Cz En

018914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Wasserbauerová, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. Angel Jackie z Kosteleckých Humen, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Agility 4: 38/181, 43.9 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  5. Agility Trial: Diskvalifikován

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  8. Jumping 1: 3/38, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  9. Jumping 2: Diskvalifikován

  10. Zkoušky: Diskvalifikován

  11. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  12. Agility LA: 2/33, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  13. Jumping L: 4/33, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  14. LA 3: 6/10, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  15. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  16. Agility Open LA: 5/33, 38.08 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  17. Jumping Open LA: 16/32, 36.24 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  18. LA3: 1/11, 41.27 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  19. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  20. druhá zkouška LA3: 2/7, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. třetí zkouška LA3: 1/7, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  23. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  24. Agility Open: 12/34, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  25. Agility Trial: Diskvalifikován

  26. Jumping Open: 9/33, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  27. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  28. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  29. Zkouška č.2 LA3: 2/17, 41.88 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  30. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  31. Agility Open: 2/23, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  32. Agility Trial: 3/12, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  33. Jumping Open: 1/25, 28.91 s, 24.91 tr. b., 5.53 m/s

  34. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  35. Agility Open: 4/24, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  36. Agility Trial: Diskvalifikován

  37. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 6/13, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  38. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  39. Agility L: Diskvalifikován

  40. Jump L: 8/36, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  41. Zkouška LA3: 1/9, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  42. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  43. Ne-Agility: 1/44, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  44. Ne-Jumping: 1/41, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  45. So-: 10/18, 44.77 s, 11.77 tr. b., 4.02 m/s

  46. So-Agility: Diskvalifikován

  47. So-Jumping: 4/41, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  48. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  49. Agility A2A3: 50/95, 49.41 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  50. Agility Squads as individual: 46/157, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  51. Jumping A2A3: 3/113, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  52. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  53. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  54. Special Agility: Diskvalifikován

  55. Special Jumping: 36/153, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  56. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  57. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  58. Agility Open: 10/37, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  59. Agility Trial: Diskvalifikován

  60. Jumping Open: Diskvalifikován

  61. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  62. Agility Open: 5/23, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  63. Agility Trial: Diskvalifikován

  64. Jumping Open: Diskvalifikován

  65. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  66. Agility Open Large: 2/31, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  67. Agility Open Large: Diskvalifikován

  68. Jumping Open Large: 4/30, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  69. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3: 1/10, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  71. Zkouška LA3: 2/11, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  73. Agility 1: Diskvalifikován

  74. Agility 2: Diskvalifikován

  75. Agility 3: 13/190, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  76. Agility 4: 33/196, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  77. Agility Trial: 38/112, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  78. Jumping 1: 10/214, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  79. Jumping 2: 54/209, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  80. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  81. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  82. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  83. 2Q Agility: Diskvalifikován

  84. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  85. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  86. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  87. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  88. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  89. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  90. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  91. FALCO 1. zkouška LA3: 8/13, 40.47 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  92. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  94. I Agility: 5/11, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. II Agility: Diskvalifikován

  96. III Agility: 4/11, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  97. IV Agility: Diskvalifikován

  98. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  99. Agility družstva: 45/66, 42.86 s, 25.0 tr. b., 4.6 m/s

  100. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  101. Jumping družstva: 32/66, 32.38 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  102. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  103. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  104. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  107. Agility: Diskvalifikován

  108. Agility I: Diskvalifikován

  109. Agility II: Diskvalifikován

  110. Agility IV: 57/171, 50.47 s, 17.47 tr. b., 3.67 m/s

  111. Jumping I: Diskvalifikován

  112. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  113. 1Q Jumping: 44/131, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  114. 2Q Agility: 8/139, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  115. 3Q Finále: 1/26, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  116. Družstva - Agility: 10/140, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  117. Družstva - Jumping: 49/139, 34.44 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  118. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 19/100, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  119. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 45/102, 41.65 s, 17.65 tr. b., 3.77 m/s

  120. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  121. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 3/103, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  122. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  123. QA3 Agility: 31/176, 43.08 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  124. QA4 Agility: 9/174, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  125. QJ3 Jumping: 9/176, 31.65 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  126. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  127. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  128. QA1 Agility: Diskvalifikován

  129. QA2 Agility: 26/204, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  130. QJ1 Jumping: 40/213, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  131. QJ2 Jumping: 15/197, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  132. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  133. Agility I: Diskvalifikován

  134. Agility II: 2/36, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  135. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  136. Agility Open Large: Diskvalifikován

  137. Agility Open (neděle) Large: 4/39, 36.22 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  138. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  139. Jumping Open (neděle) Large: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA3 (Ne): Diskvalifikován

  142. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  143. Agility So L: 8/39, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  144. Jumping Ne L: 2/40, 23.49 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  145. Jumping So L: Diskvalifikován

  146. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  147. Zkouška So LA3: 2/14, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  148. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  149. Agility I: 1/7, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  150. Agility II: 3/7, 39.02 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  151. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  152. I Agility: Diskvalifikován

  153. II Agility: Diskvalifikován

  154. III Agility: 5/17, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  155. IV Agility: Diskvalifikován

  156. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  157. Agility L L: 3/44, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  158. Jumping L L: 12/45, 31.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  159. Zkouška LA3 LA3: 1/24, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  160. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  161. II.zkouška LA3: 3/11, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  162. I.zkouška LA3: Diskvalifikován

  163. JUMPING L: 10/32, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  164. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  165. Agility: Diskvalifikován

  166. Agility squads: 7/48, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  167. Jumping: 7/50, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  168. Jumping Squads: 30/47, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  169. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  170. Agility klubů: 41/44, 37.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  171. Jumping družstev: 1/49, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  172. Jumping dvojic: 1/49, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  173. Soutěž feny proti psům: 10/48, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  174. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  175. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: 1/7, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  178. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  179. Dogmania Jump: 2/31, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  180. Free Jumping Sport: Diskvalifikován

  181. HCV Jumping: 1/38, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  182. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Agility I: 2/176, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  185. Agility II: 15/181, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  186. Agility III: 32/157, 44.37 s, 8.08 tr. b., 3.94 m/s

  187. Agility IV: Diskvalifikován

  188. FINAL: 23/45, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  189. Jumping I: 52/182, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  190. Jumping II: 5/169, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  191. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  192. Agility L: 1/35, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  193. Jumping L: 15/33, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  194. Zkouška LA3: 7/11, 35.43 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  195. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  196. Agility So: Diskvalifikován

  197. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  198. Agility družstva: 80/133, 36.13 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  199. Jumping družstva: 14/133, 31.73 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  200. Mistrovství A2/A3 - Agility: 13/94, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  201. Mistrovství A2/A3 - Jumping: 19/100, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  202. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  203. Speciální závod - Finále: 13/24, 38.05 s, 20.05 tr. b., 4.13 m/s

  204. Speciální závod - Jumping: 5/127, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  205. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  206. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  207. Agility: Diskvalifikován

  208. Agility II Open: Diskvalifikován

  209. Agility I Open: 30/165, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  210. Jumping II Open: Diskvalifikován

  211. Jumping I Open: 12/165, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  212. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  213. Agility 1: 61/183, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  214. Agility 2: 32/175, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  215. Jumping 1: 66/184, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  216. Jumping 2: 67/182, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  217. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  218. Zkouška 1: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2: Diskvalifikován

  220. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  221. 1.zkouška LA2: 4/14, 35.38 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  222. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  223. 3.zkouška LA2: 1/13, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  224. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  225. Agility Open Large: 8/32, 43.79 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  226. Agility Open Large: Diskvalifikován

  227. Jumping Open Large: 2/32, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  228. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA2: 1/12, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  230. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  231. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  232. Agility I: 4/34, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  233. Agility II: Diskvalifikován

  234. Agility III: Diskvalifikován

  235. Agility IV: 1/34, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  236. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  237. Agility: Diskvalifikován

  238. Agility: Diskvalifikován

  239. Jumping: 20/43, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  240. Jumping: 20/50, 33.89 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  241. Zkouška LA2: 3/20, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  242. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  243. Agility I: 1/22, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  244. Agility II: Diskvalifikován

  245. Agility III: Diskvalifikován

  246. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  247. Agility Individual: 24/82, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  248. Agility Squads: Diskvalifikován

  249. Jumping Individual: Diskvalifikován

  250. Jumping Individual: Diskvalifikován

  251. Jumping Squads: Diskvalifikován

  252. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  253. Agility I: 3/26, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  254. Agility II: 1/26, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  255. Agility III: Diskvalifikován

  256. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  257. Agility I: 2/25, 31.27 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  258. Agility II: 1/25, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  259. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  260. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  261. Agility I: 7/31, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  262. Agility II: Diskvalifikován

  263. Agility Open I: Diskvalifikován

  264. Grand Final: 3/18, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  265. Jumping Open I: 5/61, 30.3 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  266. Jumping Open II: 7/53, 40.87 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  267. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  268. Agility: Diskvalifikován

  269. Agility Open: Diskvalifikován

  270. Agility SuperG basic: Diskvalifikován

  271. Jumping: 1/7, 21.61 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  272. Jumping Open: Diskvalifikován

  273. Jumping Super G basic: Diskvalifikován

  274. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  275. A1 zkouska 1: 7/18, 26.39 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  276. A1 zkouska 2: 3/18, 24.72 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  277. A1 zkouska 3: 5/17, 28.55 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  278. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  279. Agility: 8/12, 28.42 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  280. Agility II: 1/12, 23.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  281. Agility Open: Diskvalifikován

  282. Agility Open II: 8/41, 44.64 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  283. Jumping Open: 14/35, 35.04 s, 15.9 tr. b., 4.14 m/s

  284. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  285. Agility Open L: 6/36, 49.12 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  286. Jump Open L: Diskvalifikován

  287. Zkouška LA1: 2/12, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  288. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  289. I Agility: Diskvalifikován

  290. II Agility: Diskvalifikován

  291. III Agility: Diskvalifikován