Cz En

SOUTĚŽ DVOJIC

  1. Datum: 21. 08. 2020
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007820 Veronika Veselá Bandicoot Quick Dash 0 0 0.0 0.0 33.28 4.93
2 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 0.0 0.0 34.91 4.7
3 020416 Veronika Huková Jamie 0 0 0.0 0.0 35.46 4.62
4 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.64 4.6
5 086918 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins 0 0 0.0 0.0 35.91 4.57
6 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.77 4.46
7 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 0 0 0.0 0.0 37.56 4.37
8 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 39.87 4.11
9 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.2 3.98
10 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 1 0 0.0 5.0 33.17 4.94
11 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 33.52 4.89
12 014217 Soňa Benešová Best Wishes Lovelenia 1 0 0.0 5.0 35.75 4.59
13 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 1 0.0 5.0 36.07 4.55
14 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 38.5 4.26
15 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 41.25 3.98
16 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 1 1.68 6.68 44.68 3.67
17 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty 0 1 1.99 6.99 44.99 3.65
18 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně 2 0 0.0 10.0 34.76 4.72
19 059415 Veronika Grešáková Ambiente 2 0 0.0 10.0 36.25 4.52
20 077016 Iveta Ouředníčková Bady 2 0 0.0 10.0 39.67 4.13
21 076016 Eliška Rypová Meggie 0 2 1.39 11.39 44.39 3.69
22 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream 0 2 1.58 11.58 44.58 3.68
23 079418 Ivan Pospíšil Mystic 0 1 7.16 12.16 50.16 3.27
24 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell 1 2 1.48 16.48 44.48 3.69
25 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 1 1 7.01 17.01 50.01 3.28
26 009120 Kateřina Ošmerová Quickie Kwanah 1 1 12.2 22.2 55.2 2.97
27 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 5 0 0.0 25.0 41.72 3.93
DIS 027817 Růžena Hronová Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061217 Martina Binarová Angel Flies In Extreme speed DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038420 Aneta Pechoušková Aina De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081411 Aneta Pechoušková Chloe Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerová Anka Chuck En Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039720 Stella Polášková Bentley Arlet Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038620 Jana Křečková Fleck in Black Sunny Funny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085317 Eliška Rypová Belle Poule Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017416 Aneta Pechoušková Erin Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS