Cz En

061217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Binarová, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. Angel Flies In Extreme speed, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  2. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  3. zkouška MLA2 2: 4/6, 48.81 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  4. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  5. Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  7. Agility Trial III: 2/7, 41.57 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  8. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  9. Agility II ML: Diskvalifikován

  10. Agility I ML: Diskvalifikován

  11. Agility lepší běh ML: Diskvalifikován

  12. Jumping II ML: 6/12, 42.12 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  13. Jumping I ML: Diskvalifikován

  14. Jumping lepší běh ML: 8/14, 42.12 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  15. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: Diskvalifikován

  18. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  19. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška A2 ML: 2/8, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  21. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  22. Vitar Agility Trial I: 2/8, 41.01 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  23. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  24. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  25. Agility Trial I: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II: Diskvalifikován

  27. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  28. Agility Trial I: Diskvalifikován

  29. Agility Trial II: 2/10, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  30. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  31. Agility ML: Diskvalifikován

  32. Jumping ML: 14/21, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  33. Zkouška MLA1: 5/10, 32.51 s, 20.0 tr. b., 4.95 m/s

  34. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: 5/6, 29.1 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  37. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  38. Agility Trial I: Diskvalifikován

  39. Agility Trial II: 5/15, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  40. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  41. JUMPING ORIGINAL II ML: Diskvalifikován

  42. JUMPING ORIGINAL I ML: 7/13, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  43. ZKOUŠKA ML A1: Diskvalifikován

  44. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  45. II. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  46. I. Zkouška A1 ML: 1/5, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  47. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  48. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 19/48, 39.04 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  49. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  50. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  51. SOUTĚŽ KLUBŮ: 19/48, 47.06 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  52. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  53. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  54. Jumping I: Diskvalifikován

  55. Jumping II: Diskvalifikován

  56. Jumping III: 8/15, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  57. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  58. Agility ML: Diskvalifikován

  59. Jumping ML: 10/13, 40.5 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  60. ZkouškaMLA1: Diskvalifikován

  61. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  62. II zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  63. I zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  64. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  65. ZkA I: 3/5, 43.15 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  66. ZkA II: 1/5, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  67. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  68. ZkA I: Diskvalifikován

  69. ZkA II: 1/4, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  70. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  71. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  72. Soutěž dvojic: 16/39, 41.07 s, 30.0 tr. b., 4.07 m/s

  73. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 38/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  74. Soutěž klubů: 17/38, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  75. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  76. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  77. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  80. Agility 1: Diskvalifikován

  81. Agility 2: Diskvalifikován

  82. Agility 4: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: 4/20, 38.25 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  86. Agility LA: Diskvalifikován

  87. Jumping L: 20/33, 33.09 s, 20.0 tr. b., 5.59 m/s

  88. LA 1: 4/14, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  89. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  90. Agility Open LA: Diskvalifikován

  91. Jumping Open LA: Diskvalifikován

  92. LA1: 6/15, 31.11 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  93. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  94. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  95. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  96. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  97. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  98. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 98/175, 59.71 s, 41.71 tr. b., 3.27 m/s

  99. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  100. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  101. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. první zkouška LA1: 4/11, 27.5 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  103. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  105. Agility Open: 15/34, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  106. Agility Trial: Diskvalifikován

  107. Jumping Open: 14/33, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  108. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  109. Zkouška č.1 LA1: 3/23, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  110. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  111. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  112. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  113. Zkouška 2 LA1: 2/17, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  114. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  115. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  116. Zkouška 2 LA1: 3/10, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  117. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  118. Agility Open: Diskvalifikován

  119. Agility Trial: 2/4, 27.16 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  120. Jumping Open: Diskvalifikován

  121. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  122. Agility Open: 9/24, 42.8 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  123. Agility Trial: Diskvalifikován

  124. Jumping Svihak lazensky: Diskvalifikován

  125. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  126. Jumping II L: 19/30, 40.67 s, 25.0 tr. b., 4.79 m/s

  127. Jumping I. L: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  130. Agility L: Diskvalifikován

  131. Jump L: 21/36, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  132. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  134. Ne-: Diskvalifikován

  135. Ne-Agility: Diskvalifikován

  136. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  137. So-: Diskvalifikován

  138. So-Agility: Diskvalifikován

  139. So-Jumping: 20/41, 34.84 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s