Cz En

Martina Binarová

  1. Číslo: 000503
  2. OSA: Katmaj Opava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 13. 10. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 179100 (L), Boon Ayky

  2. 036807 (L), Hoppi Fitmin

  3. 012510 (M), Flash ze Zámecké zahrady

  4. 028911 (L), Blade Bambabibi

  5. 006612 (S), Darsy Elita Triumphans

  6. 083814 (M), Elen Diel Koryfej

  7. 075316 (S), Arrow Medy Erya´s Elita

  8. 061217 (L), Angel Flies In Extreme speed

Výsledky

  1. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  2. Agility I, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/10, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  3. Agility II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  5. 1. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  7. 3. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  8. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  9. Zkouška č.1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  10. Zkouška č.2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  11. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  12. zkouška 1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/6, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  13. zkouška 2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  14. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  15. Jumping A1 + A0 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 23.16 s, 0.0 tr. b., 7.34 m/s

  16. Trial II. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  17. Trial I. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  18. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  19. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  20. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  21. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  22. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  23. Trial II. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/5, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  24. Trial I. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  25. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  26. 1.běh SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/5, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  27. 2. běh SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  28. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  29. Agility Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/10, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  30. Agility Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/16, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  31. Jumping Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/10, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  32. Jumping Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 6/15, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  33. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  34. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/4, 36.46 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  35. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  36. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  37. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  38. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  39. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  40. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: 14/23, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  41. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/23, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  42. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Arrow Medy Erya´s Elita: 8/23, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  43. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  44. Agility Open S, Arrow Medy Erya´s Elita: 10/26, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  45. Jump Open S, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/27, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  46. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/7, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  47. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  48. Jumping 1 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  50. Zkoušky SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/10, 43.13 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  51. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  52. 1. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/7, 42.23 s, 5.23 tr. b., 3.55 m/s

  53. 2. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/7, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  54. 3. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  55. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  56. zkouška 1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  57. zkouška 2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  58. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  59. FALCO 1. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  60. FALCO 2. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  61. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  62. Agility, Darsy Elita Triumphans: 1/13, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  63. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: 6/24, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  64. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 6/23, 30.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  65. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  66. Agility, Darsy Elita Triumphans: 7/50, 54.51 s, 20.51 tr. b., 3.27 m/s

  67. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 25/73, 56.57 s, 16.57 tr. b., 3.54 m/s

  68. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 8/67, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  69. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  70. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  71. FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  72. Jumping I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  73. Jumping II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  74. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  75. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: 8/25, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  76. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: 5/24, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  77. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  78. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  79. QA3 Agility, Darsy Elita Triumphans: 49/100, 47.28 s, 14.28 tr. b., 3.64 m/s

  80. QA4 Agility, Darsy Elita Triumphans: 37/104, 49.38 s, 11.38 tr. b., 3.48 m/s

  81. QJ3 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 27/101, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  82. QJ4 Jumping, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  83. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  84. QA1 Agility, Darsy Elita Triumphans: 17/113, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  85. QA2 Agility, Darsy Elita Triumphans: 17/110, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  86. QJ1 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 22/116, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  87. QJ2 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 47/109, 38.88 s, 6.88 tr. b., 4.14 m/s

  88. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  89. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 9/20, 55.43 s, 9.43 tr. b., 3.61 m/s

  90. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  91. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  92. Agility Open (neděle) Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  93. Agility Open Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  94. Jumping Open (neděle) Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  95. Jumping Open Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  96. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 1/9, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  97. Zkouška SA3 (Ne), Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  98. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  99. Agility So S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  100. Jumping Ne S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  101. jumping So S, Darsy Elita Triumphans: 4/35, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  102. Zkouška Ne SA3, Darsy Elita Triumphans: 2/9, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  103. Zkouška So SA3, Darsy Elita Triumphans: 5/9, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  104. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  105. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 3/6, 56.9 s, 13.9 tr. b., 3.37 m/s

  106. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  107. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  108. I Agility, Darsy Elita Triumphans: 2/3, 43.81 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. II Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  110. III Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  111. IV Agility, Darsy Elita Triumphans: 2/3, 54.74 s, 14.74 tr. b., 3.47 m/s

  112. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  113. II. zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  114. I. zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 3/9, 47.68 s, 5.68 tr. b., 3.84 m/s

  115. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  116. Agility S S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  117. Jumping S S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  118. Zkouška SA3 SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  119. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  120. II.zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 5/10, 54.56 s, 13.56 tr. b., 3.39 m/s

  121. I.zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  122. JUMPING S, Darsy Elita Triumphans: 4/23, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  123. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  124. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  125. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  126. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 2/28, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  127. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  128. Jumping neděle S, Darsy Elita Triumphans: 6/25, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  129. Jumping sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  130. Open agility sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  131. Zkouška neděle SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  132. Zkouška sobota SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  133. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  134. Agility, Darsy Elita Triumphans: 22/38, 47.46 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  135. Agility squads, Darsy Elita Triumphans: 14/40, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  136. Jumping, Darsy Elita Triumphans: 17/40, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  137. Jumping Squads, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  138. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  139. Agility klubů, Darsy Elita Triumphans: 1/34, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  140. Jumping družstev, Darsy Elita Triumphans: 6/35, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  141. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: 3/34, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  142. Soutěž feny proti psům, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  143. Soutěž podle roku narození, Darsy Elita Triumphans: 10/33, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  144. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  145. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, Darsy Elita Triumphans: 2/25, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  146. Dogmania Jump, Darsy Elita Triumphans: 10/27, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  147. Free Jumping Sport, Darsy Elita Triumphans: 3/27, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  148. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  149. Tuneliáda A2 + A3 S, Darsy Elita Triumphans: 2/14, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  150. Zkouška II. SA3, Darsy Elita Triumphans: 4/8, 49.94 s, 5.94 tr. b., 4.0 m/s

  151. Zkouška I. SA3, Darsy Elita Triumphans: 1/8, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  152. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  153. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  154. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  155. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 16/62, 50.29 s, 5.18 tr. b., 3.58 m/s

  156. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  157. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  158. FINAL, Darsy Elita Triumphans: 11/27, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  159. Jumping I, Darsy Elita Triumphans: 23/57, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  160. Jumping II, Darsy Elita Triumphans: 21/53, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  161. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  162. Agility S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  163. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 6/24, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  164. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  165. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  166. Agility Ne, Darsy Elita Triumphans: 39/74, 49.06 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  167. Agility So, Darsy Elita Triumphans: 11/80, 49.48 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  168. Jumping Ne, Darsy Elita Triumphans: 15/78, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  169. Jumping So, Darsy Elita Triumphans: 13/84, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  170. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  171. Agility II Open, Darsy Elita Triumphans: 9/84, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  172. Agility I Open, Darsy Elita Triumphans: 40/90, 48.29 s, 19.29 tr. b., 3.4 m/s

  173. Jumping II Open, Darsy Elita Triumphans: 9/86, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  174. Jumping I Open, Darsy Elita Triumphans: 41/90, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  175. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  176. II. zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  177. I. zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  178. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 2/14, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  179. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  180. 1.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  181. 2.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  182. 3.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 2/10, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  183. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  184. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  185. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  186. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  187. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: 2/9, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  188. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  189. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 4/9, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  190. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  191. Agility III, Darsy Elita Triumphans: 3/9, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  192. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  193. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  194. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  195. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  196. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  197. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  198. Jumping, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  199. Zk, Elen Diel Koryfej: 3/7, 53.36 s, 17.36 tr. b., 3.32 m/s

  200. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  201. Agility I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  202. Agility II, Elen Diel Koryfej: 1/6, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  203. Jumping 2+3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  204. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  205. Agility I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  206. Agility II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  207. Agility Open I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  208. Grand Final, Elen Diel Koryfej: 7/9, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  209. Jumping Open I, Elen Diel Koryfej: 2/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  210. Jumping Open II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  211. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  212. Agility 1 S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  213. Agility 2 S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  214. Zkoušky SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  215. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  216. Agility Neděle S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  217. agility S, Darsy Elita Triumphans: 6/21, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  218. Jumping Neděle S, Darsy Elita Triumphans: 6/19, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  219. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 9/21, 36.56 s, 11.56 tr. b., 3.72 m/s

  220. Zkoušky SA2 Neděle SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/8, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  221. Zkoušky SA2 SA2, Darsy Elita Triumphans: 2/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  222. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  223. Agility kl., Darsy Elita Triumphans: 20/37, 47.09 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  224. Jumping dr., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  225. SUPER G, Darsy Elita Triumphans: 3/29, 49.6 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  226. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  227. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  228. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  229. Zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 5/6, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  230. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  231. Agility Open I., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  232. Agility Open II., Darsy Elita Triumphans: 3/55, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  233. Agility - Velké finále - Fijálový běh , Darsy Elita Triumphans: 7/11, 45.03 s, 5.03 tr. b., 3.98 m/s

  234. Jumping Open I., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  235. Jumping Open II., Darsy Elita Triumphans: 9/43, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  236. Jumping Open III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  237. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  238. Agility "zkouška" I., Darsy Elita Triumphans: 1/7, 46.32 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  239. Agility "zkouška" II., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  240. Agility "zkouška" III., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  241. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  242. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  243. Agility Open II., Darsy Elita Triumphans: 8/27, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  244. Agility "zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 4/7, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  245. Agility "zkoušky II.", Darsy Elita Triumphans: 2/7, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  246. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 3/27, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  247. Jumping Open II., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  248. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  249. Agility FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  250. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  251. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  252. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/5, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  253. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 2/5, 47.2 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  254. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 4/14, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  255. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  256. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: 22/46, 52.04 s, 19.04 tr. b., 3.15 m/s

  257. Agility Open - FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  258. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/16, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  259. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/15, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  260. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  261. Jumping Open II, Darsy Elita Triumphans: 19/46, 42.83 s, 6.83 tr. b., 3.81 m/s

  262. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  263. Agility finále, Darsy Elita Triumphans: 4/7, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  264. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  265. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  266. Agility "zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 9/12, 51.91 s, 23.91 tr. b., 3.1 m/s

  267. Agility - "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/12, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  268. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  269. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  270. 1. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  271. 3. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  272. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  273. 1. zkouška, Darsy Elita Triumphans: 5/6, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  274. 2. zkouška, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  275. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  276. JUMPING S, Darsy Elita Triumphans: 2/30, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  277. Zkoušky 1 SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/13, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  278. Zkoušky 2 SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  279. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  280. Agility, Darsy Elita Triumphans: 13/20, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  281. Jumping, Darsy Elita Triumphans: 2/20, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  282. SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  283. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  284. Jumping 1 S, Darsy Elita Triumphans: 6/14, 43.83 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  285. Jumping 2 S, Darsy Elita Triumphans: 3/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  286. Zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  287. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  288. Agility Kluby, Darsy Elita Triumphans: 23/40, 55.37 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  289. Jumping družstev, Darsy Elita Triumphans: 9/40, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  290. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  291. SuperG, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  292. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  293. II.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  294. I.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/9, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  295. Jumping SA S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  296. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  297. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: 3/22, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  298. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  299. Zkoušky SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  300. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  301. Ne - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 2/20, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  302. Ne - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 5/20, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  303. Ne - Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  304. So - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 12/21, 48.64 s, 10.64 tr. b., 3.54 m/s

  305. So - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 2/21, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  306. So - Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  307. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  308. 1. Agility A1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  309. 2. Agility A1, Darsy Elita Triumphans: 3/14, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  310. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  311. AGILITY-S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  312. JUMPING-S, Darsy Elita Triumphans: 23/50, 46.05 s, 8.05 tr. b., 3.91 m/s

  313. JUMPING-S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  314. SA1, Darsy Elita Triumphans: 4/9, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  315. SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  316. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  317. ne - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 11/25, 55.97 s, 24.97 tr. b., 3.11 m/s

  318. ne - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 13/24, 47.57 s, 19.57 tr. b., 3.38 m/s

  319. ne - zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  320. so - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 13/29, 48.78 s, 8.78 tr. b., 3.67 m/s

  321. so - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 8/28, 38.27 s, 6.27 tr. b., 3.92 m/s

  322. so - zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 6/10, 36.28 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  323. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  324. Agility kluby, Darsy Elita Triumphans: 6/36, 41.81 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  325. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  326. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  327. Agility III / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  328. Agility II / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  329. Agility I / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  330. Agility IV / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  331. Jumping II / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  332. Jumping I / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: 32/50, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  333. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  334. Test Agility / Parkur A SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/4, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  335. Přerov - 2 in 1, 30. 06. 2012 - 01. 07. 2012

  336. Agility Open - neděle, písek S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  337. Agility Open - tráva, sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  338. Jumping Open - neděle, tráva S, Darsy Elita Triumphans: 1/23, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  339. Jumping - sobota, písek S, Darsy Elita Triumphans: 6/27, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  340. Zkouškový Jumping - neděle, tráva SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  341. Zkouškový Jumping - sobota, písek SA1, Darsy Elita Triumphans: 9/12, 49.6 s, 11.6 tr. b., 2.98 m/s

  342. Zkoušky - neděle, písek SA1, Darsy Elita Triumphans: 3/11, 51.92 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  343. Zkoušky - tráva, sobota SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  344. Ludslavice - O Zlínský ranec VII. + 5. MR Australských honáckých psů, 02. 06. 2012

  345. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  346. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: 2/18, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  347. Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/7, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  348. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  349. Druhá zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/6, 38.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  350. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  351. První zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  352. Bystrovany - Květnové skotačení, 05. 05. 2012

  353. Agility LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  354. I. Agility SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  355. II. Agility SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  356. Jumping SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  357. Speciál agility A2 + A3 L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  358. Speciál Jumping A2 + A3 L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  359. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  360. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  361. Jumping L, Hoppi Fitmin: 14/33, 37.1 s, 16.1 tr. b., 4.12 m/s

  362. Zkoušky LA2, Hoppi Fitmin: 6/14, 38.02 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  363. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  364. Agility L, Blade Bambabibi: 12/27, 37.12 s, 30.0 tr. b., 4.53 m/s

  365. Agility L, Hoppi Fitmin: 13/27, 42.93 s, 30.0 tr. b., 3.91 m/s

  366. Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  367. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  368. Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  369. Zkouška LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  370. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  371. Ne-Agility L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  372. Ne-Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  373. Ne-Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  374. So-Agility L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  375. So-Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  376. So-Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  377. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  378. Jumping Large, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  379. Jumping Large, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  380. LA1, Blade Bambabibi: 6/10, 40.66 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  381. LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  382. LA1-2, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  383. LA1-2, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  384. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  385. AGILITY, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  386. AGILITY, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  387. JUMPING, Hoppi Fitmin: 15/28, 37.56 s, 16.56 tr. b., 3.78 m/s

  388. JUMPING, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  389. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  390. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  391. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže, 04. 09. 2010

  392. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  393. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  394. Open Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  395. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  396. AGILITY-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  397. AGILITY-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  398. JUMPING-L, Hoppi Fitmin: 8/40, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  399. JUMPING-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  400. LA2, Hoppi Fitmin: 12/24, 37.23 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  401. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  402. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  403. Agility large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  404. Agility large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  405. Jump Large, Hoppi Fitmin: 17/43, 33.18 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  406. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  407. LA2, Hoppi Fitmin: 7/20, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  408. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  409. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  410. LA2 (1), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  411. LA2 (2), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  412. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  413. Agility large, Hoppi Fitmin: 7/40, 43.29 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  414. Agility large, Hoppi Fitmin: 12/40, 46.87 s, 35.0 tr. b., 3.84 m/s

  415. Agility medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  416. Agility medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  417. Jump Large, Hoppi Fitmin: 8/39, 34.0 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  418. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  419. Jump Medium, Flash ze Zámecké zahrady: 4/32, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  420. Jump Medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  421. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  422. LA2 (41+5), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  423. MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 2/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  424. MA1 (47+5), Flash ze Zámecké zahrady: 6/7, 31.6 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  425. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  426. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  427. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  428. Agility M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  429. Agility M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  430. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/36, 39.31 s, 21.31 tr. b., 3.94 m/s

  431. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  432. Jumping M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  433. Jumping M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  434. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 6/22, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  435. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 12/23, 29.14 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  436. Zkoušky 1 MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 1/3, 27.85 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  437. Zkoušky 1 MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 2/2, 30.75 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  438. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 20. 02. 2010

  439. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  440. Jumping L, Hoppi Fitmin: 20/48, 33.68 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  441. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  442. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 30. 01. 2010

  443. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  444. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/46, 36.8 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  445. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  446. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 21. 11. 2009 - 22. 11. 2009

  447. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  448. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  449. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/50, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  450. Jumping L, Hoppi Fitmin: 23/48, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  451. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 5/22, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  452. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 6/20, 44.09 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  453. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár I., 30. 05. 2009 - 31. 05. 2009

  454. Jumping II. - LA, Hoppi Fitmin: 5/17, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  455. Jumping I. - LA, Hoppi Fitmin: 8/17, 28.73 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  456. Zkouška LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  457. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  458. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  459. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  460. Jumping L, Hoppi Fitmin: 22/46, 40.21 s, 23.21 tr. b., 4.0 m/s

  461. Jumping L, Hoppi Fitmin: 24/45, 38.66 s, 17.66 tr. b., 4.11 m/s

  462. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  463. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  464. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  465. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  466. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  467. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  468. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  469. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  470. Jumping L, Hoppi Fitmin: 19/41, 38.19 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  471. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován