Cz En

003118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslav Machů

    Člen KA

Pes

  1. Dory Asbrete, Border kolie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  2. Zkouška I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška II.: 2/5, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility I: Diskvalifikován

  6. Agility II: 10/43, 48.69 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  7. Jumping I: 31/44, 38.2 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  8. Jumping II: 5/43, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  9. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  10. TRIAL I.: 1/3, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  11. TRIAL II.: Diskvalifikován

  12. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  13. TRIAL I.: 1/5, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  14. TRIAL II.: Diskvalifikován

  15. TRIAL III.: 1/5, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  16. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  17. TRIAL I.: Diskvalifikován

  18. TRIAL II.: 1/4, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  19. TRIAL III.: 1/4, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  20. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  21. TRIAL I.: 7/8, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  22. TRIAL II.: 1/7, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  23. TRIAL III.: Diskvalifikován

  24. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  25. Agility Trial I: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II: 5/6, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  27. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  28. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 48.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  30. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  31. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška MLA3: 1/2, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  34. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  35. Agility Brut ML: Diskvalifikován

  36. Demi Z MLA3: Diskvalifikován

  37. Jumping Extra Dry ML: Diskvalifikován

  38. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  39. 1. Agility: 6/11, 49.6 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  40. 1. jumping: 3/11, 36.06 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  41. 2. agility: 8/11, 42.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  42. 2. jumping: Diskvalifikován

  43. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  44. Trial I.: 2/6, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  45. Trial II.: Diskvalifikován

  46. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  47. Zk. 1: Diskvalifikován

  48. Zk. 2: 1/7, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  49. Zk. 3: Diskvalifikován

  50. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  51. 1. Zkouška MLA3: 1/9, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  52. 2. Zkouška MLA3: 5/9, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  53. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  54. II. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  55. I. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  56. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  57. Jumping I: Diskvalifikován

  58. Jumping II: Diskvalifikován

  59. Jumping III: 5/15, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  60. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  61. TRIAL I.: 5/7, 48.44 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  62. TRIAL II.: Diskvalifikován

  63. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  64. TRIAL I.: 3/3, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  65. TRIAL II. : 3/3, 47.28 s, 1.28 tr. b., 4.02 m/s

  66. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: Diskvalifikován

  69. Jumping I: 8/28, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  70. Jumping II: Diskvalifikován

  71. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  72. 1. zkouška: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška: 1/3, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  74. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  75. Agility Trial I: Diskvalifikován

  76. Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  78. TRIAL I.: 2/9, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  79. TRIAL II.: 1/9, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  81. II zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  82. I zkouška A2 ML: 1/2, 56.06 s, 10.06 tr. b., 3.6 m/s

  83. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  84. ZkA I: 4/6, 46.94 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  85. ZkA II: Diskvalifikován

  86. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  87. Zkouška I.: 5/12, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  88. Zkouška II: Diskvalifikován

  89. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  90. Zkouška I.: Diskvalifikován

  91. Zkouška II.: Diskvalifikován

  92. Zkouška III.: Diskvalifikován

  93. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  94. TRIAL I.: 9/18, 41.19 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  95. TRIAL II.: 2/18, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. TRIAL III.: Diskvalifikován

  97. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  98. Zkouška II. MLA2: Diskvalifikován

  99. Zkouška I. MLA2: Diskvalifikován

  100. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  101. ZkA I: 2/4, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  102. ZkA II: 2/4, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  103. ZkA III: Diskvalifikován

  104. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  105. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  106. 2. Zkouška MLA2: 2/4, 46.45 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  107. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  108. jumping: Diskvalifikován

  109. zkouška1: Diskvalifikován

  110. zkouška2: 1/3, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  111. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  112. Jumping ML: 2/10, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  113. Zkouška II. MLA1: 1/3, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  114. Zkouška I. MLA1: 1/3, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  115. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  116. 1. zkouška LA1: 2/20, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  117. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  118. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  119. Jumping 1: 14/38, 36.68 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  120. Jumping 2: Diskvalifikován

  121. Zkoušky: Diskvalifikován

  122. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  123. Jumping So A1 L L: Diskvalifikován

  124. Zkouška So-1 LA1: 1/7, 40.27 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  125. Zkouška So-2 LA1: Diskvalifikován

  126. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  127. Agility Open: Diskvalifikován

  128. Agility Trial: Diskvalifikován

  129. Jumping Open: Diskvalifikován

  130. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  131. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  132. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  133. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  134. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  135. TRIAL I. LA1: 4/14, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  136. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  137. Agility Trial I: 1/13, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  138. Agility Trial II: Diskvalifikován

  139. Jumping Open: Diskvalifikován

  140. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  141. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  142. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  143. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  144. TRIAL III. LA1: 4/15, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  145. TRIAL II. LA1: 6/16, 39.07 s, 12.07 tr. b., 3.38 m/s

  146. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  147. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  148. Agility Open: Diskvalifikován

  149. Agility Trial I: 5/15, 31.87 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  150. Agility Trial II: Diskvalifikován

  151. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  152. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  153. TRIAL I. LA1: 5/11, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  154. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  155. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  156. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován