Agility I

  1. Datum: 18. 06. 2022
  2. Závod: Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 209.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.85 5.12 V
2 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 0 0 0.0 0.0 42.41 4.93 V
3 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech 0 0 0.0 0.0 43.5 4.8 V
4 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 0 0 0.0 0.0 47.45 4.4 V
5 006518 Kristýna Daňková Do Nutt Valentine Dogs 0 0 2.91 2.91 50.91 4.11 V
6 075019 Elena Hlobilová Ziwa Amali Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 43.02 4.86 V
7 028518 Monika Koutná Next Speed Angel Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 44.05 4.74 V
8 053420 Monika Koutná Nigella Cheyenne Darley Arabian 0 0 5.69 5.69 53.69 3.89 V
9 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije 0 1 4.89 9.89 52.89 3.95 VD
10 006521 Matěj Zapletal Puma Firework Hill 2 0 0.0 10.0 38.33 5.45 VD
11 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 42.75 4.89 VD
12 088918 Kateřina Pomykalová Creative Cicero Kimbilio 2 0 0.0 10.0 46.43 4.5 VD
13 083919 Monika Blaňková Rasty 2 0 0.83 10.83 48.83 4.28 VD
14 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash 0 1 6.7 11.7 54.7 3.82 VD
15 067421 Eva Homolková Beat Chilli FastForJoy 1 1 2.68 12.68 50.68 4.12 VD
16 016421 Adéla Kubišová Akim 1 1 3.73 13.73 51.73 4.04 VD
17 056820 Vanda Bradová Gramee my life Bohemia Alké 2 0 4.28 14.28 52.28 4.0 VD
18 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About 3 1 0.0 20.0 45.88 4.56 D
19 008821 Karolína Blaťáková Csúnya Elegant Rascal 2 1 13.39 28.39 61.39 3.4 BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067916 Aneta Indráková A3Ch Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005521 Zuzana Palyzová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030319 Adéla Hasalová Casey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011320 Eva Svobodová Aperol from Thorny Court DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038918 Barbora Hoňková Beauty Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003118 Jaroslav Machů Dory Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová A3Ch Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092019 Lenka Timčenková Zara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090118 Vít Chovanec Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089519 Daria Indrová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022315 Kateřina Pomykalová A3Ch Kara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050816 Aneta Hrdličková A3Ch Missy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024821 Adela Hoňková Aero Rodeo z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052122 Kateřina Pallová Bonny Puntahore DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011321 Hana Pospíšilová Via DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO