Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 30. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.64 5.89 V V
2 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 35.45 5.59 V V
3 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 38.56 5.13 V V
4 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 38.57 5.13 V V
5 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 1 0 0.0 5.0 35.32 5.61 V V
6 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 41.91 4.72 V V
7 062317 Pavel Šomek A Little Bit of Blue The Best of Aussies 0 1 0.0 5.0 42.1 4.7 V V
8 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 1 0.0 5.0 45.75 4.33 V V
9 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 1 0.0 10.0 40.39 4.9 VD VD
10 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 2 0 0.0 10.0 40.87 4.84 VD VD
11 016319 Tomáš Turek Max 3 0 0.0 15.0 44.16 4.48 VD VD
12 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 2 6.59 16.59 52.59 3.76 D D
13 089018 Pavlína Wlochová Blackberry Altája 2 0 17.83 27.83 63.83 3.1 BO BO
DIS 085018 Robin Solanský Caesar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Margareta Hanzlová Luana dils Pasteurs da Gianal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013118 Monika Fraisová Hurricane Suri Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013217 Pavel Šablatura Bomani Kirk Dark Side Legion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034718 Jana Pergerová Kiwi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003118 Jaroslav Machů DORY Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090118 Vít Chovanec Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Hana Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039116 Veronika Tománková Acné DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO