. FALCO 1. zkouška SA1: 1/6, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  178. FALCO 2. zkouška SA1: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s