Cz En

Martina Binarová

  1. Číslo: 000503
  2. OSA: Katmaj Opava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 13. 10. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 179100 (L), Boon Ayky

  2. 036807 (L), Hoppi Fitmin

  3. 012510 (M), Flash ze Zámecké zahrady

  4. 028911 (L), Blade Bambabibi

  5. 006612 (XS), Darsy Elita Triumphans

  6. 083814 (M), Elen Diel Koryfej

  7. 075316 (S), Arrow Medy Erya´s Elita

  8. 061217 (ML), Angel Flies In Extreme speed

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  2. zkouška MLA2 1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  3. zkouška MLA2 2, Angel Flies In Extreme speed: 4/6, 48.81 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  4. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  6. Agility II, Arrow Medy Erya´s Elita: 12/33, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  7. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  8. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: 12/35, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  9. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  10. Agility Trial I, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/8, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  11. Agility Trial I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II, Angel Flies In Extreme speed: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  13. Agility Trial II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  14. Agility Trial III, Angel Flies In Extreme speed: 2/7, 41.57 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  15. Agility Trial III, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/8, 41.9 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  16. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  17. Agility II ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  18. Agility II S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/13, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. Agility I ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  20. Agility I S, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/13, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  21. Agility lepší běh ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  22. Agility lepší běh S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/13, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  23. Jumping II ML, Angel Flies In Extreme speed: 6/12, 42.12 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  24. Jumping II S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  25. Jumping I ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  26. Jumping I S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  27. Jumping lepší běh ML, Angel Flies In Extreme speed: 8/14, 42.12 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  28. Jumping lepší běh S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  29. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  30. Agility I, Arrow Medy Erya´s Elita: 16/32, 52.19 s, 6.19 tr. b., 4.22 m/s

  31. Agility II, Arrow Medy Erya´s Elita: 12/32, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  32. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: 9/33, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  33. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  34. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  35. Agility Trial I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  37. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  38. 1. Zkouška A2 ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  39. 1. Zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/12, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  40. 2. Zkouška A2 ML, Angel Flies In Extreme speed: 2/8, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  41. 2. Zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/12, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  42. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  43. Vitar Agility Trial I, Angel Flies In Extreme speed: 2/8, 41.01 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  44. Vitar Agility Trial I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  45. Vitar Agility Trial II, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/8, 57.86 s, 11.86 tr. b., 3.58 m/s

  46. Vitar Agility Trial II, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  47. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  48. Agility Trial I, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/4, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  49. Agility Trial I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  50. Agility Trial II, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/4, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  51. Agility Trial II, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  52. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  53. Agility Trial I, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/6, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  54. Agility Trial I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II, Angel Flies In Extreme speed: 2/10, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  56. Agility Trial II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  57. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  58. Agility ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  59. Agility S, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/18, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  60. Jumping ML, Angel Flies In Extreme speed: 14/21, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. Jumping S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  62. Zkouška MLA1, Angel Flies In Extreme speed: 5/10, 32.51 s, 20.0 tr. b., 4.95 m/s

  63. Zkouška SA3, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/6, 47.08 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  64. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  65. Agility Trial I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  66. Agility Trial II, Angel Flies In Extreme speed: 5/6, 29.1 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  67. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  68. Agility Trial I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II, Angel Flies In Extreme speed: 5/15, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  71. JUMPING ORIGINAL II ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  72. JUMPING ORIGINAL II S, Arrow Medy Erya´s Elita: 7/11, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  73. JUMPING ORIGINAL I ML, Angel Flies In Extreme speed: 7/13, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  74. JUMPING ORIGINAL I S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/11, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  75. ZKOUŠKA ML A1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  76. ZKOUŠKA SA3, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  77. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  78. II. Zkouška A1 ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  79. II. Zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  80. I. Zkouška A1 ML, Angel Flies In Extreme speed: 1/5, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  81. I. Zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  82. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  83. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/22, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  84. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Angel Flies In Extreme speed: 19/48, 39.04 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  85. SOUTĚŽ DVOJIC, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/23, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  86. SOUTĚŽ DVOJIC, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  87. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  88. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  89. SOUTĚŽ KLUBŮ, Angel Flies In Extreme speed: 19/48, 47.06 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  90. SOUTĚŽ KLUBŮ, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  91. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Arrow Medy Erya´s Elita: 9/23, 32.02 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  93. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  94. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  95. Jumping I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  96. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  97. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/10, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  98. Jumping II, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  99. Jumping III, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/10, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  100. Jumping III, Angel Flies In Extreme speed: 8/15, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  101. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  102. Agility I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  103. Agility II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  104. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  105. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  106. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  107. Agility ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  108. Agility S, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/26, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  109. Jumping ML, Angel Flies In Extreme speed: 10/13, 40.5 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  110. Jumping S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/26, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  111. ZkouškaMLA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  112. ZkouškaSA3, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  113. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  114. II zkouška A1 ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  115. II zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/9, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  116. I zkouška A1 ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  117. I zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  118. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  119. ZkA I, Angel Flies In Extreme speed: 3/5, 43.15 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  120. ZkA I, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/11, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  121. ZkA II, Angel Flies In Extreme speed: 1/5, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  122. ZkA II, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/11, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  123. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  124. ZkA I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  125. ZkA I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  126. ZkA II, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/4, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  127. ZkA II, Angel Flies In Extreme speed: 1/4, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  128. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  129. Soutěž družstev, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  130. Soutěž družstev, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  131. Soutěž dvojic, Angel Flies In Extreme speed: 16/39, 41.07 s, 30.0 tr. b., 4.07 m/s

  132. Soutěž dvojic, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  133. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Angel Flies In Extreme speed: 38/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  134. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  135. Soutěž klubů, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/38, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  136. Soutěž klubů, Angel Flies In Extreme speed: 17/38, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  137. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  138. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  139. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  140. 1. zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  141. 1. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/7, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  142. 2. zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/8, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  144. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  145. Agility 1, Arrow Medy Erya´s Elita: 30/70, 55.89 s, 6.89 tr. b., 3.85 m/s

  146. Agility 1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  147. Agility 2, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  148. Agility 2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  149. Agility 3, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  150. Agility 4, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  151. Agility 4, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  152. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/12, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  153. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: 4/20, 38.25 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  154. Grand Final, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  155. Jumping 1, Arrow Medy Erya´s Elita: 12/72, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  156. Jumping 1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  157. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  158. Jumping 1, Arrow Medy Erya´s Elita: 7/14, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  159. Jumping 2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  160. Zkoušky, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  161. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  162. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  163. Agility LA, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  164. Jumping, Arrow Medy Erya´s Elita: 15/21, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  165. Jumping L, Angel Flies In Extreme speed: 20/33, 33.09 s, 20.0 tr. b., 5.59 m/s

  166. LA 1, Angel Flies In Extreme speed: 4/14, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  167. SA 2, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  168. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  169. Agility Open LA, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  170. Agility Open SA, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/24, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  171. Jumping Open LA, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  172. Jumping Open SA, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/25, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  173. LA1, Angel Flies In Extreme speed: 6/15, 31.11 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  174. SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  175. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  176. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  177. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  178. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  179. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  180. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Angel Flies In Extreme speed: 98/175, 59.71 s, 41.71 tr. b., 3.27 m/s

  181. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  182. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  183. druhá zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  184. druhá zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/5, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  185. první zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: 4/11, 27.5 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  186. první zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  187. třetí zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  188. třetí zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  189. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  190. Agility Open, Angel Flies In Extreme speed: 15/34, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  191. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  192. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/6, 51.38 s, 9.38 tr. b., 3.58 m/s

  193. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  194. Jumping Open, Angel Flies In Extreme speed: 14/33, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  195. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  196. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  197. Zkouška č.1 LA1, Angel Flies In Extreme speed: 3/23, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  198. Zkouška č.1 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  199. Zkouška č.2 LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  200. Zkouška č.2 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  201. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  202. Zkouška 1 LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  203. Zkouška 1 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  204. Zkouška 2 LA1, Angel Flies In Extreme speed: 2/17, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  205. Zkouška 2 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  206. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  207. Zkouška 1 LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  208. Zkouška 1 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  209. Zkouška 2 LA1, Angel Flies In Extreme speed: 3/10, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  210. Zkouška 2 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  211. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  212. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/15, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  213. Agility Open, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  214. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: 2/4, 27.16 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  215. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  216. Jumping Open, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  217. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  218. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  219. Agility Open, Angel Flies In Extreme speed: 9/24, 42.8 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  220. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  221. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  222. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  223. Jumping Svihak lazensky, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  224. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, Arrow Medy Erya´s Elita: 15/22, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  225. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  226. Jumping II L, Angel Flies In Extreme speed: 19/30, 40.67 s, 25.0 tr. b., 4.79 m/s

  227. Jumping I. L, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  228. Zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  229. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  230. Agility L, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  231. Agility S, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/25, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  232. Jump L, Angel Flies In Extreme speed: 21/36, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  233. Jump S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/25, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  234. Zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  235. Zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  236. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  237. Ne-, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  238. Ne-, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  239. Ne-Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/33, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  240. Ne-Agility, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  241. Ne-Jumping, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  242. Ne-Jumping, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  243. So-, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  244. So-, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  245. So-Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/34, 48.14 s, 6.14 tr. b., 3.57 m/s

  246. So-Agility, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  247. So-Jumping, Arrow Medy Erya´s Elita: 15/34, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  248. So-Jumping, Angel Flies In Extreme speed: 20/41, 34.84 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  249. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  250. 1. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/7, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  251. 2. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  252. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  253. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/28, 43.85 s, 10.85 tr. b., 3.65 m/s

  254. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/9, 41.12 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  255. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: 12/29, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  256. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  257. Agility I, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/10, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  258. Agility II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  259. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  260. 1. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  261. 2. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  262. 3. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  263. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  264. Zkouška č.1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  265. Zkouška č.2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  266. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  267. zkouška 1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/6, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  268. zkouška 2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  269. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  270. Jumping A1 + A0 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 23.16 s, 0.0 tr. b., 7.34 m/s

  271. Trial II. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  272. Trial I. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  273. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  274. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  275. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  276. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  277. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  278. Trial II. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/5, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  279. Trial I. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  280. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  281. 1.běh SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/5, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  282. 2. běh SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  283. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  284. Agility Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/10, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  285. Agility Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/16, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  286. Jumping Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/10, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  287. Jumping Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 6/15, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  288. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  289. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/4, 36.46 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  290. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  291. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  292. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  293. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  294. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  295. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: 14/23, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  296. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/23, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  297. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Arrow Medy Erya´s Elita: 8/23, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  298. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  299. Agility Open S, Arrow Medy Erya´s Elita: 10/26, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  300. Jump Open S, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/27, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  301. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/7, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  302. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  303. Jumping 1 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  304. Jumping 2 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  305. Zkoušky SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/10, 43.13 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  306. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  307. 1. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/7, 42.23 s, 5.23 tr. b., 3.55 m/s

  308. 2. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/7, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  309. 3. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  310. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  311. zkouška 1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  312. zkouška 2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  313. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  314. FALCO 1. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  315. FALCO 2. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  316. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  317. Agility, Darsy Elita Triumphans: 1/13, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  318. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: 6/24, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  319. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 6/23, 30.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  320. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  321. Agility, Darsy Elita Triumphans: 7/50, 54.51 s, 20.51 tr. b., 3.27 m/s

  322. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 25/73, 56.57 s, 16.57 tr. b., 3.54 m/s

  323. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 8/67, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  324. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  325. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  326. FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  327. Jumping I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  328. Jumping II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  329. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  330. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: 8/25, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  331. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: 5/24, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  332. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  333. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  334. QA3 Agility, Darsy Elita Triumphans: 49/100, 47.28 s, 14.28 tr. b., 3.64 m/s

  335. QA4 Agility, Darsy Elita Triumphans: 37/104, 49.38 s, 11.38 tr. b., 3.48 m/s

  336. QJ3 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 27/101, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  337. QJ4 Jumping, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  338. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  339. QA1 Agility, Darsy Elita Triumphans: 17/113, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  340. QA2 Agility, Darsy Elita Triumphans: 17/110, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  341. QJ1 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 22/116, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  342. QJ2 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 47/109, 38.88 s, 6.88 tr. b., 4.14 m/s

  343. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  344. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 9/20, 55.43 s, 9.43 tr. b., 3.61 m/s

  345. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  346. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  347. Agility Open (neděle) Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  348. Agility Open Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  349. Jumping Open (neděle) Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  350. Jumping Open Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  351. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 1/9, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  352. Zkouška SA3 (Ne), Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  353. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  354. Agility So S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  355. Jumping Ne S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  356. jumping So S, Darsy Elita Triumphans: 4/35, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  357. Zkouška Ne SA3, Darsy Elita Triumphans: 2/9, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  358. Zkouška So SA3, Darsy Elita Triumphans: 5/9, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  359. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  360. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 3/6, 56.9 s, 13.9 tr. b., 3.37 m/s

  361. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  362. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  363. I Agility, Darsy Elita Triumphans: 2/3, 43.81 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  364. II Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  365. III Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  366. IV Agility, Darsy Elita Triumphans: 2/3, 54.74 s, 14.74 tr. b., 3.47 m/s

  367. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  368. II. zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  369. I. zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 3/9, 47.68 s, 5.68 tr. b., 3.84 m/s

  370. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  371. Agility S S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  372. Jumping S S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  373. Zkouška SA3 SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  374. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  375. II.zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 5/10, 54.56 s, 13.56 tr. b., 3.39 m/s

  376. I.zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  377. JUMPING S, Darsy Elita Triumphans: 4/23, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  378. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  379. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  380. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  381. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 2/28, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  382. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  383. Jumping neděle S, Darsy Elita Triumphans: 6/25, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  384. Jumping sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  385. Open agility sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  386. Zkouška neděle SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  387. Zkouška sobota SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  388. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  389. Agility, Darsy Elita Triumphans: 22/38, 47.46 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  390. Agility squads, Darsy Elita Triumphans: 14/40, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  391. Jumping, Darsy Elita Triumphans: 17/40, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  392. Jumping Squads, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  393. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  394. Agility klubů, Darsy Elita Triumphans: 1/34, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  395. Jumping družstev, Darsy Elita Triumphans: 6/35, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  396. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: 3/34, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  397. Soutěž feny proti psům, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  398. Soutěž podle roku narození, Darsy Elita Triumphans: 10/33, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  399. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  400. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, Darsy Elita Triumphans: 2/25, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  401. Dogmania Jump, Darsy Elita Triumphans: 10/27, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  402. Free Jumping Sport, Darsy Elita Triumphans: 3/27, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  403. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  404. Tuneliáda A2 + A3 S, Darsy Elita Triumphans: 2/14, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  405. Zkouška II. SA3, Darsy Elita Triumphans: 4/8, 49.94 s, 5.94 tr. b., 4.0 m/s

  406. Zkouška I. SA3, Darsy Elita Triumphans: 1/8, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  407. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  408. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  409. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  410. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 16/62, 50.29 s, 5.18 tr. b., 3.58 m/s

  411. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  412. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  413. FINAL, Darsy Elita Triumphans: 11/27, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  414. Jumping I, Darsy Elita Triumphans: 23/57, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  415. Jumping II, Darsy Elita Triumphans: 21/53, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  416. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  417. Agility S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  418. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 6/24, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  419. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  420. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  421. Agility Ne, Darsy Elita Triumphans: 39/74, 49.06 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  422. Agility So, Darsy Elita Triumphans: 11/80, 49.48 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  423. Jumping Ne, Darsy Elita Triumphans: 15/78, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  424. Jumping So, Darsy Elita Triumphans: 13/84, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  425. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  426. Agility II Open, Darsy Elita Triumphans: 9/84, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  427. Agility I Open, Darsy Elita Triumphans: 40/90, 48.29 s, 19.29 tr. b., 3.4 m/s

  428. Jumping II Open, Darsy Elita Triumphans: 9/86, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  429. Jumping I Open, Darsy Elita Triumphans: 41/90, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  430. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  431. II. zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  432. I. zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  433. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 2/14, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  434. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  435. 1.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  436. 2.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  437. 3.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 2/10, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  438. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  439. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  440. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  441. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  442. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: 2/9, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  443. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  444. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 4/9, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  445. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  446. Agility III, Darsy Elita Triumphans: 3/9, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  447. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  448. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  449. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  450. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  451. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  452. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  453. Jumping, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  454. Zk, Elen Diel Koryfej: 3/7, 53.36 s, 17.36 tr. b., 3.32 m/s

  455. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  456. Agility I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  457. Agility II, Elen Diel Koryfej: 1/6, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  458. Jumping 2+3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  459. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  460. Agility I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  461. Agility II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  462. Agility Open I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  463. Grand Final, Elen Diel Koryfej: 7/9, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  464. Jumping Open I, Elen Diel Koryfej: 2/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  465. Jumping Open II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  466. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  467. Agility 1 S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  468. Agility 2 S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  469. Zkoušky SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  470. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  471. Agility Neděle S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  472. agility S, Darsy Elita Triumphans: 6/21, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  473. Jumping Neděle S, Darsy Elita Triumphans: 6/19, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  474. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 9/21, 36.56 s, 11.56 tr. b., 3.72 m/s

  475. Zkoušky SA2 Neděle SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/8, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  476. Zkoušky SA2 SA2, Darsy Elita Triumphans: 2/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  477. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  478. Agility kl., Darsy Elita Triumphans: 20/37, 47.09 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  479. Jumping dr., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  480. SUPER G, Darsy Elita Triumphans: 3/29, 49.6 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  481. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  482. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  483. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  484. Zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 5/6, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  485. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  486. Agility Open I., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  487. Agility Open II., Darsy Elita Triumphans: 3/55, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  488. Agility - Velké finále - Fijálový běh , Darsy Elita Triumphans: 7/11, 45.03 s, 5.03 tr. b., 3.98 m/s

  489. Jumping Open I., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  490. Jumping Open II., Darsy Elita Triumphans: 9/43, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  491. Jumping Open III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  492. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  493. Agility "zkouška" I., Darsy Elita Triumphans: 1/7, 46.32 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  494. Agility "zkouška" II., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  495. Agility "zkouška" III., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  496. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  497. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  498. Agility Open II., Darsy Elita Triumphans: 8/27, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  499. Agility "zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 4/7, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  500. Agility "zkoušky II.", Darsy Elita Triumphans: 2/7, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  501. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 3/27, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  502. Jumping Open II., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  503. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  504. Agility FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  505. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  506. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  507. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/5, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  508. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 2/5, 47.2 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  509. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 4/14, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  510. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  511. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: 22/46, 52.04 s, 19.04 tr. b., 3.15 m/s

  512. Agility Open - FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  513. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/16, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  514. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/15, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  515. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  516. Jumping Open II, Darsy Elita Triumphans: 19/46, 42.83 s, 6.83 tr. b., 3.81 m/s

  517. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  518. Agility finále, Darsy Elita Triumphans: 4/7, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  519. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  520. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  521. Agility "zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 9/12, 51.91 s, 23.91 tr. b., 3.1 m/s

  522. Agility - "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/12, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  523. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  524. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  525. 1. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  526. 3. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  527. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  528. 1. zkouška, Darsy Elita Triumphans: 5/6, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  529. 2. zkouška, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  530. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  531. JUMPING S, Darsy Elita Triumphans: 2/30, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  532. Zkoušky 1 SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/13, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  533. Zkoušky 2 SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  534. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  535. Agility, Darsy Elita Triumphans: 13/20, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  536. Jumping, Darsy Elita Triumphans: 2/20, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  537. SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  538. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  539. Jumping 1 S, Darsy Elita Triumphans: 6/14, 43.83 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  540. Jumping 2 S, Darsy Elita Triumphans: 3/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  541. Zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  542. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  543. Agility Kluby, Darsy Elita Triumphans: 23/40, 55.37 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  544. Jumping družstev, Darsy Elita Triumphans: 9/40, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  545. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  546. SuperG, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  547. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  548. II.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  549. I.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/9, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  550. Jumping SA S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  551. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  552. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: 3/22, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  553. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  554. Zkoušky SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  555. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  556. Ne - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 2/20, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  557. Ne - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 5/20, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  558. Ne - Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  559. So - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 12/21, 48.64 s, 10.64 tr. b., 3.54 m/s

  560. So - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 2/21, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  561. So - Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  562. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  563. 1. Agility A1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  564. 2. Agility A1, Darsy Elita Triumphans: 3/14, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  565. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  566. AGILITY-S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  567. JUMPING-S, Darsy Elita Triumphans: 23/50, 46.05 s, 8.05 tr. b., 3.91 m/s

  568. JUMPING-S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  569. SA1, Darsy Elita Triumphans: 4/9, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  570. SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  571. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  572. ne - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 11/25, 55.97 s, 24.97 tr. b., 3.11 m/s

  573. ne - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 13/24, 47.57 s, 19.57 tr. b., 3.38 m/s

  574. ne - zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  575. so - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 13/29, 48.78 s, 8.78 tr. b., 3.67 m/s

  576. so - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 8/28, 38.27 s, 6.27 tr. b., 3.92 m/s

  577. so - zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 6/10, 36.28 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  578. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  579. Agility kluby, Darsy Elita Triumphans: 6/36, 41.81 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  580. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  581. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  582. Agility III / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  583. Agility II / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  584. Agility I / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  585. Agility IV / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  586. Jumping II / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  587. Jumping I / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: 32/50, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  588. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  589. Test Agility / Parkur A SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/4, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  590. Přerov - 2 in 1, 30. 06. 2012 - 01. 07. 2012

  591. Agility Open - neděle, písek S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  592. Agility Open - tráva, sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  593. Jumping Open - neděle, tráva S, Darsy Elita Triumphans: 1/23, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  594. Jumping - sobota, písek S, Darsy Elita Triumphans: 6/27, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  595. Zkouškový Jumping - neděle, tráva SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  596. Zkouškový Jumping - sobota, písek SA1, Darsy Elita Triumphans: 9/12, 49.6 s, 11.6 tr. b., 2.98 m/s

  597. Zkoušky - neděle, písek SA1, Darsy Elita Triumphans: 3/11, 51.92 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  598. Zkoušky - tráva, sobota SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  599. Ludslavice - O Zlínský ranec VII. + 5. MR Australských honáckých psů, 02. 06. 2012

  600. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  601. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: 2/18, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  602. Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/7, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  603. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  604. Druhá zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/6, 38.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  605. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  606. První zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  607. Bystrovany - Květnové skotačení, 05. 05. 2012

  608. Agility LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  609. I. Agility SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  610. II. Agility SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  611. Jumping SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  612. Speciál agility A2 + A3 L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  613. Speciál Jumping A2 + A3 L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  614. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  615. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  616. Jumping L, Hoppi Fitmin: 14/33, 37.1 s, 16.1 tr. b., 4.12 m/s

  617. Zkoušky LA2, Hoppi Fitmin: 6/14, 38.02 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  618. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  619. Agility L, Blade Bambabibi: 12/27, 37.12 s, 30.0 tr. b., 4.53 m/s

  620. Agility L, Hoppi Fitmin: 13/27, 42.93 s, 30.0 tr. b., 3.91 m/s

  621. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  622. Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  623. Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  624. Zkouška LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  625. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  626. Ne-Agility L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  627. Ne-Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  628. Ne-Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  629. So-Agility L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  630. So-Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  631. So-Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  632. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  633. Jumping Large, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  634. Jumping Large, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  635. LA1, Blade Bambabibi: 6/10, 40.66 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  636. LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  637. LA1-2, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  638. LA1-2, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  639. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  640. AGILITY, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  641. AGILITY, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  642. JUMPING, Hoppi Fitmin: 15/28, 37.56 s, 16.56 tr. b., 3.78 m/s

  643. JUMPING, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  644. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  645. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  646. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže, 04. 09. 2010

  647. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  648. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  649. Open Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  650. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  651. AGILITY-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  652. AGILITY-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  653. JUMPING-L, Hoppi Fitmin: 8/40, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  654. JUMPING-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  655. LA2, Hoppi Fitmin: 12/24, 37.23 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  656. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  657. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  658. Agility large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  659. Agility large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  660. Jump Large, Hoppi Fitmin: 17/43, 33.18 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  661. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  662. LA2, Hoppi Fitmin: 7/20, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  663. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  664. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  665. LA2 (1), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  666. LA2 (2), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  667. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  668. Agility large, Hoppi Fitmin: 7/40, 43.29 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  669. Agility large, Hoppi Fitmin: 12/40, 46.87 s, 35.0 tr. b., 3.84 m/s

  670. Agility medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  671. Agility medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  672. Jump Large, Hoppi Fitmin: 8/39, 34.0 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  673. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  674. Jump Medium, Flash ze Zámecké zahrady: 4/32, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  675. Jump Medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  676. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  677. LA2 (41+5), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  678. MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 2/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  679. MA1 (47+5), Flash ze Zámecké zahrady: 6/7, 31.6 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  680. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  681. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  682. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  683. Agility M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  684. Agility M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  685. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/36, 39.31 s, 21.31 tr. b., 3.94 m/s

  686. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  687. Jumping M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  688. Jumping M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  689. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 6/22, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  690. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 12/23, 29.14 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  691. Zkoušky 1 MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 1/3, 27.85 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  692. Zkoušky 1 MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 2/2, 30.75 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  693. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 20. 02. 2010

  694. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  695. Jumping L, Hoppi Fitmin: 20/48, 33.68 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  696. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  697. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 30. 01. 2010

  698. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  699. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/46, 36.8 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  700. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  701. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 21. 11. 2009 - 22. 11. 2009

  702. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  703. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  704. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/50, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  705. Jumping L, Hoppi Fitmin: 23/48, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  706. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 5/22, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  707. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 6/20, 44.09 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  708. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár I., 30. 05. 2009 - 31. 05. 2009

  709. Jumping II. - LA, Hoppi Fitmin: 5/17, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  710. Jumping I. - LA, Hoppi Fitmin: 8/17, 28.73 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  711. Zkouška LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  712. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  713. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  714. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  715. Jumping L, Hoppi Fitmin: 22/46, 40.21 s, 23.21 tr. b., 4.0 m/s

  716. Jumping L, Hoppi Fitmin: 24/45, 38.66 s, 17.66 tr. b., 4.11 m/s

  717. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  718. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  719. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  720. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  721. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  722. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  723. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  724. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  725. Jumping L, Hoppi Fitmin: 19/41, 38.19 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  726. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován